juan-ZSU 2011 jún. 08. - 19:39:18
(2137/2797)
Azzal az autóval nagy szerencséjük volt az biztos.Bruno nem erre számított.Az olyan idegesítõ hogy Victoria még mindig Brunot védené.A gonoszok bûnhõdnek szépen :)
10/10
baba24 2011 jún. 08. - 19:28:38 10/10
(2136/2797)
Hát Brunonak tejesen elment az esze nem semmi ahogy fel bérelte az embereket és ahogy szitává lõttek az autót!És még mindig látszik hogy a Viktória még mindig védi a saját fiát és akármit is tesz akkor is védi és nem hiszi el hogy egy aljas ember!Maura most már nyakig benne van mindenbe és el is viszik a rendõrök!Látszik hogy Brunonak nincs szerencséje!És még ahhoz is gyáva hogy magával végezzen és még mindig csak a bosszú jár a fejében!Maura bele keveredett nyakig és most lényegében õ viszi el az egészet!Lissette õszintén el mondja azt amit tud!Végre Mj vissza emlékezett az elrablására és most már biztos benne hogy a Maura is benne volt az egészben!
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 15:35:07 10/10
(2135/2797)
Mikor Bruno mondja könnyezve, hogy Alex mennyi mindent megkapott, és mondja, hogy a szülei szeretetét is. Azt jobban kifejthették volna a sorozatnak az elején, mert így nem tudunk meg szinte semmit belõle igaz-e, vagy mi alapján mondja ezt, pedig Victoriaról ezt nem tudom elképzelni a látottak alapján, s Antonio sem olyannak tûnt az 1. részben. De mondjuk én inkább az ellenkezõjét gondolom, de mondjuk Raquel sem volt normális az elején. Azért erre hagyhattak volna még 2-3 plusz részt az elején. És akkor még így tovább is tartott volna.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 14:15:27 10/10
(2134/2797)
Július 31 vasárnap: zárás dupla vasárnapi epizóddal és így 102
offtopic
ateate 2011 jún. 08. - 14:10:25
(2133/2797)
Sztem inkább augusztus elején lesz a LFDD vége. A jelenlegi állás szerint 101 vagy 102 részes, úgy emlékszem.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 14:03:11 10/10
(2132/2797)
Nekem tetszett az eleje aztán a 40 valahanyadik rész körül éreztem valami toporgást, hogy semmi nem halad sehová elõre benne. Viszont nekem most tetszik ez a másítás benne, szerintem a lehetõ legjobbkor jött.
Neli 2011 jún. 08. - 13:54:00
(2131/2797)
a võlegénye sokat balhézott a forgatásokon, nem tetszett neki, hogy a csaj sorikban játszik, meg talán féltékeny is volt Juanra... :D :P bár a csaj és J. nem jöttek ki vmi jól, lehet pont ezért... aztán asszem a csajt kirúgták, mert megunták a pasija balhéit, és utána a csaj nem is játszott több soriban... sztem is jobb volt õ a szerepre, kár érte :(

egyébként én is nagyon várom az LFDD-t :P mondjuk mostanában nem jön be annyira, mint az elején, nekem akkor sokkal jobban tetszett... bár most se rossz, csak más...
amúgy asszem a 62-63. rész környékén jár, jövõ hó végén vége :(
de utána majd mi is megkapjuk végre :P :D
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 13:47:31 10/10
(2130/2797)
off

Nem vagyok oda teljesen a juvenil novellákért (juvenil - ilyen diákokról/fiatalokról szóló), de belenéztem. Egynek elment, de nem láttam teljesen a sorit. Úgy tudom, hogy Nietoval elég problémás volt együtt dolgozni. A legproblémásabb színésznõk egyike, s összekapott a rendezõvel is. Van egy olyan híresztelés is, hogy az volt a csepp a pohárban, amikor azt mondta, hogy Juan Solernek alkohol szaga van, alkohol illatú a lehellete. Ez volt amúgy az utolsó szerepe, azóta sem forgatott telenovellát, szerintem filmet se, de ezt nem állítom biztosan. De sorozatot biztosan nem.
zisi 2011 jún. 08. - 13:19:46
(2129/2797)
Nincs semmi baj, Adry segített. Ismerem az oldalt, belenéztem, hát, hogy is mondjam, elsõre nem jött be, vagyis egyáltalán nem tetszik. A másik sorozatot,Idõtlen szerelembe is belenéztem, Jeronimot játszó színész ismerem a Barátok és szerelmekbõl. Nála tetszik Varga Rókus hangja.

Off: Anno bepöccentem a Barátok és szerelmeknél, amikor a fõszereplõ csajt kicserélték. Kettõs játszma fanok közül valaki nézte anno? Miért cserélték ki a csajt?
10/10
Adry87 2011 jún. 08. - 13:17:28 10/10
(2128/2797)
Én is várom már a LFDD-t, mert biztos más lesz mint a Kettõs játszma, de szerintem tetszeni fog.A fõcímdalt már most imádom, és a történet is nagyon jó.
ateate 2011 jún. 08. - 13:14:40
(2127/2797)
Én is úgy voltam vele, mint te, hogy a Kettõs játszma nagyon magasra tette a lécet. Aztán elkezdtem nézni a LFDD-t, és az elején nem igazán tetszett. Most meg már nagyon várom nap mint nap. Nem sok szereplõt ismertem belõle, de az utóbbi néhány hétben még a legutálatosabb alakok beszélgetéseit is meg szoktam hallgatni, pedig én aztán elég sokat tekerek. Most, hogy fordítom az epizódok tartalmát, alapvetõ dolgok derültek ki, amin gyorsan átsiklottam anno, mint például, hogy egy fõszereplõ miért került börtönbe.

Az LFDD színvilága sokkal szolidabb, mint a Kettõs játszma, de anno épp ez tetszett benne. Mármint a Sortilegióban. A dinamika, ami még a képvilágban is megmutatkozik. A kedvenc részeimet, jeleneteimet jó néhányszor megnéztem. Nem csodálkozom, hogy újra meg akarod nézni a sorozatot. Eredetiben kétszre végignéztem, aztán most magyarul követem. Kész szívfájdalom, hogy holnap vége lesz.

Volt egy nagy meglepetés számomra tegnapelõtt. A 87.részbõl ugyanis egy túlvágott példány kering a neten, sztem elnézett egy reklámblokkot a készítõ, mert a cool-on láttam elõször azokat a jeleneteket, amikor Fernando a rehabilitációs központban van.

Más: tegnap olvastam egy régi hírt, hogy Levy, Soto és Zepeda Kanadába utazott forgatni. Tudja vki, melyik részhez kellett ez? Az egyetlen tippem az, amikor Guatemalába vagy hova mentek az anyakönyvvezetõ után. Csak azt nem értem, hogy ehhez miért kellett Kanadába utazniuk.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 13:02:52 10/10
(2126/2797)
a rövidítésekért bocsi. Elfelejtem mindig, hogy nem érti mindenki. Azért használom õket, mert így rövidebb, és nem kell annyit bepötyögnöm, mert lusta vagyok hozzá. Jah és az eredetieket azért használom így, mint a nagytöbbség, mert elég érdekesen tûnne így írnom. ACSF, ISZ, ASZN. Bocsi mégegyszer.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 12:59:48 10/10
(2125/2797)
Zisi: online-sorozatokon szinkronosan bele tudsz nézni a csábítás földjénbe. Fent van az összes része. Már a legelsõ részben meghallhatod milyen Dányi Krisztiánként magyarosítva. Igaz ott messze más karakter, és ott jobban passzol neki az.
zisi 2011 jún. 08. - 12:05:39
(2124/2797)
Köszönöm szépen a segítséget, nagyon rendes vagy!:)
10/10
Adry87 2011 jún. 08. - 11:44:38 10/10
(2123/2797)
Akkor leírom neked a telenovellák címeit:
STD-Soy tu duena (A csábítás földjén)
LFDD-La Fuerza Del Destino (még nincs magyar címe)
ENDA-En nombre del amor (A szerelem nevében)
CME-Cuando me enamoro (Idõtlen szerelem)

Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz,próbálok segíteni.
zisi 2011 jún. 08. - 11:37:50
(2122/2797)
Bocsi a rövidített sorozat címeket nem tudom, pl. STD melyik telenovella és a többi? Kompromisszum képes vagyok, ha beletudnék szinkronosan nézni, akkor lehet változna a véleményem, sajnos a szinkron színészeket nem ismerem.:(
10/10
Adry87 2011 jún. 08. - 11:21:14 10/10
(2121/2797)
Én azokat nézem meg, ahol megfog a történet vagy a szereplõk, és ennél nem fogott meg semmi.Én meg úgy dolgozom hogy nem tudok folyamatosan nézni semmit, de a neten be szoktam pótolni a kedvenceimet.A kettõs játszma utolsó 2 részét is csak ott fogom tudni megnézni.Ami érdekel arra mindig szakítok idõt a szabadnapomon, a LFDD-t is majd biztosan követni fogom, nekem nagyon tetszik a történet és David Zepeda miatt is érdemes megnézni.Addig meg nézem a Triunfo del amort, azt csak a neten tudom, nincs Prizma TV-m.A nyáron biztos újra megnézem a Kettõs játszmát, és nehéz lesz ennél jobb novellát találnom, nálam ez nagyon magasra tette a lécet.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 11:17:26 10/10
(2120/2797)
Én sem kezdek most bele, mert nekem a nyár ugye nem aktuális ilyen sorozatnézés terén, de a könyvet már beszereztem és ha tetszik, akkor majd valamikor belekezdek.
10/10
suxel 2011 jún. 08. - 11:15:30 10/10
(2119/2797)
Nem tudom én maradnék vele a STD-beli Dányi Krisztián hangnál Alonsoként, szerintem ahhoz a karakterhez jobban illik. Illetve szeretem Dányinak a hangját mikor dühbe gurul és ideges. Egyik kedvenc szinkronszínészem, de szerintem volt neki is egy-két olyan szinkronja, ahová nem illett, de a LFDD-be szerintem tökéletes lenne hozzá. Mondjuk attól annyira nem tartok, hogy majd Varga Rókus kapná, mert a story elõszeretettel váltogatja a szinkront. Gondolok itt az ENDA-ra és a CME-re, amikor ott is van vagy 5-8 közös szereplõ, és hiába egy csatornán futottak közvetlen egymást követõen nem ugyanaz egyikõjüknek sem a hangja.
Varga Rókus ugyanakkor szinkronizál pozitív karaktereket is, pl: Jeronimo a CME-ben. De mondjuk õ idõsebb is jó 7 évvel, meg neki nem ismerem az eredeti hangját, úgyhogy elfogadtam azzal.
Posta Victor még nem hallottam negatívként, de szerintem jól állna neki. Van férfias mélység a hangjában, szerintem mindkettõt jól le tudná szinkronizálni. Na most ezzel nem azt mondtam, hogy akinek kemény a hangja az nem lehet fõhõs, akinek meg lágyabb az csak fõhõs, vagy ha negatív akkor is csak intrikus és nem fõgonosz. Így szoktam meg, hogy a fõhõsnek általában van egy viszonylag kedves hangja, míg a fõgonosznak egy dörmögõsebb, mélyebb hangszín.
10/10
Adry87 2011 jún. 08. - 09:44:35 10/10 Előzmény suxel
(2118/2797)
Nem hiszem hogy nézni fogom, valahogy nem fogott meg az a sorozat.De majd még meglátom.A LFDD-t biztosan nézem majd, hát kíváncsi leszek a szinkronhangokra, de valahogy Varga Rókust én se tudnám elképzeli neki, mert itt jót játszik.Valami kedvesebb hang kéne neki.