DeanRain 2019 dec. 17. - 00:35:12
(26/26)
????<---- Röviden ennyi a véleményem a filmről..
3/10
cico'ka. 2013 aug. 21. - 22:55:48 3/10
(25/26)
Nem tetszett. :/
GinnyWinchester 2012 aug. 13. - 17:24:57
(24/26)
egyszer nézõs, de nem rossz, én mondjuk jót röhögtem rajta :D bírom Bruckner-t, érte néztem meg :)
Haversrac 2012 jún. 03. - 01:27:54
(23/26)
hmm most megy és elég félelmetes film. Mondjuk tipikus amcsi horror tipikus végkifejlettel, de attól még nem rossz
6/10
zs9302 2011 szept. 16. - 21:06:30 6/10
(22/26)
Na igen, amit már írtak. Nagyon sablonos, az elsõ percben lehet tudni ki éli túl, azaz már csak a stáblistát megnézve is, túl nagy fordulat nincs. Legalább a kevés CGI rendben volt. Kicsit egyedibb, ijesztõbb filmet kellett volna létrehozni és jó lett volna. 6p
AuSS 2011 febr. 13. - 16:57:46
(21/26)
Megint egy film,aminek elkúrták a magyar címét.
Akk már miért nem Kígyóméreg?
Legalább kicsit hasonlítana :)
10/10
MeeÉn 2010 márc. 14. - 09:37:20 10/10 Előzmény bt ice dogg j
(20/26)
Lehet H nem volt egy 10/10-es horror de attól még jó ..:D
bt ice dogg j 2010 jan. 25. - 14:32:31
(19/26)
Methoodman !
5/10
musu77 2009 okt. 18. - 17:04:10 5/10
(18/26)
SPOILER



Nagyon kiszámítható volt elejétõl a végéig. Egyáltalán nem próbálták meg valahogy "izgisebbé" tenni. Az Anakondát sokkal többre tartom, bár igaz, az nem horror.
5/10



SPOILER VÉGE
offtopic
feketevipera 2009 okt. 17. - 19:58:03
(17/26)
Bocs, az elõbb elírtam. Helyesen: bepakoltak. Freudi elszólás volt, na. Hurrá.
offtopic
feketevipera 2009 okt. 17. - 19:57:02
(16/26)
Kutyaharapást szõrivel, kígyóharapást bõrivel. Legalábbis akkor, ha félszemû az a kígyó. Hogy ezek a szellemek milyen gonoszak! Élõhalottat csinálnak egy halottból. Szörnyû, hogy milyen világot élünk. Sanszos, hogy egy újabb Oscar-gyanús mûremekkel állunk szemben, elég megnézni a stáblistát és a sztorit. Ahogyan a képek alapján látom, bepakoltam a filmbe egy-két bögyös cicust, hogy legalább lekösse valami az ember figyelmét.
9/10
Necros 2009 okt. 17. - 09:00:43 9/10
(15/26)
Agnes Bruckner, Meagan Good, Bijou Phillips és Laura Ramsey - nekem ennél nem kell több, biztos meg fogom majd nézni valamikor. :D
IntiR 2008 aug. 29. - 14:28:46
(14/26)
Az elõzetes alapján kemény kis filmnek ígérkezett,de hogy õszintén emgmondjam harmatgyenge film.Egyszer emg lehet nézni.10/3
1/10
Huánka 2008 aug. 29. - 01:05:02 1/10
(13/26)
Hihetetlen hogy vettem magam rá hogy megnézem, ilyen névvel h kigyóharapás csak szar lehet, egyszer élünk emberek.
livingston 2007 máj. 04. - 14:03:29
(12/26)
bátor a szived de nem tudod merre mész ?
van akinek nem tetszik
Van akinek meg igen ! ebbõl ne csináljunk forradalmat
vagy ti akartok csinálni belõle ! nekem tetszet
most hogy állunk!?
rendi 2007 máj. 04. - 00:05:50
(11/26)
Hihetetlen gagyi...
Barbie 2007 jan. 31. - 20:21:59
(10/26)
"csak sz*arozni tudtok" Helóka én ilyet nem írtam!

A nem tudtok semminek örülni az azoknak a kedves fórumozóknak szólt akik mindig csak negatívat látnak mindenben! Akik majdnem mindenhová azt írják pl.: "Ez a film kurva szar"

A vitát lezárhatjuk azzal, hogy nekem tetszett neked meg nem. Na bumm mi van akkor? : ))
Indigo 2007 jan. 31. - 14:57:44
(9/26)
Ezt nem kommunikációs problémának hívják, hanem vitának. Bár igazából nem tudom már mirõl is vitázunk, csak egymást csépeljük, vagy a filmrõl beszélgetünk?

Én leírtam, hogy nekem mi nem tetszik a filmben. De nem szeretem az olyan általánosításokat, hogy "semminek nem tudtok örülni", "csak sz*arozni tudtok", ezek közül egyiket sem kell magamra vennem, mert nem igazak rám, de akkor mégis kire értetted speciel ebben a topikban? Vagy csak úgy alaptalanul elpufogtattál két közhelyet?

Na, én is azt mondom, hogy ízlések és pofonok, és ezzel lezárhatjuk a vitát. Ha pedig kicsit erõsen vagy cinikusan fogalmaztam az elõzõ hsz-ben, akkor bocsánatot kérek, nem állt szándékomban megbántani senkit.
Barbie 2007 jan. 31. - 11:38:27
(8/26)
Indigo: Látom kommunikációs probléma mertül fel.

Te mondtad, hogy szokásos sikítós menekülõs (ami ugyebár a horror alapja)
Egyátalán nem rád értettem, hogy "semminek nem örülsz" oda is írtam hogy akinek nem inge ne vegye magára. Bár te ennek ellenére magadravetted.
Egyébként megszámlálhatatlan sok filmet láttam már és ennél milliószor rosszabbak is vannak. Abszolut nézhetõ a film és jó horror. Nem mondom, hogy mindenidõk legjobbja (mert ez nem igaz) de szerintem jól sikerült.

Izlések és pofonok.
Szerintem kár ezen veszekedni mert biztosan van olyan film ami neked tetszett de nekem vagy akárkimásnak már nem.
Ez épp így jó. De azért tudni kellene, hogy hol a határ a beszólásoknál is. Mert figyelembe kellene venni másokat is.
Értelmes magyarázatot soha sehon nem látni (tisztelet a kivételnek) EZT NEM CSAK IDE ÉRTEM CSAK AZ VEGYE MAGÁRA AKIRE IGAZ!! Legtöbben csak azt írják pl.: Szar film, vagy ilyenek de hogy miért az arra senki nem tud értelmes magyarázatot adni.

Egyébként ha sok Horrort nézel egy idõ után már kiszámítható a történet bármennyire is jó. Ugyan ez van a vígjátékoknál kiszámíthatóak de mégis lehet szeretni. Ez minden mûfajra igaz szerintem. Nem úgy kell nekiülni egy filmnek, hogy na már tudom is a végét, hanem mintha újdonság lenne mert máskülönben egy idõ után már nem tud újat mutatni a film az ilyen embereknek (akik elõre tudják mi van, mert már így ülnek neki)

"ahogy elnézlek ez nagyon is súlyos"
Nem értem ezzel mire célzol de felteszem nem kedveskedésnek szántad de hát nem is ismersz szóval...... Na mind1
Ha nem érted hogy mit akartam ezzel az egész hozzászólással akkor már bocsi de te vagy "súlyos"!
Indigo 2007 jan. 31. - 00:52:21
(7/26)
Kedves Barbie!

Ez egyáltalán nem vicces, sõt, ahogy elnézlek ez nagyon is súlyos...
Hogy milyen legyen egy horror? Sorolhatnék dolgokat, többek között legyen izgalmas, félelmetes, nyomasztó, kegyetlen, de mindemellett legyen benne némi eredetiség, ötlet. Ez a film pedig épp ez utóbbiakban szenved hiányt. Nem a sikítozással van a baj, hanem azzal, hogy a film az utóbbi évek megszokott és unalomig ismételgetett kliséibõl áll csupán (néhány tinédzser, egy kegyetlen gyilkos, egyenkénti kivégzések, és csak egy ember éli túl - a közben lévõ idõt meg kitölti a menekülés és a sikítozás...) Semmi olyan nem volt a filmben, ami meglepett volna, minden teljesen kiszámítható volt - és így azért, valljuk be, nem hogy nem élmény a film, de kifejezetten fárasztó. Persze, aki elõször lát horrorfilmet, az biztos nagyon élvezte, mert hát egy újszülöttnek minden vicc új...

"Vagy ha a barátod vérében csúsznál el te biztosan higgadtan reagálnál igaz? (Ezt te sem gondolhatod komolyan!!)"
"ha belegondoltok fura lenne ha nevetne miközben megölik. Ezt nem gondolhatod komolyan!"
Én nem gondolom komolyan, ezeket a butaságokat te mondtad...

Ízlésekrõl meg nem kivánok vitatkozni, mert ez ostobaság, én nem azt mondtam hogy sz*r ízlésed van. Viszont kicsit álszent, hogy ezt kikéred magadnak, miközben ismeretlenül azt mondod rám hogy semminek nem tudok örülni...