Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2012 júl. 21. - 23:53:29 10/10
(598/1138)
De ha viszont ezt nézzük...

Picit azért illúzióromboló nem? :D Pedig egy ideje nekem már nemigen vannak vele kapcs., mert már vhol 2010 körül úgy gondoltam, hogy az anyaság elõbb-utóbb úgyis visszafordíthatatlanul elveszi tõlünk a kislányos Jessicát. De... azért ezt a fotót akkor is emésztenem kell még egy kicsit :D

Egyrészt mert a narancsbõr befigyel, de a nagyobb baj az magával a formával van. Nekem picit szottyantnak tûnnek azok a farpofák :D Arról nem beszélve hogy milyen széles csípõ van hozzá. Jó tudjuk, járás jözben a fenék is folyamatosan, ruganyosan változtatja az alakját, lévén izom... de akkor is :)

Dehát ez van, ez Jessica 2012ben, két szülés után :D (végülis megmondta, a csípõt is és a cellulitiszt is, nem beszélt mellé :) )

Úgyhogy Duckshoot, asszem mostmár nem törne bele a fogad, hogy idézzelek A tenger vadjai után, szabadon ;D


Nade visszakanyarodva a Sin City 2höz és az abbéli félelmemhez: mert akkor így viszont felvetõdik a kérdés, hogy így akkor hogy lesz a Sin City 2re megint olyan kívánatos az a popsi mint amilyen az elsõ részben volt? :D

Am nem érdekelne hogy milyen ha más filmjérõl lenne szó, node ez a kedvenc filmem folytatása, tehát ez nekem nem egy Jessica film amit lehet hogy csak azért nézek meg mert õ is ott van a caston, hanem egy film amelyben Jessica is szerepel. Így elvárom hogy egy tökéletes(nek ígérkezõ) filmben tökéletes nõk szerepeljenek, tökéletes testtel, tehát popsival is :) Fõleg ha vki táncoslányt alakít. És ha ennek Jess jelenperpill. nem tud megfelelni, akkor... na jó, azért szerepeljen benne, de akkor nem kell bele a risza, tehát legyen mondjuk az hogy még nem dolgozik a bárban :)


U.i.: am én mondtam Robinak hogy ne húzza el ennyire a folytatást, de nem hallgatott rám :D
10/10
convar 2012 júl. 21. - 23:15:52 10/10 Előzmény Koczy85
(597/1138)
"Amúgy szerintem nem baj, ha Robert Rodriguez-zel dolgozik,..."

Sztem sem, de az már igen ha csak vele és én errõl beszéltem. Mert ha hosszú távon akar még a pályán maradni, akkor itt is, eszempontból több lábon kellene állnia, nem hagyhatja hogy ennyire beskatulyázza magát "Robi színésznõje"-ként. Mert így közben nem mutatja magát, nem bizonyít más mûfajokban, akkor meg hogy merjenek rábízni más munkákat, esetleg megint egy komolyabb szerepet? Szal így nem lesz mozgástere a szakmában (már így sem nagyon van).

Arról nem is beszélve hogy Robi is van amikor évekig nem csinál semmit. Addig Jess se? Egy rendezõ azért jobban megteheti ezt mert jobban a maga ura, neki jóval kevesebb embertõl függ a pályájának alakulása, de egy színésznõnek azért fontos hogy folyamatosan a köztudatban legyen, mert ha 1x elfelejtik, de nem kell hogy elfelejtsék, elég ha emiatt 1xcsak már nem olyan "eladható", onnan pláne nagyon nehéz visszakapaszkodni.


"Remélem a Sin City 2-ben tényleg többet fog akciózni Jess karaktere, hogy arról korábban szó volt."

Én nem emiatt aggódok :) Hanem: és most bocs, tudom neked a nyálcsordázás nem annyira stílusod, de akkor is, ez okból megint rá kell térnem a popsitémára :D Sõt, még az elvemmel is szakítok és paparazzifotókkal jövök, mert errõl azért tudnotok kell :D

Tehát: ezen kép alapján úgy néz ki még mindig igen "jó formában" van:
Koczy85 2012 júl. 19. - 09:58:23 Előzmény convar
(596/1138)
Bizony, Jess csak egy van. :)

Amúgy szerintem nem baj, ha Robert Rodriguez-zel dolgozik, (amíg nem egy új Kémkölykök vagy valami hasonló filmen) mert most a Machete-nek meg a Sin City-nek jön a folytatása, nekem mindkettõ tetszett. Remélem a Sin City 2-ben tényleg többet fog akciózni Jess karaktere, hogy arról korábban szó volt.
10/10
convar 2012 júl. 18. - 21:30:50 10/10
(595/1138)
"Ezzel én is így vagyok. Ha azt mondják "jónõ" vagy 20-at szerintem kapásból fel tudnék sorolni. :)"

Erre szoktam én azt mondani, hogy jó nõ sok van, de Jessica csak egy :)


"Mindezzel együtt Jess magánélete engem csak részben érdekel. De azért persze fél szemmel figyelemmel az arról szóló híreket is. :)"

Nyilván nálam is megvannak a normális határok. A fõ dolgai érdekelnek, tehát a munkája, a cége, a család, pl. kivi leszek mikor jön a 3. trónörökös, az egészsége. Az ízlése, kedvencei, kik a barátai kik nem ilyesmi. Ill. amit õ maga is meg akar osztani velünk az interjúiban, twitteren, fészbukon (kivéve ugye a kaják :D).

Tehát az már pl. nem hogy milyen tampont hord :)
10/10
convar 2012 júl. 18. - 21:18:06 10/10 Előzmény Koczy85
(594/1138)
Igen, 3 film, de abból 2 Rodrié. És azért nem kellene egyedül rá támaszkodni.
10/10
convar 2012 júl. 18. - 21:13:09 10/10 Előzmény duckshoot
(593/1138)
Na de strigulákat tudod mikor szoktunk húzni ;) Am húznám én szívesen... :)))


Full friss képek! Ha akar még mindig tud tökéletes lenni :)
http://gallery.jessicaalba.net/thumbnails.php?album=2517

Am látom megint kapott vmi díjat. Igaz, még mindig nem az Oscart :) (sebaj Jessica, mi anélkül is szeretünk :))) )
10/10
convar 2012 júl. 18. - 20:51:13 10/10 Előzmény duckshoot
(592/1138)
Ilyen nekem nincs, ill. van, bár ezt azért egyik sem múlja felül, már ami a :O faktort illeti :) És nekem is csak paparazziban.

Mer ugye érdekes, mint már 1x mondtam nehéz olyan stúdióképet találni Jessrõl amin a hátsó fertály volna kihangsúlyozva. Akkor tul.képpen el is lõttem mindet.

Úgyhogy ez sem az, és a tiednél jóval szolidabb, de... azért a szemnek sztem ez is tetszetõs :)
10/10
convar 2012 júl. 18. - 20:02:00 10/10 Előzmény duckshoot
(591/1138)
"És mondhatná, hogy gyere etesd meg a kiskedvencem ha mered!"

Na és te mernéd? :)))
Koczy85 2012 júl. 18. - 12:24:37
(590/1138)
Ezzel én is így vagyok. Ha azt mondják "jónõ" vagy 20-at szerintem kapásból fel tudnék sorolni. :) De olyat, aki nemcsak azért érdekel, mert úgymond jól néz ki, talán kettõt. És még számomra is hihetetlen néha, de mindkettejüket láttam már élõben is alig pár hónapos különbséggel. (Jess az egyik természetesen.)

Mindezzel együtt Jess magánélete engem csak részben érdekel. De azért persze fél szemmel figyelemmel az arról szóló híreket is. :)
10/10
convar 2012 júl. 18. - 00:09:59 10/10 Előzmény duckshoot
(589/1138)
Ismerem ezt a paparazzi sorozatot. Errõl van egy videó is, aminek a végén nagyon látszik hogy Jess mennyire nem akarta hogy vegyék :S
http://www.youtube.com/watch?v=e8ngK3EPDaM

Mondjuk nem mindig ilyen, ezen pl. jóval inkább "elfogadja a sorsát", sõt még meg is nevettetik a fotósok :)
http://www.youtube.com/watch?v=TEEdASuU9jE

(mondjuk az is igaz hogy a másodikon nem fürdõruhában volt, tehát nem érezte annyira feszélyezve magát - gondolom én)


folyt. köv.
10/10
convar 2012 júl. 17. - 23:56:16 10/10 Előzmény duckshoot
(588/1138)
Ez most nem volt szép tõled. Így lemínõsíteni rajongói mivoltomat tekintve :) Te beszélsz? Ki kezdte a jégvágózást? :) (segítek: máj. 04. 21:16 | 480/592 :P) Jó, az egy dolog hogy utána én voltam az aki nagyon ráment a témára :D Nade miért? Mert ezt közös témának láttam :) Én am bármirõl hajlandó vagyok beszélgetni Jessrõl: láttad, akár Teardropsszal az anyai dolgairól, akár Spawnnal a filmes dolgairól. Veled ált.ban nyálcsordában kötünk ki, nade nyilván ennek az is oka hogy arra látlak fogékonynak :)

Ez am nem baj (ez is Jess egyfajta megközelítése, éshát nyálcsordázni jó, sok poénkodásra is ad lehetõséget, szal végülis mindenhogy egy jó dolog :D), viszont a tények :P

Szal tényleg, am veled is bármirõl, csak rajtad áll. Jess u.is nekem is többet jelent mint jónõ, sokkal többet. Õ a kedvenc színésznõm. Tehát nem a kedvenc eyecandym, hanem a színésznõm. Kedvenc meg azért lett mert történetesen két nagy kedvencemben is játszott: Dark Angel, Sin City. Innen a kiinduló, erõs érzelmi kötõdés :) És az emberi oldala is érdekel (kivéve hogy mit eszik és az hogy néz ki :D nade ez a twitteres kör már megvolt :D), mert atéren is nagyon szimpatikus amit csinál, ahogy él.

Õ nekem az egyedüli 3 in 1. Merthogy vannak fokozatok :) Az elsõ fokozat pl. Megan Foxé. Csak mint jónõ érdekel, a fotói, videói. Megnézem, esetleg ámuldozok 1et azt ennyi. A következõ fokozat pl. Charlize Theron vagy Summer. Mint jónõk is érdekelnek és mint színésznõk is, tehát szívesen nézek, sõt keresek olyan filmeket, sorozatokat amelyekben szerepelnek. És végül van az utolsó fokozat, Jessé. Õ az egyedüli akirõl a magánéleti hírek is érdekelnek, tehát maga az ember.

Az meg hogy egy-képre azt mondom nem jó is sztem épp azt erõsíti hogy nemcsak a szépsége miatt vagyok akkora fanja hiszen ha annyi kép van amin nem jön be akkor minek veszõdnék vele amikor ott vannak tucatszámra a Vicroria modellek is? :D Vagy a Megan Fox.
Koczy85 2012 júl. 16. - 19:13:22 Előzmény convar
(587/1138)
Ez három filmterv, azért az nem rossz. A további tervek majd jönnek utána. A Sin City folytatását én már régóta várom. Ha lesz olyan jó mint az elsõ rész, akkor nem is hiába. A Machete Kills is ütõs lesz remélem.

Meg igazán meghagyhatnák Jess-t a Fantasztikus Négyes reboot-ban is, de erre nem sok esélyt látok sajnos.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 júl. 13. - 10:20:19 10/10 Előzmény convar
(586/1138)
Húzzad a falra a strigulákat:D
10/10
duckshoot 2012 júl. 13. - 10:15:50 10/10 Előzmény convar
(585/1138)
Nekem jobb van :D LOL

Persze ahogy tetszik válogatni szabad. Nekem viszont bõvebb korlátaim vannak. Jóval jóval bõvebb:)
10/10
duckshoot 2012 júl. 13. - 09:56:26 10/10 Előzmény convar
(584/1138)
Hm, ezek érdekesek. Jó lenne rábeszélni egy Opel Ampera-ra, akkor még a talpát is csókolnám :D

Egy vad ötlet jutott eszembe a cápás sztoriról. A suncihoz tetováltathatna egy fehér cápa fejet tátott szájjal.
És mondhatná, hogy gyere etesd meg a kiskedvencem ha mered!
Am dícséretes az állatvédõ szerep, mert õ azért jóval nagyobb figyelmet tud vonzani a téma köré, mint mondjuk én:)
Aki pedig csak a jónõt látja benne, az maradjon csak kényelmesen azon a szinten.
10/10
duckshoot 2012 júl. 13. - 09:45:44 10/10 Előzmény convar
(583/1138)
Legyen meg a te akaratod!

Értem én, hogyne mire célzol! Minden pasi a szájára kíváncsi.
10/10
duckshoot 2012 júl. 13. - 09:32:19 10/10 Előzmény convar
(582/1138)
Valóban? Csak mert nagyon rá vagy állva a tüdõtájékán duplán ágaskodó ruhanemûs képeire...
Stimuláló hatással van rád.

A hapsiját? Hát, esetleg ha szerzünk egy kocsit és belökjük a csomagtartóba akkor én lefoglalom egy órára simán.
De nekem izomautó kell.

Másképpen. Ez lényegében annyiban nyilvánul meg, hogy nem vagyok ráindulva illetve mivel szimpatikus bejön az ezer arca is.
10/10
convar 2012 júl. 11. - 00:23:36 10/10 Előzmény convar
(581/1138)
Most viszont azóta még nem :D
10/10
convar 2012 júl. 11. - 00:21:39 10/10
(580/1138)
Tessék itt egy példa: ezek pl. szted hány embert érdekelnek/érdekeltek vele kapcs.? :D Téged érdekelnek pl.?

http://www.hirmagazin.hu/article.php?articleid=8728

Vagy ez:

http://www.hirmagazin.hu/article.php?articleid=11082

(engem am igen, de gondolom érted a célzást, tehát azokra akik csak a "jónõt" látják benne)
10/10
convar 2012 júl. 11. - 00:10:21 10/10
(579/1138)
Am már javában forgatják a Machete Killst, sõt el tudom képzelni hogy már végeztek is.

A kép a forgatáson készült. Jess mondjuk nem épp a legjobb formáját hozza rajta (:D), de a filmben nyilván már elõnyösebben fog mutatkozni :)