Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 aug. 19. - 20:30:07
(46007/65967)
És a Fly High?

Tudjuk, hogy Koreában a depresszió is a gyengeség jele. Aki gyenge, azt leírják. Arról nem beszélve, hogy faramuci dolog a depresszió. Aki szenved tõle, - bár tisztában van azzal, hogy beteg, - a lehangolt, pesszimista lelkiállapot miatt nem hiszi, hogy ezen változtatni lehet és kell. A betegség enyhébb esetében a beteg az aktivitásra avló képtelenség miatt nem fordul maga ellen, de ha elhatalmasodik a baj, az élet értelmének hiányát érezve mégis bekövetkezik a tragédia.
Megjegyzendõ, hogy nálunk is meglehetõs közönnyel viseltetik a környezet a depresszióval küzdõ betegek iránt. A szervi bajban szenvedõ betegekkel sokkal empatikusabbak vagyunk, mint a lelki betegekkel.
Min-Rin 2012 aug. 19. - 20:00:35
(46006/65967)
Tudom, nem biztos, hogy egy ilyen békés nyár végi estén erre vágytok, de ezt az elõzõhöz kapcsolódó írást még ideteszem.
Nem emlékszem, olvastam csak, vagy be is linkeltem a topikba.

http://koreanvibe.com/40-percent-of-actors-considered-suicide#more-148

Elgondolkodtató, szomorú és tanulságos. :(((
Min-Rin 2012 aug. 19. - 19:52:23
(46005/65967)
Tokki! Olvastad ezt? Régi, tavaly májusi hír, most botlottam bele!

http://koreanvibe.com/film-director-kwak-ji-gyoon-commits-suicide#more-473
juud 2012 aug. 19. - 19:08:56
(46004/65967)
köszönöm szépen Tokki!
Min-Rin 2012 aug. 19. - 18:52:12
(46003/65967)
Láttátok Gabriel blogjában a japán-koreai ikertestvérek kerekecske-gombocska videóit? Nagyon édesek! :)))
Min-Rin 2012 aug. 19. - 18:47:28
(46002/65967)
Ezt ismerem akkorról, mikor a tévében mutatták. Bár nem szép jelenetek ezek, de akkor is, most is az jutott eszembe, hogy a jelek szerint nekik fontosak az országot érintõ dolgok. Nem kívánom, hogy a magyar parlamentben is tömegverekedések legyenek, de azt igen, hogy politikusaink, - legyenek bármelyik párt képviselõi, - verekedés nélkül, de hasonló szenvedélyességgel képviseljék az ország ügyeit!
Min-Rin 2012 aug. 19. - 18:40:58
(46001/65967)
Milida szíve csücske az In Style magazin szeptemberi számában az õszi férfidivatot mutatja be.

Lee Seung Gi befejezte a "The King 2 Hearts" c. sorozatot, futott az olimpiai lánggal. Július végén Lee Seung Gi és Lee Seo Jin együtt utaztak a hongkongi Disneylandbe egy fotózásra. Seung Gi errõl azt mondta: úgy érzi, Lee Seo Jin az igazi testvére, nagyon örül, hogy együtt utazhattak Hongkongba.


http://www.soompi.com/2012/08/19/lee-seung-gi-is-all-set-for-fall-with-instyle-magazine/
Min-Rin 2012 aug. 19. - 18:06:33
(46000/65967)
Különösen az utóbbi! :))) Szörnyen idegesítõek, de mit tehetünk? Oda vagyunk értük! :))))))))

Elég megnézni a képet! Ütõdött pasik csodálják az a nyomorult Ferrarit!

Nõk ilyet nem tesznek! A nõk csak: ruhát, cipõt, táskát, ékszert - csupa fontos dolgot tudnak így csodálni... :)))))))))
Maryu 2012 aug. 19. - 17:53:06
(45999/65967)
No meg státuszszimbólum és a férfiasság kelléke...
Maryu 2012 aug. 19. - 17:44:36
(45998/65967)
Szétpattantak a lábában a hajszálerek....
juud 2012 aug. 19. - 17:22:19
(45997/65967)
számokban????
please
Min-Rin 2012 aug. 19. - 17:20:40
(45996/65967)
Drága Maryu! Megértelek, de...
Talán elbírja a port, ha én is egy személyes esetet írok be!

Apukám gimnazista korában vízicserkészként rendszeresen evezett a Dunán, holott nem tudott úszni. Sok évvel késõbb anyukájától kérdezte: nem aggódtál miattam? Õ azt válaszolta: dehogynem, mindig rettegtem! Apám rácsodálkozott, hogy mégsem próbálta tiltani. Nagymamám azt mondta: miért tettem volna?

Apám élete végéig élvezettel emlékezett a vízi kalandjaikra.
Maryu 2012 aug. 19. - 17:02:15
(45995/65967)
Azt mondják azért nem a légierõnél tölti a katonaidejét (pedig hívták), mert az legalább 2 és fél év lett volna, így meg csak 21 hónap.
Nekem nem is az ellen van kifogásom, hogy megcsinálta...jó rendben van, vágyott rá....ezt én aztán igazán megértem. 15 évesen az volt minden álmom, hogy pilóta legyek és vitorlázó repülõnek álltam. 16 éves kortól lehet egyedül repülni, edzõ nélkül. Ehhez már kell a kötelezõ orvosi vizsgálat. Addig nem hordtam szemüveget, de kiderült, hogy 1 dioptriás szemüvegre van szükségem...Anyám nagyon boldog volt én kevésbé. Úgy, hogy én megértem õt, de nem így kellett volna csinálnia. Arra rá kell készülni, kemény edzésekkel. Nem csak úgy beülni...ez felelõtlenség az unokáival szemben. Ki fogja õket kényeztetni, mesélni nekik a régi szép idõkrõl?!!
Min-Rin 2012 aug. 19. - 17:01:17
(45994/65967)
Majd ha ejtõernyõvel alászállsz az égbõl! De az a te esetedben ugyanolyan vakmerõség lenne, mint Rain esetében a 9G! :))) Az ugráshoz viszel magaddal egy régi paraplét, hogy jól elagyabugyáld vele ezt a komisz kölyköt? :))))

Ki nem hagyom ezt a jelenetet az életembõl!!! :))))))
Min-Rin 2012 aug. 19. - 16:56:18
(45993/65967)
Egy-két héttel ezelõtt az a hír járta, hogy Lee Min Jung (Big, Midas) és Lee Byung Hun (IRIS) együtt járnak, sõt novemberben házasságot kötnek. Mindkét oldal azonnal cáfolta a hírt, komoly érvekkel támasztva alá érvelését.
Aztán, mostanra... mindkét fél elismerte a kapcsolatot! :))) Mind a ketten be is számoltak errõl honlapjukon.

Lee Byung Hun valami ilyesmivel kezdte bejelentését: Van egy ember az életemben. Õ most a legértékesebb ember az életemben. ... :)

A novemberi esküvõt továbbra is tagadják.

Lee Min Jung idén töltötte be a 30. életévét, Lee Byung Hun pedig már 42 éves is elmúlt. Idõszerû, hogy végre családot alapítsanak!
76 babika 2012 aug. 19. - 16:54:45 Előzmény Myst-Era
(45992/65967)
Sziasztok, Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!:-)

Kedves Era, remélem a lelkesedésemmel, ahogyan ehhez a filmhez vonzódok, neked nem lesz majd csalódás, mert ugye mindenkinek másképpen jön le, amit lát, és hall. A felírat, az megér egy misét, de szerintem ez is a film javát szolgálja azért ilyen szókimondó, és néhol nyers. De a felíratnak, szerintem passzolnia kell a film hangulatához. Ezt a mondat végét, amit írtál nem értem: És ahogy látom KNG is...(?) Na, igen pontosan KNG a lényeg Õ miatta tetszet meg a film. Írtam neked más hasonló témájú filmeket is néztem, de azok nem tetszetek:(KNG a király, hogy ilyen meseszerûen fogalmazzak, Õ az elsõ, hiszen vele kezdõdött minden, férfi színészek terén. A többi színész meg a herceg!:-) Mert elõtte a Palota ékköve volt a kedvencem! Several Questionst nézd meg abban is KNG szerepel, és nekem nagyon tetszik! Teljesen másoldaláról fogod õt látni. A mi Maryunk fordította 2-episodból áll! Sok benne az ismerõs színész.:-) A BG sorozathoz írtál valamit, hogy te teljesen más szemszögbõl nézted a sorit. Ez viszont érdekelne, hogy érted ezt? Írd meg légy szíves. Köszönöm.
http://youtu.be/6jcGgACdDoY Ezt nézd meg, kedvencem!:-)) No Regret concertbõl egy részlet. Sokat kerestem, hátha talán megtalálom végig az egészet, de nem találtam meg:(((
Maryu 2012 aug. 19. - 16:48:41
(45991/65967)
Így igaz! Hülye gyerek! Kerülne a kezem közé....
juud 2012 aug. 19. - 16:48:29
(45990/65967)
nem az!!

valóságos, és már beszéltünk tán róla, szóval ez is az Õ élete, vágya, tegye.

és mit számít meddig élünk
ha kihagyjuk az álmok megvalósítását, részvételeket amik elénk jönnek akkor minek is még 50 év? abban mi lesz JOBB?
minthogy az 1%-ban lehetek!! a kiválasztottak közül is az alig teljesíthetõt megcsinálni!

és milyen lehet pl Besenyei Péter élete-ha csak mezõgazdasági repülõvel szúnyogírtást tehetne?
Besenyei Péter életfilozófiája:
""A boldogság egyik alapja az elégedettség. Érhetünk el bármit, kaphatunk a sorstól bármi jót, ha azzal nem vagyunk elégedettek, boldogtalanságra vagyunk ítélve. De az elégedettség nem jelenti azt, hogy ülhetünk a babérjainkon, és nem kell törekednünk többre és jobbra."

imádom Raint ezért is! hogy kell neki, ki kell próbálja
/nem ment hivatásos katonának, nem vadászpilóta pályafutást, karriert, sorsot választotta, de kipróbálta magát!!
így kell tenni! amit lehet mindig meg kell lépni! hogy ne legyen 80 évesen keserû bátyó.;-)/

ujráztam, már errõl sokat csacsogtam. bocs.
Maryu 2012 aug. 19. - 16:46:24
(45989/65967)
Minél többet nézem a videót, annál inkább úgy érzem, hogy reklámfogás. 9G-nél sokkal jobban el kellett volna torzulnia az arcának. Vagy pedig a felvétel még a G-teszt elején készült....
Maryu 2012 aug. 19. - 16:36:30
(45988/65967)
Igen, fantasztikus az akaratereje. Csak attól félek, éveket vehetett el ezzel magától. Engem az képeszt el a legjobban, hogy ezt megengedték neki. Titkon azt remélem, hogy kacsa az egész. Van egy kis igazságmagja, a többi körítés....de tudva azt a tényt, hogy neki muszáj mindenben a legjobbnak lenni, még az is lehet, hogy igaz! És itt van ez a kép is, no meg a vidi is róla. Habár, nézve a vidit, ez egy jó reklámfogás...
http://youtu.be/dtfKsoseL7s