Téma: Kék Fazék Ételbár

Eldar 2010 jún. 19. - 22:11:00
(2/2)
Én majdnem minden nap oda járok a kollégáimmal ebédelni, néha esténként pedig a grillteraszon sörözünk. Szerintem a környéken az egyik legjobb ár/érték arányú étterem. Az ételek ízletesek, nagy adagok és az árban már a köret ára is benne van, a felszolgáló lányok pedig velem mindig nagyon kedvesek.
Ngelina 2010 jún. 02. - 12:24:06
(1/2)
Éppenhogy ehetõ.
A rizi-bizi nekik az ízetlenül kifõtt rizsre vetett közel egy evõkanálnyi fõtt borsó. A csiberopogós pedig az az elõfagyasztott, rántott fûrészpor.
Mindezt 700 HUF-ért.
A kiszolgáló csaj a kenyérszeletet puszta kézzel adja a tálcádra és ezek után elveszi tõled a pénzt és visszajárót is, mindezt ugyanazzal a puszta manccsal.
Ezen kívül, annyira sötét (bocs, tényleg), hogy az már mûvészet. Össz ketten voltunk akollegámmal(az egész helyiségeben!).
Odaállunk elé. Megkérdezte, hogy mit kérünk, elmondtuk, kettõ adag fõetel összevissza.
Az egyikünk fõételét bekiabálta a konyhába és az elõbb leírt puszta kezes módszerrel elintézte a kenyér-pénz kombót. Aztán rámnézett, mintha csak most léptem volna be az ajtón, és megkérdezte mit kérek. MINDEZT KETTÕ PERCEN BELÜL, DÉLBEN.
Mellette pedig ott álldigál a kispajtása, néz ki a fejébõl, ordít róla, hogy gõze sincs miért van ott.

Úgyhogy tényleg jól ismerik már az ott dolgozók ezt a helyet, kapásból tanácsolták, ne oda menjek ki enni délben.
Többé nem is :)