Téma: Kenny Lin

Riamara 2019 szept. 23. - 14:51:49
(1387/4727)
És még valami. Wu You tisztában van azzal, hogy valami készül. Nem véletlenül mondta a lánynak azt, hogy miatta kerül folyton bajba. Pontosan tudja, hogy ő a célpont. Tudja hogy Fu Chou összeszűrte a levet Qi császárával, és a trónörökössel. Tudja, hogy hatalomátvételre készülnek. Ilyen helyzetben biztos, hogy nem szökne el. A délvidéket azért említette, mert ott vannak a csapatai, és ott vannak a "Sötétben rejtőzők" is. Neki pedig szüksége van rájuk.
Riamara 2019 szept. 23. - 14:39:44 Előzmény bori4
(1386/4727)
Wu You nem először játssza meg magát. Ez az egyik erőssége. És akkor már most szólok előre, hogy a következő részben lesz egy másik műsora, ahol szintén nem látni rajta, hogy hazudik. Halál komolyan csinálja. :)
Riamara 2019 szept. 23. - 14:32:05 Előzmény bori4
(1385/4727)
A közös szökés Chen Yu ötlete volt. :) És a baráti tanács mögött azért volt egy kis machináció is. A jelenetnek, ugyanis volt egy érdekes apró momentuma. Amikor Wu You rákérdezett, hogy mi más feladata van még a könyvön kívül, akkor Muzsikuslány láthatóan ideges lett. Akkor vágta meg Rong Le nyakát. Így gyorsan el is terelte a kérdésről a férfi figyelmét. Mert elképzelhető, hogy a másik feladata Wu You trónörökösi esélyének meggyengítése volt. Egyik szomszédos országnak sem lenne előnyös ugye, ha az apja után ő kerülne a trónra.
És ez a válasz arra a kérdésedre is, hogy tudott ellenállni a lány a szökés tervének. Rong Le megígérte a császárnak, hogy nem rontja el Wu You jövőjét. Ezért bontotta fel őfelsége a házasságát. Hogy törvényesen összeházasodhassanak. Tehát szökésről szó sem lehetett. És szerintem Wu You sem úgy értette. Ezért is egyezett bele abba, hogy Rong Le először menjen vissza, és beszélje meg Fu Chouval.
Riamara 2019 szept. 23. - 14:12:51 Előzmény bori4
(1384/4727)
Na szóval. A jelenet elején én is csak néztem ki a fejemből, hogy most mi van. És igen, tényleg bekavart az a rosszullét is. Viszont az egyértelmű volt a testőre bocsánatkéréséből, hogy az üzenet az volt, Li herceg most ne jöjjön, mert ez egy csapda. Ezért rohant gyorsan szétválasztani őket. Szerintem Fu Chou úgy tervezte, hogy megsebesítteti magát, aztán jól bemószerolja a herceget.
Az hogy közéjük állt, mindkettejüket sokkolta. Ez volt az egyetlen módja, hogy megállítsa őket. És Li érdekében azt kellett mondania, amit mondott. Ha elmegy vele, akkor a herceg nagy szarba kerül.

Persze először én is azt hittem, hogy Wu You nem érti a dolgot.
De amikor Rong Le kimondta azt a bűvös mondatot, hogy azért marad a férjével, mert nem akarja elveszteni a hercegnői posztját, meg a jó hírét, elkezdtem gyanakodni. Ha meg akarná győzni Wu Yout arról, hogy maradni akar, akkor ilyen átlátszó hazugságot nem mondana. A pasi ugyanis jól ismeri őt. De Wu You még csak a száját se húzta el. Gondolom itt leesett neki a tantusz. Mondjuk addigra már ő is rájöhetett, hogy hülyeséget csinált.
bori4 2019 szept. 23. - 11:52:49
(1383/4727)
A három királyfi ...
bori4 2019 szept. 23. - 11:51:13 Előzmény bori4
(1382/4727)
.... Önnek nem kell belekeverednie" - nem olyan a herceg arca, mint aki tudja, színjáték volt itt minden.
bori4 2019 szept. 23. - 11:49:38
(1381/4727)
tud somolyogni , hogy a másik zsebébe kinyíljon a bicska....:)
bori4 2019 szept. 23. - 11:48:28 Előzmény bori4
(1380/4727)
szerintem ez béna jelenet volt, hogy itt leselkedik a tábornok, és nem veszik őt észre....
bori4 2019 szept. 23. - 11:47:28
(1379/4727)
... tótágas .... :))))
bori4 2019 szept. 23. - 11:45:54
(1378/4727)
Néhány kép még ...
bori4 2019 szept. 23. - 11:28:31 Előzmény bori4
(1377/4727)
Most újra néztem a jelenetsort, semmit nem látok ami arra utal, hogy figyelmezteti a herceget, ahogy írod, hogy "figyelj, most csalok!" - ez szerintem csak a további részekből áll össze , de itt még nem, totál hihető, hogy a lány visszakozott. És a tábornokot is átveri, mert arra meg ráhagyja, hogy igen, azért nem megy a herceggel, mert meg akarja óvni a császár büntetésétől.... Neki sem mondja, hogy drágám halálos beteg vagyok, fél évem van.... Tegnap késő este nekem ez jött le....
bori4 2019 szept. 23. - 11:07:54 Előzmény bori4
(1376/4727)
Hogy lehet ennyire készpénznek venni, amit ez a lány mond? és ha ő is rossz szándékkal került hirtelen a közelébe???? Nem tűnik teljesen 100-asnak, Rpong Le mindenkivel mindjárt olyan kedves....
Szóval itt az jön le nekem, hogy ezért 180 fokos fordulatot vett a lány.... ezért durran el az agyam.... erről Wu You-t nem értesíthette előre...
bori4 2019 szept. 23. - 11:03:12 Előzmény bori4
(1375/4727)
Itt jött a Fu bekeményítés, háziőrizet .... Amikor Rong rohan, hogy szétválassza a tettlegességre készülő pasikat, akkor tudja meg, hogy halálos beteg???!!!! fél éve van hátra.... és ez úgy jött itt le, hogy emiatt visszakozott, mintha ezért nem tarthat a herceggel, mert közel vég....
bori4 2019 szept. 23. - 10:45:13 Előzmény Riamara
(1374/4727)
Ennyire nem lehettem vak.... aki először nézi, annak ez totál Rong Le meghátrálásának, Wu You cserbenhagyásának tűnik szerintem. Ha a további részekből kiderül, hogy ezt Wu You azonnal tudta, mármint, hogy színjáték a szakítás, akkor ezt nagyon ügyesen csinálták.... Mara, mivel Te előbbre jársz, úgy érzékeled, hogy a néző ezzel rögtön tisztában volt, de nem, hidd el.... :)
De kezdjük az elején .... A herceg a szerelmét és szabadságot, függetlenséget ajánl Rong Lenak - Délen ahol mindig tavasz van.... Ennek hogy tudna ellenállni? -
Riamara 2019 szept. 23. - 06:32:20 Előzmény Riamara
(1373/4727)
Ráadásul Rong Le minden gondosan megválogatott mondatában egy üzenet is lapult Wu Younak. Aki vette is az adást. :))
Amikor azt mondta, hogy a jó híre és a hercegnői státusza miatt nem megy el vele - az egy jelzés volt, hogy figyelj, mert most csalok! A nem kell megmentened, mert arra itt van a férjem -pedig a csapdára utalt. A vállalom a felelősséget pedig egy letolás, amiért eszetlenül beleszaladt a csapdába.
Wu You azért füstölt egész úton hazafelé, mert magára haragudott, amiért csak rontott a helyzeten. :)
Riamara 2019 szept. 23. - 05:47:35 Előzmény bori4
(1372/4727)
Azt hiszem későn nézted, és nem figyeltél eléggé, Nincs itt semmilyen szétválás. Li herceg hülyeséget csinált, a lány pedig megmentette. Rong Le megüzente neki, hogy most ne menjen oda, majd később lelép, amikor tud, mert az egész egy csapda volt. Fu jól tudta, hogy oda fog sietni, és már várta. Az egész műsor a katonáknak szólt. :))
Az igazság Fu Chou fortyogásában volt, miután mindennek vége lett. :))
bori4 2019 szept. 22. - 23:23:30 Előzmény Riamara
(1371/4727)
Jöttem vigasztalódni, lenyugodni, erre puff neki, itt is felment a pumpa... Nincs már erőm részletekre, de teljesen fel vagyok háborodva, menjenek a sóhivatalba! - már még mit találnak ki, hogy szétszedjék őket? Jó éjszakát! :(((((((((((((((((((((( :)
Riamara 2019 szept. 22. - 13:01:26
(1370/4727)
Princess Silver 29.
És megtörténik az első valódi összecsapás a két rivális között. Rong Le pedig menti, ami menthető.
Riamara 2019 szept. 22. - 12:59:35
(1369/4727)
Princess Silver 29.
Rong Le úgy dönt, személyesen bontja fel az egy éves alkut. Fu Chou viszont bekeményít.
Riamara 2019 szept. 22. - 12:58:26
(1368/4727)
Princess Silver 29.
Ez is a toprészek között van. Emlékezetes jelenetek és remek párbeszédek.
Ahogy sejthető volt, Li herceg elcseréli a könyvet Rong Le-ért. :)) (Ez a jelenet is bekerült a leg-ek közé)