Téma: Kick-Ass 2

Joco Wolf 2013 aug. 22. - 19:48:54 Előzmény hunga9
(5/65)
Láttad az elsõ részét, mert az nagyon nagy film? Én már alig várom, hogy lássam a második részt és szerintem ez se lesz rosszabb.
mehdi 2013 aug. 21. - 08:25:28 Előzmény hunga9
(4/65)
És emiatt adtál rá egy 1-est, mekkora paraszt vagy te.
10/10
gatestar 2013 aug. 20. - 15:42:06 10/10
(3/65)
Sziasztok!

Esetleg tudja valaki, hogy meglehet-e majd nézni a filmet eredeti hanggal magyar felirattal?
Eddig csak a Lurdy házas MiMozink-at találtam ahol DF-ként (Digitális Feliratos) szerepel a film a mûsorban, de félek, hogy csak elírásról van szó...
1/10
hunga9 2013 aug. 18. - 15:05:13 1/10
(2/65)
Hát nem tudom, ha valamit ennyire kell reklámozni(majdnem minden videó elõtt a neten az elõzetese megy) az nem lehet olyan nagy film.
somersby 2013 ápr. 27. - 01:57:17
(1/65)