Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 márc. 18. - 09:17:16
(950/1350)
Elmaradt az esküvõ aminek örülök, nagyon ronda viselkedése van Mehmet Saimnak nem bánná, ha meghalna is a lánya, csak az õ terve sikerüljön. Yasin nagyon terrorba tartja Mahirt szinte rátelepedett, van annak önálló gondolata mit irányítja , most egy kicsit nekem sok volt Yasin viselkedése. Az a mocsok az új rablót majd nem megfojtotta, valami Suat, annyian vannak, mint csillag az égen elég követni, mert csak ilyenek vannak. Az a lényeg nem volt meg az esküvõ, eztán mi lesz majd látjuk. A mostani részben is Mahir leül beszélgetni az Orhan nõjével, sok benne a kitérõ, mikor fontosabb dolog is van.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 17. - 20:23:33 10/10
(949/1350)
Húúúú ez jó izgalmas rész .
Orhant végre szíven találta amit Songül mondott és megtette a vallomást , hogy Mahir ártatlan . Ez a börtönõr Serdar nagyon provokál mindenkit , remélem Mahir újra elgyepálja majd .
Az öreg Iskender is nagy izgalom árán , de az ügyészhez jutott és õ is Mahir ártatlanságát bizonyította .
Feride boldog ,de nem lehet ott Mahir szabadulásánál , mert haza kell mennie / sajnos / . Yasin adja át Feride üzenetét , de rendõr létére nagyon nyuszi egy pasi . Utána Feridéék háza felé veszik az irányt és Mahir meglepõdve látja a sok autót.
Néha Feride olyan naiv tud lenni , hogy kiakadok tõle . A z igaz , hogy nem lát nem hall a szerelemtõl , de ne vegye észre mi készülõdik , pláne a menyasszonyi ruhánál.......õrület ez már sok . Az anyja is mekkora aljas MS együtt .
Most mi lesz Mahir berohan és elrabolja ?
malvinkicska 2016 márc. 17. - 08:56:47 Előzmény Érsekvári
(948/1350)
Songül rendes megmondta annak a fa fejnek, nem az jelentette fel, hanem ö, ezért vallomást tett, aztán Feride idõben érkezett, mert az a mocsok embere már majd nem elvitte volna, de most az egyszer ezeknek is sikerült bizonyítani, nem bûnös Mahir, és így szabadon engedték, nagyon nehezen viselik, hogy régen nem látták egymást. Feride szülei közben csõbe húzták a saját lányukat, jellemtelen férgek, Feride úgy meglepõdött, majd nem elájult. Mahirnak is feltûnõ a sok kocsi ami F-ék elõtt állt, bonyolódnak a dolgok rendesen. Orhan ha szabad lesz, remélem nem lesz egy darabig bírósági jelenet, mert kiütésem van már tõle, egyik nyit a másik zárja a cella ajtókat.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 16. - 16:03:48 10/10
(947/1350)
Üdv neked szép napot . Songül hallja apjától a két bátty közötti konfliktust , most õ próbál segíteni . Orhanhoz készül menni beszélni a fejével . Nehéz eset Orhan az udvaron történt majdnem késelésnek Mahir vetett véget . Orhan nem hogy megköszönte volna , de még rá is förmedt Mahirra . Elég rettenetes karakter ez a fiú .
Turgut apjánál betelt a pohár , de Turgut látja ezt és azon mesterkedik az öreget eltávolítja messzire nehogy ártani tudjon neki.
Nagyon készülõdnek a háznál az esküvõre Feride semmit sem sejt ebbõl , a szülõk elégedettek magukkal . Remélem közbejön valami Feridének és nem lesz ott idõben este . Az öreg Iskenderrel találkozik úgyis .
Ilknur sem akarja elmondani mi volt vele , de most legalább Bülentet jól helybe hagyhatnák Kígyó emberei , megérdemelné .
Nazif papát sokszor hívják újabban Kibar-nak , ez milyen név ? Olyan mint a kígyó meg Necdetnek is vannak fura nevei .
malvinkicska 2016 márc. 16. - 09:16:38
(946/1350)
Szeretettel köszöntelek, megnéztem annyi rabló van ebben, most már nagyon figyelni kell ki kivel van. a Turgut apja végül is becsületes, csak eza mocskos fia el akarja vitetni, a rabló társaival, már felhívta Feridét biztosan az igazat akarja elmondani, remélem nem akadályozzák meg. Most már igazán történhetne valami mivel ebben az évadban szinte semmi érdemleges, nem volt. Mahir a börtönben jól helyre pakolta a nagy száj hõsöket az, az állat Orhan meg , hogy beszélt vele, hidd el nem túlzok, mikor õ és T van a képernyõm le sem tudom írni milyen utálatot érzek, nem akarom, hinni én vagyok. Songülnek vajon mit fog mondani várom, azok hiába jó fej Yasin de nem illenek össze, a kis fiatal emberrel igen, mostanában arról nincs szó. Aztán Feride szülei kimondottan férgek titokban készülnek tönkre tenni a lányukat. Annyira vontatott a cselekmény mikor már azt gondoljuk lesz megoldás, másik zavaró tényezõ jön közbe.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 15. - 19:38:59 10/10
(945/1350)
Orhan reménytelen eset , de hogyan gyûlölheti ennyire Mahirt . Az apját sem tiszteli a rács mögött nagyon aljasul viselkedett vele . Feride és Nazif egymásban tartja a lelket . Az udvaron összetalálkozik Orhannal és Mahir se tud napirendre térni a viselkedése fölött. Jól mondta Mahir Orhan szíve sötét a lelkiismerete vak . Turgut a selyemköntösben grasszál húzza ott az idõt , de amikor az ügyész jön megint csak színészkedés van . Az apjának is sok már az aljas hazugságát hallgatni .
Safye mama már annyira kedves Zehraval , Ayten elmondhatta neki miféle ez a lány .
Lassan haladnak az események .
malvinkicska 2016 márc. 15. - 10:29:56
(944/1350)
Egyszerûen nem lehet találni szavakat amik vannak írva, ennyi mocsok hazugság rágalom, az már nem is tudom mi. azt tudtam, Orhan féreg a testvéri irigység, de az apját sem nézi semmibe, soha nem szerettem de ezek után, legalább úgy gyûlölöm, mint Turgutot, az már olyan aljas, a föld ritkán hord a hátán ilyen mocskot, az apja mikor hallotta miket hazudik rosszul lett. Nekem ez már annyira mondva csinált dolgok el van húzva ez is , mint a rétes tészta, mert hetek óta semmi nincs ebben sem, csak futják a köröket, egyik nyitja a bíróság ajtaját, a másik zárja, most már õszintén nagyon unom, eseménytelen. Az É K fent van én láttam Isteni, lényegre törõ.
malvinkicska 2016 márc. 14. - 15:25:33
(943/1350)
Szia belelestem úgy láttam Feride beszélt Orhannal, mit az rejtély, majd holnap kitudódik, de amúgy biztos aljas lesz mert irigy Mahirra.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 14. - 13:37:56 10/10 Előzmény malvinkicska
(942/1350)
Így igaz ahogy írod csak börtön - bíróság- kórház e között zajlik most a téma .
A Kara családnak bérlete van a börtönbe hol az egyik hol a másik kerül oda . Most Yasin és a bírónõ is milyen csodát tud tenni , hogy olyan bizonyítékot matasson fel amivel Mahir ártatlansága bebizonyosodjon .
Turgut még mindig feltudja az ember idegeit borzolni . Ott kávézgat mintha szállodába lenne , közben mások mit élnek át sorsok
mennek tönkre . Tényleg nem emlékszem már Feridével mi lesz , de nem megy Sinanhoz még az apja kedvéért sem . Remélem !
Tovább kellemes napot kívánok .
10/10
Érsekvári 2016 márc. 14. - 09:14:07 10/10
(941/1350)
Üdv szép napot neked !
Nézem persze csak tegnap nagyon késõn került rá sor .
Nazif papa nagyon nem szívleli Necdetet , minden mocskos ügyben benne van sokat ártott már a családjának . Turgutnak sikerül az ápolót az orvost az ügyvédet a maga oldalára állítani , hogy kénye kedve szerint tegyenek . Feride szülei már mindent elintéztek az esküvõ kész tény lesz Feride számára ennek mi lesz a vége . Nazif a lányt a családjánál istápolja , most Ayten rájött ki ez a lány és látszólag nem nézi jó szemmel , hogy ott van . Feride nehezen viseli a Mahirral történteket , sikerül vajon Orhannal beszélniük ?
malvinkicska 2016 márc. 14. - 08:37:43
(940/1350)
Remélem jól vagy , hogy nem írtál semmit a tegnap, a mai részben az az aljas T megint szervezkedett, az ügyvéddel. a sorozat csak bíróság és rabló bandából áll , most már igazán nagyon unalmas az egész, nem lehet, ezen a túl lépni, és egy másik szálon vinni a témát. Amióta ezt nézem volt annyi bíróság, mióta élek nem láttam, de nem is hallottam ennyi mocskot. Az még addig rendben van ez egy nem limonádé de szerintem most már sok a logikátlanság benne.Vajon hány részen keresztül fogják Orhant keresni.
malvinkicska 2016 márc. 13. - 14:43:52
(939/1350)
Turgut apjának is milyen rossz a véleménye a saját fiáról, megmondta , hogy Mahir igazat mond, nem hazudik akkor a szemét, egybõl le kell zárni a témát. a legjobb pillanatban érkeztek a rendõrség, hogy Kígyó nem lõtt le valakit, most egy kicsit pihen hamarabb ki fog szabadulni, mint M ártatlanul van letartóztatva, Feride most is belesett hozzá. Nazif egy jóságos ember nem hagyta a nõt az utcán felvállalja, még akkor is ha netán baja lesz belõle. Az olyan szépen finoman tud beszélni, öröm hallgatni. A vallomásra leszek kíváncsi, mit fog a két férfi vallani, Mahir mellet, vagy ellene, mert az apja tudja, hogy õ akart meghalni. A nõ is normálisan beszélt, ha megmosdik a bûne még nem marad, azért vannak benne az élettel össze egyeztethetõ dolgok, jó kis párbeszédek.
További szép hosszú hétvégét.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 12. - 18:23:24 10/10
(938/1350)
A sorozatban alig van pár tisztességes ember . Feride Mahirék Yasin , aztán ennyi .
Necdet piszok alak Nazifnak hazudik Orhanról . Aytennek megtiltja apámnak szólítsa az öreget . Ayten segít Nazif papának megmondja hol van a fia .
Ez a bolond Orhan mégis hogyan gondolta ezt az egész bujkálást , ott a matracon fog lakni a lánnyal örökre .
Kígyó Sürreyához ment akit megfenyegetett és az Orhant keresõ részeg Bülentet magával viszi .
Mahir meghallgatása hamarabb volt és a bíró nem engedi szabadon . Feridéék a rendõrt nem találják , már elszökött az országból .
Turgut apja hallotta amikor fia a otthonba azt mondta " ölj meg ". Turgut lehet az apját elteszi az útból ne legyen tanú .
A végén Orhan - Kígyó - Nazif jelenet izgalmas , mi fog történni .
malvinkicska 2016 márc. 12. - 09:45:03 Előzmény Érsekvári
(937/1350)
Az események egy kicsit felgyorsultak, Ayten mondta meg Nazif papának, hol van az az esztelen Orhan, az tudott dolog Kígyó veszélyes fickó, az ölni képes a nõért és most választás elé állította, vagy az apja, v a nõ, az azért csúnya lenne, ha az öregnek egy ilyen prosti miatt kellene meghalni. Aztán ott volt a kihallgatás, nem tudom az ottani törvényt de ez nem rendes az biztos egyoldalú, mindig T gyõz azért ez már igazán nem hihetõ. Az a tanút eltüntette, igaz az az okos tojás aki Mahir ügyét tárgyalja , még nem tudja, aztán az is sántit, hogy nem ért oda idõben Yasin és Feride ez is mesterkélt, mikor kezdõdött a meg hallgatás. Azt sem bírom elhinni ezek a rablóknak minden bejön, mint most Kígyó. A Feride szülei tanult emberek lévén egy kimondott férgek, amit követnek az egyetlen lányuk férjhez menetelével, nevetséges.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 11. - 19:05:51 10/10
(936/1350)
Egy kis esti izgalom . Mahir úgy látszik nem igazán tartja a fogdát a megfelelõ helynek , hogy szépeket mondjon Feridének és hazaküldözgeti . Igaza van elég illúzió romboló hely . Feride nagyon oda van mi lesz Mahirral .
Orhan durván intézi a szökésüket Sürreyát is megüti , aki a Kígyót értesíti . Dalyanék elkéstek már elment a fiú . Végül a Kígyóhoz mennek , azzal alkudoznak fenyegetik . Pedig az tiszta gonoszság még a nézése is .
Ilknur monokliját észreveszi a család , de azt mondja elesett .
Orhan Necdethez megy menedékért , az is egy kígyó nem kéne benne bíznia .
MS - n már nem csodálkozom viszont Keriman most is meglep mennyire alattomosan a lánya ellen szervezkedik .
Melih melyik oldalon áll ?
malvinkicska 2016 márc. 11. - 12:08:33
(935/1350)
Feride teljesen odáig van Mahirért, nem tudja ott fele hagyni a börtönbe, az meg félti, gondol lesznek a családja miatt. Orhan egy fafejû valaki, most a kígyó nõje elvette azt a kevés eszét ami még volt, miért kell neki bujkálni, mint hogy haza ment volna szépen. Ilknur nem mondta el az igazat, megverte az az állat. Az biztos jobb lenne ha elõbb Nazif papáék találnák meg Orhant, mert kígyó veszélyes alak, most meg Necdettõl kér segítséget, jól össze kuszálódtak a szállak elég lesz kibogozni.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 10. - 19:25:34 10/10
(934/1350)
Mahir megbocsájtott Yasinnak itt a fogdába volt idõ a Songül ügyet tisztázni . Ilknur ziláltan hazament egyenlõre nem szólt senkinek az esetrõl . Turgut a kórházba már virgonc a nõvérrel , de amikor Feride odamegy színészkedik neki .
A bírónõ tudomására hozzá az elkövetett bûneiért megfog fizetni keményen .
Az õrhelyét elhagyó rendõrt is Turgut fizeti le .
Fordult a helyzet Nazif papa próbál segíteni Mahiron és Dalyantól kér segítséget . Õ ismeri Sürreyát aki elárulja neki Orhan náluk van. Oda megy a két barát az örömtanyára indulnak . Orhan és a lány közötti beszélgetés zajlik , arról beszél Orhan szökjenek el együtt és megcsókolja a lányt amikor a fõnõk asszony benyit meglátja õket nagy patáliát csap . Feride e közben Yasintól kikönyörög egy látogatást pont Mahirhoz indul amikor vége ......holnap ér oda .
malvinkicska 2016 márc. 10. - 10:25:46
(933/1350)
Yasin elmondta mit érez Songül iránt elég konok Mahir míg végre megszólalt török a javából. Aztán az tetszett mikor Feride kiosztotta azt a szemetet, még egyebet beszélt, de az most elég erélyesen megmondta a véleményét. A rendõrt az a mocsok fizette le, már megkapta az összeget, pénzért ölnek és elevenítenek. A két barát elment Orhan után de az nem normális, mosta kígyó nõjébe habarodott az meg tuti megöli ha kiderül, már a fõnök asszony figyelmeztette. Safíye jól mondta sosem lesz vége ennek a családi borzalomnak. Akkor lett vége mikor elindult Feride Mahirhoz.
10/10
Érsekvári 2016 márc. 09. - 19:37:31 10/10 Előzmény malvinkicska
(932/1350)
Sajnos most sem történt semmi biztató , Mahir kitartott amellett feladja magát . Feride igazán látszik mindent megakar tenni érte.
Yasin is hasonlóképpen . A család is megtudja és Mahirért is aggódhatnak . Legfontosabb most Orhant megtalálni .
MS Sinannal megint Feride háta mögött a tudta nélkül szervezkednek . Feridét figyelembe se véve úgy intézik a dolgokat , hogy nekik megfeleljen . Remélem a tervük kudarcba fullad . Mahirért izgulhatunk , hogy mielõbb szabad legyen .
malvinkicska 2016 márc. 09. - 12:37:54
(931/1350)
Az a csoda eza a család még normális amin ezek keresztül mennek, az már borzalom, kijött az öreg bement a fia, szerintem ez már nem normális dolog. A miniszter úr már a nászútról beszél a võlegénnyel, Feride meg semmit nem, tud lopott személy igazolvánnyal jelentkezett be, annak sincs törvénye, ezeket nem fogjaa törvény csak Mahirékat ez olyan logikátlan nekem, mert ugye most derült ki az otthonban, ott kellet volna lenni egy rendõrnek, és nem volt aztán a pisztoly szerintem a kígyóé, mert az adta Orhanak, most jó lenne minél elõbb megkerülne a Mahir ügyébe, most nagyon fontos lenne, de mikor ezekrõl van szó elindul egy másik mocskos száll ellenük, szóval sok ebben a töltelék, mert most néztem meg az É Knõjét ott logikus lényegre törõ a sztori, itt meg hetelnek, hatolnak, össze, vissza.