Téma: Kim Nam-gil

k.szilvia86 2013 febr. 04. - 20:50:36
(54027/65967)
Szia babika!

jó kis összefoglalók ezek.:-)

ez nagyon jó gondolat:
Mindig csak egy nõt szeretnek...és tényleg,ahogy apa,úgy fia is.:-)
De tudna errõl mesélni Joon Ki is,ahogy ragaszkodik Oh hadnagyhoz...

A tárgyalás tényleg sok papírzsepivel járt,fájdalmas volt szó szerint.Joon Ki is csak lesett,hogy milyen jó ellenfele akadt.

Mikor a tárgyalás után mutatták Duuk sot,ahogy sírt,legszívesebben oda mentem volna és megöleltem volna.:-)
k.szilvia86 2013 febr. 04. - 20:43:38
(54026/65967)
Szép estét mindenkinek!
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:30:06
(54025/65967)
A betérõknek....a mi Lányunk csinálta:))))

http://www.youtube.com/watch?v=9L8yH9IslT0
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:25:14
(54024/65967)
Egyenlõre elköszönök, legyetek jók:))) szándékaim szerint még jövök
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:21:33 Előzmény 76 babika
(54023/65967)
Tudod, szinte minden sorozat kicsit nehézkesen indul, de aztán...na ez is olyan...

Mire kibontakozik a cselekmény, már abba sem tudod hagyni:)))
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:18:12 Előzmény Hanyíí
(54022/65967)
Kedves Hanyíí köszi a pici mosolyt:))))

Tudod milyen jól jön egy munka közben bekukkantónak:)))

Cserébe küldök Neked, egy csillag szemût!
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:14:09
(54021/65967)
Babika, köszi ezt a nagyon alapos, mindenre kiterjedõ szinopszist...jó volt olvasni!

Most csak ennyire van idõm, késõbb még írok...

Ja....és nagyon jók a képek:)))

Ez a kedvencem, nagyon jól el van kapva a pillanat!
ani.net54 2013 febr. 04. - 18:07:08
(54020/65967)
Sziasztok, szép estét!

Lidiát igen csak megihlette Oppa:))))

http://www.youtube.com/watch?v=N1TP7rT6EPQ
76 babika 2013 febr. 04. - 16:11:24 Előzmény Hanyíí
(54019/65967)
Köszi az infót, kedves Hanyíí. Akkor sajnos véget ér a sárkány éve, az évem.:-)))
76 babika 2013 febr. 04. - 16:08:04
(54018/65967)
Chae Rinek megjelenik a kislemeze, és elég sok az érdeklõdõ is.

Chae Rinek és Barbinak lesz egy rendezvény, sajtótájékoztató, ahol meg kell, hogy jelenjenek. Újságírók tesznek föl kérdéseket és azokra kell válaszolniuk az énekesnõknek.

Chae Rinek ebben még nem igazán van tapasztalata, õszintén válaszol mindenre, õt még nem szippantotta magába a szórakoztató ipar minden hamis csillogása, és hazugsága.

Igen ám, csak az a baj, hogy pont ebben az idõben kezdõdik el a második tárgyalása Duk Soonak, így Chae Ri nem is igazán tud figyelni a riporterek, kérdéseire, egyfolytában az óráját figyeli!

Chae Rinek olyan dolgok jutnak az eszébe, Duk Soo-ról, amire idáig nem is fordított figyelmet.

Mindent megteszünk szeretteink érdekébe, ezek a gondolatok, amik még fölvillannak benne, és már az idõ tört része alatt dönt. Cselekedik.

Csapot-papot ott hagyva,karrierjére sem gondolva. Rohan, szalad a bíróságra!
13-résznek vége!

Kérdésem lenne: Hol volt a nagypapa, és a nagyi, Jung Do érettségijénél? Mivel ugye azt mondja, hogy egyedül, ment hazafelé.

A tárgyaláson Jun Ki, és Jung Do, egymást felülmúlva csatáznak?
Vagy tényleg az ügy az, ami fontos nekik?
Vagy saját maguk önigazolása a fontos?
76 babika 2013 febr. 04. - 15:45:53
(54017/65967)
Choi Jung Gival találkozik, Jung Do és Mun hadnagy, persze mindent tagad, hiába mondják neki, hogy fényképek igazolják a bûnösségét, semmit nem hajlandó mondani.

Mun hadnagy nagyon ideges lesz,Jung Do alig tudja kicipelni a szobából, nehogy véletlenül tetlegeségig fajuljon a dolog.

Oh hadnagy mindenben segít Jung Donak, most éppen megfigyelésen van, és nagyon vicces látni, ahogyan a kukából a szemetet kiveszi, és a kocsijában átnézi, hátha talál benne valami bizonyítékot, ami segít Duk Soon.

Bevallom õszintén, Oh hadnagyot teljesen félre ismertem.

Ezek a férfiak olyan cukik, Mun hadnagy és Jung Do meglátogatják Chae Rit, visznek neki apróságokat, amiket Chae Ri szeret.

Bíztatják, hogy harcoljon és bízzon önmagában, és folytassa az éneklést tovább.

Oh hadnagy talál is bizonyítékot, Fekete rózsabár, és egy fél telefonszám.
76 babika 2013 febr. 04. - 15:29:32
(54016/65967)
Jun Ki kihallgatja Choi kisasszonyt, aki igen sokat használja a zsebkendõjét, hogy a története még hitelesebb legyen!
Megkezdõdnek a tárgyalások, ahol Jun Ki egy telefonbeszélgetést játszik le, ami Duk Soo és Choi kisasszony között zajlik!
A védõbeszédrõl nem igazán tudok írni, mert végig könnyeztem, bocsi!

Jung Do védõbeszédje, amit elmondott kegyetlen volt, apjával, és nagyapjával szemben!

De briliáns volt, és tökéletes. Csak is így, kap mindenki képet arról, hogy milyen is volt Duk Soo életútja idáig, miért is lett ilyen, miért került oda ahol most is van. A társadalom egyszerûen kitaszította magából, nincs szüksége egy bûnözõ fiára!

Mennyi elõítélet van a világon, sajnos.

Mennyire hasonlít nagyapa, és fia sorsa, életútja. Amit szerencsére Jung Do megtör, és nem viszi tovább!

A védõbeszéd alatt jó pár pzs-t elhasználtam. És a legfájdalmasabb pillanat, amikor Jung Do elmondja Duk Soonak hogy a felesége már meghalt!

Duk Soo teljesen összetörik, és a cellájába mikor visszaviszik, nem foglalkozva semmivel, fájdalma elõtör belõle, és zokogva sír! Most nagyon sajnálom.:-((

Rizsleves család génjeiben van, hogy csak egy nõt szeretnek, mondja, Oh hadnagy, Jung Donak!
Chae Ri végre megért mindent, mit miért tett Jung Do, és ez Jung Dot boldoggá teszi!

Úgy gondolom Lee ügyvéd védõbeszédje sok ember lelkét, lelkiismeretét megérintette, mert Chae Ri is késõbb felkeresi apját!
76 babika 2013 febr. 04. - 15:01:39
(54015/65967)
Jung Do visszafelé találkozik Jun Kival, aki közli vele, nem fogok veszteni veled szemben a bíróságon.
Jun Ki azt mondja, Jung Donak.
Legyen a harc tisztességes! És kezet fognak.

Nem értem, hogy Jun Ki miért ilyen rideg, távolságtartó, nincs benne semmi érzelem a másik irányával szemben.
Vagy nem képes arra, hogy az érzelmeit kimutassa a külvilág felé?

Jung Do, és Jun Ki, teljesen más környezetbõl jöttek, életfelfogásuk, és életszemléletük is teljesen különbözik.
Jung Donak emberibb vonásai vannak, érzéseit, még ha néha gyerekesek is nyíltan kimutatja. Pedig az apja miatt elszenvedett sérelmek miatt, keserû csalódott ember kellene, hogy legyen, mivel Õ is nagyon sokat szenvedet. De NEM!
Érzelemben gazdag, jószívû, segítõkész ember, aki küzd az igazáért, és az igazságért!

Az elesetteknek is segít, és a jelentéktelennek látszó ügyeket is aprólékosan kivizsgálja!
Teljesen pozitív az életfelfogása, örül az életnek, jó õt látni, több ilyen ember kellene, mint a soriban Jung Do!

Jung Do meglátogatja az apját a börtönben, ahol Duk Soo próbálja fiát lebeszélni, errõl az egész tervérõl.
De Jung Do, határozott, és kemény apjával szemben, most nincsen kegyelem, és szép beszéd!

A tárgyalóteremben nem vagyok a fiad!
Lee ügyvéd vagyok, a te ügyvéded!

Mielõtt Jung Do távozik, egy almát tesz az asztalra apja elé! Hogyan tudja ezt megállni, hogy ilyen kemény marad apjával szemben?
Tudom, csak így tudja, érzelmek nélkül, higgadtan szemlélni az eseményeket. Máskülönben hibázna, mert elfogult lenne az apjával. Tudom, hogy ez kemény hozzáállás, de ezt meg kell tennie Jung Donak!
76 babika 2013 febr. 04. - 14:29:03
(54014/65967)
Szép napot kívánok Mindenkinek!

WSC. 13 része.

Jung Doval kezdõdik a 13-rész, de már az elsõ másodpercekben megáll bennem az ütõ! Jung Do lemondó levelet nyújt be!!
Majd a buszon utazik hazafelé, és elsírja magát, /én is./ Jung Do és Nagyapa beszélgetnek, jobban mondva inkább Jung Do az, aki beszél, Nagyapa hallgatja, csak néha szól közbe.
Jung Do elmondja, hogy gyermekkorában mennyire utálta, mikor a többiek kérdezték az apja felõl, most jött ki apád a börtönbõl?
De a mostani helyzet az más, nem tud Jung Do elmenni a továbbképzésre, úgy hogy hiszi, hogy az apja ártatlanul ül a börtönben. Ha sikerül úgy kihozni apámat a börtönbõl, hogy le kell vetnem az ügyészi talárt, akkor megteszem!
Egyetértek Jung Do döntésével, igaz nagyon sok erõfeszítése benne van ebben, hogy eljutott idáig! Ügyész lett belõle!
De azt sem hiszem, hogy lenne olyan fiúgyermek, aki az apját börtönben hagyná, és nyugodt lelkiismerettel menne a nagyvilágban, és élné az életét! Mun tiszt mikor meghallja, hogy Jung do, lemondó levelet adott be, teljesen kiborul.
Bu Seon meglátogatja a börtönben Duk Soot! És elmondja neki hogy Jung Do milyen döntést hozott.

Közben Jun Ki apja igen jól érzi magát, úgy tûnik, hogy az elõre kieszelt terve, sikerülni látszik!
Chae Ri énekel, de a gondolatai teljesen máshol járnak. Éneklés közben nagyon sokszor hibázik, többször kell ismételnie, és még le is szidják. Késõbb telefonon hívják, ahol megtudja, hogy Jung Do lemondott, és már nem is ügyész. Sietve Jung Dohoz megy, és felelõsségre vonja, hogyan is tehette ezt mikor olyan sok erõfeszítése, kitartása van benne.

Jung Do válasza: Ez nincs feladva, és biztosan nincs könnyen föladva! Jung Do töredelmesen elmondja, hogy fiatalkorában utálta az apját. Ezt egy bizonyos pontig meg is lehet érteni.
Még az érettségimnél sem volt otthon, az érettségi bizonyítványomat és a díjoklevelemet is egyedül vittem haza, és vágyakozva néztem a többi társamat, akik szüleik kezét fogva, az ünnep örömére, csípõs szósz tésztát mentek enni.
Aztán apám, mint egy csoda elõbukkant a semmibõl, és ott állt elõttem. Örültem neki, de mire sajnos a tészta evését befejeztem volna, már ott voltak a rendõrök és letartóztatták õt!

Azért hogy engem lásson, megszökött a börtönbõl! Különleges szerintem ez az apa, és fia, kapcsolat, azért mert kifelé nem mutatják. De igenis szeretik egymást. A vér nem válik vízzé!
És most egy nagyon édes, kedves jelenet következik, nekem nagyon tetszik, két fiatal, akik szeretik egymást, most gyermekké válnak.
Chae Ri, és Jung Do, azon vitatkoznak, hogy elõször Jung Do induljon el hazafelé, mert Chae Ri nem szeretné, ha Jung Do a hátát látná. Jung Do megfogja Chae Ri kezét, és azt mondja neki: Te vagy az én Erõm forrása! És Mun hadnagy!
Jung Do elengedi, Chae Ri kezét és nevetve elkezd futni, majd megfordul, és hátrafelé fut, közben pedig a mellkasára teszi a kezét és azt mondja Chae Rinek, ez az én hátam.

Jung Donak nagyon pozitív, szerethetõ karaktert adott a rendezõ. Szinte tökéletes, nincsen hibája sem, ki az, aki ne tudná õt szeretni? Ebben a soriban.
Hanyíí 2013 febr. 04. - 08:08:26
(54013/65967)
Megyek, van dolog!

További Szép Napot!
Hanyíí 2013 febr. 04. - 08:06:58
(54012/65967)
Ezen a hétvégén lesz 설날, vagyis a Holdújév ünnepe. Véget ér a sárkány éve és 2013.02.10.-tõl kezdõdik a kígyó éve.

"Az ünnep egyszerre közösségi és családi. A Holdújév elõtti 1-2 hétben elkezdõdnek az elõkészületek. Aki teheti nekiindul meglátogatni a családját, a nyugaton élõ ázsiai bevándorlók közül is sokan hazautaznak erre az idõszakra.

A két hétig tartó ünnepségsorozat miatt Ázsiában sok helyütt megáll az élet, zárva tartanak a hivatalok. Az újévet utcai felvonulások, a jól ismert oroszlántánc vagy sárkánytánc, petárdázás, ünnepi mûsorok keretében ünneplik meg.

Magyarországon a helyi közösségek eddig is megtartották a saját rendezvényeiket, idén február 10-én viszont látványos programokkal várják az érdeklõdõket a Millenárison. A fesztiválról több részlet a holdujev.hu oldalon olvasható." (http://perspektivak.blog.hu/)

Koreában is ez a legnagyobb ünnep - a családok összegyûlnek, megajándékozzák egymást.
Hanyíí 2013 febr. 04. - 07:47:04
(54011/65967)
Megy ezt a pici mosolyt! = Meg ezt a pici mosolyt!

Nem lenne szabad szemüveg nélkül írnom! Egyre vaksibb vagyok, de nem akaródzik tudomásul venni.
Hanyíí 2013 febr. 04. - 07:44:22
(54010/65967)
Jó reggelt Minden Idelátogatónak!

Az idõ pocsék, hétfõ van és hideg - kitartást annak, aki dolgozik!

Megy ezt a pici mosolyt! Gondolom mindenki tudja, hogy melyik képrõl alkotta az alkotó.
76 babika 2013 febr. 03. - 22:35:50
(54009/65967)
ani.net jó éjt Neked, és Mindenkinek! Jó pihenést.
76 babika 2013 febr. 03. - 22:34:01
(54008/65967)
Jó alvókája van neki.:-))))