crackcocain 2009 jún. 14. - 23:14:19 Előzmény Dr.Mouse
(5/5)
viccelsz?ezekre a legjobb elaludni.jo benne a narrátor hangja.hasonlit a töri tanároméra.egyböl elalszol:D
Dr.Mouse 2008 febr. 26. - 22:00:39
(4/5)
Értelek, nekem sem azzal van bajom, hogy ezek a mûsorok léteznek - ahogy írod is, az utólagos felismerések kellenek, hogy mik (mûszaki-emberi tényezõk) okozták a baleseteket, csak néha be szeretnék punnyadni, erre rémségek vannak a képernyõn - amiket bevonzhatunk álmainkba.
Mehetne pl. kora este délután. De "asszem" rotációban mennek a mûsorok ezeken a csatornákon és mindent 4 féle idõpontban kell leadni. Csak ezekbõl nyilván több rész van, mindig jutva éjjelre is. ;o)
Az egyiptológiai, vagy régészeti-történelmi ill. elméleti fizikával foglalkozó mûsorokat szeretem a legjobban, de Bob Geldof afrikai sorozata is nagyon jó - valami díjat igazán kaphatna ezért is.
Most a "Bohr kontra Einstein"-re gyúrok, hogy felvehessem, mert jellemzõen, pont félálomban láttam valamikor 2 hete. Azóta bezzeg nem adták! :o( És most nincs újságom...
8/10
borzalom07 2008 febr. 26. - 20:32:02 8/10
(3/5)
Érdekes, én pl. pont ezeket nézem este. Kedvencem a Légikatasztrófák, a baj csak az, hogy van összesen 10-15 résznyi, és ezeket ismételgetik folyamatosan. Pedig volt még egy halom légibaleset, érdemes lenne azokat is filmre vinni. Félre ne érts, nem vagyok vmi perverz alak, hanem éppenhogy ezeknek a katasztrófáknak a mûszaki-emberi okai, a kulisszatitkok érdekelnek.

Amit még szeretek a NG és a Discovery mûsoraiból az esti-éjszakai mûsorsávban, az pl. a Dr. G. és a Katasztrófák nyomában.
Dr.Mouse 2008 febr. 26. - 19:56:17
(2/5)
Naná, hogy az éjszakaira blokkra gondoltam... ;o)
Dr.Mouse 2008 febr. 26. - 19:54:53
(1/5)
Óóóhogyajóédesanyját annak, aki ezeket a katasztrófás filmeket "alvás elõttre" teszi!
Miért nem lehet inkább régészeti mûsorra, vagy egyéb tudományos dologra elaludni, mint a zuhanó repülõket, meg rohadt terroristákat nézve..
Álmodjon rémeket! :-P