10/10
Bionika 2021 jún. 11. - 00:25:43 10/10
(1/61)
Hol nem volt hol nem lesz, már mozikba került volna a Világuralom. :(

Tavaly januárban boldogan azt mondtam, hogy "túl vagyok a várakozás felén, és az addig hátralévő idő is jól fog telni. Addig is remekül bizonyítok az iskolában (mind jegyekben mind magatartásban) a hátralévő másfél évemben a gimiben, elmegyek Londonba meg még egy pár klassz helyre, és gyakorlatilag ez vár a végén. Ez tök jó.", ahhoz képest tavaly októberben a rendező már azt írta ki Twitteren, hogy "egy évvel tovább kell ugyan várni, de megéri türelmesnek lenni. Addig is maradjunk egészségesek és vigyázzunk egymásra.", ami gyakorlatilag az ellentéte annak, amit én 9 hónappal korábban kimondtam. A két mondat közé kellene tenni, hogy "VS." és kb az "szimbolizálhatná", hogy hogy képzeltem el és mennyire nem úgy alakult. Már boldogan kimondtam, hogy kevesebb idő van hátra a 3. részig mint amennyi eltelt a 2. óta, csak hát sajnos nem számítottunk koronavírus-világjárványra.

Nekem emellett még az volt a sajnálatos, hogy úgy éreztem hogy a Jurassic World 3, az 2021-es filmként állt volna jól és nem 2022-esként, mert a trilógia évszámai szinkronban lettek volna egymással (2015-2018-2021), és úgy lett volna esztétikus, mert ha a Jurassic World első része 2014-es lenne a második pedig továbbra is 2018-as akkor esztétikus lenne az hogy a harmadik rész 2022-es, így viszont eléggé "szabálytalanul" helyezkednek el években a részek. Emellett azért is tetszett volna a 2021, mert az egyik kedvenc számom eleve a 21, és kereken 20 évvel a Jurassic Park 3 (2001) után jött volna, első ízben lett volna egy korábbi rész kerek "jubileumi" évfordulóján a bemutató. És egyben mindegyik rész évszámában meglett volna az 1-es számjegy (mármint a Jurassic Park részekkel együtt mind a 6 film évszámában), és az is tetszett volna, hogy a naptárban a három JW film oda vissza az lett volna, hogy: epizód év - szökőév - nem szökőév - epizód év - nem szökőév - szökőév - epizód év. Dehát sajnos semmi nem jött össze. :(