Téma: Kés/alatt

10/10
Katie Adair Cutter 2008 aug. 14. - 16:58:08 10/10
(458/738)
Ez a Colleen egy állat. Kinyírta azt az ügynök pasit, pedig sztem tök jóképû volt..bár ez csak egy dolog. Tudjátok kire hasonlít az e nõ? Mrs Doubtfire-re. :D Ugyanolyan bazi nagy szemcsijük van...
10/10
Katie Adair Cutter 2008 aug. 14. - 16:56:10 10/10 Előzmény k11zoltan
(457/738)
Gina!!!
10/10
ciccus92 2008 aug. 14. - 15:37:09 10/10 Előzmény kekcsillag
(456/738)
na végre valakiiii!
köszönöm széééépen kekcsillag!
ja és hát igen,mostmár sikerült rájönnöm,hogy érdemes lenne megnézni,é nem csak részleteket belõle a youtube-on..:)
kekcsillag 2008 aug. 14. - 13:51:36
(455/738)
SPOILER" ime : a késes évad lényege, hogy volt egy örült aki a szép lányoknak kicsit késsel kihúzta a mosolyát, a dokik, persze merõ önzetlenségbõl, segitettek a lányokon, na ezért a késes kicsit megörölt a dokikra és mindkettönek felvágta az arcát, idõközben csatlakozott hozzájuk egy másik doki is, aki kikezdett Juliával is, persze a végén kiderültek róla dolgok, köztük az is, hogy õ a gyilkos és, hogy nem teljesen férfi, mert kicsit hiányzik neki a fütyköse és hogy a rendõr csajszi aki nyomoz az ügyben a húga és cinkos társa...persze mire mindez kiderült addigra leléptek.
Röviden ennyi, érdemes lenne megnézni, az egyik legjobb évad:-))) VÉGE
10/10
ciccus92 2008 aug. 14. - 13:24:59 10/10
(454/738)
Tudom,hogy senkit nem érdekel a nyomorom,de valaki légyszi légyszi légyszi meséljen már errõl a késes dologról!!!!!!!Youtubeon nézegettem videókat,és valamennyit le lehet onnan szûrni,de vki meséljen már,magyon izgatja a fantáziám! Meg úgy az eddig történtek mint,mert ugye csak most a nyáron kapcsolódtam be,és asszem ez már az 5. évad..
Annyira jó ez a sorozat,hétfõn van csak,de addigra már elvonási tünetek jelentkeznek nálam..Akármennyire is durva és megrázó néha,hát be kell vallani h kell az adrenalin!
10/10
mimihopps 2008 aug. 14. - 09:43:29 10/10 Előzmény jazznoc
(453/738)
ha jól emléxem (annie-vel kapcs) autóbalesetet szenvednek a christiannal...paparazzik miatt...
na most ha vki túléli a kb 20késszúrást az isten:D szerintem kiszáll a sorozatból, mondjuk azt nagyon sajnálnám....
:)
köszi az infót amúgy...remélem tényleg forgatnak!
10/10
jazznoc 2008 aug. 13. - 22:58:53 10/10
(452/738)
Azt elfelejtettem kérdezni hogy tudja valaki hogy miért kerül Annie kórházba?
10/10
jazznoc 2008 aug. 13. - 22:57:09 10/10
(451/738)
Mostanság kezdik el forgatni a 6. évadot. Bár nem tudom hogy lehet-e ezt még fokfozni és ha igen mivel???


SPOILER
Sean meglátásom szerint nem hal meg mert nélküle nem lenne a Kés Alatt Kés Alatt :-D
SPOILER:ÿ jól láttam a youtube-on hogy pont mikor Annie-t a lányát operálja akkor szúrja le a pszichó??? Kár hogy Edent nem mutatták ebben részben. Nagyon jó karaktert játszik... Fõleg akkor lesz még jó mikor Kimberrel jóban lesznek. Azt hiszem sok férfi rajongót fog egy este alatt gyûjteni ez a remek sorozat. Vagyis még többet! ;-)
10/10
mimihopps 2008 aug. 13. - 20:32:17 10/10
(450/738)
vki tud már vmit, mikor lesz a folytatás?
az fx-s oldal már nem is elérhetõ:P

aggódom sean miatt.....naa
10/10
V.Nikkky 2008 aug. 13. - 18:02:27 10/10
(449/738)
Uhhhh! Aztakutyamindenittt!!!! Ez a hétfõi rész ez mindent vitt! Hát asszem no comment....
10/10
ciccus92 2008 aug. 13. - 09:18:55 10/10 Előzmény rockqueen
(448/738)
késes évad?
jaj olyan rossz,hogy csomó mindenrõl lemaradtam..:(
de most nagyon rá vagyok kattanva..azokat meg pótlom,meg ha lehet akkor innen gyûjtöm az infót.:)
10/10
k11zoltan 2008 aug. 12. - 19:16:07 10/10 Előzmény Muya
(447/738)
Én is ezen gondolkodom, hogy kirõl írnak ilyeneket, hogy túlélte, mert (igaz én is régen láttam már az ez után jövõ részeket, de) azt hiszem nem árulok el nagy poént azzal, hogy Gina valóban meghalt.
rockqueen 2008 aug. 12. - 18:46:48
(446/738)
Lehet, hogy ez a kijelentésem egy kicsit beteg lesz, de engem a tegnapi rész nagyon feldobott, és bármikor amikor rágondolok, mindig boldog leszek.:)
rockqueen 2008 aug. 12. - 18:42:43
(445/738)
Basszus, állati volt a tegnapi rész. Azt hittem, hogy már semmi nem múlja felûl a késes évadot, de tévedtem. Ez már van olyan durva, mint az volt. Azt bírtam, amikor SPOILER!!! Gina temetése volt, és szinte már átment egy anonim nimfománok csoportjába. És mindenki azt dícsérte, hogy Gina milyen jól ki tudta õket elégíteni. Ja, és Sean ügynöke. Ó, ahogyan megölte azt a pasit! Azóta mindig amikor meglátok egy olyan plüssmackót, csak az jut az eszembe. Komolyan tátva maradt a szám annál a jelenetnél. Egyszerûen király volt! Aztán az is tetszett, amikor Christian elképzelte, hogy hogyan mondja el a fiának, hogy az anyja meghalt, az sem volt semmi.
Már tök várom a következõ részt! Lesz ennél durvább még?
10/10
Jucis 2008 aug. 12. - 13:17:31 10/10
(444/738)
Ezen a koronásdolgon én is gondolkodtam, de sztem a nõ tudta h Christian úgy is szól a zsaruknak, szóval mindenképpen megcsináltatta volna a fogait. Másik dolog meg hogy a harapásokból lehetett volna DNS-mintát is vetetni, és abból mindenképpen kiderülhetett volna hogy ki a harapós :)

Én is kíváncsi vagyok az évad végére, hisz vannak itt elvarratlan szálak:

SPOILER

pl. az öreg papi aki azt állította h elvitték az ufók, meg Julia betegsége, mivel ugye megmérgezte Eden...
10/10
ciccus92 2008 aug. 12. - 13:11:44 10/10
(443/738)
Fúú ez a tegnapi rész.. Nem volt semmi! És örömmel látom,hogy csak rám volt ilyen hatással.Nem is tudom min akadtam fel jobban:D fúú..
Nem is olyan régen írtam ,hogy én az elsõ rész után,ami olyan tavasszal lehetett(a szervkereskedõs),na utána nem is néztem.Azt gondoltam ez volt az elsõ és utolsó alkalom egyben,mikor megnéztem ezt a sorozatot.
Aztán valahogy nyáron elkezdtem nézni.Persze nem volt voltam képben,mert nem vagyok benne biztos de ez kb az 5.évas lehet,tehát elég sok mindenrõl lemaradtam.De most egész nyáron nézem és elismerésem.Wow.Christian levesze a lábamról,tehát miatta már alapból érdemes nézni,és sokszor végigszenvedni a borzalmakat..Azért többynire eléggé odab*szósak a részekMindig van benne valami,amirõl utána úgy érzem h én errõl nem akartam tudni..:D..
Amúgy most az elmúlt 2 rész nem is volt olyan durva,viszont ez a tegnapi..Hááááááááááááááááát..az a szemüveges nõ.. tuti h nem munka miatt van annyira rákattanva Seanra,hanem vmi beteg kötõdés van a dologban,de el nem tudom képzelni h miért.. de nagyon úgy fest,h semmilyen eszköztõl nem riad vissza,a lényeg h a közelében lehessen,és tuti vannak vele tervei..hmhmm..
Na és az a harapós nõ!! Te jó ég! A szülõk rábízzák a gyereküket,az meg mint vmi vadállat,harapdál!És és és..rákente arra a szegény kisfiúra,mondjuk végülis mindegy,mert nem lett következménye.A durva az,hogy megúszta,sõt még hasznot is húzott belõle,mert kieszközölt egy menetet Christiantól.Hú de az a ráébredés,mikor beleharapott Christianbe..Azt mondjuk nem igazán értem,hogy mia fenéértfigyelmeztette a csajt,hogy ráküldni a zsarukat..így a csaj tudott intézkedni és lazán megúszta a dolgot..döbbenetes. a Hideg kirázott mikor visszament és közölte h koronát csináltatott,és csattogtatott egyet kettõt..vááá
A hatása alatt vagyok még mdinig.. mondjuk sztem most vár ránk még izgalom a megszokottnál is több,mivel ezek évadzárók..
Kiváncsian és borzongva várom:D
blackman 2008 aug. 12. - 11:37:46
(442/738)
Ez így igaz.A kezdetekhez képest nagyon megváltozott a film,de nekem még így is tetszik. Bár a tegnapi húsos,és a tömõs történet már kicsit nekem is túlontúl abszurd volt,a többi szösszenete még rendbe volt.Amúgy furcsa,mert én az elején nem is kedveltem se a sorozatot,se a szereplõket,egyszóval az egészet.Aztán valahogy lebetegedtem kis idõre,és mivel ráértem a nagy fekvés közepette, akkor megnéztem pár részt egymás után,és akkor kezdett szimpatikus lenni a sorozat.
pozsizsuzsi 2008 aug. 12. - 11:24:25
(441/738)
Én eddig csak nagyon ritkán nézegettem bele, de az azért lejött, hogy egyre inkább brutál abszurd a sori. Hm. Majd talán legközelebb.
blackman 2008 aug. 12. - 11:20:16
(440/738)
SPOILER
Tényleg,a másik hihetetlen dolgot elfelejtettem!Na ez a húsevõs téma nem volt semmi!Ez aztán a szerelem! Mondjuk a csaj legalább megpárolhatta volna a húsát. Amit az elme háborodott beletömött a szájába,az azerintem az volt,amivel a mackókat tömik ki.
10/10
Jucis 2008 aug. 12. - 11:12:09 10/10
(439/738)
pffff....