Téma: Karadayi

10/10
gabus53 2015 dec. 21. - 14:10:21 10/10
(710/1350)
Szia Érsekvári!

Felraktam a face-re és a Hoxa-ra is sok-sok képet. Ezek szerint még nem mentek el, vagy el sem fognak menni? Most már ki tudja, mert tényleg össze-vissza irogatnak.
Egy dolog azért nekem is furcsa, mint mindenkinek minden fórumon, hogy Kenan nemcsak Berggel, de a Karadayi-os "kollégáival" sem tartja a kapcsolatot. A tegnapi fotókon is látható, hogy nincs közös képük, pedig a Karadayi-ból 4-en közösen fotózkodtak.
Nem értem, de nem is kell mindenrõl tudnunk. Nem igaz?

Szép napot mindenkinek (bár a csúnya borús idõre miatt nem igazán lehet mondani). :-)
malvinkicska 2015 dec. 21. - 14:08:11
(709/1350)
Neked azért másképp jönnek le dolgok, mivel már láttad, és biztos emlékszel is rá, ha nem is értetted úgy, mint most, mivel, meg van a pár beszéd.
10/10
gabus53 2015 dec. 21. - 14:04:53 10/10
(708/1350)
Nagyon szépen köszönöm. :-)
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 14:02:15 10/10
(707/1350)
MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓNAK
ÁLDOTT SZÉP KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 13:41:18 10/10
(706/1350)
A mai részben bejött amitõl tartottam , Kader lánya beleavatkozik a felnõttek dolgába. Feridéhez akar fordulni , de várható volt nem sikerül neki . Turgutba belebotlott aki megtudott tõle mindent mi szól ellene . Mahperi még gyerek ezekhez az ügyekhez nagyon rosszat tett most .
Szemét Turgut gondoskodik róla ne találkozzon Feridével a lány. Elviszi a bírónõt egy jelentéktelen ürüggyel és összebeszél neki mindent . Mahir követi és figyeli õket . Mit fog ez a gazember mondani Feridének , mert csak az idõt akarja húzni .
Ayten a húga miatt tehetetlen és félti ezért nem árulja el az elkövetõt . Majd csak kiderül abban reménykedem ha nem is most lesz.
Yasin - Osman ( kakas) viadal küzd a lányért . Osman becsületes mindent elmond , de ennek nem örül Mahir .
Viszont Mahir elõtt Yasin titkolja szerelmes Songülbe .
Necdet tényleg elmenekült Mahir elõl , de az majd " meglátogatja " Yasin segítségével .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 21. - 13:23:33 10/10
(705/1350)
Szia Gabus !
Láttam a képet én is , kartam már jelezni én is , összeírnak mindent , hogy elutaztak aztán mégsem .
Sok kép van a Delibal filmbemutatóról a Karadayi színészek sokan részt vettek meg mások is .
Több cikk is van róluk ma , folyton a házasság kérdésével bombázzák õket , de Kenan kétértelmû válaszokkal felel.
Olyat is írtak azért nem vállal szerepet semmiben , mert Kerem Catay producer Hollywoodi karriert szán neki .
malvinkicska 2015 dec. 21. - 12:42:16
(704/1350)
Igazán fel tudsz vidítani ezekkel a képekkel, ragyogóan ügyes vagy és sok mindent tudsz amivel örömet lehet szerezni, nekünk akiknek nap, mint napa vendégünk vagytok, ha csak rövid ideig is, még egyszer ezer áldás rátok, ebben az ADVENT utolsó két napjában is, azután meg sokszorozni.
10/10
gabus53 2015 dec. 21. - 12:16:59 10/10
(703/1350)
Kenan és Sinem a tegnap esti Delibal gálán.
malvinkicska 2015 dec. 21. - 09:59:17
(702/1350)
Szia megnéztem a soros részt ki akasztott ez a szemetes láda ennek, mindenki elsõ kézbõl mondja el az infót, nagyon féreg az a kis csaj is, mit beszél mindenkinek, ami Mahirt illeti. Necdet most letartóztatta magát annak sem lesz baja, nekem most már kezdi a történet hitelét, veszíteni számomra ebben sok a mondva csinált dolog, mert olyanok történek ami nem mindig, valós, de még sok alapja sincs. Gondolkodom ettõl nagyobb embereket lefülelnek, mint ez a segfej Turgut, szinte csak az õ mocskáról szól az utóbbi napokban kezdem nagyon unni, így az elsõ évad vége felé, az egészet, ki jött nem tudom türtõztetni magam. Feride is teljesen agyilag zokni sokszor ez nem bírónõ, annyira Turgut befolyása alatt van az már nem igaz, még mindig hisz neki.
10/10
gabus53 2015 dec. 21. - 09:24:51 10/10
(701/1350)
Szia malvinkicska!

Nagyon szépen köszönöm, és neked is kellemes ünnepeket kívánok.
malvinkicska 2015 dec. 21. - 07:14:24
(700/1350)
Kedves Gabus Judit, Küldök egy lángocskát, szívem melegébõl,
Elviszi egy angyal ki eljön az égbõl
Füleitekbe súgja mit szívbõl kívánok,
De leírom én is, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK.
malvinkicska 2015 dec. 21. - 07:14:24
(699/1350)
Kedves Gabus Judit, Küldök egy lángocskát, szívem melegébõl,
Elviszi egy angyal ki eljön az égbõl
Füleitekbe súgja mit szívbõl kívánok,
De leírom én is, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK.
malvinkicska 2015 dec. 20. - 18:46:23
(698/1350)
Köszöntelek, úgy látom egy véleményen vagyunk hála a jó Istenek, meg tudjuk beszélni, van rá eset másképp látunk dolgokat ,de az természetes is. A Menekse fordítása egyenlõre pihen szörnyû az a sok erõszak ami abban van, nem nagyon tudjuk mi azt úgy látni, mivel nem éltünk olyan szörnyûségeket át. A Kösem az történelmi sorozat de jobb, mint a Szulejman, abból rétes tésztát csináltak, rég abba hagytam hidegen hagy nem szeretem azta sok kitalált dolgot benne. A fórumon ketten vagyunk remélem nem kapok ki érte, ezekért a kitérõkért.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 20. - 18:23:21 10/10
(697/1350)
Szép estét Malvinka .
Bülentet ezek után lehet dobja a nõje , pénztelen ,ronda , ráadásul házas . Kader asszony fontos dossziét talált , ebben egyértelmû Turgut miket tett . A nõ lánya elég makacs , féltékeny Mahirra és az anyját kérdõre vonja miért segít a másik családnak . Félõ , hogy elveszik valamilyen úton módon a dosszié esetleg . Necdet megúszta a verést és Mahirnak megjátszotta , hogy segít neki az menekülésben . Most Necdetnek jókor jött a fogda ott legalább Mahir nem tudja elkapni. Az ismerõs dal nagyon szép , pláne szöveggel . Ahogy Te is írtad túl sok már a szenvedésük a sírás . Pedig egy szobában voltak Feride megbírta ezt állni ? Mahir olyan volt mint egy nagy gyerek , csak mackó helyett a ruhát szorongatta .
malvinkicska 2015 dec. 20. - 12:54:33 Előzmény Érsekvári
(696/1350)
Kader asszony megtalálta azt az iratot amibe le van írva Turgut egy rabló vezér benne van a fegyver csempészetbe, és meg van naz ok miért akarta megölni a fõügyészt ki ne tudódjon, de a lány nagyon ronda a félti az anyját, attól tart akkor már õt nem fogja szeretni, ha kitudódik ez a dolog, pedig nem, ezzel sokat segítene Mahirnak, ami nagyon ráférne. Az a házas jelenet nem tetszett, mivel nem sok értelmét látta, a szép dalon kívül semmi, epekednek egymás után ezt eddig is tudtuk, miért kell így húzni az idõt, egyik is fog egy ruha darabot, meg a másik is.
10/10
gabus53 2015 dec. 20. - 09:39:53 10/10
(695/1350)
.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 19. - 10:55:38 10/10
(694/1350)
Necdetnek gyilkolni semmiség , Ibot lelövi menti az irháját .
A kórházban "úri módon" intézi az orvossal a mérgét , hogy megtudta mi történt Aytennel . Elmondhatná a nõ ki tette vele ezt , de Necdet azt mondta nem nyugszik míg ki nem deríti ki volt .
Most bujkálnia kell , mert Mahir vadászik rá .
Orhán tévedésbe van Yasinnal kapcsolatban .
Feride fogja fel már végre Turgut hazug , kétszínû, aljas gazember és nem barát . Egyre több minden kiderül róla .

Jó pihenést kellemes hétvégét kívánok .
malvinkicska 2015 dec. 19. - 10:37:33
(693/1350)
Szia Gabus nem kell elnézést kérni örüljünk, hogy csináljátok köszike mindent.
malvinkicska 2015 dec. 19. - 10:27:05
(692/1350)
A szemet Necdetnek sikerült lelõni bot, nem mintha sajnálnám egy rablóval kevesebb, de Necdetett is le kellett volna már egyúttal. Ayten dolga most már kitudódott, de mi a frásznak nem mondja már el, az a majom majd nem megfojtotta az orvost is, néha van emberi érzése ami szinte hihetetlen. Az nagy volt mikor Feride felkereste Turgutot, és megmondta neki hazug disznó az úgy hazudik, mintha könyvbõl olvasná, féreg. Necdet most bujkál vajon mit fog hazudni Mahirnak, Orhannak már kezdett ködösíteni. Kader asszony lánya is egy rossz indulatú valaki, szinte semmit nem tud, és gyilkosnak nevezi az öreget.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 18. - 16:54:35 10/10
(691/1350)
Hát bizony alakulnak a dolgok nem is rosszul .
Feride nem hagyja annyiban Bahar ügyét és megtudja Turgut a panasztevõ . Feride most már csak látja mi a helyzet .
Serra is "másnak akart vermet ásni" , de maga esett bele , illetve Turgut tolt ki vele . Aljas féreg a nõkkel könnyû neki elbánni , de Mahirral nem fog tudni ezt az öreg Nazif is a képébe mondta .
Kader végre jót tett és tisztázták a történteket , aminek az áldozatai lettek Naziffal és Mahirral együtt .
Most a rokonok tanúskodnak majd Nazif mellett .
Balfék Bülenttõl mit akarhat ez a nõ , valaki ráállította ?
Aytent az utolsó pillanatban az orvos megmentette és kezdi sejteni mi történhetett vele .
Necdet hallotta és látta mi várhat rá is , ha Mahir kezelésbe veszi majd .
Nagyon jó rész volt, mint mindig .