Téma: Kész dráma

3/10
Katalin93 máj. 18. 22:19:16 3/10
(11/11)
Az elején nem tudtam mire akar majd kifutni, a közepén rájöttem, de itt akár vége is lehetett volna egy döntéssel. Akárki akármelyik oldalon is áll, ezzel vagy együtt tud élni, vagy nem, én nem látok benne akkor dilemmát, mint amit itt elhúztak +1 órában.
7/10
Ildikó Nóra ápr. 24. 09:58:51 7/10
(10/11)
Nem romantikus vígjáték (a plakát alapján először biztos szinte mindenki erre gondol), érdekes, nem hétköznapi történet, a feszültség végig érezhető. A helyszínek, az operatőri munka, a filmzene, a szinkron (kivéve Robert P. magyar hangja) tetszett. Zendaya-nak jól állt a szerep. Robert P. és a mellékszereplők alakítása nem tetszett, néha idegesítőek voltak (különösen Alana H. énekesnő, zenész).
8/10
Ahoj poplacsek ápr. 19. 22:36:21 8/10
(9/11)
Kényelmetlen és elgondolkodtató film, megosztó és provokatív - aki romkomra készült az csalódni fog.
2/10
G. Csilla ápr. 14. 09:21:59 2/10
(8/11)
Jáj. :(

Értem, hogy mit-miket akar bemutatni, milyen erkölcsi dilemmákat vet fel, de azt annyira rosszul közelíti meg, hogy csak azért szenvedtük végig, mert a következő program a film végéhez volt ütemezve, és nagyon rossz idő volt odakint. :D

Nekem a színészi játék sem jött át, erőltetett volt, és nem igazán hittem el, amit próbáltak elhitetni velem...

A katasztrófa jelző lehet túl erős, de lehet, hogy mégsem. :) Szóval nem, ez nagyon nem jött át...
1/10
csjudy ápr. 10. 16:47:35 1/10
(7/11)
Szerintem borzalmas!!! A lányom el is aludt rajta. 🫣😭😬
3/10
Timetta ápr. 07. 00:17:39 3/10
(6/11)
Nagyon gyenge! Ki ad erre háromnál több pontot????
9/10
Lizus-ka ápr. 06. 19:34:36 9/10
(5/11)
Ez a film is felveti a kérdést, hogy felszínes párkapcsolat alapján miért hoznak fontos döntéseket emberek, amik komoly befolyással lehetnek az elkövetkező éveikre. Igazán aktuális a téma.
9/10
miya2244 ápr. 04. 20:36:49 9/10
(4/11)
Izgalmas, nem egy romantikus vígjáték, nem is értem hogy kapta ezt a kategóriát. Sok benne a hányás és a feszültség.

Amit Rachel TETT szerintem sokkal durvább, mint valamit gondolni és nem megtenni. Mégis ő elröhögcsélte és Emmára meg kiakadt egy terv miatt. Áhh
De Charlie is hogy kifordult magából.


Jó film volt, nekem tetszett!
anyofherkings ápr. 01. 11:22:41 Előzmény tesz-vesz
(3/11)
Elmondom szívesen.

A lány iskolai lövöldözést tervezett, amit az utolsó pillanatban nem vitt végig. Az egyik fülére megsüketült, mert egy erdőben gyakorolta a lövöldözést, de azt hazudja, hogy egy gyerekkori betegség miatt.


tesz-vesz márc. 31. 19:44:46
(2/11)
" Egy nap az esküvőre készülve, borkóstolás közben becsiccsentenek a barátokkal, és pár pohár narancsbor fölött elkezdik bevallani egymásnak, hogy mi volt a legrosszabb dolog, amit valaha tettek. Emma marad utolsónak, és amit ő mond, azt nehezen teszik zsebre a többiek."

na mi ez? légyszi mondjátok el nekem spoilerezve, vagy privátban
György Kádár márc. 31. 15:45:18
(1/11)
Mikor lesz a bemutató?