10/10
monnci 2010 febr. 07. - 21:03:36 10/10 Előzmény timi girl
(306/526)
szerintem nem kár. vagyis ez picit hülyén hangzik, de ha nem halt volna meg a srác, akkor vakószínû, nem tetszett volna ennyire ez a film. vagyis nem lett volna rám ekkora hatással. az benne a jó, hogy nem szokványos happy end.
amúgy most bevallom, én filmen ennyire még nem sítram, mint ezen. most nyugodtan lehet hülyének nézni.:D
10/10
larami 2010 febr. 06. - 10:16:06 10/10
(305/526)
mégegyszer SOS ! :D
youtube.com/watch?v=_83dgBQi6Vo 5:47 -nél mi annak a számnak a címe, és az elõadója? nagyonkéne! meg az elõbbi is! seholsem találom:(
10/10
larami 2010 febr. 06. - 10:03:30 10/10
(304/526)
SOS !
youtube.com/watch?v=538iMqi9S8g 1:33 -nál miaz a zene? nagyon kéne!
10/10
larami 2010 febr. 03. - 17:09:26 10/10
(303/526)
még nem láttam a 2. részét, a 3. részét se, de nemis akarom, mivel
állítólag egy nagy csalódás az egész. a szereplõk sem tetszenek.
szóval én belese nézek. de az 1. rész... hát az valami rohadtjó!:D
imádom 10/10 ! aki hasonlít SEBASTIAN VALMONTRA(L) az írjon! :P
10/10
nikcsóó 2010 febr. 03. - 16:51:54 10/10
(302/526)
nagyon jó film, még nem láttam a második részét, de ha meghal a fõszereplõ srác akkor a másodikban miért van benne? nem a folytatása?? :D meg amugy is a második szereposztása nem tetszik :D
10/10
larami 2010 febr. 01. - 17:01:32 10/10
(301/526)
aki hasonlít sebastian valmontra(L), az írjon xD
Carlo Abarth 2010 jan. 31. - 00:14:39
(300/526)
Aki szeret filmezni,annak 1-3 kötelzõ,tehát jó film:)
10/10
larami 2010 jan. 30. - 16:55:35 10/10
(299/526)
jaés kihagytam, h a film 10 -bõl végtelen:)
ammeg maximális 10/10, ez nem kérdés:)
10/10
larami 2010 jan. 30. - 16:46:06 10/10
(298/526)
nemrég néztem meg...
annyira szééééééééép, és jóó. megminden. egyszóval tökéletes film.
tudtam már a filmnézése elõtt, meg már régebben is, h megfog benne
halni sebastian. hátdeóóó. olyan rossz;( miért kellett meghalnia?
ryan philippe -nek csak 1 filmjét láttam. EZT. annyira ahw ebben a
filmben:D azért nem írok részletesebben, mert még nem láttam annyi-
szor. vagyis most láttam elsõnek, de már láttam belõle részeket.
de még megkell néznem párszor. holnap is megfogom^^ imádoom:D
sebastian valmont(L)
10/10
cincinatus 2010 jan. 28. - 01:13:32 10/10
(297/526)
10/10

Alapmû, a Veszedelmes viszonyok legjobb adaptációja.

A Magyar Narancsos kritikus (sissova) nem tudom mit nézett, de szerencsére a filmnézõk másképp gondolkoznak.
10/10
larami 2010 jan. 27. - 17:52:52 10/10
(296/526)
hát, nem regisztráltam azon a linken...
hanem még hétfõn megrendeltem neten, és
ma megisjött! :P annyira örülök! :) nem-
sokára megfogom nézni! :)
10/10
Titok01 2010 jan. 25. - 08:20:23 10/10
(295/526)
Basszus én elaludtam már az 1. reklámnál:S
Most töltöm mind a 3 részt:P
Wilde 2010 jan. 24. - 20:47:47
(294/526)
Szerintem nagyszerû film, nagyszerû szereplõgárdával, és a kicsit durvább jelenetek még jobban teszik.:D
kriszti0005 2010 jan. 24. - 19:55:21 Előzmény timi girl
(293/526)
Hallottál már a SPOILER kifejezésrõl? Csak azért mondom, mert konkrétan ellõtted a film végét. Aki még nem látta és megnézi a hozzászólásokat már nem is kell megnéznie,mert te leírtad mi a vége.
Amúgy szerintem is hatalmas film és kell a végére a dráma! Ettõl nagyszerû az egész!
zsouzs 2010 jan. 24. - 19:47:36
(292/526)
Monnyuk, amennyire nem thriller, legalább annyira nem "romantikus dráma" sem:-)
zsouzs 2010 jan. 24. - 19:41:24 Előzmény sziszi89
(291/526)
"Csak azt nem értem azért hogy a csajszi mit vigyorog a végén!! "

Ha ezt nem értetted.., akkor attól tartok az egész filmbõl se sokat
SPOILER:
Azt azért, ugye láttad, hogy Annette milyen kocsiban "vigyorog" a végén ?!
Bagoly1 2010 jan. 24. - 18:56:44
(290/526)
Ahogy megláttam az újságban hogy "Amerikai thriller" nagyon jót nevettem. Milliószor láttam a filmet és nagy kedvencem. A "Bad End" szerintem kell hozzá, az adja meg a végén azt a csipetnyi varázst, amitõl ez az alkotás 10/10 mindenkinek.
Ellenben aki még nem látta, és annyit olvas el csupán, hogy "Kegyetlen játékok" este 23:30 és amerikai thriller, az biztosan egész másra számít. :) Ez szerintem nem kis tévedés a szerkesztõk - és minden újság szerkesztõ - részérõl. Ez egy romantikus dráma inkább. Még hogy thriller... :)
timi girl 2010 jan. 24. - 18:50:53
(289/526)
***SPOILER pótolva***
Nagyon jó film, csak kár, hogy nem teljesen "happy end-del" fejezõdik be, mert meghal a srác. A végén majdnem el is bõgtem magam a balesetes résznél. 10/10
9/10
1asokközül 2010 jan. 24. - 12:46:21 9/10
(288/526)
Regisztrálni kell és akkor meg is tudod nézni.
3/10
Dudlicsek 2010 jan. 24. - 12:30:11 3/10
(287/526)
Erõsen harmadosztályú alkotás.