Téma: Kim Nam-gil

Hanyíí 2012 nov. 16. - 21:48:19
(51207/65967)
Ez pedig az álló 2500 helyi egységben számolva.

Ezeket a fotókat nem is láttam! Babika!!! Fõ fotó tudor, Te láttad?

Valamint folyamatos a tájékoztatás, hogy hol és milyen mûsorokban szerepel - naponta van.
ani.net54 2012 nov. 16. - 21:48:17
(51206/65967)
Szia Hanyíí:)))

Lazíts, pihenj.... a fárasztó napokat kompenzálni kell!!!
Érzem én is, hogy a nagy elánnal eltervezett dolgok a nap végére feledhetõk, halaszthatók
lesznek:((

Fõztem, és azon kaptam magam, hogy a benti dolgokon megy az agyam...ahhh
kikapcsolódni is tudni kell (kellene)

Tanuljunk Oppától!!!
Hanyíí 2012 nov. 16. - 21:45:47
(51205/65967)
A japán honlapon állati nagy a zsezsgés!

Többek között hirdetik Kim Nam Gil Új Zélandi fotóiból készült naptárát.

Ez a fekvõ - 1500 helyi egység az ára.
Hanyíí 2012 nov. 16. - 21:30:38
(51204/65967)
Szia Ani!

Ezt nagyon jól írtad!!! Tetszik!

Ma nagyon hosszú napom volt. Most elolvastam amit írtatok - olvasgatni jó.
Ma még meg sem néztem van-e valami újság.

Nem volt rossz ez a nap - csak fárasztó. Az ilyen nagymama tipusúaknak.

Cirka úgy tekintek a világra, mint a képen Kim Nam-gil. Nem tudom, hogy kint vagy bent vagyok.

Azon gondolkoztam, hogy tudunk arról valamit, hogy KNG milyen vallású - akarom mondani a családja?
Hanyíí 2012 nov. 16. - 21:17:47
(51203/65967)
Sziasztok!

Jung-do apja nem egyszerûen munkát kap - hanem ezzel a munkával csapdát állítanak neki.

Jon-ki apja, amikor megtudja, hogy Jung-do-hoz került a hamisító ügye - ki akarva használni Jung-do apja és nagyapja büntetett elõéletét - az apján keresztül lehetetlenné akarja tenni Jung-do-t. A beosztottjával felkeresteti Jung-do apjának régi szélhámos társát és ajánlatot tesz neki. Az meg kapva kap ezen - és úgy tesz, mintha õ szerezte volna ezt a szálloda igazgatói állást, holott a szálloda ugyanaz, mint ahol az elején a menyasszony bemutatás zajlott, az pedig Jon-ki apjáé.

Mostantól ez a legfontosabb szál -
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 20:35:39
(51202/65967)
további szép estét,jó beszélgetést!:-)


szép hétvégét kivánok nektek!:-)
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 20:23:47
(51201/65967)
Lányok nézzétek el,hogy kicsit szedett-vedett voltam. Sokat kihagytam,tudom...:-(

Tudom,kevés volt a személyes,helyette a történetrõl írtam.


Várom a ti elemzéseteket is.:-)
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 20:16:26
(51200/65967)
Jung Do hazakíséri a lányt,ki jol összetöri a szívét:

Énekes akarok lenni.Felejts el engem.Jobbat érdemelsz.
És még valami:soha nem szerettelek...

e lányt jol pofon kéne vágni,igy összetörni 1férfi szívét,Istenem miért tette ezt?! jó tudom,énekelni akar,nem lehet pasija...De akkor is,igy eldobni egy embert,ki a mindene,a társa lehetne... Kegyetlen volt...

És Jung do ezután mit tesz,nem leszúrja,kérdõre vonja a lányt,kiabál,hanem kimondja: Szeretlek!:-)
Létezik ilyen pasi?!
ej,e fiút ugy sajnáltam,tiszta szívébõl szereti a lányt,ki elutasítja folyton...


Ha röviden összegeznem kéne e részt: összekuszálódott minden.Chae Ri feladja a szerelmet,Oh hadnagy a fejébe veszi Jung Dot akarja,Joon Ki pedig szenved,mert érzi elveszti a nõt,Jung Do szíve darabokba,de mégis szeret....
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 20:03:56
(51199/65967)
Jung do apja munkát kap,felveszik kis segítséggel a szállodaiparba dolgozni.Ej,de jó volt látni az örömöt mindenkin.
Még Mun hadnagy is meglepõdött,hogy munkát talált.



Az utolsó jelenet Chae Ri énekel a studioban.majd elfelejtem,mikor a szerzõdést megkötik,durva feltételek vannak: se család,se pasi...
elszomorító,hogy szinte magányra itélik õket 1. a hivatás,az éneklés...Ha nem tévedek,anyja is megkapta e lehetõséget,de közbe jött a szerelem,és Chae Ri,igy nem lett nagy énekes...

sajnos a mai világba is ez van,ha dolgozni akarsz elsõ kérdés: mikor szeretne gyereket,családot?

láthatja Jung Do is énekelni.köszönhetõen,h. felhivta a lányt,és felvette helyette egy ember a stúdióban.
istenem milyen büszke volt a lányra,szinte ragyogott a boldogságtol...
a lány meg szomorú volt,h. õ is ott van...

Oppa is nagyon büszke a lányra..-)
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 19:41:22
(51198/65967)
Megérkezett egy újabb kinos beszélgetés, Oh hadnagy és Chae Ri között.

Oh hadnagy szint vall,ej de utáltam ezért.Chae Ri kikényszerítette a vallomást...
Mikor rákérdez Oh hadnagy:szereted e Jung Dot?Chae Ri félrebeszél,hazudik,és kimondja jobbat érdemel nálam...

és akkor meglépi a játékot,Oh hadnagy nyer,a tiéd Jung Do (szánt szándékkal veszített)...:-(

e két nõ közül én mind2be csalodtam.

Oh hadnagy,miért tette ezt,miért áll kettõjük közé,miért nem mondd le a fiúról?!
egyszerûen belemegy...miért nem gyõzte meg Chae Rit,h. nem kell a fiú,sose fog szeretni,õ téged szeret...

a másik hölgy meg feladja,nem harcol,pedig tudja,h. Jung Do nem szereti Oh hadnagyot...
e lány Joon Kinek van igérve,hiszen tudja jól.
miért teszi ezt,miért jobb neki a szenvedés,a magány?!
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 19:31:36
(51197/65967)
Ej,de sok fontos rész van,nem tudom,mit hagyjak ki,mit ne.


a legfontosabb jelenet,Chae Rit Joon Ki beajánlja egy barátjának,és egy dal alapján fel is veszik õt.ej hogy elkomorodott,mikor az érettségijét kérik..

az utcán sétálva rákérdez: miért vagy velem ilyen kedves,segítõkész velem? hiszen Oh hadnagyot szereted,de õ Jung Dot szereti?Vagy féltékennyé akarod tenni? jó kérdések,bátor lány

Honnan tudod h. Oh hadnagyot szereted?
tudom,h. Jung Dot szereted,az arcod elárulta.és beszél a szerelemrõl.


tényleg bizonytalan Chae Ri,hogy mit érez,mert fél szeretni Jung Dot,azt érzi,h. ezt nem szabad.
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 19:16:26
(51196/65967)
Újabb igaz mondás,kivételesen mind 2 férfitõl

Apa: te egy kicsit sok vagy.

A Chae Rivel való kapcsolatról beszélgetnek,és igaza van.Ráerõlteti magát a lányra,nem hagy neki levegõt,idõt...
Ha belegondolunk ugyanezt teszi Joon Ki is...

Nagypapa bölcs mondata: Olyan a fiú,mint az apja.Te is ilyen voltál fiatalon...

Na de begyorsítok inkább,innentõl a fontos jelenetrõl irok...
ani.net54 2012 nov. 16. - 19:11:23
(51195/65967)
csak nyugi Szilvikém:)))..nem vagy egyedül!!!!
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 19:10:49
(51194/65967)
Chae Ri megkapja az autót,és jól leszurja Jung Dot érte,megbántja,hogy nem kell a kocsi,hagyja békén végre...
a lakásban kimondja a mondatot,mi tényleg igaz: Te tényleg Mun hadnagy lánya van...
mert Mun hadnagyhoz hasonlóan,õ is csak szúr,megbánt másokat,hazudik...stb.
Pedig csak szeretetre vágyna...

Következõ jelenet:
végre Oh hadnagy kimondja,mit sejtettünk,hogy igenis egyre jobban huzza a szíve Jung Do felé..:-( Elszomorít a kis hölgy,de a helyébe mit tennénk?!ugyanezt,ki kedvesebb,megértõbb,az felé húz a szívünk...
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 18:59:51
(51193/65967)
lassan mindenki elvarázsol,de Oppa marad az 1helyen.

Olyan érzésem van,mint akinek mindig megtetszik egy férfi,de mégis visszamegy az elsõhöz,ld Oppa.

a fene vinné el,miért olyan különlegesek a koreai pasik,miért adnak,nyújtanak valami jót,újat,mi elbûvöl,ez nem ér...miért kell minden új filmbe lelnem 1 férfiút
ani.net54 2012 nov. 16. - 18:56:37
(51192/65967)
de jó.....én meg belebeszéltem:(((

Érdeklõdve várom a történéseket...
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 18:55:30
(51191/65967)
Szép estét Ani.

örülök neked..-)

ne is mondd,másnap a munkába,árnyéka voltam önmagamnak,hibáztam kicsit,fáradt voltam,kávé se segitett...

nem vagyok idõmilliomos annyira,majd a jövõ héten,lesz 1hét szabim...
ani.net54 2012 nov. 16. - 18:53:52
(51190/65967)
Jó filmezést, látom már Hyun Bin Téged is elvarázsolt:))))
k.szilvia86 2012 nov. 16. - 18:53:00
(51189/65967)
a kezdés momentuma,meglátják Jung dot és Oh hadnagyot ketten.
Ha az arcok mesélni tudnának,akkor a fájdalomról meglepetségrõl mesélnének.

Szó nélkül elmegy Chae Ri..

Joon Kit nem értettem,miért akart találkozni a lánnyal azonnal?elujságolta a jó hírt,h. apuci beleegyezett kettõjükbe (talán a hely,idõzítés nem volt jó).
szerintem látni akarta a lányt,probálta felfogni,megérteni,mit gondol,érez....
ani.net54 2012 nov. 16. - 18:51:02
(51188/65967)
Szia Szilvi, szép estét....
Koreai sorozatot "veszélyes" nézni, fõleg ha idõ milliomos vagy....
ha meg nem, rámegy az éjszakád és másnap szívod meg...:)