Téma: Kill Bill 2.

Asys 2008 márc. 02. - 16:27:44
(52/332)
Innen-onnan ellopott klisékbõl könnyû filmet csinálni!A második rész még nézhetõ,de az elsõ kegyetlen nagy hulladék!
Stephen King-rõl pedig csak annyit,hogy a könyvei jók,de a könyveire épülõ filmjei csak elvakult rajongóknak ajánlhatóak...
Pheia 2008 febr. 29. - 17:20:12
(51/332)
Nos, szerintem a Kill Bill 1 és 2 is zseniális film. Szerintem ILYENNEK kell lennie egy filmnek. És én se Quentin Tarantinot se Stephen Kinget nem hívnám elcseszettnek csak simán zseninek. merthát azok. És: lehet h az elsõ rész kicsit véres, de sztem a 2. egyáltalán nem és ez teszi még hatásosabbá az egészet. Ja, és Stephen Kingre egyáltalán nem jellemzõ, hogy a "habosvérre mennének" mert King pszichohorrorokat illetve thrillereket ír, csak 1-2 nagyon trancsis filmje/könyve van. Na mind1, izlések és pofonok.
Vikke 2007 nov. 20. - 16:59:03 Előzmény Lac
(50/332)
Az! Egyszerûen elmodhatatlanul jó (persze az elsõvel együtt)
9/10
norton15 2007 nov. 11. - 19:33:11 9/10
(49/332)
Hát jó, egy kicsit a szeme látszott, na.:) Attól még feket volt.
9/10
norton15 2007 nov. 11. - 19:22:17 9/10
(48/332)
Amikor élve eltemetik. És amikor elmegy a kávézóhoz, egy pohár vízért...:D
zszoltan 2007 nov. 11. - 19:18:58
(47/332)
"Amúgy meg, az elején miért sípolják ki Uma Tõrmen nevét?"
Az is poén volt. Amolyan filmes poén. (Ugyanis simán elkerülhetõ lett volna a név használata. Is. :))

Amúgy nyilván elintézhették volna a 88-ak. Ha ez egy komoly film, meg is teszik. De ez paródia (nem igazán vígjáték), szerintem. Én ugyan nem nevettem rajta, de élveztem a 'nevetséges' jeleneteit is. (Már persze az elsõ résznek. A második része... alább már írtam, nem húzom ismét.)
9/10
norton15 2007 nov. 11. - 19:15:23 9/10
(46/332)
És milyen (a Mester mestermûve)?:)
Dantes 2007 nov. 11. - 19:12:19
(45/332)
Ja igen, azért sípolták ki Beatrix nevét, mert ez poén. Csak a második részben tudjuk meg a nevét.
QT szerint ez vicces. Mondjuk szerintem is.
Dantes 2007 nov. 11. - 19:10:56
(44/332)
Hát Motel meg a Fûrész az horror film.
Ez meg egy Tarantino film. Nincs mûfaja. Vagyis van: Qunetin Tarantino filmje.

Nem mondnám hogy vígjáték, bár vicces.
Nem akció, bár van benne az is.

Hm, utolsó jelenet elcsépelt? Most akkor tetszet vagy sem? Szerintem jó ötlet volt.

De én elvetemült QT rajongó vagyok, szóval, én nem tudok tárgyilagosan beszélni a filmjeirõl.
orrontó_firkász1 2007 nov. 11. - 19:06:51
(43/332)
Nem vagyok egy nagy Tarantino rajongó, de a Kill Bill filmeket megnéztem, és a véleményem a következõ:
Kill Bill Vol. 1:
Ez a film... egy vígjták, tényleg, annyit lehet rajta nevetni, hogy csak na (tessék, kövezzetek meg :). Azért mondom ezt, mert annyira abszurd, hogy nem lehet komolyan venni:) Ahogy Beatrix Mittoménki lekaszabolta a 3,000,000,000 fõs IQ fighter hadsereget, az valami eszméletlen volt. Senkinek eszébe nem jutott volna mögé osonni gyorsan, és nyársra húzni, vagy egy sörétessel meglékelni a fejét! Inkább hagyták, hogy megölje õket . Amikor a penge sima részével elnáspángolta a yakuza kiscsávót, az valami eszméletlen volt:) Amúgy meg, az elején miért sípolják ki Uma Tõrmen nevét? Amikor a feka csajnál van.
Kill Bill Vol. 2:
No comment. Ahogy megölte Bill-t, az valami hihetetlenül elcsépelt, szóval Tarantino-s volt. "5 pontos szívrepesztõ technika" - kemény név XD. Azt hittem, vagy 20 percig harcolni fognak, aztán Bill-t is megskalpolja mint Lucy Liu-t. Az is mekkora volt! XD
Összeségében véve, egy jó kis esti vígjátéknak elmegy, de komoly kaszabolásért kölcsönözzük ki a Motelt, vagy a Fûrészt, de ne ezt.
Dantes 2007 nov. 11. - 13:23:21
(42/332)
Szeritem meg nem. Nagyon jó a második rész is.
Sokkal inkább tarantinosabb mint az elsõ
zszoltan 2007 nov. 11. - 12:54:26
(41/332)
Az csak egy dolog, hogy a stáblista nincs rajta. De hogy olyan részletet mutattak az ajánlójában, amit a filmbõl leadáskor kivágtak, az nagyon felzaklatott.

Csak az RTLKlub vágott verziójáról tudok nyilatkozni, és arról is csak negatívan. :( A második rész egész elfogadhatóan, bár eléggé sablonosan indult. Aztán kb. onnantól, hogy Elle megérkezik Budd-hoz a táskával, számomra még kiszámíthatóvá is vált.
És még azt a paródia-varázsát is teljesen elvesztette, amit az elsõ részében szerettem. Talán adnék is rá egy közepest, de ha figyelembe veszem, hogy az elsõ rész pár szimbolikus(an jó) jelenetét 'félremagyarázta', igazából senkinek nem ajánlom a megtekintését.

Érdekes módon nekem az elsõ rész teljesen lezártnak tûnt. És nagyon jól megállja a helyét egyedül. Szerintem szükségtelen volt folytatni a történetet, így folytatni meg egyenesen kár volt.
Dantes 2007 nov. 11. - 10:56:52
(40/332)
Amúgy az RTL csak nem bír magával. le vágták a KIll Bill végét.
Amikor jön a stáblista és minden szereplõ ismét megmutatnak
Legalábbis a dvd-n így van vége.
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:20:31 9/10
(39/332)
Hopsz, ez nem az...
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:19:59 9/10
(38/332)
Egy kis összefoglaló:

http://www.youtube.com/watch?v=uqOPFmpAG6w

Remélem benne van a vége.
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:14:03 9/10
(37/332)
Nem röhejes, mikor pl a Halálbiztosban 3 csajtól megijedt Mike?!:) Egy lövéstõl elhúzta a csíkot.
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:06:43 9/10
(36/332)
Széggyeld magad!:) A Ponyvaregény többszörösen megéri!
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:05:43 9/10
(35/332)
Mindegy.
9/10
norton15 2007 nov. 10. - 20:04:56 9/10
(34/332)
Mit csináljak? Most komolyan, fapofával nézzem végig?:) Az egész osztály nevetett a Ponyvaregényen.
10/10
vates 2007 nov. 10. - 20:03:02 10/10
(33/332)
?????