Téma: John Rambo

10/10
Ford Mustang 2011 okt. 25. - 22:55:27 10/10 Előzmény DurLaDur
(306/406)
Itt még 61 sem volt egészen.
10/10
csonakos 2011 okt. 25. - 22:43:08 10/10
(305/406)
Úgy látom a reklámokon kívûl nincs megvágva. Nagyon kemány és jól mutatja milyen a háború. Nem akar az ép ész ott lenni.
7/10
offtopic
Bubus53 2011 okt. 25. - 22:37:33 7/10
(304/406)
Stallone születésekor az orvosok fogót használtak, ezzel megsértve egy ideget, ebbõl adódóan a csecsemõ arcának bal oldala részlegesen lebénult.
koko108 2011 okt. 25. - 21:51:12
(303/406)
A legnagyobb!
Kedves gyalázók, gondolom irigykedtek igaz van mire!
10/10
DurLaDur 2011 okt. 25. - 20:26:47 10/10
(302/406)
62 éves. Ahhoz képest jól tartja magát.
postata 2011 okt. 25. - 19:18:39
(301/406)
Nagyon nagy film!!!
systemseven 2011 okt. 25. - 17:27:38
(300/406)
Fél éve adta már a TV2. Akkor szerintem nem vágták meg, az összes irgalmatlan "grizly" jelenet - amit még az imdb parental-gájdjában is felsorolnak - simán lement. Szerintem ha megvágnák, lenne belõle egy kb. 50 perces múvi :)
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 25. - 14:55:25 10/10
(299/406)
Mert egy rohadt szarházi kertévé. Hogy van-e joga azt nem tudom, de ezek szerint...
vizeri 2011 okt. 25. - 14:44:32
(298/406)
De ha 10 után lesz, miért kell megvágni? És egyáltalán van joga erre?
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 25. - 12:52:17 10/10
(297/406)
Gondolhatod.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 25. - 11:41:06 8/10
(296/406)
jól meg fogja vágni ezt a filmet a tv2
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:34:37
(295/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:33:38
(294/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:33:09
(293/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:31:24
(292/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:29:56
(291/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:28:20
(290/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:27:03
(289/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:25:45
(288/406)
.
duckshoot 2011 máj. 13. - 18:24:18
(287/406)
.