Téma: Kim Nam-gil

Lili49 2011 máj. 11. - 14:27:00
(13087/65967)
De jó lehet. Mit ettél?
Ellana 2011 máj. 11. - 14:26:18
(13086/65967)
Fõ a komolyság
k.sior 2011 máj. 11. - 14:09:33
(13085/65967)
Ha valakit érdekel Debrecenben is van 1 koreai étterem a neve Zing. Csak azért írom le, mert hátha valakinek közelebb esik Debrecen, mint Budapest. Ha valaki megakarja kóstolni a koreai ételeket szívbõl ajánlom. Én eddig 2x voltam, de számomra fantasztikus élmény volt, csak koreai diákok voltak ott eddig, legalábbis amikor én ott jártam, így mintha egy apró szeletke koreába csöppenne az ember. Én utána mindig csak vigyorgok egész este olyan hatással van rám. Eddig amit ettem nekem nagyon ízlett (a fõfogás), a levesekkel nem vagyok még nagyon kibékülve, viszont a kimchi tényleg nagyon fincsi. Eredeti koreai rozsdamentes acél evõeszközökkel lehet enni, koreából hozzák azokat is, mint az alapanyagokat. Bocsi hogy ha hosszú voltam, de szerettem volna megosztani ezt veletek, hátha tényleg valakit érdekel a dolog.
Lili49 2011 máj. 11. - 14:09:18
(13084/65967)
Ne felejtsd el! Egy csõre töltött fegyfert szorított a halántékához.
dabdi 2011 máj. 11. - 13:46:36
(13083/65967)
Lehet, h akkor is öngyilkos akart volna lenni, ha nem az az igazság, hogy õ vér szerint Hong Tae-song. Ennyi gyûlölködésben eltöltött, hosszú év után, talán egyébként sem tudott volna "normális" emberré válni.
Már az elején is sötét véget sejtett, pedig még nem tudta az igazságot.
dabdi 2011 máj. 11. - 13:42:50
(13082/65967)
Szia!

Nem biztos, hogy Hong-papára néz gyöngéden, hanem az APJÁRA. Egyszerûen csak a vér szava. Végül is végigvitte a bosszúját. Látta szenvedni a Hong-családot. Tudta, h nagyon üresnek fogja érezni magát belül, ha végigcsinálja, mégsem tudott leállni. A vége felé már szerintem sajnálta a saját áldozatait, de egyszerûen nem tudta leállítani magát. És ettõl õ is szenvedett. Szenvedett, mert a bosszú miatt elvesztette a "nõvérét" (Seon-yung-ot), és a bosszú miatt le kellett mondania a JI-nel való szerelmrõl is. Valószínûleg gyûlölte önmagát azért, amit tett. JI-nek a végén átmenetileg sikerült meggyõznie, de amikor MN is megérkezett, újra elhatalmasodott rajta az önutálat. Szerintem. (Bár a véleményemet most lehet, h nagyban befolyásolja a Devil.)
Maryu 2011 máj. 11. - 13:22:49
(13081/65967)
Bocs, hogy kérdem, de kik Õk?
Maryu 2011 máj. 11. - 13:18:15
(13080/65967)
Helló Mindenkinek!
Lehet, hogy már ezt a filmet kitárgyaltátok teljesen. Elõször arra gondoltam, hogy végig olvasom, de már rájöttem, hogy karácsonyig sem jutnék a végére. Már így is egy csomó érdekes véleményt olvastam és most muszáj hozzátennem a magamét. Bocsánat, ha már írta valaki ezt...
Én is sejtettem, hogy a leggyengébb láncszem, a kislány lesz aki miatt valamilyen módon meghal, de GW voltaképpen öngyilkos lett és ez valahogy nem fér bele a történetbe. Hiszen végig egy erõs, okos, makacsul kitartó embert ismertünk meg. Akit nem lehet eltéríteni semmivel az eredeti tervétõl. A bosszútól, ami annyi éven át fejlõdött ki a szívében. Képtelen felejteni...és most hírtelen, hogy kiderült a gyûlölt ember - aki kis kölyök korában szívtelenül kidobta õt az esõre - az apja, most elfelejtett neki mindent és gyöngéden néz rá? Sõt "belebolondul" és hagyja, hogy elvérezzen (azt mondjátok bûntudat?)...
Az rendben van, nem akarta, hogy kiderüljön a lány lõtte meg és letörõlte a fegyvert. De nem kellett volna elmondania ki lõtt. Mondhatta volna, hogy saját maga csinálta és hívhatott volna mentõt.
k.sior 2011 máj. 11. - 12:44:07
(13079/65967)
Jó olvasni a fordításaitokat! Eddig is gondoltam, hogy nagyon összetett személyiség a szentem, nagyon érzékeny lélekkel, de én úgy gondolom, hogy közben 2 erõs, szilárd lábbal áll a talajon. Engem személy szerint azért varázsolt el ennyire, mert számomra õ olyan EMBERI maradt! De errõl órákat tudnék írni, szóval most csak ennyi nagyon röviden, amit vele kapcsolatban érzek és gondolok.
k.sior 2011 máj. 11. - 12:36:54
(13078/65967)
Szép, jó napot mindenkinek! Nagyon kedves vagy, köszönöm. Meg fogom kérdezni, mert így azért nem lehet annyira élvezni a filmeket.
Lili49 2011 máj. 11. - 10:25:59
(13077/65967)
Jól értem,hogy megnézett egy magazinban egy vércsoport és csillagjegy elemzést.
Utána ezt írja le.

Majd ,hogy nyugodt türelmes partnert keres.
Olyan kapcsolatot ahol egyik félnek sem kell önmagát feladnia.
Amikor egyenrangúak.Idáig a nõk erõszakosan ragaszkodtak hozzá,hogy elvegye õket feleségül.
Ez elriasztotta,miközben tudja ,hogy a házasság jó dolog.
dabdi 2011 máj. 11. - 09:55:08
(13076/65967)
Ez eleje valami ilyesmi:
Bárki legyen is az, nem szeretem, ha korlátoznak bármiben, amit csinálok
Nagyon nem szeretem, ha valaki betör a privát zónámba.
Mindegy mik a körülmények, meg akarok õrizni egy külön saját helyet, ily módon képes leszek rá, hogy bárkit is megszeressek?
Bárki legyen is az, ha megnehezíti a dolgom, ha akadályoz
elûzöm magamtól
ki fog belém szeretni
Bár ez a helyzet, mégis gyakran magányosnak érzem magam, szerelemre vágyva...
dabdi 2011 máj. 11. - 09:54:05
(13075/65967)
Into The Wild

‘No matter by who, or anyone, I don’t like to be hindered in whatever I do
I really dislike having my own private space invaded.
No matter in what circumstances, I still want to separate a space of my own
this way, will I be able to come to like anyone?
No matter who, if they make things difficult for me, be a hindrance to me
I will dislike the person right away
it is to this extent, towards someone like me
who will possibly fall in love with me. Although this is the case, I still often
feel lonely, long for love….’

2010 February, a diary entry on a certain day.
In addition, on the same day, on a certain magazine I saw
type AB, Pisces.

‘Nature of perception is sensitive, a clear mind, able to know a person’s heart clearly
having the capability of using one’s own
quick mind and flexibility to withstand obstacles.
Possesses distinct thought process and calm reasoning
has a slight aspect of being nervous, rigidly adhering to trivial matters
it is very important to boldly gain control of the heart.
The type with intense curiosity towards others, using an exquisite innate nature
firmly believes in one’s own judgments which are based on feelings.
Instead of logical reasoning, mood and emotion comes first.
Even after becoming an adult, the desire of pursuing one’s dreams will not be forgotten.’

‘Appears to be a fussy partner
but will realize is a good person once in an actual relationship.
Will not ponder over complicated interpersonal relationship, belongs to the tranquil type
well rounded in every aspect. Therefore there is no need
to sacrifice one’s own personality and ideas in order to accommodate the other person.
Encountering when each person is on equal terms, itself is the ideal way of an encounter.’

‘Generally, is the person who first proposes marriage
in respect to females, there are a lot of situations where they proactively pursue you.
As a result, it is still long before you are determine to get married
due to having almost no progress, it often cause the
female side to feel very uneasy.
Using this chance, it will be a good thing to
fix your indecisive nature.’


Type AB +
Pisces
Lili49 2011 máj. 11. - 09:34:03
(13074/65967)
Szép reggelt!

Bõvült KNG könyve egy fejezettel.
monarchiabulldog 2011 máj. 11. - 00:38:28
(13073/65967)
A biciklis KNG -fotók alá ez van írva. A számítógép fordította le, mindenki magyarosítsa kedve szerint .

" [Elküldése = riporter Seung Lee] egy szép ruhát, mérete kisteherautók nagy éljenzés a rajongók. Star mindig úgy néz ki, gyönyörû. De a mindennapi más. Egyszerû módon, és gyakran hajlandók költeni Lee Dong csapat furcsa. Kim Nam valószínûleg a közszolgáltatást.



Két héttel ezelõtt, az újságírók számára Enami (Kangnam) Kerületi Hivatal, amikor én voltam a környéken is. Elmentem megnézni a magas férfi karcsú hátsó sikátorban, hogy blokkolva van autóval. Sötét bõr néz unalmas, és éles, élénk szem és a fül orr és a száj. És tudjon meg többet "Pidamu" is Nam Kim.



Kim Nam látszott 退 勤. Kilátással egy kicsit, és nézd meg az órát 18:00. Úgy tûnt, hogy otthon után közszolgálati. 退 勤, mintha közönséges munkások. Lee Dong Kim Nam kerékpáros csapat. Nem illik a laza csillag.

$サランヘ ピダム日記
$サランヘ ピダム日記
Nam Kim jött a fõút a járási hivatal, így a kék biciklizni. Néhány jön ki a menetsebesség gyorsétterem, és még megállt egy bolt, hogy vesz egy italt vagy kifulladt Tokoro Kon . Te velem mellé a motort, lovaglás egy korty ital, és állva az utcán.



Kim Nam V divat "alkalmi megjelenés" volt. T-shirt és bézs nadrág, fekete arc, ezek a fiatalok voltak viselõ férfiak egyezés békés. Hozzáadott hasznosságát campus hordani a fekete kalap van. Én 挟 Mammashita a védõkesztyû kerékpározás.



A lényeg nem a táskám. Kim Nam-back luxus kézzel "Rinoi" hátizsák volt a fehér színû. Ez ellentétes a szín és a stílus a ruha és a sötét tónusok. Azt is tartalmazza a különbözõ méretû és nagy a választék nem is kerékpározni kényelmetlenséget.
$サランヘ ピダム日記
Kim Nam fel a kerékpárt, és hamarosan átvette a pihenést az ivóvíz egy darabig. Enami után rálép a pedál is viselek maszkot, hogy elrejtse az arcát után (Gangnam) költözött a közepén. Fuss le hátulról nagy sebességgel az út volt, egy nagyon ismerõs fiatal 20s.



Tavaly júliusban, Kim Nam dráma "rossz fiú" felvételi edzõtáborba befejezése után lövés. Jelenleg Gangnam (Kangnam) az a közszolgálatban az adót a kerületi hivatal személyzete. Legutóbb, néha párhuzamot vonhatunk a szeme az egyetemi élet késõi Oktatási Minisztérium elfogadta a kínai Cyber ​​Hankuk Egyetem Külföldi Oktatási.



Leszerelés dátuma jön 2011 júliusában. Mint közszolgáltatás személyzet, és a feltárt két szerepet egy egyetemi diák, aki miután egy nehéz nap Kimunamugiru. Miután lemerült, a dráma, reméljük, a nap elõtt áll a szurkolók ismét õ jár a filmek és szép.
$サランヘ ピダム日記
$サランヘ ピダム日記


<PHOTO Lee Seung Ho Lee riporterek mondat =>←これAz eredeti üzenet


~~~ Véres gyilkosságLOVELOVELOVEえ゛!Még自転車Ön ingázás Neキャハハ心

Wow szép ~ ~ ~上げ上げWow szép ~ ~ ~上げ上げEz a környék-típusú!

A kerékpár is lesz a diétaにっしっし Kesztyûk és maszkok te is érdekel, hogy mi a száját jar ~ ~ ~笑い

Fuss le hátulról nagy sebességgel az út volt, egy nagyon ismerõs fiatal 20s. <Úgy tûnik,!

Azt is!

Feltöltöttem a képeket én mellett a cikkきゃー

A Nangiri elviszi tiszta ~ ~ ~わーいもえ
サランヘ ピダム日記
サランヘ ピダム日記
サランヘ ピダム日記
Mit iszom!?LéクエスチョンHagyja ezt az asszonyt adott ital talán majd legközelebb叫びはてなマークBaleset?はてな

サランヘ ピダム日記
Furcsa alakú gombok? Az Ihate
サランヘ ピダム日記
Hát én ~ドキドキKivéve vagyok, fehér fogak UきゅんSzeretné, hogy egy bolt jegyzõ ezt mondani悔しい
サランヘ ピダム日記
SSI Juno én jobban megkönnyebbültem megoldások úgy tûnik, hogy esküvõi fotózásenaÉn↑Én!

Ez csak annyival jobb!!Ennek soránチェゴ!!ぐー

祈るAh・・・De nem lehet tudniあはは…

Ez a vastag , fehér maszkあHasznált ez a maszk!Sshi nem akar ~~~!!妄妄想鼻血

Én is dobjaはてなマークO is akarokacha-*Hé mindenki Youわらいわらいわらい

Én leszek boldog, mint valószínû, hogy meghal, ha iszik, a lé a bal oldali表情BOX

笑>Örülnék, még az üres üvegeket nélkül is Nagyboldogasszony marad♥akn♥És Shitee Beroberoブッ鼻血ちーん

鼻血KUU hiánya miatt a törött Nangiri ~ ~ ~ ~あかん

              END





  
monarchiabulldog 2011 máj. 11. - 00:24:26
(13072/65967)
Szép estét mindenkinek !


Egy Bianchi C2C ára 675 font ( 200.000 forint). Nem tudom ez új e ( vagy Perwoollal mosva).
k.sior 2011 máj. 10. - 23:57:04
(13071/65967)
Azért köszi! Nekem eddig az összes felirat ékezet nélküli volt, szóval tanácstalan vagyok, de majd megkérdezek egy szakit hátha tud segíteni. Jó éjt mindenkinek!
dabdi 2011 máj. 10. - 23:01:21
(13070/65967)
Úgy látszik, ma mindenki szurkolni ment.

Jó éjszakát!
dabdi 2011 máj. 10. - 21:59:10
(13069/65967)
Megkérdeztem a férjem KNG bringájáról. Azt mondta, h jó, bár õ egy országúti bringát nem Shimano, hanem Campagnolo alkatrészekkel látna el. NA ez nekem nem sokat mond. :-)
dabdi 2011 máj. 10. - 21:00:24
(13068/65967)
A két legjobb dal a "She is" és a "Be my love".