Téma: Kim Nam-gil

Maryu 2011 aug. 22. - 10:56:19
(19827/65967)
Kedves Lili!

Kire gondolsz? Melyik katona-színész lépett fel?
Én már hónap óta nézem az ArirangTv-t (persze tudom, hogy ez csak egy TV), de sajnos még eddig csak olyat láttam aki éppen leszerelt vagy 1-2 héten belül le fog szerelni.
Persze természetesen KNG-t vagy legalább LJK-t szeretném látni, de sajnos semmi...
Most a szombati Showbiz Korea-ban Won Bin-t mutatták be olyan 15 perces mûsorban. Határozottan érdekes fiú. Biztos jó színész is. Besoroltam a filmjeit a megnézendõk közé. Elképzeltem, hogy egy év múlva KNG-rõl is lesz ilyen mûsor..
Lili49 2011 aug. 22. - 10:43:31
(19826/65967)
Szép napot!

Ez is többszörös elolvasást igénylõ interjú. Nem kellett itt semmit eladni ez az interjú kifelé szól.

Egy üzenet a rajongóinak!!!!

Természetesen egy filozofikus elme gondolatai a test és lélek kölcsönhatásairól és szívvel értem-érzem a nyelvet, ez nekem a szeretetrõl és a felelõsség tudatról szól.
Õ a könyvében is nagyon kiadja magát, tehát bele lehet lépni az Õ cipõjébe is (ez juud tényleg félelmetes volt) valójában vágyik rá, hogy igazán megismerjük Õt.Sõt nagyon kíváncsian teszi meg KNG is másokkal. A könyvében ír arról,hogy a valóság a személyiség szépségét, a sebekkel és fájdalmakkal együtt kell megismerni.

Viszont érdekes, míg a többi katona-színész szerepel, mûsorokban lép fel, ettõl Õ teljesen visszahúzódott.



Köszi Krisztike!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocs,ha reggelrõl tömény voltam.
ani.net54 2011 aug. 22. - 09:41:15 Előzmény kriszti97
(19825/65967)
Köszi Kriszti, gyors voltál mint a villám....
Így már, sokkal megnyugtatóbb a helyzet.....

Elgondolkodtam, hogy a leírt szavaknak milyen nagy jelentõsége van...
A fórumozás egyébként is egy külön kategória, az itt leírtakat sokan olvassák, kibeszélik
Szoktam rajta gondolkodni, hogy hol a határ?..mi az amit még leírhatok, le akarok írni..
Nagyon nehéz olyan árnyaltan, átgondoltan fogalmazni, hogy mindenki azt értse, amit
tolmácsolni szeretnék...
Könnyen lehet sérülni, esetleg megsérteni másokat a szavak által...
Sokszor van, hogy mire leírom, amit akarok, meggondolom magam és nem küldöm el...
Maryu 2011 aug. 22. - 09:35:14 Előzmény kriszti97
(19824/65967)
Jó lett!
Nekem ez a szöveg inkább monológnak tûnik, mint beszélgetésnek, nem?
Vajon miért volt a szöveg fele koreaiul?
Maryu 2011 aug. 22. - 09:24:19 Előzmény juud
(19823/65967)
Arra gondolsz, hogy a felvételen nem is a munkahelye volt, hanem a kórház?
Maryu 2011 aug. 22. - 09:21:28 Előzmény 76 babika
(19822/65967)
Igen? Úgy érted nem azzal beszélgetett aki eladta ezt a beszélgetést? Tehát KNG beszélgetett valakivel és egy harmadik személy hozzájutott ehhez és eladta? Érdekes...Azt lehet tudni, hogy kivel beszélgetett? Akivel beszélgetett az esetleg egy riporter? Vagyis alapjában véve, riportot készítettek vele?
ani.net54 2011 aug. 22. - 09:20:15
(19821/65967)
Szép napot mindenkinek!
Maryu 2011 aug. 22. - 09:13:41
(19820/65967)
nem ment át a kép
Maryu 2011 aug. 22. - 09:11:03
(19819/65967)
Jó reggelt Mindenkinek!
A márciusi, április képeken tényleg elég rosszul nézett ki. De például a biciglis képeken már sokkal jobban. Szerintem ezen a legutóbbi videón is jobb bõrben volt már, hálistennek! Meg dolgozott is, hiszen bent volt a munkahelyén. Viszont azt el tudom róla képzelni (meg látszott is a mozgásán), zavarja ha odamennek az emberek. Idegesíti biztos, lehet hogy ezért mondja az ügynökség azt a szöveget. Azt akarják, hogy békén hagyják. Még se mondhatják azt, hogy nem örül a rajongóknak, meg azt hogy ideges lesz tõlük?! Elfordulnának tõle a rajongók! Minden sztárnak fontos a rajongó tábor. Ez egy szükséges rossz, viszont ez hozza a sikert, a pénzt. Én megértem ezt teljességgel, hiszen én sem örülnék ha minden mozdulatomat figyelnék, semmit nem tehetnék szabadon...többek között ezért nem akartam soha színész lenni. No meg persze azért, mert egy verset sem tudtam soha rendesen elmondani.
76 babika 2011 aug. 22. - 01:44:33
(19818/65967)
Judd,te milyen cipös képröl beszélsz?Vagy csak képletesen érted?Ismerjünk meg másokat.
juud 2011 aug. 22. - 01:11:21
(19817/65967)
huhhhhhhhhhh
kirázott a hideg

a cipõs képtõl!

h õ is használja éppen /bocs, de nem olvastam végig azt a kezdeti fordítást, csak most Krisztiét!-és ugyan pont ellenkezõképpen használja , azaz javasolja KNG a más cipõjének megismerését

huhh
azért ez nekem most piszok izgi érzés.... erthogy egyébként is gyakran képekben fejezem ki magamat..de ezzel a cipõs képpel nem emléxem h mikor éltm , tán nem is...
hmm

na jó
megnéztem azt a piszokjó yutubos Bad Guy lippet
most elkezdem a devilt

vagy ...hm... KGN lelkéhez vezetõ filmet??inkább ???

Into the will-t

ez lesz 2 és fél óra------akkor kétestés
76 babika 2011 aug. 22. - 00:37:18
(19816/65967)
Kriszti neked,teljesen pozitivan áll a dolgokhoz KNG,ezt már elötte is le vettem,köszi a pontosabb forditást.
kriszti97 2011 aug. 22. - 00:29:35
(19815/65967)
Végeztem. :))

Hogy vagytok, lányaim? Nagyon hiányoztok.
Mindig megköszönök nektek mindent.
Annyira szakad az esõ Szöulban.
Ezekben a napokban rájöttem arra, hogy nem mindig rossz betegnek lenni, ezzel elrontani a munkámat és megtapasztalni, amire nem számítottam.
Az olyan dolgokat, mint a hasfájás vagy a gyomorrontás, azért csinálja a testem, hogy megvédje magát.
Ha nem kezdek semmit azzal, ami rossz, az szerintem biztos azt jelenti, hogy beteg vagyok.
És nem úgy tûnik, hogy jó hír nekem az, ha minden újra jó lesz.
Bizonyos értelemben, ha olyan dolgokat találok jobbnak, amiket meg kell csinálnom, valószínûleg olyan dolgokat is csinálnék,
amiket nem kellene, nem így van?
Szóval, azt hiszem, az a bölcs dolog, ha nem hiszünk el minden dolgot olyannak, amilyennek látszik,
megkeresni a dolgok rejtett jelentését és ha rossz történik, tudjuk kezelni és megtanítsuk az embereket, hogy éljenek velük.
Talán homályos, amirõl beszélek?
Tudom, hogy sok dolgon vagytok túl és meg kellene köszönnöm, hogy mindig mellettem álltok.
Próbáltam felkészíteni magam arra, hogy egy magabiztosabb "apa" legyek, akire büszkék lehettek.
Nem volt olyan nap, amikor a lazsálásra gondoltam, amióta tapasztalatot akarok szerezni, gondolatokat és több színtiszta igazságot.
A napokban elkezdtem tanulni egy új nyelvet.
Nem a kínait...Nem azt, hanem "az emberek nyelvét"!
A koreai, angol, japán, kínai és a többi nyelvvel, amiknek mind különbözõ hangzása van,
rájöttem, hogy van egy nyelv közöttünk is.
Teljesen más, mint a többi.
Jól megnéztem és azt gondoltam, ha nem hallom, süket vagyok...hahaha...
és az, hogy különbözõ nyelven beszélünk a koreai nyelven kívül, azt jelenti, hogy végül képtelenek vagyunk megérteni egymást.
Mindegy, én megpróbálom a nyelveket a szív fülével hallgatni, és képes leszek megérteni.
És megpróbálom megérteni a nyelveket és utánozni õket...
És nem tudjátok, hogy milyen menõ azt érezni, hogy tudunk kommunikálni!!!! hahaha...
Remélem, nem szoktatok verekedni amiatt, mert nem értitek meg a másikat vagy õk nem értenek titeket...
Különbözõ nyelvvel születtünk, hogy azt használjuk, ezért
meg kéne próbálni megérteni egymás nyelvét, nem?!!
Remélem, a lányaim nem lesznek olyanok, akik csak a saját nyelvükön beszélnek és gondolkodnak...
Remélem, a lányaim megértették és gondolkoznak azon, hogy mások nyelvét beszéljék elõször...
Ez azt jelenti, hogy mások cipõjébe kell belelépnünk elõször.
Voltatok nyaralni?
Ezen a nyáron sok esõnk volt, ezért aggódom, hogy nem esett-e bajotok...
vagy néhány lányom nem is gondolt arra, hogy történhet ilyesmi...
Az esõ ellenére remélem, ki tudtatok kapcsolódni és csak arra koncentráltatok, amit ti akartatok.
Ha nem kapcsolódtok ki, megõrülhettek.
If you don't hang out, you might be dull..
Van egy amerikai közmondás: Ha Jack csak dolgozik és nem játszik, buta fiú lesz.
Lányaim! Ha ugyanazt csináljátok, olyanok lesztek!
Ezért, dolgozzatok keményen és játsszatok eleget!
Mert azok az emberek, akik csak tanulnak és tanulnak, hamar elbutulnak és unalmassá válnak...
Ahogy mondtam, én mindig is hálás voltam és leszek a lányaimnak...
Szeretlek titeket.

U. I. Ha zuhog az esõ vagy tájfun van, megvédelek titeket minden elõl, így kényelmesen aludhattok.
Vigyázni fogok az árvízre... szóval, ha van valaki, aki nem ment nyaralni még, csinálja meg most!
Igazából, nagyon elfáradtam attól, hogy egy hónapig az árvízkárosul
76 babika 2011 aug. 22. - 00:27:23
(19814/65967)
Okés,én vagyok még MJ-hallgatam,meg még kutakodok,jövöhéten már ugyse lehet 5-napig.Jól van ne lépjünk a cipöbe.
juud 2011 aug. 22. - 00:02:16
(19813/65967)
enyém is magánvélemény volt kedves Babika.

nem ragozom tovább
ez nem az én cipõm, nem lépek bele.
juud 2011 aug. 22. - 00:00:53
(19812/65967)
anna irtam pü!!-t

tudok letöltõcímet!
76 babika 2011 aug. 22. - 00:00:36
(19811/65967)
Bocsi de ha nem érdekelne a magán élete akkor,nem forditaná mindenki egyszerre,mindenkinek szüksége van a privát életre,ezt mindenki tudja,tévedsz,az ima kell,máshogy hogy segitel neki?Korea igen messze van,és ha ott vagy,még akkor sem biztos hogy találkozol vele,magán vélemény.
juud 2011 aug. 21. - 23:54:28
(19810/65967)
most nehogy megharagudj, de ha nem terjesztjük az ilyen hireket akkor azzal is teszünk érte!
az ima kevés
a mirészünkrõl ez is egy jótétemény lenne, ha....
mint mondtam


tényleg nem tartozik a külsõ világra a privát életének részletei

mintha az ágyába is benéznénk
a wc-be is/annak állagáról is mesélni tudnánk, elemezni is---de ezt sem tesszük.... igaz?

bocs, nem ragozom tovább
76 babika 2011 aug. 21. - 23:48:17
(19809/65967)
Persze hogy nincs harag csak érte nem tudunk sokat tenni,én az össze montázsolt képeket sem szeretem mert az nem õ.és nem jó játék.Különben meg sok mindent fel lehet törni,kodokat stb ezt meg a saci barátnömtöl tudom.
76 babika 2011 aug. 21. - 23:44:32
(19808/65967)
Judd,igazad van,ámen.