Téma: Kim Nam-gil

Lili49 2012 jan. 07. - 18:55:33 Előzmény kje
(28647/65967)
Ezt ha komolyan gondolod, akkor betöltünk neked egy oldalnyi film címet::))
Vélemény helyett lehetne osztályozni, mondjuk 1-5 .ig és mellé írnia a nick nevet.
Ez így jó? Akkor nem mindenki külön írogatna .
Lili49 2012 jan. 07. - 14:56:00
(28646/65967)
Kedveseim!
Ani,Anna,Kje,te-ca, egy mondatot hozok Nektek és a topiknak.

Amikor bunyóba keveredsz, nem az számít kiütnek-e,hanem hogy mit teszel,ha felállsz!!
kje 2012 jan. 07. - 14:35:04
(28645/65967)
Most egy nagy sóhaj...és sajnos tényleg mennem kell, mihelyst tudok, jövök.

Addig is mindenki nyugodtan írja meg a véleményét, senki ne érezze, hogy csendben kell maradnia, ha mondanivalója van, ossza meg velünk, lehetõleg olyan modorban, amit saját maga irányában is tapasztalni szeretne, a jogos kritika senkit se bántson (vagy ne nagyon) , legyünk toleránsak, igazán belülrõl és akkor mindenki jól érzi majd itt magát.
kje 2012 jan. 07. - 14:27:07
(28644/65967)
Mondjuk jövõ héten kedd? Vagy máskor?

Egyébként ez a beszélgetés a filmrõl - legalábbis nekem, miután már kb.4-5-ször láttam a sorozatot - nem azért szükséges, hogy megnézzük a filmet, hanem hogy beszélgessünk róla, egy este kicsit virtuálisan "összeülve", mert más mód nincs arra, hogy a film nézése közben felmerült gondolatainkat, kérdéseinket valakivel megosszuk, ahogy Christopher McCandless is rájött, hogy "A boldogság akkor ér valamit, ha mással megosztod"... ---na, ez lehetne a topikunk mottója is, nem?
zenepalota 2012 jan. 07. - 14:23:29
(28643/65967)
:)))))))))))))))
Megtörtént.
kje 2012 jan. 07. - 14:15:45
(28642/65967)
A kép nem ment át, talán ez.
kje 2012 jan. 07. - 14:14:26
(28641/65967)
Aranyos vagy és akkor ugorjunk, mint Pósalaky úr mondta!
kje 2012 jan. 07. - 14:11:18
(28640/65967)
Én is tervezem, hogy megnézem azt a kiállítást, lehet, hogy el tudok menni.

Ez nagyon jó oldal, köszi.

Én nagyon kíváncsi lennék arra, hogy itt Magyarországon ki, melyik sorozatot látta, mi róla véleménye. Illetve pontosabban az érdekelne, hogy melyiket látták a legtöbben, melyik tetszett legtöbb embernek.

Tudjátok mit?

Akkor én most elkezdek egy listát azokról a sorozatokról és filmekrõl, amiket láttam. Csak a címet írom ide, az évet, amikor készült, hány részes, téma(történelmi,mai,stb.) és egyszavas minõsítésemet. Aki nem bírja megállni, csatlakozzon!

Nekem könnyû dolgom van, mert keveset láttam.:-)))

A sorrend nem számít, aki látta már azt, amit valaki beírt, csak tegye hozzá a nevét, véleményét.Így majd kialakul, melyiket látták a legtöbben, melyik tetszett a legtöbb embernek,stb. Határidõ nincs.

1. Queen Seon Deok, 2009. 52 részes, történelmi, nagyon tetszett
2. Bad Guy, 2010. 17 részes mai, nagyon tetszett,
3.Goodbye Solo,2006, 16 részes, mai, ez a kedvencem, a zenéje is

Most mennem kell, majd folytatom.
zenepalota 2012 jan. 07. - 14:00:10
(28639/65967)
KEDVES MINDENKI.
Akaratomon kívül is , mindig "csak" látogató voltam itt, szívesen néztem a fotókat, olvastam érdekes, és még érdekesebb gondolatokat, és örült a szívem,,,.
Olyan rossz most, ,, csak törlöm, és törlöm amit gondolok, mert nem tudom jól megfogalmazni, és csak bõgök ........

Méltatlan egymást bántani, és amikor megtettem, nagyon rosszul tettem, még csak jogom sem volt hozzá.

Mert ez a fórum úgy szól KNG- rõl, hogy mindenki belead valamit magából,,a lelkesedését, a határtalan szeretetét.
A magam kárán tanultam meg, hogy tessék tovább lépni, ha valami nem tetszik, de ez a fórum, csakis Õérte jött létre.

Köszönöm, hogy ilyen sok munkát , játékot, szépséget fektettetek be, hogy mi akik ezt olvassuk , jól lássuk Õt.
kje 2012 jan. 07. - 13:54:14
(28638/65967)
Köszi, de nézd, nálunk is milyen szép, nyugodt a part! :-)))

/Jejun készült a fotó/
kymara 2012 jan. 07. - 13:51:52
(28637/65967)
http://www.koreandrama.org/?page_id=479
Sziasztok.
A feliratozóktól csentem át:
2012-es koreai dramak listája
kymara 2012 jan. 07. - 13:49:18
(28636/65967)
A találkozóra is szívesen várunk mindenkit.
kje 2012 jan. 07. - 13:47:45
(28635/65967)
kymara 2012 jan. 07. - 13:46:57
(28634/65967)
Sziasztok!
Úgy látom ide is betört Bip szelleme.
Megnyugtatásul írom, hogy Silla partjai a szomszédban minden jószándékú embert szívesen vár tárt karokkal.
kje 2012 jan. 07. - 13:45:30
(28633/65967)
Erre már nem tudok mit írni, kész vagyok :-((((

De mégis:

GS12?

Kinek mikor jó?
ani.net54 2012 jan. 07. - 12:32:52
(28632/65967)
Sziasztok!

Eddig nem tudtam reagálni,- mert itt aludtak a gyerekeim, most mentek el-, csak összeszorult szívvel
olvastam az írásokat...de talán jobb is...

A csütörtöki jó hangulatú este után, nem is értettem mi történt...azt hittem rossz helyen járok...
De nem!!! Sajnos!!!
Hát Bravó, Gratulálok!
Hanyadjára történik ez????
Kicsit már unalmas, nem is...inkább szánalmas ....annak aki olvassa...számomra inkább fájdalmas.

Hogy lehet az, hogy meglett felnõtt emberek nem tudnak EL LENNI vagy ELMENNI egymás mellett!

Ez a fajta fórum, nyitott, ide az jön, az ír aki akar, itt nincs felvételi vizsga, nem mérik az emberek
IQ szintjét, helyesírási készségét, jóindulatát vagy rejtett agresszióját.

Jó esetben kialakul egy együtt gondolkodó együtt lélegzõ csapat.
Ha nem, és van olyan aki nem tud megfelelõen alkalmazkodni, szerintem sokkal nagyobb emberi kihívás
az, hogy próbáljuk beilleszteni, meggyõzni, megszelídíteni az illetõt, mint ezt a formát választani.
Ezen kívül is van még egy lehetõség, akinek nem tetszik figyelmen kívül hagyja.

Az én napi 8 órás munkám elég húzós, (mint másoké is) este valószínû én is tudnák filmeket nézni,
de mindig is úgy éreztem, hogy inkább jövök ide, hogy vigyük, pörgessük a fórumot, amit
már sokszor kellett feltámasztani az ehhez hasonló esetek után.
Az utóbbi idõben éppen kezdett kialakulni egy jó kis csapat, be-be látogatókkal, egyre többet ide írogatókkal.
Mindenki megtalálta a neki kedves személyeket.
Anna kitalált különbözõ játékokat, szintén a topik látogatottsága, színvonala miatt, dolgozott
rajta ezerrel.....és most ez van?????????
Nem hiszem el!!!
Vannak dolgok, amit egyszer-kétszer el lehet "játszani", fátylat borítani rá, majd felállni
és újra kezdeni...de ennyiszer?????
Kinek van ehhez kedve? Ki tudja ott folytatni ahol csütörtökön abbamaradt?
Én nem!

Ennyit engedjetek meg nekem, mint az utóbbi idõben egyik legtöbbet írogató tagnak, olyannak
aki ezt a topikot a szíve csücskének érezte és megpróbált maximálisan alkalmazkodni,
ami szerintem a fórumozás legfontosabb alapszabálya!
Lehet, hogy ez mások szerint nem így van, de Én így vagyok bekötve.

További jó fórumozást kívánok! Sziasztok.
kje 2012 jan. 07. - 12:09:00
(28631/65967)
Válaszoltam.
kje 2012 jan. 07. - 11:25:18
(28630/65967)
Drága Anna!

Szerintem azt senki nem vitathatja, hogy az utóbbi hónapokban a topik te voltál, Ani és Teca, nélkületek itt most talán havonta egy-két hozászólás lenne.

Úgyhogy nagyon szépen kérlek, ne engedd át ezt a topikot a kibiceknek! Egyetértek teljes mértékben az írásoddal, igazad van Babikát illetõen is. Õszintén szólva én azt szeretném, ha találna magának egy másik fórumot, ahol jól érzi magát és nem bántják. De ha nem hát nem.

Maradj, kérlek!
Lili49 2012 jan. 07. - 09:32:17
(28629/65967)
"Népszerûség...? Mivel tudom,hogy mit jelent ez felejtsük el,nem fogok reszketni érte!"

Idézet Kim Nam Gil-tõl
vonderm 2012 jan. 07. - 02:05:22
(28628/65967)
Ez a nyílt levél 76 babikának szól ( úgyis kiderülne menet közben DDDDDDDDD).
Az eleje pár hsz-ára a tömörített válasz.


Nagyon jó, hogy itt vagy, igazi IQ-boxzsák.
Aki helyetted gondolkodik azt már beutalták a volt Lipótra.
Mielõtt tõlem is kérdeznéd, igenis lenézlek téged, felsõbbrendûnek érzem magam. Bár ez nem igazi kihívás ha olyan értelmi szinten van valaki mint te. :))))))))
Azt is írod , az ember élete végéig tanul, esetleg te is elkezdhetnéd végre de az elejétõl.
37.951 hsz-re : tudod te kit vágj ki és montázsolj ? Magadat a 8. emeletrõl.


Leírhatnám pü-ben amit most neked szánok, de úgyis kimásolnád ide a fórumra. Megtakarítok egy kis munkát neked.
Nem burkolom finom mázba szavaimat, úgy írom, hogy a te csöpp szürkeállományod is felfogja. Vigyázz, ugye tudod hogy a szürkeállományt az agyban kell keresni és nem a lábujjak között ? De most komolyan, nehogy rossz helyen keresgéld !
Mindig azt kérdezgeted, hogy téged miért nem szeretnek itt a KNG-fórumon a fórumtársak . Lehet azért mert egyszerû vagy, lehet mert ostoba vagy, lehet mert ciki vagy , lehet mert szégyellünk, lehet mert leégeted a világ elõtt a fórumot, lehet mert úgy írsz, hogy Montágh forog a sírjában Grétsy pedig a foteljában, lehet mert csak ész nélkül pakolod fel a képeket, lehet mert oldalakat másolsz be minden racionális értelem és ész nélkül ( na ez most egy oximoron volt DD), lehet mert ha bemásolsz egy egysoros egyszerû angol szöveget és utána a fordítóprogram által készített magyar fordítást is akkor még azt is másolod, hogy fordította:Bing ( hát õ meg kicsoda? egy neves észak-koreai mûfordító? DD ), lehet mert értelmi szinteddel lealacsonyítod az egykor igencsak színvonalas KNG-fórumot.
Ki tudja ? Keresd ki a neked szimpatikus választ. nem mondom, hogy gondolkodj el rajta, nem akarlak teljesíthetetlen feladat elé állítani.
De az biztos, hogy amikor reggel bejelentkezel szinte mindenki felsóhajt a gép elõtt : már megint itt van, és este miután felraktál egymás után 100 képet, elbeszélgettél önmagaddal egész nap és elköszönsz a fórumozók azt mondják : végre, remélem holnap már nem jön.
Azt hinné az ember, hogy csak együgyû, ostoba ember vagy de nem, komoly pszichiátriai eset is. Csak kérdezem, mennyire idióta az, akit valaki 10.000-szer elküld a j.b...f...ba, nem szól hozzá de az iq-betyár mégis írogat neki, kérdezgeti ??
Egyszerûség 76 babika a neved.Wazze.
Nem tervezek sokat erre a fórumra látogatni csak ha majd már lepattansz innen. Sértegetni pedig nyugodtan lehet téged, úgysem fogod fel.

Remélem megnyugodtál, hogy mindezeket nem pü-ben írtam le.