samantha57 2012 dec. 17. - 13:39:40
(7464/8584)
Jó volt ez a sorozat addig, amíg a polgármesteres téma nem került elõtérbe. Azóta csak üvöltés van, meg hüjébbnél hüjébb feltámadások.
Azért ez már a dedós szintet sem üti meg.
Új forgatókönyvíró jött?
Rúgják ki!!!!!!!!!!
2/10
fo.ma 2012 dec. 17. - 12:23:20 2/10
(7463/8584)
Hülyeség az egész úgy ahogy van!
10/10
Saphir 2012 dec. 17. - 10:58:37 10/10
(7462/8584)
Ennyi erõvel pár más kollégát is kirúghatott volna, nem csak Józsi látta a 'holttestet'...
2/10
fo.ma 2012 dec. 17. - 09:49:00 2/10 Előzmény CsizmásPandúr
(7461/8584)
Kár, h a csillagkúti kórházigazgató nem tud róla mennyien ébrednek fel a hullaházban arra, h fáznak. Lehet nem rúgta volna ki Kalem doktort.
10/10
Milibindi 2012 dec. 15. - 23:55:35 10/10 Előzmény queengirl
(7460/8584)
Persze Gesztesi Máténak hívják
10/10
Milibindi 2012 dec. 15. - 23:55:10 10/10 Előzmény CsizmásPandúr
(7459/8584)
Igen , nem rég volt egy kislány valahol Latin - Amerikában akit halva születettnek nyilvánítottak és mikor a szülõk látni akarták kiderült, hogy még él ezért nevezték el Luz Milagrosnak ( luz=fény milagros =csoda)
10/10
CsizmásPandúr 2012 dec. 15. - 16:18:02 10/10 Előzmény plman
(7458/8584)
"Baromság" -- évente nem egy eset történik, hogy a hullaházban ébredt fel valaki, mert fázik. Nézz csak utána :)

Az egy dolog, hogy Andrea "feltámadását" magyarázni kell, mert hihetetlen. Az viszont nagyobb POÉN, hogy teljes rendõri gárda mellett setál ki-be Krisztián, és ezt NEM KELL magyarázni senkinek :DDD Hát igen, akárcsak a TEK-etleneket látnánk xD
queengirl 2012 dec. 15. - 08:04:54
(7457/8584)
Azt tudtátok, h akivel Bettyke kavar, az a Gàbor doki igazàból Gesztesi fia? :-D
plman 2012 dec. 14. - 22:20:09
(7456/8584)
A héten hellyel közzel néztem a sorozatot, és rájöttem, hogy egy hatalmas nagy baromság lett az egész. Halottak feltámadnak, a polgármester mindenkivel csak üvölt, inkább Gesztesit illetve Füredit kellett volna maffiafõnökké tenni, nem pedig azt a girnyó kinézetû bájgúnárt, akit a valóságban még a tizen egy-két éves suhancok is körberöhögnék, aztán meg jól elvernék.
Ugyan ritkán nézem ezt a csoda alkotást, de volt már valaha olyan jelenet ahol Füredit a polgármesteri hivatalban mutatják? Vagy egyáltalán, van Csillagkúton Polgármesteri Hivatal vagy valami hasonló funkciót ellátó intézmény? Csak azért kérdezem, mert eddig amikor sajtótájékoztatót azt mindig a Macsekban (ami egy kocsma jobban mondva egy vendéglátó hely). A maffiagyûlések is olyan nevetségesek voltak ott, nem ismerem ugyan a maffia szokásokat de könyörgöm egy nyilvános helyen? Ezt komoly?
Hatalmas, pusztító erejû robbanásból pár hét alatt felépülõ rossz fiú, fél karral, fél szemmel, úgy szalad, vezet, mintha már évek óta ilyen testi fogyatékossággal küzdene. Elõször azt hittem, hogy a történet szerint hónapok teltek el a robbanás óta, és meglepõdtem amikor rájöttem, hogy mégsem. Ja és még ez a város alatt húzódó alagút rendszer amirõl az égvilágon senki nem tud, kivéve persze a gonoszt.
A rendõrség bénázása se volt semmi, pedig ha jól emlékszem a történet szerint az egyik rendõr (hirtelen nem is tudom melyik) még külföldön is volt valami továbbképzés félén. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a nagyságos asszony és a tisztelt polgármester úr se volt könnyû eset. Ha az asszonykára csak rámosolygott valaki azonnal jött a hiszti a nõtöl, hogy biztos õ a zaklató, a férjétõl pedig az õrjöngés, hogy a rendõrség miért nem csukatja le azonnal az illetõt.
Ja igen és a bujtatott reklámok amelyek nem is annyira bujtatottak már kicsit a Kisvárosra illetve familia Kft.-re kezd emlékeztetni igaz annyira durva reklámok azért még nincsenek benne mint ott voltak, de kitudja mi lesz még.

Mindenkitõl ezer bocs, amiért ilyen hosszú lett, még lenne pár problémám a sorozattal, de nem szaporítom a szót pontosabban a karaktereket.
3/10
Semprini 2012 dec. 14. - 20:55:07 3/10
(7455/8584)
Abszolút egyetértek, röhejes, hogy azt a pár rokonszenves szereplõt, aki egyáltalán volt, vagy már kiírták, vagy ellenszenvessé alakították. Lassan csak a legirritálóbb figurák maradnak bent, nem lesz olyan jelenet ahol legalább egy elviselhetetlen karakter fel ne tûnne, a jókat meg eltüntetik. Szilvia, Budai, Böbe, Roland, Barbi és Betty meg az õ kis "házibarátja" talán a legtenyérbemászóbbak, de szinte mind megéri a pénzét. Vera meg Józsi még tartották magukat eddig, de Vera karakterét is megingatták már, most pl ezzel, hogy Viktor felé kacsintgat... Pongrácz doki az elején még valósággal olyan volt mint egy grállovag, most meg hibát hibára halmoz, Füredit meg egy üvöltözõ bunkóvá degradálták.
10/10
Saphir 2012 dec. 14. - 20:52:08 10/10
(7454/8584)
Az mekkora jelenet már! Míg Füredi egyre irritálóbb lesz, Budai annál inkább érdekesebb. A színész remekül hozza a figurát. Viszont abban is van igazság, hogy sok szereplõ durván szélsõségessé válik. Se Szilvia, se Füredi nem hiányozna, Bettikét sem hiányzott, hogy pár napig nem láttuk, de a pofára esése azért tetszett. :)
noecska 2012 dec. 14. - 20:35:42
(7453/8584)
Ezt a Füredit elég unszivá gyúrták. Bár én Gesztesi színészi kvalitásától nem is tudok mást várni, mint az ordítozást, lila fejet, gutaütés elõtti állapotot. Sose voltam nagy véleménnyel róla. De az már röhejes, amit az elõzetesben mutattak. A kórházban a háttérben Füredi és Pongrácz konspirál, elõl meg Budai settenkedik. Már paródiába fullad a cselekmény. Azért sem kell már sokat dolgozni, hogy az amúgy is utált Szilviát a nézõk teljesen megutálják. Valahogy a BK-ben nincs ennyi undorító, kellemetlen szereplõ. A konfliktokkal együtt is emberibbek a figurák.
SZOTYl 2012 dec. 14. - 20:16:51
(7452/8584)
Ezt az "újságíró" bulvárfirkász fa..cibáló luvnyát elkaphatná valaki... verjék véresre azt az irritáló fejét, és azt jelentesse meg a szennylapjában. Újságírók szégyene, még akkor is, ha mostanság a firkászok jó része ilyen cinikus, ostoba, agresszív, szenzáció hajhász, érzéketlen, undorító féreg.
2/10
fo.ma 2012 dec. 14. - 20:10:39 2/10
(7451/8584)
Nagyon undorító! Elõször Andreával üvöltött mint egy sakál, hogy nem is üldözi senki, aztán a rendõrökkel vonyított, hogy tartóztassák le a tánciskolás pasit, vagy õ intézkedik. Hiába mondták neki, h nincs elég bizonyíték ellene, vértolulásos arccal ordibált velük. Aztán azért obégatott, hogy miért nem találják meg Budayt, majd õ megtalálja. Hülye mint egy segg. Most meg végig akarja az orvost pofozni a kórházon. Ráadásul nem csak Kalem doki volt ott, amikor halottá nyilvánította Andreát, hanem a mentõsök is látták, h nem volt szívhangja és a pupillája is fénymerev volt.
Ez a hülye erõszakossága nem együttérzést kelt a nézõben, hanem kifejezett utálatot. Bennem legalábbis....
mcdougles 2012 dec. 14. - 19:59:12
(7450/8584)
Abba hagyhatná már a Füredi ezt az állandó ordítást.
10/10
panda9 2012 dec. 13. - 22:44:46 10/10
(7449/8584)
Lehet már tudni valamit arról, Tamás atya mikor tér vissza a képernyõre? :)
queengirl 2012 dec. 13. - 16:55:02 Előzmény HansHaag
(7448/8584)
én eskü láttam vmi aktív féle mûsorban h lesz ilyen
Móni Póni 2012 dec. 12. - 15:32:56 Előzmény HansHaag
(7447/8584)
Medve úr és az lelõtt ügyvéd nem ugyanaz a személy volt...
samantha57 2012 dec. 12. - 12:58:08 Előzmény queengirl
(7446/8584)
jajajaj csak nem jön megint Tamás atya?
Szerintem éppen elég volt ennyi belõle.
Amikor Bettyke pityergett, hogy " Tamás hol vagy,"...... hujjuj, azt hittem, hogy na ebbõl ennyi elég volt.
De valamivel pusztítani kell az agysejtjeimet, ha már nem iszom alkoholt. :-)
HansHaag 2012 dec. 11. - 18:16:35
(7445/8584)
Dee, beztos lesz - és, már le is süllyed a szint a latin-amerikai agydermesztés alá. (-) Csak adjatok ötleteket eme tehetségükben retardált alkotóknak, :-@ jujj, jõ a gonosz ikertesó?... Így is becsempésztek már ilyen igénytelenségeket; a Medve-úr, egyszerre csak ügyvéd lett, az, akit lelõttek, meg a többi professzionális melléfogás, pl. új Orsi, aki azelõtt, valami terhes tinit játszott.. Ne legyen, már ennél is igénytelenebb! (A Vera-Józsi románc, meg direkt jó, hogy nem lett elnyújtva, (csak azt a rettenet ocsmány szemüvegre lépne már rá valaki, de alaposan!)
Meg a Buday is megpusztulhatna, már, mint más rendes ember...