Téma: Kenny Lin

Riamara 2020 febr. 19. - 19:14:29 Előzmény bori4
(2287/4727)
Ah Du utazásának ára a hangja volt. Persze nem tudom miért hitte Pei azt, hogyha lenne hangja, akkor Ah Du bármit is elfecsegne a történtekről bárkinek?
Na és ki volt az aki mindent kitálalt Gu Jiannak? Naná, hogy Pei. :)) Szóval ennyit erről.
Riamara 2020 febr. 19. - 19:09:50 Előzmény bori4
(2286/4727)
A 2. herceg azt hitte, hogy Chengyin rablókat üldöz a sivatagban, hogy jó pontokat gyűjtsön magának. Na meg hogy ne kelljen az erődben maradnia, ahogy ő kérte.
Ráadásul a 2. herceg úgy tudta, hogy a hercegnőt egy danchi harcos vette feleségül, aki megölte a farkaskirályt. Nem rakta össze a két dolgot. Mondjuk Gao tábornok és Pei ezredes közben ködösítettek ezerrel.
bori4 2020 febr. 19. - 18:58:19 Előzmény Riamara
(2285/4727)
Vajon hogy nem jutott a 2. herceg tudomására, hogy Chengyin és Xiaofeng megházasodtak a pusztában? - most nem ugrik be, de lehet, hogy amikor Chengyin a Dan Chi táborba visszament, akkor már a 2. hazautazott? De aztán megnézve a képeket, nem.... ott volt ő is még ekkor...
bori4 2020 febr. 19. - 18:51:20 Előzmény Riamara
(2284/4727)
Sajnálom, de még mindig nem világos, milyen árat fizetett és kinek Ah Du, hogy elkísérhesse Xiaofenget ....bizonyára sokat segít, hogy látod a kivágott részeket, mert én egészen keveset tudok Pei ezredesről.
Meglepő, hogy a szépséges kémmel már "találkoztunk" korábban is .... :)
Riamara 2020 febr. 19. - 18:36:37 Előzmény bori4
(2283/4727)
Hah, az a nőkérdés... :))
Xiaofeng most iszonyú nagyot koppant. Az összes jelölt közül Xuande herceg volt a legkevésbé szimpatikus a számára.
Azt hiszem, valami okból kifolyólag, már beleélte magát, hogy Chengyin lesz a trónörökös. Mindenesetre a hercegek közül neki ő tetszett meg a legjobban. :)
Riamara 2020 febr. 19. - 18:27:21 Előzmény bori4
(2282/4727)
Ahogy már mondtam, szerintem Ah Du-t anno Pei ezredes fogta el, miután Xiaofeng leugrott a szikláról. Tartok tőle, hogy soha nem tudjuk meg, mi volt a megállapodásuk. De én úgy sejtem Ah Du kikönyörögte magának, hadd kísérhesse el barátnőjét a fővárosba. Ennek viszont ára volt.
Ha Gao tábornok lett volna, akkor simán kinyírta volna a lányt. De Pei nem tud ellenállni a bajba jutott nőknek. :)
(És itt most gyorsan el is mesélem, hogy a borozó tulajdonosnője, Mi Luo, szintén Pei pártfogoltja. Sajnos az ő történetük is a vágóasztalon végezte. A nő még fél évvel ezelőtt az erődben élt, liangi kém volt. Az erőd ugyanis nem csak katonai állomás, hanem kereskedelmi központ is volt. És az egyik legkelendőbb árúnak a hírek adásvétele számított. Csakhogy amikor a trónörököst megölték, Gao tábornok, gyorsan tisztogatást tartott az erődben. Jó szokása szerint minden kétes egyént megöletett. Mi Luo is a kinyírandók listáján volt, de Pei nemcsak hogy elengedte, még pénzt is adott neki, mondván: menjen a fővárosba, mert ott tud a legjobban elrejtőzni. )
Riamara 2020 febr. 19. - 18:10:44 Előzmény bori4
(2281/4727)
Azért ezt a könyvírást sem minden hátsó szándék nélkül találta ki. :) Így kell több legyet ütni egy csapásra.
Ez jó ürügy volt ugye, hogy ne kelljen elmennie nyugatra kormányzónak, de a fő ok mégiscsak az volt, hogy így beszabadul a levéltárba.
Márpedig most az elsődleges cél, hogy bizonyítékokat találjon a koronaherceg, vagy legalábbis annak barátja, Li Yan ellen.
Ahogy azt Gao miniszter fia sugallta neki. Mert biztos, hogy nem véletlenül kérte át magát a Kincstárhoz. És ez a hirtelen felbuzdulása a Buddha templom felújítására is roppant gyanús.
bori4 2020 febr. 19. - 15:23:00 Előzmény bori4
(2280/4727)
No, mindent azért nem értettem... pl. ezt a mondatot. Mi volt Ah Du választása? hogy néma lesz???
bori4 2020 febr. 19. - 15:20:20 Előzmény bori4
(2279/4727)
A trón körüli élet-halál harc mellett a "nőkérdés" igazén csacska szórakozásnak tűnik.... még!
bori4 2020 febr. 19. - 15:18:39 Előzmény bori4
(2278/4727)
Csakhogy 2. herceg résen van.....nem könnyű port hinteni a szemébe.
Élvezetes párharc ...
bori4 2020 febr. 19. - 15:16:23 Előzmény bori4
(2277/4727)
Azért nehogy semmibe vesszen a fáradozása amit az elmúlt fél évben elért Nyugaton, illetve a Dan Chi megsemmisítésével - tankönyv írására kér engedélyt.... a "pofátlan" :))))
bori4 2020 febr. 19. - 15:14:17 Előzmény bori4
(2276/4727)
.... most nem tudtak megszabadulni tőle
bori4 2020 febr. 19. - 15:12:34
(2275/4727)
Jól veszi az akadályokat - jó tanítvány ..... nem túl finom lelkű, tiszta kezű ő sem. A cél szentesíti az eszközt szempont mindent visz úgy tűnik...
bori4 2020 febr. 19. - 15:09:56 Előzmény bori4
(2274/4727)
A gyilkosról beszélnek.... valahogy nem zavarja őket cseppet sem a "hazudozás" - mindennel ki tudják várni a megfelelő időt és helyzetet, amikor érdemes a válaszcsapást megcsinálni.... Hihetetlen furmányos társaság - lassan kezdem élvezni ahogy művelik az ipart :))))
bori4 2020 febr. 19. - 15:06:13 Előzmény bori4
(2273/4727)
Érts: jó lesz veled vigyáznom, már túlságosan a fejemre nőttél!! :))
bori4 2020 febr. 19. - 15:05:11 Előzmény bori4
(2272/4727)
A császárról, gondolatairól, szándékairól még semmit nem árultak el nekünk, csak találgatok... nekem nagyon sokat elárul róla, hogy - totál tisztában volt, hogy az első herceget megölték -, mégsem nyomoztatott, nem csinált látszólag semmit, hogy megbüntesse az elkövetőt.... Lehet, hogy pontosan tudja, hogy a 2. herceg van a dolog mögött, ezzel együtt most kinevezi koronahercegnek. Vélhetően az minden hájjal megkent két vénember tanácsadója is tisztában van ezzel, azaz felfelé buktatták a herceget.
Hihetetlenül értik, hogy véletlenül sem azt mondják a beszélgető társuknak, amit gondolnak, hanem amit az hallani akar..... Ez a konspiráció magas fokon :)
bori4 2020 febr. 19. - 15:00:02 Előzmény Riamara
(2271/4727)
Jól magához "édesgeti" a lányt, aztán majd szegény majd csodálkozhat.... :) Gonoszok... :))
Riamara 2020 febr. 18. - 18:52:41
(2270/4727)
Goodbye My Princess 12. rész
Bizonnyal feltűnt az előző részben, hogy a császár egyik herceget sem nevezte ki koronaherceggé. Nem véletlenül. Most viszont a miniszterek rákényszerítik, hogy válasszon valakit trónörökösnek. Ami ugye magával vonja a hercegnő házasságának kijelölését is.
Xiaofeng egyre szűkösebbnek érzi a palotát, így Ah Duval kiszöknek a városba és új ismeretségeket szereznek.
Közben egy régi ismerős is befut, jócskán felkavarva ezzel egyesek nyugalmát.
Riamara 2020 febr. 17. - 14:46:08 Előzmény bori4
(2269/4727)
Ó. én azt hiszem, behozta az árát. :) Volt benne azért rejtett reklám rendesen.

Ami viszont a hozzászólást illeti. Hááát.... szegény Chengyin lenyakazta nagyapát, kicsinált egy egész törzset, miatta lett öngyilkos a lány anyja, és őrült meg az apja. Ezek után rajta kívül szerintem senki sem gondolta, hogy a kapcsolatuknak lehet jövője.
Persze most az istenektől kaptak egy második esélyt.
bori4 2020 febr. 17. - 10:05:47 Előzmény Riamara
(2268/4727)
Nem hagyott nyugodni, kicsit még ástam a témában...
Ez a videó az 1 rész a négyből.... háát igen, egy hsz-ből teljesen világos lett a dolog. Megrendezték az új életüket, ahogy mondod, a nézők lenyugtatására....
"Nagyon hálás vagyok a rendezőknek, hogy megmutattak egy kicsi, 4 részből álló epilógot ... Legalább boldog események voltak az új életben, és ezúttal Chengyin nem fog csalódni 100-ban."

Azért ez durva, mármint hogy ilyet is csinálnak, pénz költenek rá.... (szegény színészek), van aki ennyire a hatása alá kerül egy fikciónak, képernyős történetnek, hogy "utókezelésre" szorul ????!!

https://www.youtube.com/watch?v=3CJ6j7hp1P0