Téma: Kapcsolat

10/10
k11zoltan 2007 szept. 27. - 19:13:17 10/10
(5/525)
Régen láttam én is, de szerintem ezis egy kihagyhatatlan film. Nem tipikus sci-fi, talán nem is ez a besorolás a helyes, inkáb drámai, de fordulatos, lenyûgözõ film.
zszoltan 2007 ápr. 07. - 13:20:50 Előzmény Newcastle United
(4/525)
Elég régen láttam, és már nem nagyon emlékszem rá. De nekem is egy ilyen benyomásom maradt róla, hogy a tartalmához mérten mintha túl hosszú lett volna.

A befejezése például nekem rendben volt (a képekre már nem emlékszem, de a végkicsengés bennem pozitív nyomokat hagyott).
9/10
Noncsa 2007 márc. 16. - 20:40:24 9/10
(3/525)
nekem anno még talán ez volt az elsõ sci-fim , sztem jó a történet is, meg a szereplõk is jól beleillettek, tetszett
Alternat 2007 márc. 16. - 19:41:36
(2/525)
Így van. Kissé hosszúra nyúlt, meg nekem a befejezés nem nyerte még el a tetszésemet.
Egyébként jó film.
6/10
Newcastle United 2007 márc. 15. - 15:46:29 6/10
(1/525)
Legalábbis jó gondolatok venne benne, de szerintem kissé hosszúra nyúlt.