Téma: Kenny Lin

Riamara 2019 jún. 25. - 21:56:34 Előzmény bori4
(887/4727)
Megtaláltam az adatlapot, amennyire tudtam, kis is töltöttem, de mégsem engedi elmenteni. Gondolom valamit még szeretne. De hát honnan tudnám például, hogy mely napokon adják a tv-ben, meg ilyenek. A kedvenc sorom, hogy felirat linkje. Na de milyen linkje.? Ugyanis a többiek gépről töltik fel. És van is egy másik adatlap, ahol fel lehetne tölteni, ha ez az adatlap már készen lenne. Már egy órája bűvölöm, és kezdek kifogyni a türelemből. :))
bori4 2019 jún. 25. - 21:10:36 Előzmény Riamara
(886/4727)
Én ezt most felfüggesztem, a 19-et sem néztem már meg... annyi van folyamatban, hogy nem tudom már észben tartani a történéseket. Majd ha összegyűlik egy jó adag felirat folytatom, de biztos vissza kell néznem jó párat, mert én is elvesztettem a fonalat.
bori4 2019 jún. 25. - 21:00:16 Előzmény Riamara
(885/4727)
A ÁÉK oldal legalján van a kapcsolat, ha arra kattintasz levelet lehet írni nekik... azt biztos olvassák!
Vagy írjál Briginek, aki most a Haechit fordítja, mert ő moderátor ott és nyilván kapcsolatban van a lap üzemeltetőjével vagy tudja hogy kerül fel oda felirat, hiszen ő is kiteszi a sajátját...

Végső soron, ha nem sikerül, megkérdezhetem az FB-n a fordítók csopiban, ha felhatalmazol... :)
Riamara 2019 jún. 25. - 20:44:22
(884/4727)
A három királyság titka 19. rész
Ilyen is régen történt meg velem. Elvesztettem a fonalat. Tang hercegnő az ellenség kémje? Az egészet nem értem. Hiszen ő volt a legelkötelezettebb a csapatban. És folyton azon duzzogott, milyen szörnyűségeket kellett átélnie az ellenség miatt.
A pasi, aki most vele van, az az exbarátjának a bátyja? Aki meg akarta őt ölni a testvére halála miatt? És akkor most Sima Yi bújtatja őket?
Persze minden rosszban van valami jó. Amíg úgy gondolják, hogy őfelsége külön alkut köt az ellenséggel, addig senki sem gyanítja, hogy ő nem is őfelsége. Vagy de... :D Man felügyelő Simájékhoz megy.
Riamara 2019 jún. 25. - 20:33:38 Előzmény bori4
(883/4727)
Sajnos fogalmam sincs hogyan lehet feltölteni az Ázsia Ékköveire. Írtam nekik a Chaten, de nem válaszoltak. Pedig a "Két hetet" is ők rakták fel. Igaz, hogy akkor, mikor már teljesen kész volt.
bori4 2019 jún. 24. - 18:14:38 Előzmény Riamara
(882/4727)
Köszönet érte.... esetleg a fordítás ütemtervét nem gondoltak közzétenni? :))
Az ÁÉK-ra is feltétlenül tedd ki, mert azt sokkal többen látják...

Riamara 2019 jún. 24. - 15:07:54
(881/4727)
Az első rész javított felirata felkerült az D-Addictsra. Mégiscsak emlékeztem, hogyan kell megcsinálni. :)
Riamara 2019 jún. 24. - 13:09:06 Előzmény Riamara
(880/4727)
Ja és Katalinnak nem álarca volt, hanem fátyla. Viszont az indok szinte szóról szóra ugyanaz volt. Na meg az élcelődés is az angolok részéről. :)
Riamara 2019 jún. 24. - 13:04:22 Előzmény bori4
(879/4727)
Őfelsége betegsége valódi. És eléggé előrehaladott.
Amit a képmutatásról és cselszövésről írtál teljesen igaz. Ilyenek. Messze vezetik a mezőnyt, pedig azért az európai udvarok sem voltak mentesek az intrikáktól.
Olyan vicces volt tegnap megnéznem a Spanyol hercegnő első részét. (Aragóniai Katalinról szól) Tisztára olyan volt, mint Ron Le megérkezése az Északi Lin Birodalomba. Hihetetlenül hasonló szituációk sora. Ugyanazok a machinációk, ugyanaz a fogadtatás és reakciók. Katalint is jól bepalizták, hogy aztán jó nagyot koppanjon. Arthúr ugyan nem mert nyíltan ellenkezni, mert VII. Henrik keresztbe lenyelte volna. Hógyisne, hogy tönkre tegye a nagy nehezen létrehozott szövetséget? De azért Arthúr se csinált titkot belőle, hogy neki mennyire nem kell ez a frigy.
bori4 2019 jún. 24. - 12:28:51 Előzmény Riamara
(878/4727)
Hogy színpadias lenne a király? Ennyire részletesen nem tudom felidézni, egyszer láttam csak, nyilván Te jobban benne vagy... ))
Azt viszont pár kínai sorozattal a hátam mögött, már megtanultam, hogy soha semmi nem úgy van, ahogy mondják elsőre.... sőt sokadszorra sem. Valahogy náluk az adott szó, mutatott helyzet soha nem az igazság... a képmutatás, mézes-mázos szavak a lételemük, zsigerből hazudnak. Ezért nehezen igazodom el sokszor, mit szánnak valósnak és mi a csapda, cselvetés, amit játszi könnyedséggel szőnek egymás ellen...
Most például a király valóban gyengélkedik, beteges, vagy ezt is csak megjátssza Ronnak...
Riamara 2019 jún. 24. - 11:53:52 Előzmény bori4
(877/4727)
Az angolban végig csak Északi Birodalomnak írják, de most találtam egy leírást, ahol meg is nevezik az országot. Lin a neve, majd át fogom javítani.
Chin pedig az a harmadik ország, ami ellen szövetkeznek ők ketten.
A koronahercegnőt én sem értettem. A másik részben át is írtam első hercegnőre. Bár talán a királyi hercegnő jobban takarná. Valójában szerintem királylányt jelent. De ez olyan furcsán hangzik ázsiai sorozatban. Nem?
A manipulációt nem csak arra értettem, hogy mindenféle módon igyekeztek őt rávenni, hogy elfogadja a házasságot, hanem arra is, ahogy az emlékeivel manipuláltak.
És szerintem a bátyus vonakodása összetett. Biztos, hogy nem szívesen engedi el. De... neked nem tűnt úgy, hogy a józsaru, rossz zsaru trükköt vetették be? Volt valami színpadias a viselkedésében. Mindig akkor győzködte anyucit, amikor a lány is ott volt. És talán gonosz vagyok, de nekem először a kisház elleni támadás is megjátszottnak tűnt. Aztán a harmadik részben kiderült, hogy az anyuci saját ötlete volt.

Ron Le első benyomása az volt, hogy ő aztán biztosan nem hercegnő. Márpedig mindig, de mindig az első gondolat a döntő, mert az a tudatalattiból jön. De aztán jöttek a készen kapott emlékek, és elbizonytalanodott. Főleg mikor emléktöredékek is társultak hozzá. Csakhogy a töredékeket lehet ám másképp értelmezni is. Főként a nyitójelenet tükrében.
bori4 2019 jún. 24. - 10:39:17 Előzmény bori4
(876/4727)
Na legyen már hősnőnkről is egy fotó, akit ugye nem biztos, hogy így hívnak... :)
bori4 2019 jún. 24. - 10:37:07 Előzmény bori4
(875/4727)
A császári testvér, aki boldognak szeretné látni a "húgát" - bizonyos fokig ez igaz lehet :)
bori4 2019 jún. 24. - 10:35:35 Előzmény bori4
(874/4727)
Egy hercegnő keze nem nézhet így ki, még ha tanult is harcművészeteket - anno...
Ez egy aktív, most is sokat "dolgozó" harcos keze.
bori4 2019 jún. 24. - 10:33:18 Előzmény bori4
(873/4727)
Lehet, hogy Wei ahová be kell házasodni??
bori4 2019 jún. 24. - 10:31:46 Előzmény bori4
(872/4727)
Ez nem azonos ugye az Északi Birodalom (vajon melyik királyságot takarja?) hercegével? - az egy harmadik ország?
Úgy tippelem, hogy ez még a sok királyság idején játszódik, amikor még nem egyesítette őket kedvenc qin császárunk, Zheng.... :)))
bori4 2019 jún. 24. - 10:27:16
(871/4727)
Az világos, hogy itt manipuláció folyik, kell nekik a "hercegnő", hogy a gyengécske királyságukat egy erős királysággal megtámogassák, összekössék. Az anya és fia bizonyos fokig össze kell hogy játsszanak, de a király nem teljesen eltökélt - én is úgy sejtem, más érzések fűzik a lányhoz, nem (fél)testvéri. Ez is azt támasztja alá, hogy nem is a testvére és ő ezt tudja... )
De akkor ki is ő és hol van az igazi hercegnő? Bőséges megfejteni valót írtak itt össze, úgy látom .
A "koronahercegnő" titulus nekem új, eddig ez férfi lehetett csak, hiszen nő nem örökölheti a trónt... Itt úgy kell érteni, hogy királyi menyasszonnyá tette???
Riamara 2019 jún. 23. - 22:04:00 Előzmény bori4
(870/4727)
Igen. én is így tippelem. Azt gondolom, hogy valami nem kerek ezzel a családdal. Látszott hogy manipulálják. És nekem kezdettől fogva úgy tűnik, hogy a bátyja nem pont testvéri szeretetet érez iránta. Így én az általa generált emlékekkel is óvatosan bánnék. Nem állítom, hogy mindenben hazudik, de folyamatosan csúsztat.
bori4 2019 jún. 23. - 20:35:51 Előzmény Riamara
(869/4727)
Princess Silver - Sikerült megnéznem az első részt...
Az elő képkockákon harcoló lány a hercegnő???? - aki soha nem tud valakiktől menekülni....
Hát ennek tudatában itt többszörös helycsere esete is fenn állhat úgy tippelem.

Riamara 2019 jún. 23. - 12:36:58 Előzmény bori4
(868/4727)
Az új sorozattal kapcsolatban írtam neked privátban.