Pera60 2020 aug. 30. - 20:30:23
(9/49)
Nem tagadom,szeretem a török sorozatokat. Ezt azért némi malíciával néztem,már gondolkodtam,hogy abbahagyom,de mégis kivárom,hova vezet.Érdekes módon itt nem egy gonosz férfi alakítja a történetet,hanem egy csalárd nő,aki retteg attól,hogy a bűne napvilágra kerül. Nem beszélve a gazdagság elvesztésétől. A fiatal kis színésznő igen hitelesen játssza a buta,törekvő,mindenkin átgázoló típust. Érdekes karaktereket hozott létre az író. Néha megmosolyogtató az anya naivitása, a hőzöngő fiútestvér. De lehet náluk így megy. Azért valamelyik napon majdnem felnevettem,amikor a pendrive-t tudta használni a számítógépen. Valahogy nem néztem ki belőle. Azt se,hogy lett volna otthon ilyen. No akkor várunk,hogy rafinált volt titkárnő hogyan tudja legyőzni a beteg fiatalembert.
MMF 2020 aug. 18. - 15:14:37 Előzmény meggy100
(8/49)
Sokan néznék! Így a helyes!
Ha már értékelsz legalább írjál helyesen!
pgabi 2020 aug. 05. - 08:40:25
(7/49)
Szerintem ebben a sorozatban senki sem normális! Idegesítő! Ennyi probléma, sírás, keverés után csak idegösszeomlás lenne a természetes mindenki részéről!
1/10
iris 2020 júl. 29. - 16:48:52 1/10 Előzmény ummogo
(6/49)
Egyet értek veled, sok a nyafogás, nem halad a történet miatta, unos, untig vissza térnek egy egy drámához. A kis csajszi próbál mindenkit uralni, az egész család úgy beszél a munkaadójukkal, annak családjával, mintha libát őrizek volna együtt, azaz nem mert még azzal sem beszélünk így. A gazdag anyós, ahelyett, hogy rövid úton megszabadul a családtól, még adja alájuk a lovat. A szerető nagybácsi évtizedeken át nem veszi észre, hogy mérgezik az unokaöccsét, nem viszi kivizsgálásra, nem tűnik fel, hogy a nővérke hatására szinte napok alatt beszélt az öcsike, még ekkor sem keresett másik orvost. Na ezek sem érdemlik meg azt a nagy vagyont :)
ummogo 2020 júl. 29. - 13:43:57
(5/49)
Nem lenne ez egy rossz sorozat, ha a lányok anyja nem lenne olyan amilyen. Az a sok nyafogás, igy lányom, úgy lányom, az egyiknek elhisz mindent pedig tőle kapja a rosszat, a másikat bántja állandóan. Nem szeretem amikor egy anya ilyen, egyformán szeretni két gyereket talán nem lehet, de ekkora különbség egy anyai szeretetben nem lehet. Ti mit gondoltok?
10/10
kriptonyt 2020 jún. 23. - 16:50:33 10/10
(4/49)
Nekem tetszik. Egyre több a titok. Nagyon jó az ápolónő karaktere.
malvinkicska 2020 jún. 23. - 15:45:05 Előzmény meggy100
(3/49)
Valóban így van az első két részt megnéztem és elég belőle, igaz legtöbb török sorozat elég borzalmasok, főleg a mostanában készültek, régen a Seherezáde, Karaday, meg sorolhatnám, mind másak. Azt megfigyeltem gyerek rablás különböző betegségek kórház járás, rendőrség, amelyik sorozatnak mondani valója van azt meg pár rész után elkaszálják. Az ő ízlésük más.
9/10
meggy100 2020 jún. 23. - 09:15:03 9/10
(2/49)
Nézitek ?? Belenéztem elég kegyetlen történet szerintem, sok szenvedéssel....miért nem vesznek egy vidámabb fiatalokról szóló sorozatot ?? sokan néznák biztosan
malvinkicska 2020 jún. 18. - 13:50:23
(1/49)
Nézi valaki a tévében engem nem fogott meg a történet kezdete, olyan sablonos.