Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2012 febr. 15. - 20:22:12
(30527/65967)
Annyira jó, hogy lefordítottátok ezt a filmet....hozzásegít megérteni NGssit, a lelkivilágát,
az érzékenységét, azt az írását amit a GS-ról írt, látni azt a fejlõdést amit a siker az elismerés
hozott Neki....a viszonylagos megerõsödést, változást....

Köszi a fordítóknak ezerszer is!!!!
ani.net54 2012 febr. 15. - 20:17:42
(30526/65967)
...benne vagyok:))))én a pezsgõt szeretem a legjobban vagy valamilyen koktélt vagy vermut félét,
mint martini, campari....majd még kitalálom addig :))))
ani.net54 2012 febr. 15. - 20:15:12
(30525/65967)
A zene kicsit "zizi", de a képek nagyon jóóóóók..

Elnézegetve õket, lassan már nincs olyan fotó, amit ne láttunk volna...és
90%-a ott csücsül mindenki gépén....
ani.net54 2012 febr. 15. - 20:09:49
(30524/65967)
Szia Teca!

Oké, rendben....mivel ünnepeljünk???:))))

Igen, akkus mini kézmelegítõ...mindent kitalálnak, csak hogy dolgozzanak...
ani.net54 2012 febr. 15. - 18:17:39
(30523/65967)
Szia Teca, tényleg a port volt lassú, olvastam mindenki panaszkodott:((((én meg már emlegettem a
szerelõt:((((

Jövõ kedden akkor befejezzük a 15. részt.
ani.net54 2012 febr. 15. - 18:07:00 Előzmény Maryu
(30522/65967)
Kedves Maryu, egyetértek....már én is teljesen lázba jöttem, nagyon csípem Junkit is... milyen lesz, ha Drága NGssit várjuk.....
ani.net54 2012 febr. 15. - 18:01:45 Előzmény ruca60
(30521/65967)
Nagyon cuki kép:)))))))
ani.net54 2012 febr. 15. - 17:59:32
(30520/65967)
Egy elkésett Valentin napi vidi

http://www.youtube.com/watch?v=Dx30Az9elug
ani.net54 2012 febr. 15. - 17:56:05
(30519/65967)
De jó..."már csak " 150 nap...5 hónap ahhhh.... féllábon is kibírjuk:)))

Sziasztok, szép napot Mindenkinek!

Drága NGssi, Junki barátod ma leszerel, légyszi igyekezz Te is....Várunk!!!!!!
omama2 2012 febr. 15. - 14:14:48
(30518/65967)
Szép napot mindenkinek! Ma kezdõdhet a cm-vágás! Vágjuk le együtt virtuálisan az elsõt!
Marad 149!!:)))
kje 2012 febr. 15. - 13:40:59
(30517/65967)
.
kje 2012 febr. 15. - 09:35:19
(30516/65967)
Nagyon jó! Utána , a jövõ hét végén egy hétre elutazom, azután meg itt lesz nálam pár hétig az anyukám és vele kell lennem, csak bekukkantgatni fogok.
kje 2012 febr. 15. - 09:22:26
(30515/65967)
utólag, Valentine napra:
kje 2012 febr. 15. - 09:06:56
(30514/65967)
és mégegy: http://www.hancinema.net/2012-discharges-and-comebacks-38714.html

2012 discharges and comebacks

There are several stars who are being discharged from National Service this year.

Lee Joon-ki is first. He is going to be completing his duties at the National Public Relations and is being discharged on the 16th. He will start working in Korea as soon as he is out.

There is going to be a fan meeting in Seoul Samg Myeong Art Hall on the day of his discharge and he is going to release his new single "Deucer" in Japan next month. Another fan meeting titled, "Coming Back Lee Joon-ki" will be held in Japan.

Lee Dong-geon, who is being discharged on the 28th of March hinted active movement by signing a new contract with another entertainment company while he was on National Duty. He should start working as soon as there is something right.

Coming out next is Kim Nam-gil. Currently on public service duty, Kim Nam-gil will be discharged in July. It seems that he has been getting continuous love calls although he has 5 more months to go. He is currently looking through the offers with time to spare.

Kang Dong-won will be returning to the arms of fans in August. As little as he was exposed during his military service period, the fans can't wait to see him. Apparently, he is quite happy with the amount of offers he's been getting so far. It is likely that he will be coming back with a movie and not a drama.

Singer Park Hyo-sin is coming out in September. He is well known for his last single "This Is the Way I Live" that was made before he went off for National Service. Writer Yeo Hyeon-jeon from MBC "I Am A Singer" mentioned once that, "I am waiting for the day Park Hyo-sin appears on this program like he said he would".

In December is actor Hyeon Bin. He voluntarily joined the Marines in March last year. Several commercials and advertisements were shown even after he was gone and he was continuously exposed during his military life. He is one of the most looked-forward-to stars once he is discharged.

Other than that are actors Kim Ji-seok-I, Lee Wan brother to Kim Tae-hee, Kim Ji-hoon-I, Kang In from Super Junior, Mithra Jin from Epic High and more are known to be released this year.

Source : news.nate.com/view/20... ( Korean )



Több olyan csillagok, akiket alól Nemzeti Szolgálat ebben az évben.

Lee Joon-ki elõször. Õ megy, hogy befejezte a feladatait a Nemzeti Public Relations és a le nem merül 16-án. Õ kezdi meg Koreában, amint õ ki.

Ott lesz egy rajongó szöuli találkozóra Samg Myeong Mûcsarnok napján a mentesítést, és megy, hogy kiadja az új kislemez, a "Deucer" Japánban jövõ hónapban. Egy másik rajongó találkozó címe: "Coming Back Lee Joon-ki" kerül sor Japánban.

Lee Dong-GEON, aki le nem merül a március 28-utalt, aktív mozgás által aláírt egy új szerzõdést egy másik szórakoztatóipari vállalat, miközben õ volt a hazafias kötelesség. Azt el kell kezdeni dolgozni, amint van valami jobb.

Coming out következõ Kim Nam-gil. Jelenleg a közszolgálati adó, Kim Nam-gil ürítik júliusban. Úgy tûnik, hogy már egyre folyamatos szeretet hívásokat, bár õ még 5 hónap van hátra. Jelenleg nézegette az ajánlatok, a szabad ideje.

Kang Dong-won fogják vissza a fegyvert a rajongók augusztusban. Mint ahogy kevés volt kitéve alatt katonai szolgálati idõ, a rajongók nem várom, hogy láthassam õt. Úgy látszik, õ nagyon boldog az összeg az ajánlatok õ már egyre eddig. Valószínû, hogy õ jön vissza egy film és nem egy dráma.

Singer Park Hyo-sin jön ki szeptemberben. Õ jól ismert az utolsó kislemez, a "This Is the Way I Live", amit tett, mielõtt elment a National Service. Író Yeo Hyeon-Jeon az MBC "Én vagyok az énekes" említette egyszer, hogy: "Várom a napot Park Hyo-bûn megjelenik a program, mintha õ mondta volna."

Decemberben a színész Hyeon Bin. Õ önként csatlakozott a tengerészgyalogosok tavaly márciusban. Több reklámok és hirdetések voltak láthatók még azután elment, és õ volt folyamatosan kitéve idején katonai életet. Õ az egyik legtöbbet nézett elõre, a csillagok, ha már lemerült.

Más, mint hogy a színészek Kim Ji-Seok-I, Lee Wan testvére, Kim Tae-hee, Kim Ji-Hoon-I, Kang In Super Junior, Mithra Jin-tõl Epic magas és több ismert, hogy fel kell szabadítani az idén.

Forrás: news.nate.com/view/20 ... (Koreai)
kje 2012 febr. 15. - 09:02:37
(30513/65967)
A filmkatalógison találtam egy érdekes cikket Márialujza jóvoltából és 56-nak köszönhetõen a forrást is meg tudtam keresni, innen van: http://www.hancinema.net/mistaken-identity-38641.html

Kicsit hosszú, de felteszem angolul és utána google-fordítóval, remélem sikerül kibogarászni.

I've been planning to write on this topic for a long, long time. Somehow other things got in a way and this was postponed. Finally, I had some time to spare and collect my (scarce) thoughts and write a post.

My affair with Korean entertainment developed into serious relationship, this is why so many things amuse me now. Fangirls are one thing, but illusions that fangirls have, are infecting, oops, I mean, influencing the journalism in Korea. And this is not about 'we-all-know-which-website' articles. This is about the trend that has roots in fangirls' perception of their bubble world and how it affect the real world.

I've been translating lately tons of articles and interviews on "Padam Padam... The Sound of His and Her Heartbeats", especially Kim Beom ones, and I think they prompted me to write this. I will begin with this as the starting point, and will move to other areas. I've been reading, to my utmost annoyance, "angel Kim Beom", but it looks as if it was only my problem with that. What's wrong? As far as I know, the angel's name was Yi Guksu, not Kim Beom. This young man only played him, he wasn't his incarnation, right? Why, on all feathers that he lost, articles keep repeating "angel Kim Beom"? Oh I know why – to attract the readers, because no one would give a damn about some random Yi Guksu. But this is a move that proves the main point of this whole article – mistaking the identities.

People mistake drama/movie characters with living actors, with people of flesh and blood. Remember lately "Wild Romance" and the situation when main character beat up the waiter? What did the waiter say? That "Kang Jong Hee is a slut". And fandom exploded. "How can he say Jessica is a slut?" Sorry to rain on your parade, crazy fans, but the waiter never used word "Jessica" in the first place. He insulted the character. A fictional person. Not the person who plays her.

I guess it's too much of brain acrobatics for simple-minded fans.

When Kim Nam-gil appeared in the movie "No Regret", people started to question his own sexual orientation because… he played so convincingly. For them that wasn't a display of pure talent, but instead people thought it's his own personality. And stupid questions followed.

Let me elaborate on this more. Ha Jeong-woo played a psychopath killer in "The Chaser". Does that mean he has killer inclinations in real life? More, maybe he likes to stock up bodies of random mailmen and cyclists in his yard? Playing a killer means you're a killer? If that was a truth, acting would not be considered as art. We could just borrow some guys from jail and film them. And there is not enough of chaebols in Korea to fill the demand for 'Prince Chaebol – sassy poor Cinderella'.

Few examples of what I'm talking about and they are the recent ones, from the previous week:

"Take Care of Us, Captain" Ji Jin-hee kisses Koo Hye-seon out of relief – I don't think that was Ji Jin-hee that kissed her, but the character he plays in this drama.

"Wild Romance" Lee Si-yeong gets stepped on because of Jessica – again, I'm pretty sure it was about DRAMA characters, not actual actresses, but who am I to judge?

"Padam Padam" Jeong Woo-seong not guilty, reunites with Han Ji-min – as far as I'm concerned, Jeong Woo-seong was not charged of anything in real life recently.

No, adding drama/movie title doesn't help actually.

Why this is wrong? Because fangirls, who are coming through hard times called puberty, seemingly can't distinguish between reality and screen illusion. If 'their oppa' kneels before some girl on screen or cries his eyes out, all fandom sighs and believes he's the same in real life too. And then we have the case of "I'd beat my daughter and keep her locked in house" (those who are into K-pop know what I'm talking about). This is why fangirling netizens are so attached to one, preferably idealized and sugary sweet image of their oppa. If 'their oppa' decides to play a bad guy, there is a barrage of angry messages why (WAE!!) they 'forced' him to play such a bad guy, he's a sweet boy!

You know this puts shackles on someone's improvement, right? Idols aside, they rarely evolve into real actors, but don't do this to professional, serious actors!

What if someone plays a charming ladies' man in one work and mentally unstable killer in another? This is how things should work for those, who want to polish their skills.

So yes, actors lend their bodies, their voice, face etc. to the character they are playing, but viewers should stop confusing them. Once again Kim Nam-gil's case and Bidam character. Teenagers across the globe love Bidam. Why? Because of Mr. Kim's face and acting skills. Only because of that (and mainly in this order precisely). The fact he came and swept down all drama and characters is the proof of his skills (albeit he didn't display it fully in "Queen Seon-deok", say what you want), not the character. The character was a rotten, treacherous jerk who was never loved and who never loved anyone. But Kim's persona overshadowed the hideousness of this character and we have now some almost religious cult of this particular person.

Articles follow this trend. My small crusade against that will not change a thing. I may just write angrily about 'journalists' confusing this. Labeling actors does them harm, type-casting kills their evolution as artists, fans do not them any favor demanding they would play 'good guys', 'kkotminam guys' etc. forever.

I seriously fail to see why it's so hard to separate actors from their characters they play.

More harsh version under the link provided.

Pictures used to make the picture have watermak left on them, so the source is stated.

Source : ethlenn.blogspot.com/... ( English )

Már tervezek írni errõl a témáról egy hosszú-hosszú ideig. Valahogy más dolog van, oly módon, és ezt elhalasztották. Végül, volt egy kis szabad ideje, és gyûjtsük össze a saját (szûkös) gondolatait és írjon egy hozzászólásban.

Saját viszonya koreai szórakoztató fejlõdött komoly kapcsolatot, ezért sok dolgot most már mulattatni. Fangirls van egy dolog, de illúziókat, fangirls van, van megfertõzzék, hoppá, úgy értem, befolyásolva az újságírás Koreában. És ez nem a "mi-minden-ami-know-honlap" cikkek. Ez a tendencia, hogy a gyökerei fangirls érzékelik a buborék világ, és hogyan befolyásolja a valós világban.

Már fordítása mostanában tonna cikkek és interjúk a "Padam Padam ... The Sound of Õ és az Õ szívverések", különösen Kim Beom is, és azt hiszem, kéri, hogy írjam ezt. Szeretném kezdeni ezt a kiindulópontot, és más területekre költözni. Azt olvastam, hogy az én legnagyobb bosszúságot, "angyal Kim Beom", de úgy tûnik, mintha ez csak az én problémám. Mi a baj? Amennyire tudom, az angyalom nevét Yi Guksu volt, nem Kim Beom. Ez a fiatalember csak játszott vele, nem az õ megtestesülése, ugye? Miért, minden toll, hogy elveszítette, cikkeket folyamatosan ismétlõdõ "angyal Kim Beom"? Ó, én tudom, miért -, hogy vonzzák az olvasók, mert senki sem érdekel, hogy néhány véletlen Yi Guksu. De ez a lépés azt bizonyítja, hogy a lényeget ez az egész cikket - eltéveszteni az identitás.

Emberek hiba dráma / film karakter az élõ szereplõkkel, az emberek hús-vér. Ne feledje, az utóbbi idõben "Wild Romance" és a helyzetet, amikor fõszereplõt megverte a pincér? Mi volt a pincér mondani? Ez a "Kang Jong Hee egy ribanc". És a rajongók felrobbant. "Hogy lehet azt mondani, Jessica egy ribanc!" Sajnos az esõ a felvonulást, õrült rajongók, de a pincér nem használt szó "Jessica" az elsõ helyen. Sértegeti a karaktert. Egy kitalált személy. Nem a személy, aki játszik vele.

Azt hiszem, ez túl sok agyi akrobatika az egyszerû gondolkodású szurkolók.

Amikor Kim Nam-gil megjelent a film "No Regret", az emberek kezdték megkérdõjelezni saját szexuális irányultsága, mert ... õ játszott olyan meggyõzõen. Számukra ez nem volt a kijelzõ tiszta tehetség, hanem az emberek azt gondolták, hogy ez a saját személyisége. És hülye kérdés követte.

Hadd dolgozzon ki ezen a több. Ha Jeong-woo játszott egy pszichopata gyilkos "The Chaser". Ez azt jelenti, õ gyilkos hajlamait a való életben? További, talán szeret feltölteni szerveinek véletlenszerû mailmen és a kerékpárosok a kertjében? Játszik a gyilkos azt jelenti, te vagy a gyilkos? Ha ez volt az igazság, a színjátszás nem tekinthetõ mûvészetnek. Így egyszerûen kölcsön néhány fickó a börtönbõl és a film õket. És nincs elég chaebols Koreában, hogy töltse ki az igény a "Prince Chaebol - pimasz szegény Hamupipõke."

Néhány példa, amit én beszélek, és ezek a közelmúltban is, az elõzõ héten:

"Gondoskodik rólunk, Captain" Ji-hee Jin csók Koo Hye-seon ki megkönnyebbülés - Nem hiszem, hogy volt, Ji-hee Jin, hogy megcsókolta, de a karaktert játszik ebben a drámában.

"Wild Romance" Lee Yeong-Si gets lépett miatt Jessica - megint, biztos vagyok benne, ez volt a dráma karakter, nem tényleges színésznõk, de ki vagyok én, bíró?

"Padam Padam" Jeong Woo Seong-nem bûnös, újraegyesíti Han Ji-min - amennyire én vagyok érintett, Jeong Woo Seong-ben nem kell fizetnie semmit a valós életben az utóbbi idõben.

Nem, hozzátéve, dráma / film címe valójában nem segít.

Ez miért baj? Mert fangirls, akik jönnek a nehéz idõk úgynevezett pubertás, látszólag nem tud különbséget tenni a valóság és illúzió képernyõn. Ha a "saját oppa" letérdel elõtt néhány lány a képernyõn, vagy sír a szemét, minden fandom sóhajt és azt hiszi ugyanaz a való életben is. És akkor mi a helyzet az "Én verte a lányom és zárva tartani vele a házban" (azok, akik a K-pop tudom, mit beszélek.) Ezért fangirling netizens annyira kötõdnek egy, lehetõleg idealizált képe és a cukros édes azok oppa. Ha a "saját oppa" úgy dönt, hogy játsszon egy rossz fiú, van egy sora, miért dühös üzenetek (WAE!!) Bekezdése szerint "kényszerítette" õt, hogy játsszon egy ilyen rossz ember, õ egy kedves fiú!

Tudod, hogy ez teszi a bilincsek valaki javulás, igaz? Bálványok félre, ritkán fejlõdik valódi színészek, de ne tedd ezt professzionális, komoly színészek!

Mi történik, ha valaki játszik egy bájos nõi férfi egy munka és mentálisan instabil másik gyilkos? Így a dolgok mûködnie kell azoknak, akik szeretnék csiszolni tudásukat.

Szóval igen, színészek kölcsön testüket, hangjukat, arc, stb a karakter játszanak, de a nézõk abba keveri õket össze. Ismét Kim Nam-Gil ügy és Bidam karakter. A tinédzserek az egész világon szeretik Bidam. Miért? Mivel Mr. Kim arca és cselekvés képességeit. Csak azért, mert az, hogy (és fõleg pontosan ebben a sorrendben). Az a tény, jött és söpörte le az összes dráma és a karakterek is azt bizonyítja tudását (bár õ nem jelenik meg teljes egészében a "királynõ-fénygömb deok", amit akar), nem a karakter. A karakter volt egy rohadt, alattomos bunkó, akit soha nem szeretett, és aki soha nem szeretett senkit. De Kim személyiségét háttérbe szorították hideousness ezt a karaktert, és van most pár szinte vallásos kultusza az adott személy.

Cikkek követik ezt a trendet. Az én kis keresztes hadjárat ellen, hogy nem fog változni a dolog. Én is csak annyit írj a dühösen "újságírók" zavaró ez. Címkézése szereplõk nem kárt szenved, típuskonverziókról megöli az evolúció, mint mûvészek, a rajongók nem nekik semmilyen szívességet igényes fognak játszani "jó fiúk", "kkotminam srácok", stb örökre.

Én komolyan nem értem, miért annyira nehéz különválasztani a színészek játszanak a karakterek.

További kemény változata a linkre.

Képek használják, hogy a kép watermak van hátra õket, így a származási hely megjelölése.

Forrás: ethlenn.blogspot.com / ... (Angol)
kje 2012 febr. 15. - 08:38:45
(30512/65967)
Ugyan, nelegyen!

A múltkor sem fejeztük be, és milyen jó volt, hogy tegnap te azt a részt "elmondtad".

Akkor az utolsó részt lehet jövõ kedden, hogy szeretnéd?

Jövõ szerdén megbeszéljük itt a Miindót, biztos olvastad, ahhoz mit szólsz?
kje 2012 febr. 15. - 06:21:40
(30511/65967)
Igen, ugyanazok, nagyon aranyos kép!
kje 2012 febr. 15. - 06:12:39
(30510/65967)
150 nap!
kje 2012 febr. 15. - 06:08:34
(30509/65967)
Jó reggelt, szép napot!
Maryu 2012 febr. 14. - 23:15:14 Előzmény ani.net54
(30508/65967)
Fantasztikus, hogy elértük végre ezt is!!!! De jó lenne ott lenni, mellette. Csak úgy láthatatlanul, amikor kijön a laktanyából.