Téma: Kémesítve

7/10
Marton12 nov. 27. 17:24:50 7/10
(7/7)
Kellemesen csalódtam azt kell mondjam. Egy gagyi, gyerekes, vígjátéknak nem nevezhető hülyeségre számítottam, ehelyett kaptam egy elég jó kis animációs filmet, jó szereposztással, jó animációval, jó szinkronnal, és ami a legfontosabb: JÓ HUMORRAL. Szerintem az a legfontosabb egy animációs filmben, hogy szórakoztató legyen, mert az mindig sokat számít. Ha egy animációs film vicces, akkor sokak meg fogják nézni és sok embernek fog tetszeni, de ha szomorú akkor nem kell szinte senkinek. És mondom, ahhoz képest, hogy mire számítottam ennél a filmnél, ahhoz képest nagyon meglepődtem. Könnyed kis film volt, jó humorral, és itt csak ez számít. Jó, nyilván nem a legjobb animációs film, de azért nem is utolsó!
E_Zsolesz 2020 okt. 05. - 09:38:16 Előzmény koczanradiosbalint
(6/7)
Olyan szempontból nem túlzás, hogy ez tulajdonképpen egy erősebb akciófilm néhány felnőttesebb poénnal és - szintén poénnak szánva - még kisípolt káromkodást is elejtettek benne. De egyébként igaz, hogy több más animációra is meg kéne adni a 12+ besorolást. Akár innen nézve is. Egyébként most pl. panaszokat követően Óriásláb folytatása is megkapta.
10/10
Bonkers 2020 febr. 16. - 15:53:14 10/10
(5/7)
ez a rajzfilm nagyon vicces és remek volt és alig várom hogy meg jelenjen DVD Idén valamikor . :)
10/10
tik1 2020 jan. 27. - 15:41:00 10/10
(4/7)
Szuper
10/10
koczanradiosbalint 2020 jan. 25. - 19:11:23 10/10
(3/7)
Fantasztikus alkotás! Végre egy olyan produkció, ahol nem az erőszak vezeti a szálat, és szó sincs arról, hogy csihi-puhi, feszültség minden pillanatban... A lényeg, hogy a jó, a szeretet legyőzheti a rosszat, csak új köntösben... A 12-es karikát kicsit túlzónak éreztem, láttam ennél már sokkal durvább filmeket, sőt 6-os korosztályban is voltak ennél félelmetesebbek... Érdemes megnézni! A gyerek tanulni fog belőle...
10/10
zsolt_kukedi 2020 jan. 03. - 00:47:06 10/10
(2/7)
Egyetértek Puzsár Robival (kár, hogy nem láthatjuk a véleményét a moderálás miatt), ez egy jó film: vicces, jók a párbeszédek, jó a mondanivaló (a szép/népszerű és az okos együttműködése jót szül), lelkesíti a kisebb gyerekeket (saját tapasztalat), de még egy felnőttet is szórakoztat. Mindegy, hogy ilyet (jó fiú-rossz fiú harcot) már sokat láttunk, ezt érdeems megnézni.
4/10
stockholm 2019 dec. 27. - 21:19:52 4/10
(1/7)
Az ezredik ugyanolyan animációs film. Tíz másodpercenként robbanás, csattanás, zuhanás; a poénok gyengék, és a jó fiú-rossz fiú harcot is már ezerszer láttuk, az ügynök-szerkentyűkről nem is beszélve.