Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2012 aug. 24. - 08:09:45
(46547/65967)
Jó reggelt, szép napot!
Kedves Min-Rin persze hogy ez a fórum nem csatatér. Én egyet nem értek, még pedig azt, én leírtam a véleményemet, de Te elkezdted elemezgetni. Mindenkinek tiszteletben kell tartania a másik véleményét így van, neked is. Én semmi ilyet nem írtam, hogy ani.net itt bárkinek a véleményét megakadályozza!
Mivel itt sokan egy véleményen voltak, ezért én itt a fórumon, egyetérthetek ani.nnettel azon, hogy Õ is hasonlóan vélekedik, mint én! Ennyi, ezen nincs tovább szerintem mit beszélni! Tõled hogyan kértem volna megerõsítést, ha Te más véleményen vagy?
Tovább nem szeretnék ezzel a dologgal foglalkozni, mondjuk idáig sem értettem, hogy amit ani.netnek írtam, miért vontál érte felelõsségre? De mindegy hagyjuk. Így igaz, majd az élet eldönti, hogy hogyan alakul KNG élete!:-))
Mindenki másképpen gondolkodik, de ez nem baj, mert nem vagyunk egyformák!
Min-Rin 2012 aug. 24. - 08:08:52
(46546/65967)
Igen, ezt a koreanvibe-on is megállapították. Valami olyasmit írnak, hogy ez az eset nagyon sajnálatos a további karrierje szempontjából. Nem véletlen, hogy a szerencsétlent annyira kiborította a hír, hogy eltávolították a sorozatból.
Min-Rin 2012 aug. 24. - 08:06:31
(46545/65967)
Ha a Ghost-ra vonatkoztatva írod, hogy japán színésznõ játszik benne, akkor én viszont azt írom, hogy ez japán film, ezért japán a nõi fõszereplõ! :))) A férfi fõszerepre viszont nyilván azért választottak koreai színészt, mert a történet szerint a pasi koreai. Így abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy Song Seung Hee-t bámulhatjuk a japán remake-ben! :))))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 07:50:20
(46544/65967)
A Five fingers-bõl eltávolított Eun Jung helyét máris átvette egy új jelölt! Augusztus 22-én hozták nyilvánosságra, hogy a T-Ara tagja, Eun Jung nem vesz részt a sorozatban, másnap már megnevezték az utódot: a Bridal Mask-ban sikeresen szereplõ 19 éves színésznõ, Jin Se Yun veszi át a szerepet.
Min-Rin 2012 aug. 24. - 07:42:29
(46543/65967)
Kedves Babika! A topik nem harctér, ahol az eltérõ elgondolások igazságát erõvel kell eldönteni! Az egy-egy oldalon levõk száma pedig végképp indifferens. Attól nem lesz igaz valami, hogy sokan állítják. A topik alkalmas lehet arra, hogy érvekkel meggyõzzük egymást, ennek persze elõfeltétele, hogy elolvassuk, megértsük azt, amit mások írnak. Akkor sem történik semmi, ha a meggyõzés nem sikerül. Azt viszont mindenkinek, - neked is, - tudomásul kell venni, hogy különböznek/különbözhetnek a vélemények. Amennyiben saját vélekedésedben elbizonytalanodtál és a megerõsítést vártad Anitól, tudomásul vettem. Megfogalmazásod nem ezt fejezte ki, hanem egyértelmûen arra engedett következtetni, azt várod, hogy Ani megakadályozza mások eltérõ véleményének megfogalmazását. Erre viszont senki nem kapott itt felhatalmazást! Ezért arra kérlek, vedd tudomásul, hogy nem gondolkodunk azonosan minden kérdésben. Ha olyan bizakodó vagy, mint amilyennek mondod magad, akkor nem fog továbbra sem zavarni, ha mások másféle véleményüket adnak hangot. Kénytelen is leszel vele, mert a megfelelõ kulturált stílusban beszélgetõk egyikét sem zárhatja ki senki amiatt, mert egyes dolgokról másképp vélekedik!
Azt majd eldönti az idõ és az élet, hogy ebben a KNG körüli vitás kérdésben kinek van igaza!
76 babika 2012 aug. 24. - 02:00:41 Előzmény Min-Rin
(46542/65967)
Kedves Min-Rin, most értem ide, vége lett A hídember címû filmnek. Jaj de nagyra tartom Eperjes Károlyt.:-)) És a szerep, amit eljátszott, megható, és egyben megrendítõ volt számomra, pedig nem most nézem elõször a filmet.
A legnagyobb magyar!
Hogy miért is vártam annyira ani.netre? Mert napok óta olyan írások íródtak a fórumon hogy nem szép a képeken KNG, nem tetszik, sokkal jobban nézet ki a BG-os képeken! Szinte éreztem a negatívumot,persze mindenkinek más az izlése, nem vagyunk egyformák. De amikor már sokan ezt írták, akkor gondolkodtam el, nem jól szemlélem talán a képeit, a dolgokat? Én bizakodó típus vagyok, érzem, hogy KNG talpra fog állni, és biztosan ezt érzi még nagyon sok rajongója is.:-))
A fb-on érdekes módon, szinte mindenkinek tetszenek a képei, örülnek még annak is, hogy látják! Teljesen lelki beteg lettem, támogatásra volt szükségem hogy nem szabad feladnom, és tudtam, hogy ani.net azok közé tartozik, akik erõt adnak ahhoz, hogy továbbra is minden rendben van. Írni tudjak itt a fórumon, és képek után kutasak mindenki örömére! Akkor ijedtem, meg amikor már Pattika is hasonlót írt, pedig Õ sok mindent tett itt a fórumon még vidit is készítet, idõt, energiát, nem sajnálva. Persze hogy mindenki véleménye fontos, és én, tiszteletben tartom! Nem is értem, hogy miért írtál ilyet hogy bölcsek köve nálam van-e. Nincs! És ezt a felelõsségre vonást sem értem a részedrõl! Maryu elégé el van foglalva a fordítással, kje nem tudom, hol van, akik régóta itt vannak a fórumon, szinte most nincsenek.:-(Éreztem, hogy ani.net biztosan fog írni, ha ideje engedi neki. Ezért most megnyugodtam, minden rendben van, és KNG jól lesz, kipiheni magát és visszatér közénk!:-)) Ennyi, az én lelki békémet tette helyre ani.net írása!:-)) Igen nekem, minden képen tetszik KNG nem tehetek róla. Elfogadom azt, amit õ akar! Hiszen nincsen más választásom, mert több ezer km-er, ami távolság van közte és mi közöttünk, akik itt a fórumon beszélgetünk, meg írjuk a gondolatainkat! Ne haragudj, de én ilyen vagyok!
Munkahelyen nem foglalkoznak a kolleginák, az én koreai sorijaimmal, azt sem tudják mi az, hogy feliratot teszek a filmre, vagy kibontom, stb. Csak itt lehet megbeszélni sehol máshol!:-) Remélem mindenre választ adtam, ha mégsem akkor, írjál nyugodtan!:-) Én azokat a képeit szeretem ahol természetes, nincs rajta külsõ „máz”. Amikor önmaga! Olyan sok mindent tudnék még írni róla, de szerintem, csak ömlengés lenne a részemrõl, azt meg nem szeretném.
Szép álmokat kívánok mindenkinek!
fürjrigó 2012 aug. 24. - 01:47:34 Előzmény 76 babika
(46541/65967)
Igen, ez maori köszönés!

Köszi a képeket, én is bizakodom Oppa visszatérésében!
Min-Rin 2012 aug. 24. - 00:31:22
(46540/65967)
A Strawberry on the Shortcake c. sorozatot a JDorama elkezdte fordítani, de úgy látom, a 10 epizódból csak kettõ van felrakva. Viszont nem sorolják a folyamatban levõk között.

http://www.jdorama.hu/sos.html
Min-Rin 2012 aug. 24. - 00:13:40
(46539/65967)
A fiú Hideaki Takizawa, beceneve Takki. :)
Min-Rin 2012 aug. 24. - 00:08:41
(46538/65967)
Tokki! Most jöttem rá, honnan ismerõs a Ghost nõi fõszereplõje! Õ játszotta a fiatal tanárnõt a Majo no Jouken-ben.
Min-Rin 2012 aug. 23. - 23:19:00
(46537/65967)
Jó éjszakát, szép álmokat!

Bizakodjunk, hogy születnek még ehhez hasonlóan csodás, új alakításai a drágánknak! :))

Most nyugiban megnézem a videót! :)))
ani.net54 2012 aug. 23. - 23:14:05
(46536/65967)
Min-Rin 2012 aug. 23. - 23:13:38
(46535/65967)
:))) Jó éjszakát nektek is! :))))))))))
ani.net54 2012 aug. 23. - 23:09:47
(46534/65967)
Jó éjt Mindenkinek!
ani.net54 2012 aug. 23. - 23:08:08
(46533/65967)
Jól írod, nem vagyok vele kapcsolatban elvakult, csak elfogadó....
Olyan messze van tõlünk, nem tudhatjuk, nem ismerjük a gondolatait, az indíttatását dolgok,
történések iránt, mit miért tesz...
minden az õ akarata, döntése...csak szemlélni tudjuk, és vmilyen szinten elfogadni
Min-Rin 2012 aug. 23. - 23:05:04
(46532/65967)
Köszi a képet! :))))
Min-Rin 2012 aug. 23. - 23:04:02
(46531/65967)
Szép este volt, most megyek filmet nézni! :)

Szép álmokat!

Van aki már ágyban van! :))))
Min-Rin 2012 aug. 23. - 23:00:43
(46530/65967)
Teljesen megegyezik a véleményünk! :)
Min-Rin 2012 aug. 23. - 22:53:23
(46529/65967)
Egyetértek veled, természetesen nem tudjuk befolyásolni!

Azt viszont egész életemben kerültem, hogy a szeretet elvakítson! Akiket a legjobban szeretek, azoknak a hibáit is képes vagyok meglátni. Akikre hatni tudok, - KNG-re nyilván nem, - azokkal szemben szükséges is a hibák észrevétele, hiszen ez teszi lehetõvé, hogy segítsek nekik kijavítani.
Az elvakult majomszeretet többet árt, mint használ, és mindig vannak, akik mégis ezt választják, vagy csak erre képesek. Ez ugyan mindenkinek a magánügye, ha viszont másoktól is ezt várják el, akkor az elfogadhatatlan!

Tudom, hogy te nem vagy ilyen, alapjaiban mindig egyet is szoktunk érteni egymással! :)
ani.net54 2012 aug. 23. - 22:45:35
(46528/65967)
Én nem akarok abszolút lemondani róla, sõt!!!!
Legnagyobb kívánságom, hogy színészként boldogítson bennünket, azt hiszem ezt írtam is....
..de ha nem teszi, úgy sem tudunk mit csinálni, csak elfogadni....attól én még
szeretni és tisztelni fogom, ha másért nem az eddig letett munkái, megnyilvánulásai alapján....