danikkaaaaaaaa33 2012 jún. 13. - 14:36:47
(6944/8584)
Június 29-én eljön a Végsõ Leszámolás Rolandék és Kolozsiék között.
Áron vírusa megfertõzi a kórházat,a banda raktárépületében pedig hullani fognak az emberek!!!
Tehát:JÚNIUS 29!!!! KOLOZSI VAGY ROLAND HALÁLA!!!!! Kemény jelenetekre számíthatunk az évadzáróban.Ez az ügy amúgy tavaly kezdõdött,július 1-én.
Rak'Shiri 2012 jún. 12. - 23:40:16
(6943/8584)
Üdv mindenki!

Ugyan 2-3 héttel ezelõtt volt, ám mégis szeretnék megosztani pár észrevételt azzal a Frizbi-adással kapcsolatban, amelyben a JB producere (legalábbis valami fõmuftija) volt a meghívott vendég Szabó Zsófi és Száraz Dénes mellett.

Nem. Nem. Nem. Így nem viselkedünk. Értem én, nagy a nézettség és sok a zsé, de így nem viselkedünk. Minõsíthetetlen az illetõ úriember. Ordított róla az önteltség, a beképzeltség, és kérdem én, mire fel? A JB egy rettenetes sorozat, ha õszinték akarunk lenni, és tegye az úr a szívére a kezét és vallja be, igen, az. Értem, hogy egy napi sorozat, aminek legfõbb célja, hogy a munkából hazaesõ magyar lakosság amúgy is zilált idegzetét a teljes inkoherencia állapotába fésülje, és mint ilyen nem lehet olyan összetett, hogy az 3-4 percnél több osztatlan figyelmet igényeljen. De ez a sorozat semmiylen tekintetben nem formálhat alapot ekkora pofaszerkezetre és ilyen - nyár kezdetén annál praktikusabb - vastag bõr növesztésére. Nem kínzom magam azzal, hogy visszanézem az adást és kiemelem az összes kínos megnyilvánulást, de akadtak bõven az ominózus nem-adok-borravalót-amúgy-sem beszóláson túl.

Nem kedves fõmufti úr, nem tudtak eddig sem olyan történetszálakat írni, ami "odaláncolta" volna a nézõközönséget a képernyõk elé, a Betty-Tamás szál is mérget mernék venni rá, hogy csak egy véletlenül jól elsült valami. Egész véletlenül. És amit persze jó tévékettõs szokáshoz híven (vadangyal, szülifelik, valaki?) a rétes-tészták textúráját utánozva elhúztak ameddig bírtak. Nem, nem tesz jót és nem elõnyös, hogy 3 hónapnyi anyag elõre le van forgatva, hogy ennek mi célja-oka, azt nem tudhatom, de nevetséges hogy még pár héttel ezelõtt is nagykabátban mentek temetni az atyát, és hó volt mindenütt valamivel korábban. Azon kívül, meg is nehezíti a nézõi kívánalmakra való reagálást. Kedves fõmufti úr, vannak olyan sorozatok, ahol hatalmas hiba elkezdeni a közönség kedvére tenni, mert nagyot ront a sorozat minõségén (lásd: Glee második évad és tovább)de higgye el, ez nem az a sorozat, ezen nincs mit rontani. Van egy olyan balsejtelmem, hogy ha Sz. Dénes vissza is tér, akkor valami rettenetesen ostoba, bugyuta vagy nevetséges módon teszi meg, mint mondjuk valami eltitkolt ikertestvér, vagy dopplegänger, vagy valami sallangos rosszfiú-akárkicsoda. Azon kívül ugyan, ki hiszi el, hogy nem biztos, hogy visszahozzák? A csatorna egész biztosan van olyan pénz- és nézettség-éhes, hogy ilyen gazdasági helyzetben - ahol még a híradónak csúfolt félbulvár-tragédiaösszeállítást is reklámokkal tûzdelik tele - nem hagy parlagon egy ilyen színészt/karaktert, aki mellesleg az igencsak népes gárda maréknyi kifejezetten jó alakítást nyújtó táborát erõsíti.

Másik észrevétel: Igen, Szabó Zsófi nagyon szép, nagyon bájos, rendkívül szabályos vonásai és szép arcarányai vannak, de nem illik akkor sem ilyen méretes egót növeszteni, hogy "õt majd a férfi nézõsereg tuti visszaköveteli hogyha kiírnák". Kedves Zsófi, szinte kizárólag csak a nõk szoktak annyira elvakultan belehabarodni egy tévésztárba, hogy ilyen megmozdulásokat tegyenek mint amiket Dénesnél tapasztalnak. Nem akarom bántani Zsófit, mert biztos vagyok benne, hogy egy kedves, aranyos lány, de ezt nem illik, azon kívül, ha õ lekerülne a képernyõrõl a deja vu c. remekmûve még mindig fellekhetõ a jutyúbon a nosztalgikus kedvû férfiak számára. Zsófi egész biztosan remek ember, de gyalázatos színésznõ, ezen nincs mit szépíteni, már csak ezért sem mernék a helyében ekkora arccal viháncolni a képernyõn.

Hajdú pedig mint mindig hozta a micsoda-badass-vagyok én c. egyszemélyes tragikomédiáját, amihez vihorászó-pironkodó Zsófi szolgáltatta a kínos aláfestést.
zaran.dok 2012 jún. 12. - 23:05:15 Előzmény fo.ma
(6942/8584)
Bocs, te még biztos soha nem gépeltél el semmit...
De nem megyek bele ilyenekbe...
JaseMina 2012 jún. 12. - 17:27:24
(6941/8584)
Ezek a rendõrök semmit se tudnak jól megoldani. Soha egy ügyet nem göngyölítettek fel, most is azért jutottak valamerre mert Szlávik nyomozott.. tipikus magyar rendõrség..:D Persze Müller továbbra is jó, Eszes meg..XDD
Ez a Dóra&Konrá&aViktor ügy: tipikus, elõre látható cselekményszál.. Dóra addig-addig akarja visszaszerezni Viktort, míg végül elhiteti mindenkivel, hogy jár Konráddal, idõvel meg beleszeret... és már nem érdekli majd Viktort, de Viktor és Veronika elhidegül egymástól..
Jesszusom most komolyan annak a dilis Mártának meg Magdikának a háborúskodását kell nézni? Mártát utálom.. Magdika aranyos! Ám naiv.. és pont Gergõért? Ccc... akkor már inkább Kristóf..
Szilvia elmehetne kényszerpihenõre..
Istinek több szerep kéne..
Akit Ulmann Mónika alakít, Füredi nõjét az tök jó karakter..*-*
A Betty&Kardos hisztibõl már elegem van.. az oké hogy meggyógyult Betty, de miért hagyják hogy Kardossal jöjjön össze? Ott van az új rezidens.. ne akarja már a múltat! Plusz ha visszajön Tatya megint össze lesz zavarodva.
Szilárdot megzabálom..^^ És kipróbálom a a feladatot amit Bettyéknek adott...:D
A Gyöngyi&Emmil szál is annyira szánalmas..:/ Nem illenek össze. Csak erõltetik.
Aki továbbra is jó az Pongrácz, mackó Füredi, Müller (az is mióta összeházasodott Elvirával nincs is a nõvérkével), Ulmann...
8/10
felicia68 2012 jún. 12. - 17:03:20 8/10 Előzmény loma06
(6940/8584)
Hát az sem volt semmi, amikor Barbarán a gerincmûtétet háton fekve csinálták! /Mert ugye az sérült meg!!/
Hogy is érték el a gerincét?? hmmm
gyorgye 2012 jún. 10. - 14:59:09
(6939/8584)
Ez csak annak a jele hogy nagyon jó,és élethû a sorozat,és mindenki annyira komolyan veszi mintha tényleg megtörténne.Itt a filmen észre tudják venni hogy Dóra fordítva nézi a fényképet,de az életben meg nem veszik észre hogy benne felejtették a törlõ kendõt.De máskülönben meg arra sincs mit adni hogy mit ír az újság mert annak a fele sem igaz,nekik is csak az olvasottság a lényeg mindenek elõtt.
1/10
loma06 2012 jún. 10. - 12:47:57 1/10
(6938/8584)
Bakik a sorozatból:
http://borsonline.hu/20120610_kinevetik_csisztu_ferjet_az_orvosok

Mondjuk a ciklámen színû vért nem említik, de a többi sem semmi.
2/10
fo.ma 2012 jún. 09. - 17:40:35 2/10
(6937/8584)
Az nem HEROLT, hanem HERÓT. Istenem!
zaran.dok 2012 jún. 09. - 00:29:39 Előzmény fo.ma
(6936/8584)
Elegem van/ Nem bírom elviselni...
Móni Póni 2012 jún. 08. - 22:27:05
(6935/8584)
Ott a pont...:D
8/10
zolee65 2012 jún. 08. - 20:18:40 8/10
(6934/8584)
Szerintem "Eszes" nagyon jó karakter: tipikus rendõr... olyan sötét, hogy rendõrkutya nélkül haza se tudna menni, de "õt nem lehet átverni"...;)
juan-ZSU 2012 jún. 08. - 16:55:59
(6933/8584)
engem is idegesít eszetlen találóbb név lenne neki mert így elbízza magát azt hiszi ha a neve Eszes akkor okos is :D
Móni Póni 2012 jún. 08. - 15:06:19
(6932/8584)
Csak engem idegesít ez az Eszes? Olyan irritáló mondatokat adnak a szájába szegénynek...:S
1/10
Gilgames 2012 jún. 08. - 11:38:12 1/10 Előzmény kari001
(6931/8584)
Még jó, hogy nem egy mérkõzésen voltak... Pl. EB nyitómeccs, az Egész lelátót beviszik:DDDDD
gyorgye 2012 jún. 08. - 05:04:15
(6930/8584)
Ezt a Betti nyavalygást már nagyon unom.
2/10
fo.ma 2012 jún. 07. - 22:11:01 2/10 Előzmény zaran.dok
(6929/8584)
Mi az a "herolt"? :D
1/10
Atis88 2012 jún. 07. - 13:14:45 1/10
(6928/8584)
Ebben is benne van már a fél ország, mégis egy kalap szar az egész...
10/10
kari001 2012 jún. 07. - 11:54:01 10/10
(6927/8584)
Mindenképp feltámasztja a papot a Jóban Rosszban

Ma ezt olvastam:D
Talán elmondatjuk: SIKERÜLT :DDD
10/10
kari001 2012 jún. 07. - 11:38:56 10/10
(6926/8584)
Én azt nem értem hogy a rendõrségnél tényleg ennyire eszesek dolgoznak hogy ha Füredire nemzetközi körözés van kiadva de vele van Pongrácz akkor õt is beviszik?
És ha egy motoros találkozón fogják el, viszik az egész brigádot?
gyorgye 2012 jún. 07. - 09:40:35
(6925/8584)
Szlávikot úgy el változtatták az este,hogyha nem telefonált volna akkor sosem ismertem volna fel.Konrád hozta a szokásos formáját,remélem hogy majd Budaiékat is kezelésbe veszi.