Téma: Kalandra Fal!

1/10
hirvi 2009 máj. 08. - 16:56:37 1/10
(179/399)
Még idomtalan srác is van benne??? ajajaj... :PPPPPPPPPP :D:D:D
7/10
Attiola 2009 máj. 08. - 16:38:25 7/10
(178/399)
Nos, leírnám én is a véleményemet errõl a mûsorról.
Szerintem szórakoztató is meg nem is.
Maga az ötlet nagyszerû, nekem a sztárok többségével nincs bajom (de sajnos van egy-két kivétel akikkel van)
A mostani mûsorok arról szólnak, hogy a mai celebeket nyomassák mégjobban.Ezért nem értem, hogy egy Nagy Feró meg Karda Bea mit keres itt(nekem nem jöttek be.
Gyõzike, meg Pákó elmehet a picsába de mégis röhögök rajtuk és igenis kell a mai fiatalkonak.
Valaki fikázta a Bárdosi Sanyit!? Hát azért inkább példaképp lehetne állítani a több iceleb elõtt, hogy õ úgy tûnt ki a több közül, hogy olimpiai aranyat szerzett!!Nem mindegy!Én birom!
Remélem Kiszel T. meg ilyeneket azért elkerüljük.
Ez csak az én véleményem volt, nem a másét kritizálom.
A pontozás szánalmas, a japánét kéne követni, mûsorvezetõkkel inncs bajom.
7 pont.
7/10
Attiola 2009 máj. 08. - 16:38:07 7/10
(177/399)
Nos, leírnám én is a véleményemet errõl a mûsorról.
Szerintem szórakoztató is meg nem is.
Maga az ötlet nagyszerû, nekem a sztárok többségével nincs bajom (de sajnos van egy-két kivétel akikkel van)
A mostani mûsorok arról szólnak, hogy a mai celebeket nyomassák mégjobban.Ezért nem értem, hogy egy Nagy Feró meg Karda Bea mit keres itt(nekem nem jöttek be.
Gyõzike, meg Pákó elmehet a picsába de mégis röhögök rajtuk és igenis kell a mai fiatalkonak.
Valaki fikázta a Bárdosi Sanyit!? Hát azért inkább példaképp lehetne állítani a több iceleb elõtt, hogy õ úgy tûnt ki a több közül, hogy olimpiai aranyat szerzett!!Nem mindegy!Én birom!
Remélem Kiszel T. meg ilyeneket azért elkerüljük.
Ez csak az én véleményem volt, nem a másét kritizálom.
A pontozás szánalmas, a japánét kéne követni, mûsorvezetõkkel inncs bajom.
7 pont.
8/10
zs9302 2009 máj. 08. - 16:30:50 8/10
(176/399)
Minek Gyõzikézni? Gyõzõ a neve tudtommal...
7/10
Drash 2009 máj. 08. - 16:21:30 7/10
(175/399)
Én nézem! Azért nézem mert mulattat.Annak ellenére hogy meg van játszva.Meg a másikon lévõ Áll az alkun halálra unom magam.Szerintem jó LENNE ez a mûsor csak nem az :) Lehetne ugyanolyan mint a japán!
10/10
timcyykee 2009 máj. 08. - 16:16:53 10/10
(174/399)
én õszinte leszek, nekem tetszik. jókat tudok rajta nevetni, de hát ha yó akkor yóh :D
1/10
pozsizsuzsi 2009 máj. 08. - 14:03:47 1/10
(173/399)
ne viccelj. Ez komoly meló lehet. Annyit nyüzsiznek a celebek, hogy még legázolnák önmagukat a nagy jövés-menésben.
csancsy 2009 máj. 08. - 13:27:15 Előzmény Drash
(172/399)
Egyetértek ebben, több fal szükséges, kevesebb beszéd:)

Zia, nem sértõdtem meg:) Kinek az, kinek ez tetszik:))) Persze, lehet, hogy mûvi egy kicsit az egész, de ettõl még röhögök rajta.

Amúgy megjegyzem, azt mondtam régebben, például a vacsoracsatánál, hal a tortán, még régen néztem bele, hogy civilekkel nem lenne sikeres, tv2 próbálkozott ezzel, bebukott. Viszont itt biztos sikeres lenne civilekkel is, mert vicces eleve a mûsor, sõt talán jobb lenne "celebek" nélkül, bár 1-2vel semmi bajom nincs.

Hát, ez van, nem tökéletes mûsor, de azért valamilyen szinten jó/elfogadható.
1/10
Hellomoto 2009 máj. 08. - 13:17:09 1/10
(171/399)
már csak ez a buta alulmûvelt cigány hiányzott... nem tudott semmit sem megcsinálni rendesen, csak pofázni tudott de azt rendesen mint mindig.
pákóról inkább ne is beszéljünk magyarul sem tud rendesen mint az a kuki.
szánalmas h ilyeneket hívnak be szerepelni, lassan feliratozni kell õket h megértsük mit akar.
nagyon színvonaltalan a mûsor, a japán ezerszer jobb, mert ott sima, átlagos embereket hívnak be játszani, és nem magukat túljátszó, feltûnési viszketegségben szenvedõ, ostoba, bunkó "celebeket"
1/10
Sacra Corona Unita 2009 máj. 08. - 09:37:40 1/10
(170/399)
Mivel nincs más lehetõség,igy kell elfogadni ezt a zsirdisznót.Gondolom, az senkit nem érdekel,hogy a drága apucija (aki feltolta õt erre a médiának nevezett szemétdombra) ellen most is eljárás folyik,és ha nem lenne annyi gempája,most gyõzõ is a gumicsizmirõl vakargatná a tyúkszart a megyeri lokálban.Persze a többi sztárunk sem jobb egy fokkal se...ti droidok pedig bámuljátok csak a vidám csótányfuttatást továbbra is,mert akinek ez bármilyen élvezetet okoz, az olyan sekélyes mint õk.NORTH END
Zia 2009 máj. 08. - 09:08:16
(169/399)
Én is abszolút optimista, vidám vagyok, és szeretek nevetni. Na de ezen??? Viccelsz? Színjáték az egész és semmi spontaneitás nincs benne. Mûvi az egész, te ezt nem látod? Tényleg nem bántásból írom, légyszi ne sértõdj meg!
7/10
Drash 2009 máj. 08. - 07:37:05 7/10
(168/399)
Addig teljesen oké hogy röhögni kell én is humorosat nézek esténként de annyi a megjátszás, a duma, a cifrázás(csapatfal,quizfal,megafal,meglepetésvendég)
A fele azzal telik hogy dumálnak! A másik fele amikor a legundorítóbb "sztárok" (karda jajvizeslettem bea,gyõzike,pákó) Persze tudnak mulattatni mert én is nagyot röhögtem amint gyõzike belevetõdött a vízbe de könyörgöm miért kell ezt túljátszani? Miért kell bonyolítani? Miért nem lehet olyan mint a japán:
Jön a fal száraz 10 pont.
Jön a fal vizes 0 pont.
Semmi meglepetés semmi duma.
A pontozás meg egyszerûen katasztrófa
3/10
Vérone1992 2009 máj. 08. - 00:07:50 3/10
(167/399)
Gyõzikével meg semmi bajom nincs.. Õ így Gyõzike.. így kell elfogadni.. ennyiii

De ilyen mûûûû szarságot mint ez még nem láttam... wáá
3/10
Vérone1992 2009 máj. 08. - 00:06:39 3/10
(166/399)
Reménytelen ez a mûsor.. Vadon Jani egy kicsit elgondolkodhatna azon, hogy mennyit ér(t), aztán kéne kamera elé állnia.. Egyébként õ semmit sem csinál.. Balázs vezeti a mûsort.. Õ belé még talán szorult valami IQ.. de a Széf sokkal sokkal jobb volt.. A Danubius Chili pont ugyanilyen szarság mint ez.. az emberek csak azért nézik/hallgatják mert épp nem tudnak semmi mást csinálni..

Az Új áll az alku sem jobb egy perccel sem..

Az M2-n vetített Óceániai barangolások természetfilm kismilliónyival többet ért mint a Kalandra fal meg az Áll az alku összes adása összevetve..

ez a véleményem
csancsy 2009 máj. 07. - 23:30:24
(165/399)
Érdekes, mindenki osztja a mûsort, hogy milyen rossz, mégis annyi hozzászólás van már itt, hogy csak na!!! De mindegy ebbe nem szólok bele, nem ez a lényeg!!!
1. Ha hazamegyek suliból, munkából, fáradtan, agyzsibbasztóan, bocs hogy nem akarok egy komoly mûsort nézni, hanem röhögni akarok, és vidám filmeket, show-t nézni (tudom magyarok csak pesszimisták, semmi se jó, ás bér amerikaiak buták, mégis legalább élvezik az életet, és optimisták).
2. Ha vidám mûsort nézek, persze, hogy ezt fogom. Mert én ezen legalább tudok röhögni. Vicces. Most komolyan, nem volt vicces, ahogy Gyõzike szerencsétlenkedik, vagy mások!!! Én ezen röhögök, és nem érdekel, hogy ebbõl nem tudok tanulni, meg nem értékes, blablabla, de szórakoztat. ÉS igen, igényem van erre!!!
Persze, másnak más a véleménye, nem lehetünk egyformák, ennyi. Nekem tetszik, de ettõl még nem kell lenézni engem, és nem vagyok buta emiatt. Én egy vidám show-t akarok és kész!!! Celebrõl szólva, ha bírom, akkor szurkolok, ha meg nem, akkor azért szurkolok, essen be. Így volt ma is. Müllernek szurkoltam, hogy sikerüljön, bírom a srácot, jópofa, és sikeresen végrhajtotta a feladatot. Ismerõsömmel sokszor szoktunk fogadni, de most egy véleményen voltunk, hogy Gyõzike tutti vízbe esik, és így is lett, nem véletlen, hogy a kék csapat megkockáztatta, hogy a piros csinálja meg a végsõ feladatot.
Zia 2009 máj. 07. - 21:58:37
(164/399)
Ugye már a jövõ héten leveszik a mûsorról???????? Plíííííz!!!
Egy másodpercet sem tudok belõle nézni, már mikor az ajánlójába belefutok rosszul leszek.
Légyszi ne adjatok le belõle többet!!!!!
Annyi jó más mûsor mehetne ehelyett a szar helyett!!! Most már 8-ig nem is lehet az RTL-t nézni, mert csupa baromság megy... fél 7-kor a hírek, de elõtte semmi és utána se semmi 8-ig.
8/10
zs9302 2009 máj. 07. - 20:42:44 8/10
(163/399)
JÁJ víz ért hozzám!!!!!!!!!!
Hej, de nem szeretem az ilyet!
kamisama 2009 máj. 07. - 20:22:44
(162/399)
Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy ebbõl a "kiváló" mûsorból sem maradhat ki a "legnagyobb kedvencem" Gyõzõ... mint ahogyan abban a tetü vacsoracsatában is egyedül õ volt az aki kétszer szerepelt. Meghát mindenütt ott van ahol pénzecske csordogál. Legutóbb is kishazánk képiselõjeként mutatkozott Dévid Bekemmel, nála alkalmasabb embert nem találtak az egész magyarhonban.
Ez a mûsor pedig egyenest szörnyû. Annyira látszik, hogy minden mozdulat meg van játszva, és egyesek akkor is beleesnek a vízbe, ha akkora a lyuk a falon mint egy elefánt. Tulajdonképpen azon sem csodálkoznék, ha már hamarabb esne bele vki a vízbe, mielõtt elérné a fal.
A tegnapi (szerda) mûsort persze némi erotikával kellett feldobni, ki mást is hívhattak volna mint Fekete "seggagy" Pákó-t. A végén a két némberrel igen jól mutatott, ott látszott mekkora gyökér valójában.
Vadon János...szörnyû, nagynéha elmosolyodik, de úgy egyébként semmilyen érzelem nem látszik az arcán - nem csoda hiszen össze van vága az egész, a snittek közt már el is felejti min kellene örülni vagy vmi. Ez az ember borzalmas és mûsorvezetõnek még csak véletlenül sem mondható.
Balázs, meg azt hiszi mindenhez ért. Nincs vele igazából bajom, de nem kellene minden szart elvállania, persze pénz beszél, kutya ugat.
És, hogy senki "jelentõsségteljes" kulcsfigurát ne hagyjak ki a sorból, végére hagytam Kristófkát, a buzigyereket, akinek - ha ott lettem volna a medence közelében - lehánytam volna a fejét mikor kifejtette érzelmeit a szõkegyurka úszómester iránt. Pfujj... de hát ez kell, és csak én vagyok túl konzervatív és begyepesedett...biztosan.
mirigy 2009 máj. 07. - 20:08:44
(161/399)
Én meg azon csodálkozom, hogy ennyien nézik ezt a trágyát. Gondolom az újdonság varázsa csak megunják az emberek, vagy nem. Dürohamot tudnék kapni amikor pl, pákóra és gyõzikére ezt mondják hogy sztár. Mi a factól sztárok ezek? Nem akarom leírni hogy mi a véleményem róluk mert még kimoderálnak.
offtopic
zee944 2009 máj. 07. - 20:00:15
(160/399)
Te is hideget eszel este?