Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 nov. 24. - 19:08:34 10/10
(610/1350)
Üdv Mindenkinek !

Most néztem meg , elég szomorkás hangulatú , Mahir felkészült a büntetésre sajnáljuk is szegényt .
A családjáért tette mindezt , de a felsõ körök bûnös ügyeibe alaposan beletrafált .
Melih mennyire megváltozott , azt gondoltam talán õ megértõbb lesz , de sajnos nem így van .
Feride apja - anyja- Turgut mekkora hazugok megjátszák magukat mintha semmirõl nem tudnának .
Amikor Feride kiadja Turgutnak az utasítást adja ki a letartóztatást Mahir ellen , Turgut szinte szárnyal a boldogságtól .
Bírónõ a munkáján is látszik nincs helyén az esze . Remélem mielõbb észhez tér......
10/10
gabus53 2015 nov. 24. - 10:34:45 10/10
(609/1350)
Szia Malvinkicska!
Köszönjük szépe. Jó lenne, ha még jelentkeznének, mert akkor be tudnánk gyorsítani.
Szép napot :-)
10/10
gabus53 2015 nov. 24. - 10:32:09 10/10 Előzmény Érsekvári
(608/1350)
Szia Érsekvári!

Köszönöm a linket, gyönyörû videó, sõt a többit is töltöm le, nagyon jó kis sorozat.
Szép napot :-)
malvinkicska 2015 nov. 24. - 08:32:21 Előzmény Érsekvári
(607/1350)
Feridére nagyon megharagudtam amiért végig ott tartotta azt a mocsok Turgutot, mikor a szüleivel beszélgetett, szegény Mahir, én ha neki lennék rá sem néznék többet de tudjuk a szerelem vak, és szeretik egymást. Az biztos nincs könnyü helyzetben de õ nem ilyen ember a kényszer vitte rá, a családjáért tette, és senki nincs mellette. A feride tesója is át ment rosszba, pedig vannak nélküle is elegen. Az apja olyan cinikus volt, mint aki annyira oda van a lányáért, pedig a saját bõrét menti csak.
malvinkicska 2015 nov. 24. - 07:16:18
(606/1350)
Nagyon remélem lesz segítség, bár tudnék nyelvet akkor nem hezitálnék egy percig sem, további sok sikert, a munkátokhoz ami nem kis feladat, ezer áldás a kezetekre.
10/10
gabus53 2015 nov. 23. - 23:21:51 10/10
(605/1350)
.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 23. - 17:03:39 10/10
(604/1350)
Sajnos ezt Mahir nem fogja könnyen megúszni , Erdál az ügyvéd is felvázolta már mi járhat ezekért .
Feride is kilátásba helyezte a büntetést amit majd kiró rá . Nem fogja kímélni azt mondta öccsének .
Necdet a szócsõ mindent tud és jelenti is Turgutnak . Félnek Mahirtól mindketten ez nyílvánvaló .
Mahir is kesereg a maga módján a szokott helyükön iszogat . Turgut pedig fontoskodik Feride körül , ellenszenves alak .
Most már Mahir öltönyös korszakának vége , új stílus jön nála .
Orhán nem tudja befogni a száját és örül , ha odamondogathat Mahirnak . Ezzel csak árt a családjának amikor egyébként is feszült mindenki .
malvinkicska 2015 nov. 23. - 12:25:12
(603/1350)
Mahir is szenved, meg Feride is, miért húzzák az idõt, mikor úgy is együtt lesznek, tök feleslegesek ezek, az üres körök, dráma ez így is nem kellene fokozni, azt nem értem Turgut amit mond mindent tûr neki Feride ezt nem értem, lehet a felfogásommal van gond. Az az Orhan gyerek is mit teszi az agyát õ sosem lesz olyan , mint Mahir, mindenbe beleüti az orrát, és nem is tudja a dolgokat. Mahirnak van elég gondja nem most még õ is olaj a tûzre. Mahir halálát sok rabló vezér akarja, minél elõbb holtnak akarják tudni, de szerintem nagy falat az még akkor is ha õk többen vannak, mint M. Kenan itt látszik egy kiegyensúlyozott pacák nem veszti el az eszét sosem, mert nem tudná így hozni ezt a karaktert. Feride elég duli- fúli olyan volt a Seherezádéban is a püfögés nagyon megy neki, itt is nagyon csinálja, különben meg epekedik, mindig maga elõtt látja Mahirt, igaz az ellen tétek vonzzák egymást.
malvinkicska 2015 nov. 22. - 14:20:46
(602/1350)
Nem vagyok híve a nyálas témáknak átdolgozásoknak, na de itt sem lehet szórakozni, állandó bíróság, húzza -vonna a jóból is megárt sok, most nem perelnek veszekednek, szóval én már sokat gondolkodtam rajta akik ezt meg írták mi játszódott bennük ennyi borzalom ami ebben van az azért legyünk nagyon õszinték , nagyon sok.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 22. - 13:33:38 10/10
(601/1350)
Soha nem lesz nyugalom , amikor elcsendesedni látszik utána felkavaró dolgok jönni .
Feride fejében most nagy zûrzavar van , fõleg az õt ért sérelmek miatt , hogy kihasználták az önérzetében , helyzetében , naivitásában . Várható volt , hogy nem fogja simán ezt elfogadni , meg sem hallgatja Mahirt .
Most az öccse is Mahir ellen van , úgy látszik . Kilátástalanul szomorú a helyzet .
malvinkicska 2015 nov. 22. - 10:43:33 Előzmény Érsekvári
(600/1350)
Feridének ez a durcás nõ nem áll jól, nagyot csalódtam benne, mert mint bírónõ azt hittem másképp fog gondolkodni, de nem, azt gondoltam normálisan leülnek és megbeszélik a történteket, nem még biztonságiakat hívott szegény Mahirra amikor az könyörgött neki az ajtajába, nekem ez is fura, mert akkor nem is szerette, õ annyira mint ahogy mutatta. Aztán a tesója is rossz úton van nem normális dolgokat mond neki, hogy vigasztalná, nem még olajat öntött a tûzre. Az a szemét Necdet kihallgatta a beszélgetést ezt sem bírom, miért pont õket azokat a többi rablót nem, ez is olyan mondva csinált nekem, mert ha mással is elõfordulna akkor még érteném, de így nem. Mahir már börtönrõl beszél elkeseredésében, és kéri Yasint vigyázzon a családra, szóval fura dolgok vannak itt.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 21. - 21:12:28 10/10
(599/1350)
Tudom ez így csak a semminél több , igazán ott lenni , lenne jó . Sajnos a világban nagyon szörnyû események lettek , így már utazni sem olyan egyszerû . Jó , hogy van a youtube így " utazhatunk " egy kicsit .
A videó jobb oldalán rengeteg jelzés van a további hasonlókra . Nagyon jók egy párat már megnéztem .
További szép estét .
malvinkicska 2015 nov. 21. - 20:28:58
(598/1350)
Nagyon köszönöm a linket csodálatos volt abban a 11-pben minden azok a virág szín kompoziciók, a csodával határos az biztos, nagy élmény lehet ott egy séta a bosporus partján, meg máshol is.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 21. - 19:12:51 10/10
(597/1350)
Nagyon szépek és remek színészek . A szerelem egész biztosan mindent legyõz . A tárgyalás még csak ezután jön és sok izgalom .
Persze mindenre kapunk magyarázatot idõvel , hosszú a sorozat . Kerimével sem véletlen viselkedik így a férje , kénytelen lenyelni a sok bántást tõle . Az a férfi egy borzalom , már a hangja is és hozzá a feje....brrrrr .

Szép vasárnapot kívánok neked ezzel a videóval , és mindenkinek aki ide látogat a fórumra .

https://www.youtube.com/watch?v=6t-VoZaU3xc
malvinkicska 2015 nov. 21. - 16:53:30
(596/1350)
A Feride anyját annyiba nézi a miniszter, más a bejárónõjét többe, az látszik fél tõle. Amikor nézték egymást az azt hiszem sok mindent elárult, nagyon nagy szerelmet tudnak alakítani az biztos, mivel a szem a lélek tükre az sok mindenrõl árulkodik, én így gondolom. Szerintem meglepõdött Feride a lelke mélyén szereti, Mahirt még ezek után is biztos lesz egy kis harag, annál édesebb lesz a békülés, hiszen ez róluk szól.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 21. - 16:17:32 10/10
(595/1350)
Megtörtént a vallomás ami gyönyörûen fájdalmas volt .
Amikor a bíróságon Feridét hirtelen megcsókolta még Salihként ez volt a búcsúja , aztán Bahartól és az épülettõl is , ahogy utoljára körülnézett ebben a szerepben . Szerintem sokkal jobb ha már megszûnik ez a kettõsség és Mahirnak nem kell más bõrébe bújnia .
A ruhapróbánál látni Feride anyja tépelõdik , de mégsem meri elmondani lányának amit tud . Sajnos gyáván beletörõdik és ezzel segíti MS és Turgut aljas játékát . Akik most elõre ittak a medve bõrére és várják Saliht.....
Az utolsó jelenetnél amikor megtudja ki valójában a szerelme , ahogy nézi Feride a férfit nem tudom eldönteni gyûlöli vagy csodálja Mahir Karát.
Biztosan ezek után sem lesz egyszerûbb az életük......sõt még bonyolultabb lehet .
malvinkicska 2015 nov. 21. - 09:24:30
(594/1350)
Eljött a várva várt rész bevallotta ki is õ valójában, de hála az Istenek Feride tõle tudta meg azoka mocskok várhatták, Mahirt, ennek a két színésznek film vásznon a helyük ezek olyan tehetségesek, ahogy alakítanak utánozhatatlan. A következõkbe lesz még izgalmas, hogyan dolgozza fel Feride, minek véli õ ezt az egésze, remélem jó lesz a hozzá állása, miért volt ez a kegyes hazugság, Mahir részérõl. Aztán a két bûnözõ mit fog lépni, mert azok csak ártani tudnak mindenkinek.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 20. - 17:05:30 10/10
(593/1350)
Turgut a kitervelõ és MS rábólint ,Kerime asszony fellázad mit terveznek a lánya ellen , egy kézlegyintéssel leintik õt . Igazán segíthetne Feridének ,de az biztos , hogy nem mer szembeszállni a férjével . A miniszter bedobta a csalit Salihnak , kérdés ráharap e .
Feride feltevéseit Mahirral kapcsolatban milyen érzés lehet Salihnak hallania , hogy miket tételeznek fel róla . Nagy hidegvérre és okosságra vall , hogy eddig nem árulta el magát . Most viszont apjához fordul tanácsért aki azt mondja , el kell mondania ne várjon az igazsággal , mert annál nehezebb lesz .
Necdet alaposan elvarázsolja Aytent , aki majd jól megjárja vele .
Holnap jön a sokatmondó drámai beismerés , óriási színészi alakítással mindkét részrõl .
malvinkicska 2015 nov. 20. - 08:48:53 Előzmény Érsekvári
(592/1350)
Sajnálom Mahirt nagy választás elé állította a Feride apja, mert most már kénytelen lesz felfedni magát, és látszik rajta bele van betegedve. Az apját is meglátogatta, és kikérte a véleményét, az is azt mondja nincs mire várni, meg kell tudni Feridének az igazat. Feride apja elég rondán viselkedik a feleségével, pedig õ egy tanult embert alakít de nagyon tahó, azok a szem mozgatások, mint egy rabló vezér, egy szál kedvesség nincs benne, a karakterét jól hozza azzal a másik szemetes ládával, nehezem bírom megérteni annak miért sikerül minden. Ayten is egy nagyravágyó kis dög, most Necdet kezdi jól behálózni, hogy énekelteti.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 19. - 16:00:15 10/10
(591/1350)
Most errefelé lett bánatos az idõ és álmosító , úgyhogy benyomtam egy kávét meg a sorozatot mellé.....fel is ébredtem azonnal .
Orhan nagyon szeretne Mahir nyomdokaiban járni , de sosem lesz olyan , legalábbis egyhamar . Sajnálom is a fiút elég gyenge lelkülete van . Turgut most üvöltözhet van aki jól az orránál fogva vezette , megérdemelte . Mahir még neki is nagy falat volt és lesz is .
Rögtön leadja a drótot Feride szüleinek Mahirról , ezzel csak magáról állítja ki mekkora hatökör . Csak legalább Feride ne másoktól tudná meg az igazat , lassan már mindenki tudja csak még õ nem .
Igaza van Mahirnak , hogy Safyet tekinti anyjának . Turgut most nagyon magabiztos a gyõzelmébe , hogy Feride ezek után másképpen dönt majd .
Bahar amit talált egy cipõkanálon kulcs volt , ebbõl mire következtettek ? Holnap a folytatásban csak kiderülnek dolgok , nagyon izgalmas részek ezek .