Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2013 jan. 03. - 20:52:19 10/10
(838/1138)
Mostmár ideje ellensúlyozni :)
10/10
convar 2013 jan. 03. - 20:51:12 10/10
(837/1138)
Még egy :D
10/10
convar 2013 jan. 03. - 20:49:36 10/10
(836/1138)
"Hát igen, csak tudod, mondjuk egy állami iskolában nem biztos, hogy mindenki kedvelné a sztárgyereket. Lehet, hogy agyba-fõbe szivatnák a többiek, éppen azért, mert híresek a szülei. Úgyhogy szerintem ez a magániskola nem hülyeség."

Mondasz vmit, de azért tegyük tisztába: e két véglet között is nyilván vannak, lettek volna lehetõségek. Gondolok én egy amolyan "gazdagék iskolájára", ami bár sima elemi iskola, de a színvonala, esetleg a szolgáltatásai miatt, így az esetleges többletköltségei miatt kifejezetten a felsõ 10000 csemetéit célozza meg.

Valószínûleg Julianne Moore gyerekei sem egy lepukkant harlemi iskolában tanulnak.


"Én most sem tudom. Pedig 27 vagyok. :)"

Én sem, pedig én meg 33 :) Ill. de, tudom: semmi. 1xûen élni akarok az életnek ill. a hobbijaimnak, vagyis mindennek ami jó :) Az, hogy ezt mivel keresem meg már mellékes, mindig ami jobban fizet :D (am most én is azon morfondírozom hogy kimegyek Angliába)

De am sztem ne magunkból induljunk ki, még akkor sem, ha rajtunk kívül is még nyilván sokan járnak ebben a cipõben. Oké, nekünk mind1 volna, de nem mindenki olyan mint mi. És Honor nem tudhatjuk hogy melyik csoportba tartozik.

És most még Jess se.


A képhez: folytatva a "smink nélkül" sorozatot. Na ezen mondjuk tényleg sz.rul néz ki :D Vagyis egyúttal folytatom a 788. hszszel megkezdett "a királynõ meztelen" címû sorozatot is :D
Koczy85 2013 jan. 03. - 13:16:03 Előzmény convar
(835/1138)
"Hát ez az. Már így is burokban él, de azzal hogy ilyen exkluzív magániskolába íratja (sõt, elvileg múltidõben, tehát íratta) csak még rátesz egy lapáttal..."

Hát igen, csak tudod, mondjuk egy állami iskolában nem biztos, hogy mindenki kedvelné a sztárgyereket. Lehet, hogy agyba-fõbe szivatnák a többiek, éppen azért, mert híresek a szülei. Úgyhogy szerintem ez a magániskola nem hülyeség.

"az ember még ált.ban 14 évesen sem tudja hogy mi akar lenni, így könnyebben elkerülhetõ az hogy a diák olyan szakmát tanuljon ki amivel közben rájön hogy soha nem akar foglalkozni (ilyen eset nem egy van az én környezetemben is)."

Én most sem tudom. Pedig 27 vagyok. :) És igen, gyakorlatilag csak olyasmit tanultam, amirõl aztán rájöttem, hogy igazából nem érdekel. Kivéve a színészetet, de arra csak tavaly volt lehetõségem.

"A képhez: ezen a képen elvileg smink nélkül van..."

Szerintem is. Hiába, aki szép az szép, annak nem kell feltétlenül smink sem.
10/10
duckshoot 2012 dec. 31. - 19:22:13 10/10
(834/1138)
Most nézem, valóban van a kezében telefon.
offtopic
_goldie_ 2012 dec. 31. - 18:05:12
(833/1138)
jah..tetszik mobilja? :D
10/10
duckshoot 2012 dec. 31. - 17:59:25 10/10 Előzmény _goldie_
(832/1138)
Az. Nagyon szép darab.
10/10
convar 2012 dec. 29. - 19:35:11 10/10 Előzmény Koczy85
(831/1138)
"Mivel Honor eleve "sztárgyerek" úgymond, eleve kissé más, mint a többiek, hiszen a szülei hírességek. Már ez önmagában elszeparálja kicsit a többségtõl."

Hát ez az. Már így is burokban él, de azzal hogy ilyen exkluzív magániskolába íratja (sõt, elvileg múltidõben, tehát íratta) csak még rátesz egy lapáttal...

Az meg hogy Honor tényleg modell akar-e lenni... vagy igen, vagy nem. Ha igen (végülis tényleg lehet hogy tetszik neki az ötlet), akkor is, az még nem garancia arra hogy mondjuk 10 év múlva is.

Akkor meg mire ez a nagy sietség? Egy öt éves kislánynak nem kellene pályát választani, ráérne vele késõbb is. Mondjuk amikor befejezte az elemit.


Itt jut eszembe: nemhiába terjedtek el a 12 osztályos gimnáziumok, hiszen így kap a nebuló további 4 év haladékot arra hogy eldöntse mi akar lenni. Ennek haszna pedig tudvalévõ: az ember még ált.ban 14 évesen sem tudja hogy mi akar lenni, így könnyebben elkerülhetõ az hogy a diák olyan szakmát tanuljon ki amivel közben rájön hogy soha nem akar foglalkozni (ilyen eset nem egy van az én környezetemben is).


U.i.: nemhogy egy 5 éves...


A képhez: ezen a képen elvileg smink nélkül van...
Koczy85 2012 dec. 26. - 23:43:33
(830/1138)
"Hát ez az. És akkor 13 évig azzal kellett foglalkoznia amivel végül nem is akar. (viszont így csomó olyan dologgal meg nem amivel meg szeretett volna)"

No, de erre mondtad, hogy egy 5 éves gyerek még nem nagyon tudja mit akar. (Bár vannak kivételek, hiszen pl. több színész mesélte, hogy ennyi idõsen már tudta, hogy az akar lenni. A lényeg, hogy még az is lehet, hogy a kiscsaj modell akar lenni.)

"De akkor miért nem járhat Honor normális iskolába??? Ezzel tul.képpen máris elszeparálja a többségtõl."

Mivel Honor eleve "sztárgyerek" úgymond, eleve kissé más, mint a többiek, hiszen a szülei hírességek. Már ez önmagában elszeparálja kicsit a többségtõl.

"A képhez: szemét mázlista :)"

Az. Na, de remélem Jess jövõre jön majd Londonba megint, aztán akkor én is csinálok vele (is) egy hasonló fotót. :)
10/10
convar 2012 dec. 26. - 23:38:25 10/10
(829/1138)
Voltak Díznilendben is :)
10/10
convar 2012 dec. 26. - 23:36:12 10/10
(828/1138)
"Feltételezem, hogy Jess, mint anya a legjobbat akarja a lányának. "

Még jó...


"Ha most modell is lesz belõle, a kiscsaj dönthet majd úgy 18 éves korában mondjuk, hogy nem érdekli ez a szakma és választ mást."

Hát ez az. És akkor 13 évig azzal kellett foglalkoznia amivel végül nem is akar. (viszont így csomó olyan dologgal meg nem amivel meg szeretett volna)


"De szerintem nincs ebben semmi olyan, amiért Jess-t feltétlenül bírálni kellene."

Sztem meg van. Az ok pedig lásd eggyel feljebb.


Jessnek anno volt egy olyan nyilatkozata hogy mennyire sajnálja hogy nem volt normális gyerekkora, meg olyan is, hogy a gyerekeinek viszont szeretné biztosítani. De akkor miért nem járhat Honor normális iskolába??? Ezzel tul.képpen máris elszeparálja a többségtõl.

De hátha végül Cash akarata dönt. (Remélem, nem akkora papucs :) )



A képhez: szemét mázlista :)
10/10
convar 2012 dec. 26. - 23:20:11 10/10 Előzmény _goldie_
(827/1138)
Nem, sajnos nem :)

Na igen. Tudom róla hogy imádja a divatbemutatókat :)
Koczy85 2012 dec. 26. - 22:25:49 Előzmény convar
(826/1138)
Mivel a link forrása a "Blikk.hu", nem tudom érdemes-e vele egyáltalán foglalkozni. Lehet, hogy egy betû sem igaz az egészbõl. Az újságok szeretnek ezt azt írogatni.

OFF példa: Van egy színésznõ itt a lakóhelyemen, Londonban, akit nagyon kedvelek (Michelle Ryan-nek hívják, de igazából nem ez a lényeg). Múlt csütörtökön az összes itteni újság megírta róla, hogy nagyon beteg és nem tud fellépni a színházban ahol játszik. Sõt, nem is tudják mikor tér vissza.
Na, most ehhez képest én péntek este bementem a színházba, ahol nemcsak hogy fellépett, de beszéltem vele az elõadás után, és mondta, hogy ugyan volt egy kis megfázása, de semmi komoly.

Szóval én már mindent nagyon szkeptikusan fogadok, amit bármilyen újság bármelyik sztárról ír.

Vissza Jess-re: Egy másodpercre feltételezvén, hogy igaz mégis: Én igazából nem tudom. Feltételezem, hogy Jess, mint anya a legjobbat akarja a lányának. Ha most õ úgy gondolja, hogy ez a modellkedés, akkor ez van. Ha most modell is lesz belõle, a kiscsaj dönthet majd úgy 18 éves korában mondjuk, hogy nem érdekli ez a szakma és választ mást.
(Amúgy a modellkedés nagyon kemény szakma.)
De szerintem nincs ebben semmi olyan, amiért Jess-t feltétlenül bírálni kellene.
_goldie_ 2012 dec. 25. - 23:57:09
(825/1138)
jó kép..nálatok készült? :))




izgalmas ruha..Michael Kors Fashion Show 2012 febr 15
http://www.huffingtonpost.com/2012/02/15/michael-kors-fall-2012_n_1280150.html
10/10
convar 2012 dec. 25. - 22:06:35 10/10
(824/1138)
Am én csak abból indultam ki hogy egy ilyen élõ fellépõs mûsor sztem még mindig jobb alternatíva egy gyereknek a személyiségfejlõdése szempontjából mint hogy otthon pl. Songokut nézzen a tévében :)

Jó kép :)
10/10
convar 2012 dec. 25. - 20:03:25 10/10 Előzmény teardrops
(823/1138)
Nem. Én sem tudtam volna 1xûbben ;)

Am ideje volna már ha nem õ jelentené, hanem õt jelentenék be :) (de sebaj, majd talán 1x... :) )
10/10
convar 2012 dec. 25. - 19:59:56 10/10 Előzmény _goldie_
(822/1138)
Na nemá, az azért elég durva volna :)
_goldie_ 2012 dec. 25. - 19:58:31
(821/1138)
nem akartam kritizál..ha nekik ez tetszik..
ill. nincs más alternatíva elõttük pl. az európai (vagy akár magyar) mesék
nézhetnének Békavári uraságot Nyúl Pétert Nils Holgerssont
vagy Pompomot Vizipókot Mézgáékat :D

..a te oldaladon állok :))
10/10
convar 2012 dec. 25. - 19:20:15 10/10 Előzmény _goldie_
(820/1138)
Bár ált.ban nekem is megvan a véleményem az amerikai szórakoztatóiparról, de ezt a produkciót most akkor is meg kell hogy védjem. Én u.is nem látok benne semmi rosszat. Na persze nem mintha tetszenének a látottak, nade nem is nekem kell hogy tetszenek :) A gyerekeknek tetszik, és ez a lényeg.


Hamár kritizálni akarjuk Jessica gyermeknevelését, akkor sztem inkább most ezzel lehetne, és ez most valóban hírértékû és friss:

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/modellnek-adna-lanyat-jessica-alba-2126237

Egyáltalán nem tartom szerencsésnek, u.is nagyon korainak tartom. Egy 5 éves kislánynak még fogalma sem lehet róla hogy mi akar lenni, ezzel viszont Jessica mégis ill. máris kijelöl egy utat számára. Mondom, sztem idejekorán. Bõven ráérnének ezzel 10 év múlva is, akkor Honor már maga választhatná ezt a pályát.

És emiatt ezek szerint otthon most áll a bál, amit nem is csodálok és én ezügyben most abszolút Cash oldalán állok :)

Sztetek?
teardrops 2012 dec. 14. - 20:07:35
(819/1138)
...és a lányával is elment ebédelni.;-D