Téma: Kim Nam-gil

Pattika69 2012 nov. 09. - 07:40:48 Előzmény ani.net54
(51027/65967)
Jaj, ez a kép nagyon jóóóóó!!!!
Olyan kis aranyos rajta!!!!:))))
Pattika69 2012 nov. 09. - 07:38:54 Előzmény 76 babika
(51026/65967)
Köszi Babika ezt a minden részletre kiterjedõ elemzést!!!:))
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:31:28
(51025/65967)
Elköszönök, legyetek jók ...vagy rosszak..!!!!

Pihenjetek, filmezzetek vagy aludjatok egy jót!!!

Szerencse ez egy szerkesztett plakát...ti eltudjátok Oppát képzelni vámpírnak????
Eljátszani biztos jól eltudná, de én nem szeretném ilyen szerepben látni...arra ott van Pattinson...
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:16:54
(51024/65967)
Az meg külön öröm, hogy beletrafáltam:)))))
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:13:19
(51023/65967)
Szívesen:))) Reméltem, hogy tetszik...nekem is, nagyon:)))
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:09:48
(51022/65967)
..ez a kabátféle biztos Japán ...oan férfi "kimonó":)
Milida 2012 nov. 08. - 21:07:48
(51021/65967)
Drága Ani! Zoránnak ez a dala nagyon különleges nekem! Imádom! Köszönöm szépen!:)
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:07:38
(51020/65967)
...hátha Ti sem láttátok még ezeket....

ez a hajából ítélve mostani lehet...
ani.net54 2012 nov. 08. - 21:06:06
(51019/65967)
Én is találtam egy-két általam még nem látott képet...

itt nagyon tenáger:))...olyan kis pufók, mint egy jól lakott napközis:))
ani.net54 2012 nov. 08. - 20:54:35
(51018/65967)
Még mindig tudsz új képet varázsolni, bingó !!!!
ani.net54 2012 nov. 08. - 20:52:52
(51017/65967)
Szavaztam!

Oppa No1.

51,38%
ani.net54 2012 nov. 08. - 20:46:22
(51016/65967)
Babika, nagyon klasszul és alaposan leírtad a 8. részt, köszi Neked!!!!!
Még az is maga elé tudja képzelni, aki nem is látta.....mint pl én:))))

Már a Pattika hsz-einél éreztem, hogy vmi nem stimmel, amiket írt én azt nem láttam,
de most a te leírásod alapján 100%-os, hogy az én 8.részem hiányos:((((
most ahogy visszagondolok rövidnek is találtam és nem volt meg a szokásos vége....szóval
le kell töltenem még egyszer, mert nem teljes ez a rész....
ani.net54 2012 nov. 08. - 20:37:45
(51015/65967)
Szép estét Mindenkinek!

OFF

Köszi Milidám, nagyon kedves vagy....most jöttem tõlük, átadtam mindenki jókívánságát...
örültek és õk is köszönik:))))

Igazatok van a "fokozatokkal" kapcsolatban...meg is "fedett" a 87. évében lévõ penge elméjû
papa, hogy nem lehetek ennyire feledékeny, hiszen az 50-et is ünnepeltük, és az volt az ARANY..
úgy hogy jövõre tényleg GYÉMÁNT jön!!!!!!

Pattika, Milida köszi a kiigazítást, küldök Nektek egy-egy dalt:)))

http://www.youtube.com/watch?v=vpCwnsd4RmY

http://www.youtube.com/watch?v=CliIM4xheYo
76 babika 2012 nov. 08. - 16:34:59
(51014/65967)
Sziasztok! Nagyon nagy a csönd.:(

http://youtu.be/XrxuzP5ajvc

http://youtu.be/lQOLN5ARQJ8 Bad Guy BTS: Gun Wook's Room

http://youtu.be/Pn7CMLBRREo tribute for kim nam gil military enlistment2.wmv

http://youtu.be/lULDWe6B_D4 Kim Nam Gil in Japan
76 babika 2012 nov. 08. - 12:25:04
(51012/65967)
Oh hadnagyot hazakíséri Bu Seon.izalmas beszélgetés alakul ki köztük, elég sírós jelenet volt! Ahol megtudjuk miért került árvaházba Young Joo.Köszönöm, hogy életet adtál nekem, nagyon megható szavak ezek Young Joo szájából. Megérkezik a nevelõanya is, miközben õk ketten nagyon fontos dologról beszélnek, még sírnak is. Ennyi év után végre elõtörnek belõlük a szavak, és a könnyek utat találnak maguknak!!
Érdekes Bu Seon megmenti a helyzetet, azt mondja Õ a takarítónõ!
Itt valamit mondani akar, Oh hadnagy a nevelõanyjának, de Bu Seon belé folytja a szót!
Bu Seon azt mondja lányának, nem teheted ezt vele, hiszen Õ volt az, aki téged fölnevelt maradjon minden, így ahogyan most van! Erre azért majd kíváncsi leszek, hogy így marad-e a helyzet, mert Oh hadnagy is elég lelkiismeretes!
Jun Ki késõbb látogatóba megy, Oh hadnagyhoz, mint egy elegáns úr virágot visz, és még egy szép dobozban valamit. Nagyon szereti a lányt, de az valahogyan nem akarja viszonozni Jun Ki érzéseit. Jun Ki belülrõl szenved!
Jun Ki bemegy az ajtón, mert nyitva találja, de a lány éppen anyja után ment, és a lakás üres!
Jun Ki, ahogy szétnéz, azonnal meglátja Jung Do pulóverét, szépen ki van mosva, most szárad! Nagyon rosszul esik neki, és alig jön, meg Oh hadnagy, egy kis ürügyet kitalálván sértve, és lelkében a féltékenységgel távozik!
Chaerinek telefonál, és kéri, jöjjön, hogy tudjanak beszélgetni!
Érdekes ez különben, hogy mindig a másik fél párjával beszélik meg a problémáikat, lelki bajaikat, sértõdöttségüket!
És a végén akkora csattanós jelenettel zár a rendezõ!!
Jun Ki és Chaeri sétálnak, és észreveszik a túl oldalon Jung Dot és Oh hadnagyot amint éppen Jung Do támogatja, Oh hadnagyot, lelket önt belé, támogatja õt!!! A 8 résznek vége, a 9 rész szerintem még izgalmasabb lesz!! De szerintem Jung Do Chaerit szereti, csak Chaeri nem tudom, miért nem viszonozza a fiú érzéseit!
76 babika 2012 nov. 08. - 12:01:51
(51011/65967)
Jung Do megint egy érdekes esetet kap, olyan hétköznapinak tûnik, de mégsem az!!
Szupermarketben látunk egy anyukát, aki éppen a bevásárló kocsiban ülõ 4-éves kisfiát tolja, a bevásárló kocsi kereke kitörik és a gyermek a fejét nagyon beüti. Majd késõbb látni fogjuk, hogy milyen más a szokás, és a szabály. Szokás a gyermeket beleültetni a bevásárló kocsiba, én is ezt teszem a fiammal, de nem szabályos, nem szabad. Milyen bonyolult is a jogrendszere!!!
Mivel a gyermek a fejét beütötte, mûtétre lenne szükség, de az nagyon drága!
Egyedül neveli fiát az anyuka, és szegény ez neki nem megengedet, hiszen alig tud megélni!
Szupermarket menedzsere mindent kitalál, hogy ne kelljen fizetniük, mert akkor mi lesz, kérdi Õ. Mindenki ide fog jönni és pénzt kérne, ezt nem lehet!!!
Egy nagyon kedves jelenet számomra Jung Do táblával a hátán járkál a szupermarketben és szemtanúkat keres! Még is csak vannak jó emberek!!!
A szupermarket eladói közül senki nem látott semmit, mindenki félti az állását. Nem mernek beszélni. Ezt valahol megérti az ember, de itt egy gyermek élete a tét!!!
Jung Do sikerrel jár azon a napon egy híres színésznõ járt a szupermarketben, mikor történt a baleset. És valaki fölvette az egészet kamerával! Éljen!!!
A színésznõ neve: A tökéletes seggû Gu Yeon Jung.
Jung Do macit vesz a gyermeknek, amit el is visz és anyukának oda is adja. Anyuka teljesen kétségbe van esve. Ez teljesen érthetõ, minden anya félti gyermekét!!!
Milyen mocskos dolgokhoz fordul a szupermarket menedzsere, azt állítják a kisfiú hiperaktív, azért hogy ne kelljen fizetniük!
De mikor Jung Do lejátssza a felvételt a menedzsernek, onnantól megoldódnak a problémák!
Jung Do nagyon ügyes, lelkiismeretes ügyész!!!!
Mi Sunnal és Bu Seonnal szélhámosság történik,a képek napvilágot láttak Miss. Korea.
Bu Seont miért kerüli, Duk Soo???? Miért nem engedi közel magához??
Jun Ki is kap egy ügyet, de Õ nagyon magabiztosan kezeli a helyzetet!
Jung Do vesz egy autót, Mangonak, nagyon aranyos gesztus tõle!!
Hiszen a tettek, többet érnek, mint a szavak vallja ezt Jun Ki és most már Jung Do is.
Jun Ki arra kéri, apját legyen vele õszinte, apa és fia beszélgetnek! Chaerit sajnos becsapják, és szobára akarják cipelni, de Jun Ki a lehetõ legjobbkor érkezik és megmenti a lányt a kényes helyzetbõl!!
Annyira szeretem, hogy Jun Ki ilyen határozott és mindent elintéz, amit csak lehet!
( Már nem sok van.)
76 babika 2012 nov. 08. - 11:27:28
(51010/65967)
WSC 8 rész!
Oh hadnagyot a combjánál megszúrják, miközben a bûnözõt próbálja megbilincselni. Jung Do ahogy ezt észre veszi, azonnal siet vele a kórházba!
Egy másik képet látunk, ahol Jun ki, és Chaeri beszélgetnek, nevetgélnek, és az egészrõl még csak sejtésük sincsen!
Valamit most komolyan, de nem értek, most akkor ki, kihez tartozik???
Jung Do értesíti Mun hadnagyot a fejleményekrõl. Jun Ki, virágot visz éppen, mikor értesül róla hogy mi történt, Oh hadnaggyal, virágot eldobja és siet a kórházba!
Jung Do éppen beszélget Oh hadnaggyal, próbálja felvidítani, mikor Jun Ki megérkezik és benéz az ajtón, nagyon nem tetszik neki, amit oda bent lát. Bánatában és dühében, lelkében a féltékenységgel, leül kint a váróban!
Jung Do kijön egy pár perc múlva menne telefonálni de Jun Ki meg állítja, és féltékenységi jelenetet rendez! Szegény Jung Do nem igazán érti, hogy mi ez a nagy kirohanás Jun Ki részérõl, de mikor Jun ki azt mondja neki: Ez az én asszony, aki megsebesült! Akkor talán már Jung Do érzi, hogy rosszkor volt, rossz helyen!
Jun Ki szemei ölni tudnának, ha lehetne annyira féltékeny, és dühös. Õ miért nem tudott semmirõl.
Oh hadnagy gondolkodik, mikor Jun Ki megérkezik.
Fantasztikus jelenet következik, Nagyapa, fia, és unokája, beszélgetnek, közben esznek, nagyon bírom õket, de ahogyan olvastam mindenki szereti a soriban a 3 férfiút!
Ez érdekes Jun Ki nem is tudott róla, hogy Chaeri Jung Doval van? Ezen még én is meglepõdtem!Most a kórházban találkoznak újból, szinte állandóan egymásba botlanak!
Jung Do kihallgatja, Jang Jung Taerát, aki nem akar semmit mondani! Közben Jun Ki apukája dühöng, nem úgy mennek a dolgok, ahogyan Õ szeretné. Míg alkalmazottja mindennel próbálja csitítani fõnökét, és sikerül is neki: Jung Do nagyapja és apja szerepelnek a bûnügyi nyilvántartásban! És egy közmondás: „Ordíts keletrõl és majd megkapod a magadét nyugatról”.
Chaeri énekel: Tegnap miattad nem tudtam aludni.
Ha veled lehetek, nagyon boldog lehetek.
Fiatalabbnak fogom érezni magamat. De az éneket megzavarják. Következõ jelenet, amit kicsit furcsának tartok Duk Soo rizst oszt szét, ami dobozban van, mellé leves egy nagy tálban! Nagyapa, Duk Soo, Jung Do, Chaeri egy tálból esznek, ez valami szokás?????Oh hadnagyot, Jun Ki meglátogatja a kórházban. Jun Kin kék pulóver van és a nyakában egy nyaklánc talán ezüst? Az egész megjelenése, olyan üdítõen hat az ember lányára, és olyan fiatal még!:-)) (Írom a másik felét tovább.)
76 babika 2012 nov. 08. - 10:54:16
(51009/65967)
Szép napot nektek! Megpróbálom leírni a WSC 8 részét, de nagyon sok lesz, remélem nem baj?:)
Milida 2012 nov. 08. - 00:01:25 Előzmény ani.net54
(51008/65967)
Drága Ani!
Gratulálok a szüleidnek ehhez a gyönyörû évfordulóhoz! Még sok-sok ilyet ünnepeljetek:) És Pattika jól mondta, jövõre már gyémántlakodalmat ünnepeltek majd.:)