Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2013 márc. 15. - 11:47:02
(54907/65967)
Drága Szilvikém!

A Te soraid is mélyen megérintenek!

Amíg olvasgatom az értekezéseidet,( és nem egyszer) az jut az eszembe, hogy fiatal korod ellenére milyen
bölcs és kiváló, remek meglátásaid vannak, a Te érzékenységed sem áll messze Oppájétól..
Persze egyik nem zárja ki a másikat, csak annyira nem jellemzõ.

Kimondottan szeretem ezeket a hozzászólásaidat!!!Köszi érte!!!Remek, remek mind a kettõ, mert
ötvözõdik benne kedves Actorunk és a Te saját érzékeny, sokrétû, õszinte érzelem világod!

Nem véletlenül vagyunk ITT, ezen a topikon!
Örülök, hogy köztünk vagy!
ani.net54 2013 márc. 15. - 11:29:37
(54906/65967)
Várunk vissza Babika!!!

Pihenj sokat, aztán gyere!
ani.net54 2013 márc. 15. - 11:24:16 Előzmény Pattika69
(54905/65967)
Igen, teljesen egyet értek!!!

Az lenne az igazi, ha értené....mert szerintem is ennek a dalnak a mondanivalója
biztos megérintené, érezné, hogy üzenni akarnak vele a Magyar lányai !!!

(Még ha az Pattika fejébõl pattant is ki, mi csatlakozunk:))))! )
ani.net54 2013 márc. 15. - 11:12:34 Előzmény Hanyíí
(54904/65967)
Bocsi lányok, az este eltûntem, mint szürke szamár a ködben....de nem ment el az üzi...
csak tekert-tekert egy helyben a köröcske, és se elõre, se hátra:((((

A yt-ot most teszteltem...feljelentkeztem, képet is tettem, írtam is Pattika vidijéhez...
de nem minden úgy sikerült, ahogy én akartam...ki érti ezt, én nem???:))))
Meg kell várnom az ifjú nemzedéket, majd õk megmondják mit bénáztam el:((

Szóval tettem képet elõírás szerint, nem jelent meg....
Írtam kommentet, a közepére tette, nem idõrendi sorrendben....

De azt lecsekkoltam, hogy amíg nem voltam feljelentkezve, és megnéztem jó párszor, nem vitte a számlálót,
illetve ha az enyémet számolta, akkor azt csak sokkal késõbb írta ki...de lehet, hogy közben mások is nézték..

Feljelentkezés után már rövid idõn belül ugrik a számláló...és

a bejelentkezéskor azt írta, hogy..
"A kedveléseid nyilvánosan is láthatóak lesznek a csatornán"
ani.net54 2013 márc. 15. - 10:58:00
(54903/65967)
Sziasztok, szép téli, havas, kellemes Március 15.-ét kívánok Mindenkinek!

20 cm -es hó, -1 fok

Most olvastam a helyi tv-ben, hogy minden ünnepi mûsor elmarad a városban!
A hóhelyzet miatt emlékezetes év lesz ez az idei!
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 10:21:39
(54902/65967)
További szép ünnepet, jó hétvégét kívánok mindenkinek!:-))

Szép napot mindenkinek!:-)))
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 10:19:30 Előzmény ani.net54
(54901/65967)
Drága Ani,

jó készülõdést neked.:-)
természetesen Pattikának is jó készülõdést kívánok!:-)

kívánom valami hasonló nagyszerû tortát alkossatok a szülinaposoknak.:-)

Majd meséljetek, hogy telt a szülinap.:-)
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 10:12:14
(54900/65967)
Drága babika,

Nagyon hiányoznak a szavaid,képeid,videóid.:-)

Én megértem, hogy egy kis idõre van szükséged.Meg itt a betegség is, rendesen fel kell gyógyulnod belõle.
Jobbulást neked!:-)

De ne várakoztass meg minket és Oppát nagyon.

Hiszen közénk tartozol,te is méltó tagja vagy e fórumnak.:-)
Nagyon sokat teszel hozzá e fórumhoz.:-)

türelmesen várunk rád, és ne feledd: Szeretünk, visszavárunk.:-))))
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 10:04:48 Előzmény Hanyíí
(54899/65967)
Megérintenek e férfi szavai nagyon.

E kis részben megismerjük azon oldalát,aki tudja,hogy az õ szerepe,jelenléte mennyire fontos mások számára.
És talán épp ezért már a katonaság alatt tervezte további életét.A katonaságot is úgy próbálta megélni,hogy e 2év sokat formál,segít majd neki a késõbbiekben.

Az õ feladata:hogy adjon,megérintsen a hangjával és a szerepeivel,és ha kell segítsen,támogasson,példát mutasson.
Szép és nemes feladathoz, kell egy nagyszerû,csupa szív ember is.
Mikor olvasom e sorokat, mindig belegondolok, hogy e feladat nem e jelent neki dupla terhet.
Az õ érzékeny lelke hogyan birkózik meg az elvárásokkal szemben...

Tudjuk, hogy jó pár szerepe volt,mi megviselte lelkileg.A katonaság is ezt hozta ki belõle,mert az új-zélandi képeken sokszor látszott magányosnak,szomorúnak...stb.
Talán igazán épp ezek a percek,pillanatok megélése, teszi õt olyan erõssé,magabiztossá,határozottá.
Az út végén már felfedezhettük ismét a régi Kim Nam-gilt,ki tele van erõvel,vágyakkal, tud örülni,újra képes bízni,szeretni...stb.

Élhetne harsány sztár életet, de õ inkább tudatosan,jó szívvel él, és példát mutat nekünk.
Gondoljunk a jótékonyságára, a gyermekek iránti szeretetére, én hiszem, ott az ember jelenik meg,nem a sztár Kim Nam-gil...
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 09:31:23 Előzmény Hanyíí
(54898/65967)
Milyen megható sorok ezek, mikor egy férfi, õszintén, tiszta szívvel képes hátranézni, átgondolni eddigi életét,
és bizakodva,nagy reménnyel vág neki az életnek újra...

E sorokat szerintem bármelyik földi halandó írhatná, hiszen mindannyian útkeresõk vagyunk.
Elindulunk egy úton, mely sok elágazást tartogat nekünk, és egyszer rálelünk arra az ösvényre, hol megtaláljuk a helyünket, megismerjük önmagunkat és a világot...

Kim Nam-gil is így élte meg ezt az új-zélandi utazást, mert tudta,ha az út véget ér, õ nem az az ember lesz, ki idejött.Hanem erõvel,szeretettel,reményekkel felvértezve visszatér szerettei közé,visszatér önmagához.
Olyan ez az út, mint egy zarándokút,ahol megtisztul az ember,és jobb ember lesz...

Sokszor elgondolkodom,milyen nehéz lehetett e 2év a seregbe, talán kicsit elveszett,elfáradt, de tudta benne él a régi,vidám,magabiztos,sikeres férfi még.De ezt a férfit,újra meg kell találnia...
És megtalálta.:-)

Nekünk is kéne egy ilyen út, hogy letegyük azt ami fáj,ami szomorúságot okoz,és újra felfedezzük azt a nagyszerû,erõs,bátor embert, kik vagyunk...
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 09:19:44 Előzmény Hanyíí
(54897/65967)
Hanyi öröm olvasni e twitteres sorokat.

Nem minden ember tölti a szülinapját a gyermekek közt, egy alapítványnál.
KNG különleges ember...

A külföldi rajongók jókívánságait is megköszönni...
k.szilvia86 2013 márc. 15. - 09:10:19
(54896/65967)
Szép délelõttöt mindenkinek!:-)

Békés szeretetteljes ünnepet kívánok mindenkinek!:-)

Csuda hideg idõ lett, fúj,süvít a szél rendesen felénk, csak hordja a havat. Mondják a szél a tél, veszem észre...
Meleg szobába jó ilyenkor lenni.

köszönöm a hiányolást, jól esett lelkemnek.:-)
76 babika 2013 márc. 14. - 23:05:29
(54895/65967)
.
76 babika 2013 márc. 14. - 23:03:47 Előzmény ani.net54
(54894/65967)
Sziasztok, szép estét kívánok Mindenkinek!
Kedves ani.net, köszönöm megvagyok.
Egy kis idõt kérek, fogok majd jönni, de úgy érzem elfáradtam, lehet, nem ez a jó szó arra, amit le szeretnék írni, de gondolom megértitek.
Teret adok a többieknek is.:-)Hátha vissza jönnek!:-)
Lehet 1-2hét, fogok jönni!
Szép álmokat kívánok Mindenkinek!
Hajrá KNG!:-))))
Hanyíí 2013 márc. 14. - 21:31:17
(54893/65967)
Szép álmokat Pattika, Anikám neked is!

Én is megyek pihentetni a lökött fejemet. Itt esett 15 cm hó, ami szinte azonnal olvad.

A holnapi viszontolvasásra!!!!
Pattika69 2013 márc. 14. - 21:28:12
(54892/65967)
Ezt nagyon jó hallani!!!:))
Legyen végre megint önfeledt, boldog és vidám.....Bidám!!!:))))

A megtekintéses dolgot én sem értem!!


Megyek lányok!!!
Rövid, mégis hosszú volt ez a hét és holnap kezdõdik az itthoni hajrá!!!:))))

Álmodjatok szépeket!!!

Szilvike, Babika hiányoztatok!!:))
Pattika69 2013 márc. 14. - 21:22:25
(54891/65967)
Gondolom, hogy számára önmaga nézegetése nem okozhat túl nagy meglepit, azonban ha a szöveget is értené az lenne az igazi!!!

Hogy vegye észre, vannak szárnyai és ha megvan már az az bizonyos út merjen szárnyalni!!!
Hanyíí 2013 márc. 14. - 21:14:41
(54890/65967)
Vannak nehéz pillanatok!

Ezt a megtekintés dolgot nem értem - csak az számít, ha bejelentkezett ügyfél vagyok, vagy az is, ha csak úgy megnézem!

Mert ha az elsõ, akkor valószínûleg sokkal többen látták - mint én is többször.
ani.net54 2013 márc. 14. - 21:11:04
(54889/65967)
A tavalyinak már 2134 megtekintése van:))))

http://www.youtube.com/watch?v=TvilTZAg2m0
Hanyíí 2013 márc. 14. - 21:10:17
(54888/65967)
Épp ma olvastam - az egyik japán újságban lévõ riportot lefordították kínaira. Érdekes, de a kínait jobban fordítja a fordító, mint pl. a koreait vagy a japánt.

Nagyon jókedvû a riport, sok nevetéssel.

Ebben részletesen ír a katonaság alatti munkájáról. A kiképzésrõl kb annyit, hogy azon túl kell esnie minden férfinek. A "köztevékenységérõl" viszont inkább érdekesen ír: a munkáról amit komolyan vett, a megismert emberekrõl, a tanulási lehetõségrõl és arról, hogy biciklivel járhatott. Nem a katonaság volt a gondja, sõt kicsit úgy éreztem, hogy jól is jött neki. Valamint jól jött az is, hogy elbújhatott ebbe a katonaság dologba.

Az útkeresése sokkal inkább a mûvészi munkájának az iránya és a mûvész felelõssége kérdéskörökre vonatkozik.