Téma: Kábelvilág

10/10
csoroka 2008 máj. 15. - 09:18:09 10/10
(4/4)
Szóval egyre Drágább -Iszonyatosan aKábel TV.Minden szolgáltatonál,s kûlõnõssen a Digit,szolgáltatás.Hja Europai Fizetés Nincs,Csak EU-Nyomor.Eu-MagyO-BP.2008.Máj.15.
10/10
csoroka 2008 márc. 24. - 13:35:26 10/10
(3/4)
Nem ártana,ha foglalkoznának a (HDTV)körúl kialakult szegényes,rossz,tájékoztatásról.Kábelszolgáltatók,most hirtelen,bevezetik.T-COM,,UPC-CHELLO STB.De mnnyiért??mitkap a vevõ??Húségnyilatkozat,Kõtelezõ szokásszerint.Ki védi a Fogyasztók Érdekeit.Nem vagyunk csak papiron Europai Unioban.Bp.2008.Márc.24.
Khanna 2007 jan. 20. - 20:29:27
(2/4)
Mi 2005 nov-ben kötöttünk szerzõdést a Fibernettel.Az akkori ár 4999 ft volt.Most 2007 jan-ban 5700 Ft.Egy emelés kivételével mindíg "közvélemény kutatás alapján"lettek új csatornák és vele emelések.Tavaj kivették a TV paprikát és késõbb ezért is emeltek mert hogy vissza rakták de mint új csatornát.Most valószínû ugyan ezt fogják tenni a Romanticával.Ezért is emelés lesz még ebben az évben.A pofátlanságuk netovábbja pedig az volt hogy mikor rákérdeztem erre a "közv kutatásra" hogy hogyan mûködik mert tõlünk aztán senki nem kérdezett semmit ,még csak válaszra sem méltattak.Nem lehet valahogyan megfékezni ennek a szolgáltatónak a pofátlan munkáit?Valaki segítsen a sok felháborodott elõfizetõn.
endru 2006 szept. 25. - 08:31:05
(1/4)
A kábeltévék hozzáférési árai rendkívül magasak. Még a fele is sok lenne a szolgáltatásért.
A csomagok sem felhasználó barátok. Nem szükséges nekem 50 külföldi csatorna, de ha a kívánt adókat nézni akarom, kénytelen vagyok elõfizetni a magas árú csomagot. Mivel önök ragaszkodnak a csomagokhoz, legkevesebb mint 10-20 különbözõ csomagra lenne szükség.
Át kellene gondolni az erre vonatkozó törvényeket, és az Antenna Hungaria portáján is rendet kellene tenni.