Téma: Joey

Huma 2007 jan. 11. - 22:04:10
(68/188)
Erõltetett maszlag az egész.
csiz 2007 jan. 11. - 08:31:32
(67/188)
Igazán megcserélhetnék a Joey-t a Mentõhelikopterrel! Akkor legalább az is meg tudná nézni, aki munka után hazaérve egy 20perces kis kikapcsolódásra, abszolút semmi gondolkodásra vágyik! Csak egy kis jókedvre és nevetésre! És ezt a Mentõhelikoptertõl nem lehet megkapni! Én nagyon szeretném ha a 2 mûsort megcserélnék és akkor én is nézhetném a Joey-t! Ok, nem egy Jóbarátok színvonal (közel se) de azért szeretem!
huba1 2007 jan. 11. - 07:20:05
(66/188)
Nagy Jóbarátok rajongó vagyok, de ez a Joey egy maszlag ahhoz képest.
breki1 2007 jan. 04. - 17:38:43
(65/188)
halálra idegesít, hogy semmit nem lehet legalább kb. pontosan kezdeni
azért a 10perccel hamarabbi kezdés gáz egy önmagában is max 25perces epizódnál
vagy nem?!
Fauna09_dead 2006 aug. 28. - 21:14:06
(64/188)
Akkor most vége a Joey-nak egyelõre, ne is keresgéljem a mûsorban? Amúgy az is bosszant, hogy a Jóbarátok ismétlését levették mûsorról...
dzsungelnyuszi 2006 aug. 27. - 16:10:09
(63/188)
Ááá nem, csak idegesít, amikor kioktatnak. Na de mindegy, különben is nem akarok senkivel veszekedni :)
De Te se vedd magadra, hisz azért vannak a fórumok, hogy a gondolatainkat, tapasztalatainkat megosszuk másokkal. Akit érdekel elolvassa, esetleg hozzászól, akit nem az tovább lép.

A Jóbarátokat tényleg nem az évadvégi befejezõ résznél hagyták abba! :( De nagyon várom a folytatását még akkor is, ha vagy tucatszor láttam, és kívülrõl fújom az epizódokat! :)
Brambilla 2006 aug. 26. - 22:02:47
(62/188)
A Joey egy jó sorozat. Szerintem azért nem lett túl sikeres az amiknál, mert a Jóbarátok folytatását várták tõle. A stílus és a poénok hasonlóak, de sok az eltérés. Tök más a szituáció. Egy család élete másabb, mint egy baráti társaságé. A Joeyn jókat lehet röhögni, de nem több. A Jóbarátokba a legtöbb vicces dolog mögött azért komoly háttér húzódott meg, súlyos problémákkal, amiket meg kellett valahogy oldani és ezáltal a szereplõk jelleme is változott. A Joeyban, ha komoly probléma is adódik, a szereplõk túl buták ahhoz, hogy felfogják súlyukat. Meg nincs is igazi gond; Joey karrierje felfelé szárnyal, minden este más nõt visz haza, az egyetlen nagyobb probléma Alex válása, de õ úgysem volt együtt a férjével és ez is másabb, mint a Jóbarátokban, mert ott a folyton összeveszõ és kibékülõ Ross és Rachel viszonyát mindkét oldalról megismertük és mindenki eldönthette melyiküknek is ad igazat és miért. Szóval most, hogy összeírtam ennyi hülyeséget leírom mi is a lényeg: a Joey nem hasonlított eléggé a Jóbarátokhoz, ezért nem kellett a nézõknek. Bár még így is sokkal jobb, mint a legtöbb "vígjáték" sorozat.
Betticke 2006 aug. 26. - 16:21:33 Előzmény mate
(61/188)
Tudod, elég vicces vagy, ez nem arról szól, hogy melyik jobb, és melyik kevésbé.. Ott kezdõdik a probléma, hogy egész egyszerûen kiszursz magadnak valakit, akit b**ztatni PRÓBÁLSZ, csak aztán az a bajod, hogy nem jön össze... Csak tuddo mielõtt kiszúrsz magadnak valakit próbválj meg olyanra rászállni, akinek kevesebb esze van mint neked 11 évesen..:D enyhén vicces, igazad van..:D köszi, hogy megnevettettél...:D
HFfan 2006 aug. 26. - 14:09:14
(60/188)
Ne vedd fel a dolgot, asszem én váltottam ki ezt, mert nem értek hozzá. :) Dehát nem érthetek mindenhez. Viszont a jÓbarátoknak asszem télleg nem évadvégi rész volt a "befejezõje" legutóbb... De legalább vannak esti filmek, amit jól el lehet kerülni, és ezért DVD-ket kell venni. :)
dzsungelnyuszi 2006 aug. 26. - 12:02:30
(59/188)
Tudod, én megvagyok tv nélkül és internet nélkül is, nem vagyok annyira õrült sorozat rajongó. Nem esem kétségbe, ha nem látok pár részt pl. a Joey-ból vagy más egyéb sorozatból, amiket nézni szoktam. Az viszont eléggé zavar, ha egyszer eljutottam odáig, hogy leültem a tv elé és meg tudok nézni egy részt, hogy sokadszorra látom ugyanazt a részt. Ezért írtam azt, amit írtam. Nem fikázásból. De ha ez valakinek nem tetszik, akkor nem tudok mit tenni ellene... Így jártál!

Ja és én úgy tudom, hogy az HBO-n már rég lement a második évad is. De persze, lehet hogy tévedek, hisz így jártam! Vagy nem?? Hm...
balage 2006 aug. 26. - 11:28:40
(58/188)
Az ismétlések meg a jogok miatt vannak. Nem olcsó egy ilyen sorozat, ráadásul szoktak velük késni is ezek a csatornák. Még az HBO is szokott 1 évadot. Illetve, ha nem nagy a nézettség, akkor meg könnyen levehetik a mûsorról. Bár Mo.-n azért nem olyan sokszor vesznek le vmit, mint USA-ban.
Legegyszerûbb elolvasni az új sorozatok ismertetõit minden májusban, megnézni a nagy csatornák (NBC, CBS, ABC, és Comedy Central :D... izé FOX) weblapját aug. közepe-vége fele. Ekkor el tudod dönteni, hogy milyen sorozat érdekel. Ezeknek leszeded a pilotját, ha tetszik, akkor minden héten leszeded az epizódokat. Ha meg nem tudsz angolul akkor vársz.... Így jártál.
balage 2006 aug. 26. - 11:24:19
(57/188)
Jaj, de nem értesz hozzá... Magyarországon az amerikai sorozatokat általában elõször az HBO vetíti és a szinkron meg egyebek miatt kb. 1 évados késéssel. Nos a Joey 1. évadját is tõlük vette meg a TV2, és az 1. évadnak most vége lett. A 2. évad meg, ha jól tudom még el sem kezdõdött az HBO-n. De ott tuti lesz. Valszeg lesz a TV2-n is, de kicsit késõbb. Ha nem tudsz várni szedd le netrõl.
Dreamer 2006 aug. 26. - 00:28:44
(56/188)
Nem értem miért szidjátok a TV2-t. Nem megszakították a sorozatot, hanem lement az elsõ évad. Ennyi. És ilyenkor általában szünetet szoktak hagyni, hogy a közönség feldolgozza, vagy még nem szinkronizálták le, vagy nincsenek meg a jogok, akármi.
dzsungelnyuszi 2006 aug. 25. - 19:59:20
(55/188)
Hát engem is nagyon idegesít, hogy minden jó, normális sorozatot abbahagynak úgy, hogy nem is adják le végig! De azt kell mondjam, hogy a TV2 egy fokkal jobb a Viasat-nál, mert ott már akkor kezdik el ismételni egy sorozatot, amikor még le sem adták végig, csak úgy megint elõröl elkezdik (lásd Helyszínelõk, Miami helyszínelõk, Szex és New York, stb.) Ja és ha már az ismétlés is lement, pár hét múlva megint leadják elõröl (lásd Angyalbõrben, Linda, stb.) Ez engem (egy kicsit) jobban idegesít! Pffff...
dzsungelnyuszi 2006 aug. 25. - 19:54:16
(54/188)
Joey-t én is imádom, persze! És ugye nem kell mondanom, hogy a Jóbarátokat is. :) Én úgy tudom, hogy még nem jöttek össze, majd egy kicsit késõbb, de lehet hogy rosszul tudom.
Én csak és kizárólag Joey miatt nézem, nem pedig a nõvére miatt, mert nekem jobban bejön Joey (szerintem ez egyértelmû) :)
HFfan 2006 aug. 25. - 18:30:21
(53/188)
Ja azt elfelejtetem beírni, h Drea De Matteo egy ISTENNÕ!!!! :) De persze én Joey miatt néztem a sorozatot...
HFfan 2006 aug. 25. - 18:25:21
(52/188)
Hát nem tudom. A TV-mûsorban nincs jövõ vasárnapig. Se itt, se a tv2.hu-n. Egyszerûen elképesztõ ami ebben az országban folyik mûsorszerkesztés címszó alatt. Fõleg a TV2 nem bír befejezni semmit... Állati mérges lettem h a ***** Jóban rosszban kezdõdött el itt nekem az elõbb! &@%#ß$£

A szám adatia:
"Sunny Hours"
Performed by Long Beach Dub Allstars
Featuring Will i Am
Written by Lindon Roberts, Oliver Leiber, David Gamson, and The Long Beach Dub Allstars

Így már biztos megtalálod, letöltésbven nem tudok segíteni. Sok sikert ;)
lolo1 2006 aug. 25. - 18:09:00
(51/188)
Sziasztok! nem tudjátok mostantól mikor fogják adni? mert atv2-n helyette a jóban rosszban megy :( és a fõcímdalát szeretném letölteni, nem tudjátok mi a címe vagy ki az elõadója?
D.S.G.W. 2006 aug. 25. - 18:00:30
(50/188)
hellobello meg tudnátok mondani hogy mi volt a tegnapi részben ? összejött végre joey alexszel?
anitana 2006 aug. 25. - 00:26:30 Előzmény Joey
(49/188)
én úgy tudom csütörtökönként lesz mostantól, nem? :S