Téma: Kim Nam-gil

dabdi 2011 febr. 20. - 20:41:05
(3668/65968)
Én ebbe most nem szólnék bele, mert nem nagyon lesz idõm rá. De azért majd beugrok egy kicsit.
Egyébként nehéz kitalálni, hogy hogyan lenne jó, mert valaki korábban szeretné. Nem tudom mi lenne a jó megoldás.
smissy 2011 febr. 20. - 20:07:13
(3667/65968)
Dabdi, jó hogy visszajöttél, mi a véleményed a BG 3. részének tárgyalásáról, mikor kezdjük?(mármint a jövõ héten)
dabdi 2011 febr. 20. - 20:02:50
(3666/65968)
Szép álmokat!
smissy 2011 febr. 20. - 20:01:58
(3665/65968)
noncsi93 2011 febr. 20. - 20:00:00
(3664/65968)
megyek vacsizni...
lahat hogy meg felnezek de nem biztos...
addig is sziasztok
joejt szep almukat...
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:57:24
(3663/65968)
nicsmit :)
smissy 2011 febr. 20. - 19:53:47
(3662/65968)
ennek a végén láthatók az izmos karok!
http://www.youtube.com/watch?v=3Znd6A0RtWY&NR=1
smissy 2011 febr. 20. - 19:50:53
(3661/65968)
Egy vicces videó a BG forgatása közben mivel is ütötték el az idõt:)
http://www.youtube.com/watch?v=k7k9nleJTEM&feature=related
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:45:04
(3660/65968)
a kep lemaradt...
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:43:45
(3659/65968)
egy fekete feher kep neked...
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:42:31
(3658/65968)
ha a lancot nem engedi kulon...talan akkor majd KNGvel igen...
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:40:45
(3657/65968)
ugy latom nem engedte fel tenni akkor probaljuk meg egy masikat...
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:39:14
(3656/65968)
itt van meg egy kep a nyaklancrol :)
dabdi 2011 febr. 20. - 19:38:28
(3655/65968)
Nem csak a vállát tapogatta! :-)

Tartok tõle, hogy ezek után, ha találok ráidõt, a Goodbye Solo és a When Spring Comes után, a Loverst és a Nonstop 4-t is meg kell nézni.
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:37:10
(3654/65968)
:)
gondoltam hogy nem vagy onzo

egy kng boltot hozznank lettre :)
noncsi93 2011 febr. 20. - 19:35:08
(3653/65968)
en csak felteszek egy ket kepet...azt nem tudom hogy lattatok e vbagy nem...de azert akkor akad egy ketto olyan ami ujdonsag :)
smissy 2011 febr. 20. - 19:30:03
(3652/65968)
A híres nyaklánc amit Õ tervezett:)
Jacqui 2011 febr. 20. - 19:28:18
(3651/65968)
dehogynem :) elosztanám közöttetek,nem vagyok önzõ :) vagy nyitnánk egy kincstárat,ahová a KNG-s ereklyéinket betennénk :D
tessék akkor..remélem ránk is fog egyszer így nézni :))
smissy 2011 febr. 20. - 19:27:31
(3650/65968)
Jó, hogy találsz még olyan képeket, amelyeket nem láttunk!:)
smissy 2011 febr. 20. - 19:26:11
(3649/65968)
Megtapogatnád az izmos vállát, mi? Cuki kis jelenet..:)