5/10
Ildikó Nóra okt. 08. 14:58:03 5/10
(86/86)
Jake G. miatt néztem meg a filmet, jobbra számítottam, egyszer meg lehet nézni, ő jól játszott, illett hozzá ez a szerep is, John C. R. játéka is tetszett; Jennifer A. alakítása azonban ezen filmben sem tetszett, többször idegesítő is volt.
6/10
The Cortez aug. 15. 21:24:40 6/10
(85/86)
Alig ismert, európai stílusú, félrebaszós komédia, több ismert arccal a szereplőgárdában. A filmnek van egy lassú sodrása, illetve egy igencsak depresszív hangulata, de ezeket a rendező meg a színészek ügyesen oldják groteszk humorral, ütős beszólásokkal és sírva röhögős poénokkal-vicces jelentekkel. A cselekményben minden karakter kivétel nélkül hülye: ki kisebb, ki jóval nagyobb beütéssel van megáldva, viszont akadnak teljesen abszurd figurák is. A mozi főként a monotonitásról, a 7köznapok unalmáról, a befásultságról meg a kilátástalanságról szól, viszont az eltorzított happy end kibaszott káros üzenettel rendelkezik, kivéve akkor, ha az alkotók szimplán csak a valóságot akarták bemutatni vele.
6/10
The Cortez aug. 15. 21:08:25 6/10 Előzmény géGyula
(84/86)
”Szóval, kedves férfitársaim ez a férfi aljasság és hülyeség eposza”

Nem, ez a női ösztönökről- meg gerinctelenségről szól.

”ilyenek vagytok, sajna, mind, persze, lehet, hogy én a legborzasztóbb mind küzül.”

Ne a magadfajta férfivaginákból indulj ki! Igen, te vagy a legborzasztóbb mind közül!
7/10
offtopic
sexykex ápr. 22. 16:36:41 7/10 Előzmény Izolda Mavrodin Mahmudia
(83/86)
Feltételezem, hogy a prenatális DNS vizsgálatot nem az apasági kérdések eldöntése érdekében végzik. A PrenaTest®, a Trisomytest, és a NIFTY™ vizsgálat célja kromoszóma rendellenességek felderítése. Más kérdés, hogy ezek a tesztek bizonyíték erejűek lehetnek egyéb perekben is, amiről a nők esetleg nem tudnak. De az is lehet, hogy csak ezekből a tesztekből tudják meg, hogy tulajdonképpen ki a gyerek valódi apja, ezért nem is akarják manipulálni az eredményt. Egy ügyes anyuka bármilyen teszt esetében tud gondoskodni gyermeke jövőjéről.
Izolda Mavrodin Mahmudia ápr. 22. 11:14:13 Előzmény sexykex
(82/86)
Megoldotta? Az államokban már alap a prenatális vagy a szülést követő DNS vizsgálat. E miatt sok nőt basztak ki a házasságából mint macskát szarni.Persze e miatt nem lett sokkal kevesebb a félrekufirc de az óvszergyártók forgalma megnőtt. :-)
7/10
sexykex 2020 aug. 19. - 11:14:12 7/10
(81/86)
Valaki rejtegeti előlem a jobb filmeket. Igaz, hogy ez is tele van lököttekkel, de a lányok csak annyira dinkák, mint bárki más. A férj és a szerető már egy komolyabb kategória, van egy-két osztálynyi különbség, de ha a fű mindössze ennyi agykárosodást okoz, akkor felesleges tiltani. Ráadásul lehet, hogy a sok festékhígító miatt van az a kis demencia Philnél. Mondjuk én is egyértelműen Anistont választottam volna ebből a készletből, de tökéletesen megértem, hogy ő viszont a férje mellett maradt, miután szerencsésen megoldotta a gyermekáldás kérdését.
1/10
Szegényanyád 2020 aug. 14. - 21:54:35 1/10
(80/86)
Gyenge sz@r. Ennek a randa bárgyú tyúknak sem tett jót a szerep.
Andi9670 2016 okt. 01. - 13:48:36
(79/86)
Nemtudom de nekem ez nem nagyon tetszett. Nèzhetö de mègis hiànyolom belöle az igazi dràmàt, mivel romantikus dràma film lenne. Nekem olyan 5/10
8/10
berto49 2016 jún. 23. - 17:55:49 8/10
(78/86)
Jó dráma, remek szereplõkkel az élet kilátástalanságáról. Elsõsorban Jennifer Anistont akartam látni, bónusz volt, hogy Jake Gyllenhaal játszotta Holden/Tom figuráját, a pipogya férjet meg a „Chicago”-ból ismert Mr. Celofán, azaz John C. Reilly. A film hangulatában, mondanivalójában erõsen emlékeztetett az „Amerikai szépség”-re. Újra azért nem nézném meg, mert a mesterkélt happy end ellenére nagyon nyomasztó film. A boldog vég a rendezõtõl számomra arculköpésnek hatott, „nesztek, ha ez az elvárásotok!”
Niceday 2016 máj. 23. - 15:13:14 Előzmény stupek2
(77/86)
... akkor nálad a tûzrevaló azt jelenti, hogy nem szabad elégetni...?
3/10
stupek2 2015 júl. 08. - 12:49:07 3/10
(76/86)
Nem tudom mennyire jóravaló ez a feleség, aki megcsalja a férjét? 40 percig néztem, de rádiójátéknak elmenne, filmnek nem. Sok a párbeszéd, kevés a cselekmény. Sajnos én nem vagyok vevõ olyan filmekre, ahol két ember beszélget folyamatosan és nincs semmi összefüggõ cselekmény, csak a lelkizés. 3 pont
5/10
pomogacs51 2013 febr. 05. - 01:01:49 5/10 Előzmény mariannka21
(75/86)
Dráma. Egy boltban két eladó szerelmes lesz egymásba. A nõ férjes, a férfi pedig nagyon egyedül van.
5 pont.
3/10
mariannka21 2012 nov. 02. - 17:44:35 3/10
(74/86)
Nagyon vártam a filmet, mert a vélemények alapján egy életszerû történetet vártam. Hát csalódtam... Melyik nõ lenne annyira hülye hogy többet várjon egy huszonkét éves láthatóan nem komplett fiútól mint a testiség? Aztán mikor kiderül a férj barátja számára a liezon és "egyezséget" ajánl, a nõ elfogadja. Ekkora marhaságot legfeljebb egy fogyatékos csinálna amit a fõszereplõ tett. Annyira nem volt reális több mozzanat is a filmben, hogy már a fejemet fogtam, hogy Úristen, ennek mi lesz a vége. És akkor hirtelen vége lett, de semmit nem tudtunk meg arról, hogy a továbbiakban hogy viselte a férj, a feleség és a pasi haverja az egészet aki jogosan hiheti hogy akár õ is lehet az apa. Nagy csalódás volt a film, nekem legalábbis.
8/10
-greghouse- 2012 nov. 01. - 00:05:40 8/10
(73/86)
Esküszöm, hogy csak most kerestem utána (mert nem gondoltam, bárki nézi vagy adj' Isten hozzászól), Amerika legelismertebb kritikusa, Roger Ebert ötbõl négy és fél csillagra (tehát 90 százalék) értékelte a filmet. Aki ismeri Ebertet, ez nála olyan, mint mikor leszakad a plafon. Ötöt mondjuk a Patyomkin, vagy egy Bergman film kap....mondom, most utólag néztem utána.
....egyszerûen "európai stílusú" film. Amerikában ez nem divat. (ott a Hair is majdnem megbukott, bár más okokból), csak azt nem értem, itthon miért eldugott idõsávokban adják. Illetve értem. Kell a hely a szuper- pók- és egyéb embereknek.
...szerintem ez a film egy olyan apró gyöngyszem, amire Aniston büszke lehet sok év múlva is.
8/10
-greghouse- 2012 okt. 31. - 23:50:46 8/10
(72/86)
Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Mindig jó, ha egy színész megpróbál kitörni a skatulyából, még ha J.A. esetében "aranyból" van is ez a skatulya. Szerintem tehetséges, és nagyon kár lenne a kis szõke "starlet"-ek közé sorolni, és õ erõsen dolgozik is érte. Én úgy tudom, hogy ezt a filmet is támogatta a Sundance alapítvány (Robert Redford saját alapítványa a nagy Hollywoodi stúdióktól független filmekre, nagyon dícsérendõ), ha igen, J. A. jó úton indult el. Mint alább írtam, sajnos nagyon beskatulyázták, kicsit persze nyilván õ is tehet róla, "jól elvolt" a heti egymilliójával pár évig, de legalább nem verte el mint szinte az összes többi társa a Friends-ben.
...Ennek a filmnek határozottan európai hangulata van (nem értek egyet az elõttem szóló ceia-val aki szerint walmart reklám), nyilván a német koprodukció adta meg azt az európai ízt, ami kell egy jó független filmhez.
..Hát nem lett kasszasiker, istenem. De nem is bukás, az biztos.
8/10
jari 2012 okt. 31. - 23:37:10 8/10
(71/86)
Nekem tetszett a film. Valós problémát dolgoz fel, egy boldogtalan feleség keresi a valódi szerelmet. Szerintem Aniston kitûnõ választás volt, játéka természetes. 8/10
8/10
-greghouse- 2012 okt. 31. - 22:31:53 8/10
(70/86)
Pazarlás.... attól függ, honnét nézzük.
1) a producer: van egy elég jó (szerintem egész jó) történet, de kevés pénz. Hogy lehet eladni? Bevonni egy olyan húzónevet, akit zabál a közönség, és a sajtó is, Sandra Bullock után õ a második "girl next door" kedves kis csaj.
2) Jennifer Aniston: Iszonyúan népszerû lett a Jóbarátok után, és nagyon felment a gázsija. Az utolsó három évben már fejenként és hetente 1 millió dollárt kaptak. Ennyit soha senki sem elõtte, sem azóta sorozatért nem kapott. Ráadásul Jennifer nem zabálta fel a pénzét, nem itta/kábszerezte el (mint részben Matthew Perry), nem verte el, nem költötte luxusauatókra és házakra (mint barátnõje Courney Cox), hanem nagyon okosan befektette. Megtakarította. Akármilyen furcsa, soha nem élt nagy lábon, és ma õ az egyik leggazdagabb színésznõ (pont ezért is) Hollywoodban.
Namost. Viszont beskatulyázták a hebehurgya, de jópofa, szexi szõke szerepébe.
Mivel õt a többletpénz különösebben nem motiválja, elmozdul a kevésbé szokványos szerepek felé. Ilyen ez a film is. Akinek csalódás, annak azért, mert nem a skatulya szerepét játsza (és a magyaroknak mert nem Kökényessy Ági a magyar hangja).
3) Közönség: Itt van Jenz! Biztos egy piszok jó kis baromság lesz, mint a Derült égbõl Polly (hamarosan a tévén) Ben Stillerrel...nézzük meg! Nem az lett.. csalódás.

Producer jól járt, eladta a filmet. Jenz jól járt, játszott valami nem szokványost, és megmutatta, más is tud lenni. Közönség .... hamar elfelejti, pedig nem kellene.
offtopic
ceia 2012 okt. 31. - 21:40:23 Előzmény kõmacska
(69/86)
Az a videó egy propaganda film, mintha ugyanúgy minden kapható lenne ott, mint a nyugati áruházakban. Nem véletlen, hogy hozzászólni sem lehet.

Ezek itt pedig tipikus Walmart dolgozók! (kép)
Szerintem pazarlás volt Anistont felhasználni egy ilyen béna filmre. Olyan, mintha valaki egy szál virággal csapkodná a legyeket.
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 30. - 00:05:23
(68/86)
Miért, hogy néznek ki? Ezek például észak-koreai áruházi dolgozók: http://www.youtube.com/watch?v=_7uqMvsow4A
ceia 2012 ápr. 29. - 23:28:23 Előzmény barbi_112
(67/86)
Nekem ez az egyik problémám a filmmel, Anistont akárhogy öltöztethetik, sminkelhetik, behelyezhetik egy kispolgári környezetbe, sosem lesz belõle átlag nõ, mert egyszerûen nem az! Most nem csak a Jóbarátok-skatulyára gondolok, hanem van egy olyan megjelenése, hogy kilóg az ilyen szerepbõl. Az áruházi dolgozók nem így néznek ki, még amerikában sem :)