Téma: Kim Nam-gil

Lili49 2011 máj. 22. - 22:12:21
(13647/65967)
Azt mondja az" Õ arca nem olyan, ami megragadja az emberek figyelmét"
Már egyszer olvastam egy koreai rajongótól,hogy jó színész, de nem szép az arca.

Ezek vagy nem látnak jól! Vagy akkor Koreában milyen a szép arc?
Én megszavaztatnám játékból veletek?

Mondjatok 2 testrészt ami a világon a legszebbek között van.Majd holnap este összeszámolom.

1.a szája
2. a keze.
Jacqui 2011 máj. 22. - 22:05:43
(13646/65967)
Én azt olvastam rengeteg helyek h Seoul nagyon mocskos,szemetes hely,ahol az emberek rezzenéstelen arccal dobják a szemetüket a földre...Ehhez képest a s orozatokban nagyon szép és rendezett minden,na most akkor mi van?!Ilyenkor úgy vagyok vele,h hiszem ha látom..bár már látnám :-)
Lili49 2011 máj. 22. - 21:43:44
(13645/65967)
bevallja
Lili49 2011 máj. 22. - 21:41:49
(13644/65967)
Úgy gondolom jobban figyelnek a környezetükre mint mi.
Mindig figyelem a filmekben ,a parkoknál az utak szélén, milyen tiszta.A rengeteg zöldrõl és virágról nem is beszélve.
Eldobált csikket meg ezt, azt (igaz bevalja)mikor senki nem látta.Változtatott ez a lényeg.
Jacqui 2011 máj. 22. - 21:34:14
(13643/65967)
Olyan kis szerény...:D De az amit tesz,nagyon szép és jó.H még az állatokra is gondol..ezt már tényleg nem hinné el senki.H lehet ennyire jó ember?!
Lili49 2011 máj. 22. - 21:25:32
(13642/65967)
A földrengéses verséhez, egy szál virág.
Lili49 2011 máj. 22. - 21:21:14
(13641/65967)
Mi tudunk kórusban is válaszoni.
Maryu 2011 máj. 22. - 21:19:43
(13640/65967)
Tükröm tükröm mond meg nékem, ki a legszebb a világon?
Maryu 2011 máj. 22. - 21:15:02
(13639/65967)
Én azért nem tudok mindent komolyan venni KNG-tõl, ismerve az õ mókás kedvét. Lehet, hogy azért mondta mert szerinte ez a színésznõ olyan aegyo-s (édes, vonzó, kedves). Olyan, amilyen a koreai pasik szerint egy nõnek lennie kell... meg az, hogy azt nyilatkozta az esküvõ éjjelén végig ivott is ezt mutatja.
Lili49 2011 máj. 22. - 21:11:14
(13638/65967)
Más szemével a világ....?
Lili49 2011 máj. 22. - 20:58:10
(13637/65967)
3

: Úgy látszik a szenvedélyed a tanulás?

KNG: Még ha a kifogások kemények is, el tudom fogadni és tanulok belõle. Emlékszem a Modern Boy rendezõje is valami hasonlót mondott. Azt mondta nekem „Te az a fajta fickó vagy, akire a munkája során könnyen hatással van a környezete. Ezért neked meg kellene találni a lehetõségeket ahhoz, hogy jó színészekkel és jó produkciós stábbal dolgozz, mert ez nagyon hasznos lenne számodra”. Én nem tudom, hogy hogyan, de úgy tûnik, szerencsém van az emberekkel, mindig sikerült nagyszerû produkciós stábbal és tapasztalt színészekkel találkozni és együtt dolgozni

K: Ha választanod kellene a tapasztalt színészek közül - akikkel együtt dolgoztál - melyikük volt a legnagyobb hatással rád?

KNG: Az alakítás (színészi játék) szempontjából Jeong Jae-Yeong nagy hatással volt rám. Õ azt tanácsolta nekem „Ha te csak jó dolgokat ismersz meg, az nem lesz hasznos a számodra. Mert amikor a dolgok nem úgy mennek, ahogy szeretnéd, neked kell megküzdeni vele a legjobb képességeid szerint. Végül is lehet az kritika vagy dicséret, neked kell szembe nézned saját magaddal (úgy kell mindent csinálnod, hogy be tudjál nézni a tükörbe). Ezért a filmsztárok számára mindenképpen ajánlatos a színészetet tanulni. Ami a színészi játékot illeti nincsen semmilyen mentség vagy magyarázat sem. Valószínûleg nincs bocsánat olyan dolgokra, mint a színész filmfelvétel alatti rossz egészségügyi állapota, amit a túlvállalt, állandó szereplés okozott, vagy ha a színész személyes problémája elvonja a figyelmét és ez meglátszik a felvételeken!”. Kim Hye-soo szintén sokat tanított nekem arról, hogy hogyan kell közéleti személyiségként foglalkozni a külvilággal. Az, hogy megtanulhattam ezeket a dolgokat valóban boldoggá tett és még most is egyfolytában tanulok.

K: Miért nem volt mostanában egyetlen interjú sem veled? Egy rejtélyes image-t tervezel kialakítani magadról?

KNG: Ez egyáltalán nem így van. Ez csak azért alakulhatott így, mert amikor a forgatás elkezdõdik az idõbeosztásom nagyon feszített lesz és nincs idõm arra, hogy interjút adjak. Én vagyok az a színész, aki szeret beszélgetni és jól kijön a riporterekkel. Úgy találom nagyon fontos, hogy jól megismerjük egymást, még akkor is ha elõtte idegenek voltunk egymásnak. Érzem ha az interjú során a riporter kíváncsi és úgy érdeklõdik Kim Nam-gilrõl mint egy emberrõl vagy csupán a rutin kérdéseket teszi fel. Valóban boldogan adok interjút, ha mindketten megismerhetjük egymást, beszélgetünk és megosztjuk a minket érdeklõ témákat. Szívesen adok interjút bármikor mindaddig, amíg a megjelent cikkben nem torzítják el azt amit én mondtam, mert az nagyon rosszul esne.

K: Színészként van valami, ami miatt különösen aggódsz?

KNG: Nem vagyok biztos benne, hogy mikor jöttem rá, hogy az én arcom nem az a fajta arc amely megragadja az emberek figyelmét. Egy pillantás más színészekre és te megtudod mondani, hogy vezetõ színészek-e vagy sem. Ami engem illet, lehet hogy észre se vennének ha én állnék jobbra mögötte. Ezért egyszer nagyon elcsüggedtem, szerettem volna tudni miért van ez így? Mert én még fiatal voltam és tapasztalatlan? Vagy a színészi játékom nem volt elég érett, eléggé kidolgozott? Vagy egyszerûen csak az én kinézetem ilyen? Megtörtént, hogy a mozik egyszerre játszották három különbözõ filmemet is amiben fõszerepet játszottam, de nem volt senki sem akinek sikerült felismerni, hogy a három szerepet ugyan az a színész játssza. Reméltem, hogy majd változik a helyzet és most valamivel jobb is, mivel már túltettem magam rajta. Ennek ellenére még mindig érzek egy kis szomorúságot, amikor valami hasonló történik. Így aztán elhatároztam, hogy minden figyelmemet az ábrázolandó karakterre fogom fordítani és ebbe az irányba haladok inkább. Ily módon, még ha a közönség nem is ismeri meg a színészt, Kim Nam-gilt, legalább emlékezni fognak a karakterre, amit mutattam. Továbbá ez nagy segítség lenne az én színész-utamon. Megtaláltam a módját, hogy ellensúlyozzam a saját gyengeségemet? (nevet)
Lili49 2011 máj. 22. - 20:56:12
(13636/65967)
2

: Mit gondolsz arról, hogy megint fõszerepet vállaltál a Bad Guy-ban?

KNG: Elhatároztam, hogy sohasem vállalok fõszerepet újra! (nevet). Kemény felelõssége van a vezetõ színésznek abban, hogy rövid idõ alatt sok sort kell megtanulnia és áttörést kell mutatnia a színészi játékban is.

K: Nem nehéz a vezetõ színész szerepe ott ahol sok jelenetet vesznek fel egyszerre?

KNG: Már tapasztaltam a fizikai fáradságot a Queen Seon Deok felvétele alatt. Bár ott nem volt sok jelenete az én karakteremnek. Mégis ott kellett lennem a beállításon. Nem volt különbség a vezetõ és a többi színész között, mindenki készenlétben volt egész héten át. Összehasonlítva ezzel, engem jobban aggaszt az, hogy a napi film felvetéli idõ meghosszabbítása még jobban kimeríti a színészeket és ezért nem tudják úgy érezni, felfogni a karakterüket. Nem számít, hogy a vezetõ színész milyen jó a szerepében, ha két órán keresztül állandóan látható a képernyõn a teljesítménye ismétlõdõ és érdektelen lesz. Ez különösen igaz a drámákra.

K: Jól kijössz a szereplõkkel és a stábbal?

KNG: Igen, õk olyan fajta emberek, akikkel én mindig nagyon jól kijövök, de azért mindig vannak konfliktusok a rendezõ és a produkció stábja között. Nem túl jelentõs ügyekben, ezek normálisan a filmgyártás, illetve a forgatókönyv miatt érzett aggodalom és egyet nem értés következménye. Én különösen nem szeretem azokat a problémákat, amiket a felállított berendezések okoznak vagy azt amikor a színészektõl és a stábtól azt kérik, hogy szükségtelen dolgokat csináljanak.

K: Úgy tûnik Te az a fajta fickó vagy akinek muszáj mindig tökéleteset alkotnia ( aki mindig igyekszik kijavítani a dolgokat), mi?

KNG: Ez az amiért én gyakran megkapom, hogy „ Vegyél már vissza egy kicsit!”. (nevet) A Queen Seon Deok –tól kapott népszerûségemet lehet ezért okolni, de azok akik jól ismernek engem megvédenek, mert azt mondják, hogy „Õ sohasem változik, mindig is olyan volt aki nem tud viselkedni” (nevet)

K: Csak egy rövid idõ telt el, hogy fõszerepet kaptál és már ilyen problémák vannak?

KNG: Mindig tartom magam ehhez a magatartáshoz, amikor dolgozom. Jelenleg, én már túl vagyok egy fõszerepen a No Regret-ben, de ezek után sem látok okot rá, hogy változtassak rajta, mert én érzem, lehet hogy nem lennék képes rá, hogy jól tudjak kezelni együtt egy fõszerepet és az egész produkciót. Így én nem vágyom túlságosan a fõszerepre. Függetlenül attól, hogy fõszerep vagy mellékszerep, úgy érzem a legfontosabb az, hogy képes legyek tanulni az idõsebb, tapasztaltabb színészektõl, akikkel együtt dolgozom. A munkám során sokat tanultam olyan idõsebb színészektõl, mint Jeong Jae-Yeong és Sol Kyung-gu. Nem csak tõlük, de más stáb tagoktól is számtalan finom részletet tanulhattam, sajátíthattam el a forgatáson. Bár egy vezetõ színésznek a közönség megelégedettségét kell kivívni, a színésztársak bizalma, a produkcióért érzett felelõsségük és más szereplõ és stábtag munkájának megbecsülése szintén fontos. Csak azután, hogy figyelembe vettük és megértettük ezeket a dolgokat, így tudunk létrehozni tökéletes produkciót.
Lili49 2011 máj. 22. - 20:54:30
(13635/65967)
Akkor annak, aki még nem olvasta.Nekem nagyon érdekes érdekes.Felbontom mert elég hosszú.

Kérdés: A történet mesélése a hangodon mély benyomást hagyott a „Tears of Amazon” nézõközönségében. Hogyan sikerült ez?

KNG: „Könnyek az Északi-sarkvidéken” dokumentumfilm nagy hatással volt rám. Egyedül néztem otthon a TV-t és azt gondoltam – Oh! a jegesmedvéknek nem maradt már semmi enni valójuk mostanra – és még hullattam egy csomó könnyet is. Amúgy szeretem nézni a vadállatokról és az életükrõl szóló TV programokat. Azonban, amióta láttam ezt a dokumentumfilmet, nagy érdeklõdéssel figyelek minden filmet, ami a környezetvédelemmel kapcsolatos. Különösen azóta, hogy hallottam, az egész földbolygó számára olyannyira fontos Amazonast ért környezeti károkról. Arra gondoltam „Ha ez így folytatódik a levegõ vétel is nehéz feladattá fog válni” Rendben van - akkor éppen kapcsolatban voltam már a produkciós csapattal - és elvállaltam a narrátor szerepét.

K: Ez volt az elsõ alkalom, hogy narrátora voltál egy filmnek, mire kellett odafigyelned?

KNG: Felhasználtam, mint egy referenciát (tájékozódást) más TV programokat, amik sokat mutattak valós élettörténeteket és szintén használtak narrátorokat a történet elmeséléséhez. Egy filmet alámondani, a normál színészjáték esetében elvártnál is több készséget igényel, miután csak a hanggal kell kifejezni a különbözõ érzelmeket. Nem áll az ember rendelkezésére az arckifejezése, csak a hangja. Valóban nehéz feladat.

K: Milyen volt a hangulat a felvételek alatt?

KNG: Ez egy érdekes tapasztalatgyûjtés volt. Mialatt néztem a filmet, lendületesen ment a történet alámondása. Amikor is, én egyre kíváncsibb lettem a filmben történtekre. A felvételek készítése alatt, miközben mondanom kellett a szöveget, egyszer csak kikottyant belõlem „ez valóban igaz?” és rögtön kaptam is egy NG-t (nem jó jelzést). Amikor ez történt mindenki a stúdióban hangos hahotában tört ki.

K: Mit gondolsz az Amazonas Könnyei (Tears of Amazon) után (mint egy eredményeként), megváltozott a hozzáállásod a környezethez?

KNG: Bár eddig is részt vettem egy környezetvédõ csoport munkájában és az ilyen fajta aktivitás jó dolog, de most úgy érzem még fontosabb elkezdeni foglalkozni az emberek napi tevékenységbõl fakadó problémákkal. Az én társadalmi elvárásokhoz való hozzáállásom sokkal jobb lett azóta, hogy a Tears of Amazon narrátora voltam. Azóta nem dobok még egy kis cigarettát sem el az utcán és a víz és papír használatot is elkezdtem lecsökkenteni. Jóindulatúan mondva, a múltban ha mások nem látták bizony titkon elhajítottam ezt-azt, de a Tears of Amazon felhívta a figyelmemet a környezetvédelemre. Amikor látom, hogy az emberek a második, harmadik szint gombját nyomják a liftben, én bizony lágyan azt mondanám nekik „Ha ez csak egy ilyen rövid távolság, választhatnád inkább a lépcsõt!” Õk válaszolnának nekem egy „Miiii?”-vel. És ekkor óvatosan bocsánatot kérnék „Elnézést!” Talán egy kicsit bátortalan vagyok (nevet).
Lili49 2011 máj. 22. - 20:43:43
(13634/65967)
Szeretem a tükrös képeket.
Most ez jelképesen is illik ide.
Maryu 2011 máj. 22. - 20:40:26
(13633/65967)
Köszönöm, de mibõl gondoltuk, hogy kapcsolat volt köztük? Játszottak együtt valamiben?
kymara 2011 máj. 22. - 20:28:40
(13632/65967)
Akkor rokonlélek vagyok vele.
Maryu 2011 máj. 22. - 20:23:33
(13631/65967)
Sokszor gondolkodom KNG megfoghatatlanságán...Jó lenne tudni, hogy mit gondolnak róla a koreai lányok, asszonyok?! Persze tudom õt választották 2009 legszexisebb pasijának, de én itt most nem csak a megjelenésére, a kisugárzására gondolok. Hanem az egész pasira, úgy ahogy van. Például a könyvére, ami a naplójára épül. Vajon az egész naplóját közzétette vagy csak kimazsolázott belõle részeket? Vajon miért érezte úgy, hogy közzé kell tennie? Egyáltalán mióta ír verset? Már gyerekként is írt? Vagy ezt most azért adta közre, mert úgy érzi ez olyasmi, mint egy blog (Alcheont játszó színész rendszerint ír a NET-es oldalára, õneki meg panaszkodtak a rajongók, hogy miért nem ír)). Talán azért tette mert fél, hogy a rajongók elfelejtik...hiszen panaszkodtak.
dabdi 2011 máj. 22. - 20:21:25
(13630/65967)
Az "Újra meghasadt"-ra gondoltam.
kymara 2011 máj. 22. - 20:21:13
(13629/65967)
Mi a címe? ki írta?
dabdi 2011 máj. 22. - 20:20:19
(13628/65967)
Azért az megnyugtató, hogy pozitív a vége annak a kis versikének. Én ennek most, hosszú idõ után, jobban örülök, mint a sok önmarcangolásnak. Megmondom õszintén, kezdtem belefásulni abba a sok szomorúságba.