Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2012 okt. 10. - 17:59:25 10/10 Előzmény duckshoot
(678/1138)
Õõõ lehet, hogyha abból indulok ki hogy bizonyos hegek egy életen át végigkísérhetik az embert.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 07. - 15:07:04 10/10
(677/1138)
No hát a testvérét nem csípem.

Ezzel egyébként tudom mi a probléma? Amilyen szinten idetáboroztam olyan szinten hanyagolom el elsõszámú abszolúte favoritomat is. Tehát én nem leszek soha igazán nagy Alba fan. Csak egy kicsi egyszerû csodáló, egy aprócska.
De tulajdonképpen már máshol sem vagyok az oladlon csak itt. Jó ideje nem írok a topic-okba. Meguntam és csak egy klisé halmazt látok mindenhol.

Veled itt tudok beszélni. Normálisan vagy épp normálatlanul, de akkor is megy.

Nekem is az autósport fekszik a legjobban, ezen íkvül más sportokat csak és kizárólag akkor nézek ha szórakoztatnak. Mint pölö az LFL is tette, de azt is eltüntették :( Azóta meg nem fogalkoztam vele
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 07. - 14:59:08 10/10 Előzmény convar
(676/1138)
,,Igen és igen. Csakhogy az utóbbi sztem nem éppen egy veszélytelen beavatkozás, szal akkor már inkább hánnyák ki :D (ezért meg én kérek elnézést :D)"
Jó látni, hogy tudunk egymásnak finomkodni.

De am nagyobb hegek nem igazán tudnak eltûnni teljesen, Vagy nem?
10/10
duckshoot 2012 okt. 07. - 14:52:18 10/10 Előzmény convar
(675/1138)
Nem lehetett vlmi kellemes érzés. De mindegy mit mondanak mit mondtak.
Csini kis hibrid.
offtopic
_goldie_ 2012 okt. 06. - 22:22:58
(674/1138)
lám kedves emlék maradt az érettségi :D
a méh falát nem vágják át..kizárt h ez a jövõ
a babaház kifejezés egyszerû..mivel ott lakik megszületése elõtt :)
10/10
offtopic
convar 2012 okt. 06. - 20:54:19 10/10 Előzmény _goldie_
(673/1138)
"nõknél hüvelyen keresztül is?" namost srácok komolyan..anatómia mint olyan -rémlik? :D

Igen, rémlik. Anno biológiából a nõi nemi szervek felépítése és mûködése tételbõl érettségiztem ;D (am komoly)


"mivel az a méhben végzõdik és annak a falát átvágni nem fogják ugye"

Nem tudom hogy csinálják, a technológiáról, mármint annak kivitelezésérõl nem találtam infót, legalábbis olyat amilyet egy magamfajta laikus is megértene...


"hiszen az a "babaház" és a terhességre rizikót jelent.."

Hát ez az, ezt én is így gondolnám alapból dehát állítólag ez a jövõ.

Am ez a babaház kifejezés honnan jutott eszedbe? Esetleg Dollhouse? :)
10/10
convar 2012 okt. 06. - 20:33:25 10/10 Előzmény duckshoot
(672/1138)
"Most van vlmi képszakadásom, mert azt hittem nem válaszoltál már jóideje most meg nézem, hogy már vagy 3 hete pedig de :O :D :)))
Kicsit visszakéne venni a mariskából..."

A boriska testvérérõl beszélsz? :) Am tényleg jó volna ha figyelnél, igazán nem szeretném hogyha a felületességed ill. figyelmetlenséged miatt maradnál le vmirõl :P ;D Most is pl. tessék csak visszanézni a topikban tüzetesen, mert már e válasz elõtt is publikáltam bõven olvasni és látnivalót ;)


"Én meg csípem a mûkorcsoját LOL"

Az a helyzet hogy a technikai sporotkon kívül engem csak a tenisz érdekel, csak az. A világ legjobb, legkomolyabb és legprofesszionálisabb sportjának tartom. És azért, mert egyrészt nem technikai másrészt nem csapatsport és nem pontozóbírók döntenek tehát tényleg minden csak rajtad múlik... persze van ilyen még, csakhogy amivel azoknál is több az az hogy - és itt jön a másrészt - a teniszhez mindenben a toppon kell lenni. Gyorsaságban, állóképességben, fizikumban, pontosságban, helyzetfelismerõ képességben, taktikai érzékben, mentálisan... szal nincs még egy olyan sportág amely ennyire teljes embert kívánna, testileg lelkileg, akár 4 meg 5 óra elteltével is, szettrõl szettre, gamerõl gamere. Nem mondom hogy ezek a kívánalmak nem köszönnek vissza más sportoknál is, de ilyen komplexen nem.

A korcsolyával is pl. az a bajom hogy bár látványos amit csinálnak viszont nem érzem benne az izzadságszagot, sõt a vérszagot, azt ahogy két ember nekifeszül egymásnak és próbálják legyõzni a másikat.

De persze tudom, nem vagyunk egyformák, mindenkit más és más fog meg egy-egy sport kapcsán ;)
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:58:11 10/10 Előzmény duckshoot
(671/1138)
"Nem tudtam, de nem is igazán akartam."

:D


"De ez am tudod miért így, mert nem lesz heg és a kis naívak ezt többre értékelik. A cin át meg ugyanez ott sem látszik a heg, vagyis meghasítják a drága kis szervecskét és azonnal lesz ,,átjáró" :)"

Igen és igen. Csakhogy az utóbbi sztem nem éppen egy veszélytelen beavatkozás, szal akkor már inkább hánnyák ki :D (ezért meg én kérek elnézést :D)


"Am én ezen a képen alig látom, csak épphogy"

Mert a kép kép között eltelt 3 év. Az egy 2002es kép volt, ez meg amin alig látod A tenger vadjaiból való, tehát 2005ös. Most próbáltam egy egész friss "hasas" fotót találni róla de nem sikerült... de sztem mostanra meg már egyáltalán nem látszik.


Viszont nemrég találtam egy ilyet. Sztem ezen is észbontó :)
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:24:34 10/10
(670/1138)
A kis pajkos :D
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:10:17 10/10
(669/1138)
És ezen sem. És még másik 50000 képen sem.
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:04:25 10/10
(668/1138)
És ezen sem:
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:02:22 10/10
(667/1138)
És ezen sem:
10/10
convar 2012 okt. 06. - 18:00:04 10/10
(666/1138)
De ezen viszont semmiképpen sem:
10/10
convar 2012 okt. 06. - 17:57:49 10/10
(665/1138)
Vagy ezen:
10/10
convar 2012 okt. 06. - 17:55:30 10/10
(664/1138)
Folytatva, ill. újraélesztve egy ideje hanyagolt Jessicáról információkat, érdekességeket, saját nyilatkozatokat tartalmazó ON rovatomat, tehát


ON s2e01 :)


A vegyes örökségrõl, a felfogóképességrõl és az etnikumról Jessica a következõt mondta:

"A mexikóiak a saját nézetüket terjesztik. A nõk kiszolgálják õket. A nagyapám volt az egyetlen mexikói a fõiskolán, az egyetlen a munkában és az egyetlen egy fehérekkel teli country klubban. Megpróbálta elfelejteni a mexikói gyökereit, mert nem akarta, hogy a gyerekei másnak érezzék magukat Amerikában. Õ és a nagymamám sosem beszélt spanyolul a gyerekeinek. Harmadik generációs amerikaiként úgy érzem, hogy sokat vesztettem. Egész életemben, mikor felnõttem, egyik nemzetiség sem fogadott el. Nem érzem egyikükhöz sem tartozónak magam. Amerikai stílusban nõttem fel, amerikainak érzem magam, és nem beszélek spanyolul. Azt mondják, latin színésznõ vagyok. De ez nem igaz. A nagyapám volt az egyetlen a családból, aki fõiskolára ment. Úgy döntött, nem beszél spanyolul a házban. Mindig kívülálló voltam, de mostmár úgy gondolom az emberek etnikailag sokkal szétszórtabbak. A telt szám és a sötét bõröm miatt gyerekként mindig úgy gondoltam, hogy nem vagyok megfelelõ. Manapság már a bõrszín nem nagy ügy."


Tul.képpen jól látja a helyzetét. Mert igaz, ami igaz, több helyen is olvastam már olyan véleményeket hogy az a baj vele hogy túlzottan is "hibrid", hogy beazonosíthatatlan a származása, hogy túl sötét a bõre, stb. Hát sztem teljesen "normális" europid nõnek néz ki, oké, nem az északi, szõke hajú falfehér arcú fajtából, de akkor is, én az átlagnál feltûnõen sötétebb bõrûnek, vagy mondjuk úgy hogy kreolnak is legfeljebb néhány képen mondanám, azokon is csak azért mert sztem csak arról van szó hogy azidõtájt sokat napozhatott ezért jól le van barnulva rajtuk, mint pl. ezen a képen:
_goldie_ 2012 okt. 03. - 22:40:08 Előzmény convar
(663/1138)
"szájon át is ki tudják venni a vakbelet" nem rossz xD
"nõknél hüvelyen keresztül is?" namost srácok komolyan..anatómia mint olyan -rémlik? :D
mivel az a méhben végzõdik és annak a falát átvágni nem fogják ugye
hiszen az a "babaház" és a terhességre rizikót jelent..
amúgy bocs h beledumáltam de nem árt tisztázni dolgokat :))
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 03. - 18:29:46 10/10 Előzmény convar
(662/1138)
Nem baj mi dacolunk vele csak azért is!
Most van vlmi képszakadásom, mert azt hittem nem válaszoltál már jóideje most meg nézem, hogy már vagy 3 hete pedig de :O :D :))) Kicsit visszakéne venni a mariskából...

Wow még kis teniszfan is vagy? :D Én meg csípem a mûkorcsoját LOL
De komolyan :) Azt nem szeretem mikor a kis csajok a popóra csattanak.
10/10
duckshoot 2012 okt. 03. - 18:25:29 10/10 Előzmény convar
(661/1138)
De hát arra van a DNS teszt! :D
Ez persze totál abszurd, pont egy szõrre fecséreld az idõt és a pénzt, pff biztos nem :)

,,Vagy akkor már inkább elõtt mivel úgy kandikál kifele a felsõ lombkorona hogy a heg ugye már ott van ;)"
Tudod, hogy megy ez. Beszélek a vakvilágba...

Nem tudtam, de nem is igazán akartam. Szájon át?! Kérem nyissa nagyra a száját és elintézzük azt a fránya vakbelet :)))
De ez am tudod miért így, mert nem lesz heg és a kis naívak ezt többre értékelik. A cin át meg ugyanez ott sem látszik a heg, vagyis meghasítják a drága kis szervecskét és azonnal lesz ,,átjáró" :)
Persze utánna meg újabb rész lesz ahova dugni lehet(ez már a morbid humor, kéretik nem komolyan venni)
:D

Am én ezen a képen alig látom, csak épphogy
10/10
offtopic
duckshoot 2012 okt. 03. - 18:14:26 10/10 Előzmény convar
(660/1138)
,,De aztán lett az nagyobb is :)"
Kis paprika spray.

No de, hogy komolykodjunk. Valóban kutyát azért tartson az ember, hogy foglalkozzon is vele. Ennek az ellenkezõjét én itt helyben is bõven tapasztalom :( Tartják csak úgy.
10/10
offtopic
convar 2012 szept. 10. - 13:10:59 10/10 Előzmény duckshoot
(659/1138)
"Látod látod minden a kapcsolatunk ellen szól :D LOLOL"

Nem, nem látom, én csak azt látom hogy minden az egy idejû, folyamatos kommunikációnk ellen szól ;)


"Am mikor tinédzser voltam és frissen kötötték hozzánk(az egész falut értem) is a kábelt képes voltam töbször is felkelni hajnalban és több verszenyt is végignézni, egyik alakalommal az Indy 500-at is, nem volt semmi :)"

Na az indycart viszont mindig nézem, legalábbis idén már. Bár mivel nincs Sportklubom így marad a jutubos megtekintés vagy ha az sincs akkor a P2P oldalakról való letöltés. Mondjuk most vagyok egy kis elmaradásban mivel Baltimore-t még nem láttam pedig nem is e hétvégén volt :D Dehát a tenisz is egy egész emberes elfoglaltság, még jó hogy ma már véget ér :)