monika.17 2014 ápr. 25. - 19:09:55
(8164/8584)
Kérjük vissza a régi Verát mert ez igy nagyon gáz.
Zsolt ne ussza meg a csalást. A kislány maradjon Szilviáéknál aki béküljön ki Istvánnal.
Balázst irják ki, mert egy idegesitõ alak.
A maffiába legyenek új emberek. Jó nagy darabok és új bizniszek. (Lopott kocsik, ékszer mûtárgy csempészet)
Lux Endre és csapata örökre tünjenek el!
Szülessen meg Zsanett gyereke de ne derüljön ki hogy István az apja.
Orsi jöjjön végre össze valakivel aki hozzá illik és normális.
Luca fejezze be a nyivákolást.
Betty utazzon el de jó messzire és ne jöjjön vissza.
Barbara végre találjon magának valami értelmes elfoglaltságot.
Péter legyen a régi ne ez a vaskalapos.
Legyen egy kis izgalom Dóra és Dénes között is. De ne túl nagy bonyodalom.
Viktor is térjen észhez.
Legyen több a korházi jelenet kevesebb a magán ügyi zür.
Sokat kérek?
monika.17 2014 ápr. 25. - 18:56:59
(8163/8584)
Kedves forgatókönyv iró rendezõ vagy bárki aki ezt a sorozatnak nevezett napi fost irja rendezi csinálja. Maguk nem olvassák el a nézök igen csak negatív véleményét? Mert szerintem nem ártana. Amit ezzel a sorozattal müvelnek az bõven szinten aluli. Attól félek hogy ennél lejebb nem lehet süllyedni. Ha nincs több ötletük akkor inkább fejezzék be de ne tegyék ezt se a sorozattal se a nézökkel.
8/10
zolee65 2014 ápr. 25. - 17:03:26 8/10
(8162/8584)
Én még mindig bízom a "meglepetésben"...;)
franszoá81 2014 ápr. 25. - 14:52:56
(8161/8584)
vicc az egész sorozat. vera mint szektás? olyan hiteltelen h elképesztõ. az egész lux egyház egy kis mikroközösség, és nem ismerte fel a gyereket aki ugy szintén szekta tag? másik meg, hogy õk nem esznek csak olyan kaját amit saját maguk termelnek meg. ehhez képest vera kétpofára tolja a sütiket meg mindent. bettyke tényleg idegesítõ és még dagadt is mellé XD. remélem a pintér (aki egyébként ugy néz ki mint valami rossz pedofil) gerincre vágja :) roland maffiafõnöksége is gáz, de a legnagyobb a 150 centis 50 kilós kiskova XD nem igaz h nem találtak mellé egy növényi norbi féle batár állatot.
3/10
Semprini 2014 ápr. 25. - 12:17:55 3/10
(8160/8584)
Utálom, hogy megint igazam lett! A 9298. hsz-ben azt, hogy "amikor Vera kikerül a kórházból, õ lesz az egyik fõ szektás", csak azért írtam le, mert abban reménykedtem, hogy nem lesz igazam és ezt azért mégsem lépik meg, ha már el is rontották Vera karakterét, idáig azért talán nem merészkednek. De mintha csak innen merítették volna az ötletet, meglépték! Nem akarom elhinni, hogy ennyire pocsékul lehet sztorit írni! Tényleg a legjobb, legrokonszenvesebb szereplõket vágják tönkre módszeresen, miközben már eleve túl sok az antipatikus, negatív figura!
A Betty-szál engem is idegesít, túl van lihegve, és nyújtva, Betty pedig nem játszik olyan jól, hogy valamennyire is hihetõ lenne a dolog. Roland mint maffiafõnök egyszerûen röhejes, látszik, hogy igyekszik de annyira nem passzol rá a szerep hogy valami hihetetlen.
5/10
kazsagx 2014 ápr. 24. - 20:45:45 5/10
(8159/8584)
Ez a Betty szál már baromira unalmas....annyira szörnyen alakítja a karaktert Szabó Zsófi...ha kiírnák nekem egyáltalán nem hiányozna! :)
8/10
mushi 2014 ápr. 24. - 17:55:08 8/10
(8158/8584)
régóta nem néztem, aztán ma elkezdtem visszanézni a részeket. most néztem azt, amikor elmondták józsiéknak, hogy hipszterszemüveg vera él. sajnálom orsit, tudom, milyen ilyen helyzetben lenni, mikor újra színre lép a nagy õ, és hiába minden szerelem, akkor is õ az az õ...
betty szenvegéseit nem bírom már nézni. mindent megbocsátott balázsnak, aztán egyik pillanatról a másikra hányingere van tõle, meg nem bírja, hogy hozzáérjen. ilyen kb. nincs. a nyavalygása, hisztijei, motyogása, 'nincs semmihez kedvem'-fintorgása... ne...
2/10
fo.ma 2014 ápr. 24. - 17:34:40 2/10 Előzmény Semprini
(8157/8584)
Neked Orsi rokonszenves? Jézusom!
2/10
fo.ma 2014 ápr. 24. - 17:32:55 2/10
(8156/8584)
Annyira tudtam, h beszervezték Verát! De remélem nem igazából, mert ezt az Orsi gyereket baromira rühellem! Elõször is õ mászott rá Józsira és a kapcsolatukat is õ akarta titokban tartani. Aztán meg volt sértõdve, h Józsi nem kiabálta világgá, h együtt vannak és most is õ van megsértõdve, h Józsi nem rúgja ki azonnal Verát. És Lucát is õ stuffolja, hiába kéri ki magának ezt. Amikor a gyerek nem akar bemenni a kórházba, õ rögtön elkezdi tutujgatni, mondván, h nem is kell, ha nem akarsz, gyere inkább játsszunk, v csináljunk amit te akarsz! Hát haggggyyyyyá má!!!!
8/10
zolee65 2014 ápr. 24. - 16:56:11 8/10
(8155/8584)
Én bízom benne, hogy Vera nem változott meg ennyire...;)
És eddig minden pszichopata (Ibolya, Budai) elõbb-utóbb tényleg meghalt...;)

Nekem furcsa, hogy Józsi mindig arra hivatkozik Vera és a szülei elõtt, hogy azért jött össze Orsival, mert úgy tudta, hogy Vera meghalt... mégis most, hogy kiderült, hogy él, továbbra is együttél Orsival, míg a felesége a kórházban van...;)
tricia 2014 ápr. 23. - 23:15:06
(8154/8584)
Ez a mai rész jó fordulat volt. Meg az utána következõ elõzetes is.
Persze azért felvetõdött bennem, hogy Vera nem játszik-e Endre atya elõtt?
3/10
Semprini 2014 ápr. 22. - 22:59:09 3/10
(8153/8584)
Most hogy gyakorlatilag elfogytak a pozitív, rokonszenves szereplõk (Orsi tartja még talán a frontot de sztem már õ se sokáig), komolyan gondolkozom, hogy nem nézem tovább. Egyik karakter ellenszenvesebb mint a másik, és ez a Zsolt meg Szilvia macska-egér harc, hányingerkeltõ. Nem tudom melyik utálatosabb, de rég ki kellett volna már írni mindkettõt a francba. Verát meg minek hozták vissza így???? A "régi" Vera aranyos volt, ez meg egy gonosz kígyó, ráadásul Józsi karakterét is tönkrevágták azzal, hogy nem tud határozottabb lenni, és kiállni a menyasszonya mellett.
monika.17 2014 ápr. 22. - 22:15:26 Előzmény babi78
(8152/8584)
Kiirnám az egèszet. Mind fogyatèkos.
monika.17 2014 ápr. 22. - 22:12:29
(8151/8584)
Vera egy hibbant boszorka lett ès ez nagyon gáz. De Orsi se normális. Kène a francnak ez az egèsz hülyesèg. Legyen Józsi Veráè èn meg tovább lèpnèk.
mészimarcsi 2014 ápr. 22. - 09:03:47
(8150/8584)
Úgy látszik, az már teljesen elképzelhetetlen, hogy egy sorozat inkább a jó dolgokra tanítson! Tele van hazudozással, csalással mocskosabbnál mocskosabb dolgokkal! Ez lesz a természetes és elfogadott irány a társadalomban, annyira ezt sújkolják, már rohadtul unalmas ez az egész!
SZOTYl 2014 ápr. 18. - 01:08:53
(8149/8584)
Ezt az újságíró luvnyát meg az ügyvéd"nõt" is elkaphatná a szekta, mindjárt kisebb lenne az arcuk, és nem lennének ilyen gerinctelen, érzelem és etikamentes, undorító szukák.
tricia 2014 ápr. 17. - 23:23:11
(8148/8584)
Hajrá Zsolt! Ezt mondom én is! :-D
Látod, már tervez valamit: "Szilvia még mindig hinni szeretne nekem."
3/10
Semprini 2014 ápr. 17. - 14:55:03 3/10
(8147/8584)
Füredit én kezdettõl fogva nem igazán kedvelem, pedig elvileg õ is a pozitív oldalt erõsítené, de hirtelen indulatkitöréseivel és jellemtelenségeivel nem épp rokonszenves figura. Viszont azt, hogy Alexával megint összejött, két dolog is magyarázza: egyrészt Andrea végakarata is ez volt, másrészt pedig régen is együtt voltak, még jóval az Andrea-sztori elõtt.
Ami még nagyon nem tetszik, hogy a szekta megint elõtérbe került és Lux Endrét, aki számomra a legelviselhetetlenebb szereplõ volt (Böbe mellett és után persze) visszahozták, holott napokon keresztül mást se hallottunk, mint hogy vízbefulladt. Kezdõdik elölrõl megint gondolom, Lucát megint elrabolják, aztán amikor Vera kikerül a kórházból, õ lesz az egyik fõ szektás. Már tényleg csak ez hiányzik hogy totálisan el legyen rontva minden.
10/10
babi78 2014 ápr. 17. - 14:46:57 10/10
(8146/8584)
Józsi hamar túllépett Verán? Akkor mit mondjunk Füredire? Õ már a temetés napján lesmárolta Alexát, most is úgy tesz, mintha Andrea sose létezett volna. Hihetetlen és életszerûtlen az egész, lehet abba kéne hagyni a sorozatot.
3/10
Semprini 2014 ápr. 17. - 14:43:42 3/10
(8145/8584)
Egyetértek az elõttem szólókkal, nagyon nagyon rossz irányt vett a sorozat. A fõ hibájának a forgatókönyv egészen hihetetlen mértékû logikátlanságán túl azt tartom, hogy a rokonszenves, pozitív szereplõket módszeresen kiírják, míg negatív szereplõkbõl túl sok van, ráadásul aki régen pozitív volt, most még azokat is elrontják. Ott van Pongrácz doki, aki az elején még maga volt az erény és jóság, mára egy csõlátó autokrata lett, valósággal nézhetetlen a figura. Verát aki a sorozat talán legrokonszenvesebb szereplõje volt, visszahozták, na de milyen áron? Egy kétszínû gonosz kis dögöt kreáltak belõle! Undorító! Luca szintén kiállhatatlan lett, Józsi a hezitálással lett teljesen elrontva. Persze valamelyest az õ helyzete érthetõ, de kissé tényleg hamar túllépett Verán, viszont ha már így alakult akkor igenis ki kellene tartania Orsi mellett, fõleg hogy Vera szerepe olyan lett amilyen. Böbe pedig a hab a tortán, ennyire rosszul ripacskodni még soha nem láttam senkit. Ezerszeresen túlhangsúlyoz, túljátszik minden szót, mintha az lett volna az instrukció, hogy kiabáljon túl mindenkit. Egyszóval a forgatókönyírók katasztrofálisan pocsék munkát végeznek, ideje lenne lapátra tenni õket.
Gyakorlatilag hosszú hetek óta Zsolt lebukása volt az egyetlen olyan fordulat ami tényleg tetszett, de ez se maradéktalanul, mivel Zsolt életben maradt és így nem írták ki véglegesen, ráadásul most Szilvia körül forog mindenki, pedig hát õ aztán tényleg rettentõen antipatikus szereplõ.