Téma: Kim Nam-gil

Jacqui 2011 márc. 24. - 21:44:30
(8507/65967)
Nekem mennem kell fizikát tanulni :(( De innen olyan nehéz elszakadni :D
Dabdi,boldog születésnapot! :) Ezt a képet neked küldöm!
A kiközösítést én írtam,bocsi ha nem volt érthetõ,csak már az agyam kiürült a sok tanulnivalótól :-(
Akkor megyek!Talán még késõbb benézek,addig legyetek jók :)
dabdi 2011 márc. 24. - 21:40:37
(8506/65967)
Tessék engem hagyni tanulni! :-)
Annyi mindent válaszolnék, de nem lehet ma.

Azért a támogatásotokat kérném a holnapi zh-hoz is. A mai remélhetõleg jól sikerült. :-)
zoya.doky 2011 márc. 24. - 21:35:23
(8505/65967)
Csak felkaptátok a fejeteket, nem? Csak viccelek... :D
zoya.doky 2011 márc. 24. - 21:33:48
(8504/65967)
Nem hiszem, hogy magamévá tettem volna más ötletét. Pusztán feletettem egy kérdést, ki mit gondol, megvalósítható dologról van-e szó...
Egyébként, elnézést, ha ellenségesnek tûnt a facebook-os reakció. Tényleg az volt a lényeg, hogy felrázzunk mindenkit! :)
Természetesen szeretés van meg barátság van... Csak pozitívan! :)
dabdi 2011 márc. 24. - 21:31:34
(8503/65967)
Ez csak egy felvetés volt a jeggyel.

Azért vékony jégen táncoltok ezzel a taktikával! :-)
dabdi 2011 márc. 24. - 21:24:12
(8502/65967)
Köszönöm!

Egyetértek. Bár a No regret-bõl eddig még csak az ominózus jelenetet láttam, de hajlandó lennék az egész film megnézésére és kitárgyalására. :-)
zoya.doky 2011 márc. 24. - 21:20:52
(8501/65967)
:) Talált, süllyedt! :)
Senki sincs kiközösítve sehonnan. Akkor nem próbálkoznánk itt...
Csak kíváncsiak voltunk, fel lehet-e rázni titeket egy kicsit.
Ne vegyétek bántónak, mert nem annak volt szánva. Inkább minket bánt, ha nem álltok az ügy mellé.
Más: Ezt a belépõjegy dolgot honnan szeditek? Meg, hogy elõre pénzt adni a szervezõknek? Senki ilyenrõl eddig említést se tett a facebook-on....
dabdi 2011 márc. 24. - 21:20:45
(8500/65967)
Engem viszont most kiközösített a port.hu. :-(((
Azt írták ki nekem, hogy nem küldhetek rövid idõn belül több üzenetet. Várjak egy kicsit. Na megyek is. :-((((
dabdi 2011 márc. 24. - 21:15:29
(8499/65967)
Ezt nem tudom mire ALAPOZOD, de nekem meg ALAPZÁST kellene most tanulnom, meg teherhordó szerkezeteket. Bár azokból ide is kell nem kevés. :-)

Egyébként ma van a születésnapom. Reméltem, hogy mostanra kapunk visszajelzést a levelünkre, de hát sajnos nem érkezett válasz.

De mi optimisták vagyunk és kitartóak, úgyhogy várunk. :-)))
És nem felejtünk!!! :-)))))))
dabdi 2011 márc. 24. - 21:10:07
(8498/65967)
Ha már Õk majdnem elcseszték a kapcsolatot velünk, akkor legalább mi ne vegyük véresen komolyan az õ negatív hozzáállásukat. (Bár az Õ húzásuk már ellenségesnek nevezhetõ.)
vondermonarchia 2011 márc. 24. - 21:06:48
(8497/65967)
Elnézést újra olvastalak és a kiközösítést nem õk írták,hanem te :)
vondermonarchia 2011 márc. 24. - 21:04:58
(8496/65967)
Hát engem nem nagyon tudnak mivel felhúzni. Amit kértek megtettem : kattintottam a megfelelõ gombra. Gondolom pénzt nem adok elõre a szervezõknek, de ha árulnak jegyet egy KNG-es találkozóra, konkrét idõponttal, azt megveszem.
vondermonarchia 2011 márc. 24. - 21:03:20
(8495/65967)
Ilyen aggyal,mint a tied nem kell tanulnod, inkább itt lenned :)
vondermonarchia 2011 márc. 24. - 21:02:28
(8494/65967)
Eléggé ellenségesek, nem tudom miért.
Miért írja, hogy kiközösítettük õket ? Ha jól gondolom mindenki a facebookon kattintott az ott leszek gombra és aki idejön azt mindig szeretettel és örömmel fogadjuk.
Mi van akkor ha én mint született optimista realistán nézem a dologkat ?
Lehet Róma nem egy nap alatt épült viszont egy nap alatt leégett, éppen ezért ha már van egy közösen felépített Rómánk, vigyázzunk rá nehogy nagyon hamar elporladjon.

Természetesen látok realitást abban ha egy Koreai Filmhétre el tud jönni KNG . De ehhez inkább kell egy kultúrális intézmény illetve a nagykövetség segítsége , mint a nem mindig megfelelõ szponzor. lehet ez a szponzor dolog nem tetszik nekem. Mit jelent ,kit és mit takarna és mi is lenne a dolga?

Ha KNG menedzsmentje szóba áll egy rajongói klubbal az már jó indulótõke.



Lesz ma Bad Guy 11 ?
dabdi 2011 márc. 24. - 21:00:00
(8493/65967)
Lehet, hogy a szervezõk is csak taktikáznak? :-)

Gondolták, jól felhúznak minket, aztán mi meg majd bebizonyítjuk, hogy nincs igazuk.
Ezzel újabb beszédtéma hullt az ölünkbe. :-))
(Bár nekem nem kéne most itt lennem. Ellenben szorgosan tanulnom.)
Jacqui 2011 márc. 24. - 20:34:30
(8492/65967)
Úgy látszik a kedves szervezõk hamar letettek rólunk :(
"Lányaim!
Úgy gondolom, a portfórumról ennyit!!! Hagyjuk õket!!! Nem kell õket a mi igazunkról meggyõzni!!! Még véletlenül sem szeretném, ha a pesszimizmusuk rátok is átragadna!!! Kitartás, Róma sem egy nap alatt épült!!! Hajrá hwarangjaim!!!
Aki fontos, az már úgyis itt van!!!"
"A port.hu-s fórum elég negatív... Próbálom terelgetni õket, de eddig nem sok sikerrel. Mindig akad egy pár"született pesszimista", akik igyekeznek "született realistának" feltüntetni magukat... :)"
Hamar kiközösítettek minket..hát ez nem szép,pedig próbáltunk úgy gondolkodni ahogy valószínûleg folynak az események,és nem állítottuk be magunkat se pesszimistának se realistának..
Én hiszek benne,h megvalósulhat a dolog,de akkor sem szabad beleélni magunkat..
dabdi 2011 márc. 24. - 20:26:17
(8491/65967)
Csak beköszönök és kommentálok egyet:

Legyünk reálisak ezzel a szervezéssel kapcsolatban!
A negatív reklám is reklám!!!! És ezt most csupa jóindulatból mondom (lehet, hogy elsõre paradoxonnak tûnik). De gondoljatok bele. Ha mindenki elsõre rábólint, és azt mondja, juj de jó, akkor 5 hozzászólással el is lett volna intézve a dolog. Mindenki rákattintott volna a facebook-on a megfelelõ gombra és már mindenki el is felejtette volna. Ha mindenki egyetértene, nem lenne téma, mert nem lenne mirõl vitatkozni!!!
Csak akkor lehet valamit életben tartani, ha többféle vélemény van róla, ez adja a beszédtémát. Errõl szól egy fórum. :-)
(Én hol egy kicsit pozitívabban, hol egy kicsit negatívabban álltam a témához. Ebbõl kifolyólag, hol vitatkozni akartak velem, hol egyetértettek. És született egy csomó hozzászólás. Így halad elõre a dolog... Balbambalbam)
zoya.doky 2011 márc. 24. - 19:57:54
(8490/65967)
Szomorú azt olvasni, hogy már most arról beszéltek, hogy még a fórum se ér meg két évet...
Én úgy látom, ez a fórum nem csacska tinilányok futó fellángolásáról szól, hanem arról, hogy mindannyian szimpatizálunk egy kedves, helyes fiatalemberrel, aki hihetetlenül tehetséges színész és olyan kisugárzása van, amivel nem rendelkezik mindenki és ez érezhetõ a filmjeiben.
Igen, nagyon jó lenne elérni, hogy a tévében leadják más filmjeit, sorozatait is. Nagyon jó lenne, ha egy-két írásos média is foglalkozna vele egy kicsit.
Én most reális lehetõséget a Központban látok, amin keresztül el lehetne érni, hogy komolyan vegyenek minket.
A riportjai alapján, nem hinném, hogy Nam Gil-t a pénz mozgatná. És ha egy francia felkérésre képes volt Amerikába utazni egy fotózásra - sõt, jól is jött neki a szünet -, akkor miért is ne jönne el akár Magyarországra is?
Kifejezetten használ az ügynek a koreai-magyar diplomáciai kapcsolatok kedvezõ alakulása, a központ létrehozása és az is, hogy a tévé elkezdett foglalkozni a koreai sorozatokkal.
Nyilván, azért nem egyszerû a helyzet, de én azt mondom, egy ilyen kezdeti szakaszban reményre és szervezésre, eltökéltségre és kitartásra van szükség. És nem gondolom, hogy reálisabb az, hogy csoportosan kiutaztok és majd a menedzsment ad nektek idõpontot, hogy találkozhassatok vele...
Én csak annyit szeretnék, hogy ne ássátok el idõ elõtt a dolgot! Eleinte én is kétkedõ voltam, de minél többet jár rajta az agyam, annál valószínûbbnek gondolom, hogy ha nehezen is, de kivitelezhetõ a találkozó. Ezért is próbálok segíteni az ötlet gazdájának. Aki teheti, jöjjön facebook-ra!
Szép estét!
kriszti97 2011 márc. 24. - 19:50:58
(8489/65967)
Szerintem leadhatnák a Portrait Of The Beauty-t is, úgyis mostanában sikeresek a töris filmek. :-)
vondermonarchia 2011 márc. 24. - 17:15:46
(8488/65967)
Akkor még igen frissek az utazási szervezéssel kapcsolatos ténykedéseid , számítok rád !

Jacqui-nak is szól a válaszom.

Tegnap megnéztem a pelikan.hut, a cég repülõjegy eladással foglalkozik.
Csak próbaként megkerestem egy október elejére Budapestrõl Szöülba és vissza induló járatok árait kerestem. Rengeteg találatot adott ki, 175.000-tõl majd 2 milliós repülöjegyárig.
Szóval október 10-i indulás Szöülba és 17.-i visszaérkezés minden illetékkel 175.000 forint lenne a repülõjegyár.

A booking.com szállásfoglalás oldalon 5-6 éjszaka egy legalacsonyabb kategóriájú, de saját fürdõszobás 2 ágyas szobában 220 eurotól ( 60.000 ft) lehetséges. De van még ennél is olcsóbb közös /megosztott fürdõszobás hotelszoba is. A felsõ határ pedig a csillagos ég.

Ezek a legnagyobb tételek az utazáshoz, illetve az ottani esetleges kocsibérlés kb 15-20.000 ft/nap lehet. Ez jó a Szöültól távolabbi néznivalók meglátogatásához.
Szöülban pedig a tömegközlekedést lehetne használni.


Ha esetleg TÉNYLEG elgondolkodunk egy ilyen utazáson ( természetesen ha KNG menedzsmentjétõl kapnánk egy idõpontot a találkozóra vele), nem okozna gondot nekem a leggazdaságosabb utazás megszervezése :)

Álmodozni jó , de még jobb lenne a megvalósítása.