Téma: Kim Nam-gil

Hanyíí 2014 jan. 16. - 09:36:18
(62147/65967)
Még egy kávé és megyek. Hanna ébredezik.

Még visszaolvasni sem volt idõm, de majd ma este. Ma csak Hannával leszünk.
Hanyíí 2014 jan. 16. - 09:33:09
(62146/65967)
Napok óta most elõször néztem meg, mit csinálhat, hol járhat Kim Nam-gil.

És láss csodát! A kép még az offroad nyári kollekció beltéri fotózásán készült, de utána repülõgépre ült és ...... irány Thaiföld. Az Amandán tenger partjain és a szigeteken fotózzák a nyári képeket.A Krabi reptéren szállt le.

Szegény! Thaiföldön az évszázad hidege van - 15 fok, a fiam 5 év után elõször takaróval alszik.
Hanyíí 2014 jan. 16. - 09:27:12
(62145/65967)
Drága Lányok!

Ez most valóban csak füstjel.

Az édesanyámmal van gond - pontosabban azzal, hogy hogyan tovább. A múltkori vetítés másnapján már itt voltak a szüleim és én döbbenten tapasztaltam, hogy hirtelen mennyit romlott az állapota. Nem a fizikai, hanem a mentális, de vannak ezzel összefüggõ fizikai tünetek is. Az az igazság, hogy kiborultam rendesen. Tegnap elõttig itt voltak, közben Hanna is megjött - az orrmandula mûtétjéig valószínûleg itt lesz. Ha túl lesznek az orvosi dolgokon, akkor visszajönnek a szüleim is. Én azt hittem, hogy fel vagyok készülve mindenre lelkileg, de úgy tûnik nagyon össze kell szednem magam.
Nem csak arról van szó, hogy folyamatosan mosni, mosdatni kell - ez bakfitty -, de Anyukám a betegségnek ebben a stádiumában ellenséges és tud arrogáns lenni és mindenre csak mosollyal, simogatással és szeretettel szabad reagálni. Mégsem ez a gondom. Most lett fájdalmas, hogy ilyennek látom! Szerencsére Hannának tud örülni, most majd többet itt lesznek együtt! Nappal családolok, éjjel háztartok, mint a régi szép kisgyerekes idõkben.

Nem hiszem,hogy be tudom fejezni a Cápát - legalábbis belátható idõn belül nem. Jó lenne, ha valaki átvenné.
unni 2014 jan. 14. - 19:36:56
(62144/65967)
Szia!

Remélem jobban van a hátad. Lehet, hogy pihentetned kellene. Kényelmesen végigfeküdve az ágyon Shark zenét hallgatva... :-)
unni 2014 jan. 14. - 19:35:29
(62143/65967)
Kedves Illiona!

Azért nem kapott díjat, mert akik osztogatták, azok vakok. Különben kapott volna.

Nekem nem hiányzik a szerelmi szál, szerintem sokkal komolyabb témáról szól ez a sorozat. Van benne szerelem, hiszen Isu sofõrje teljesen odavan a titkárnõért. Isu húgáért pedig az ifjabb nyomozó.

Inkább talán azért nem nyert, mert túl "sok" benne a szenvedés. Azt, amit Isu véghezvisz a baleset után, valószínûleg nem sokan tudnák megtenni. (Hú ez szép magyarra sikeredett!)

Nem vagyok nagy korea szakértõ, de úgy gondolom, ha nagyon szerette volna Heu, akkor lépett volna. Gondolom ott is ismerik a válást. De szerintem a lány csak megkönnyebbül, hogy na ez a srác sem hiányzik a létszámból. Jó ez egy kicsit sarkalatos. Még azt sem mondhatnám, hogy nyomoz, mert szerintem a felügyelõ (Isu húgának nevelõapja) sokkal többet lerak az asztalra.

Azt is be kell vallanom, hogy engem elsõ sorban szeretett színészünk játéka nyûgöz le. Utána jön a sztori. Igaz a nagypapát is bírom nagyon.

Nem tudom mi lehet Hanyíí-val, remélem nincs semmi baj. Hiányzik közülünk!
k.szilvia86 2014 jan. 14. - 17:00:33
(62142/65967)
Szép estét mindenkinek!

Egy gyors benézés, s elillanok.

Szeretnék kérni Hanyíítõl egy kis füstjelet,jól van -e, mikor lesz vetítés...

Mert mint a gyerekek nagy izgalommal várjuk már.
Én a héten minden nap ráérek.

További szép estét mindenkinek!
76 babika 2014 jan. 14. - 00:07:04
(62141/65967)
Szép álmokat kívánok mindenkinek!

Egy ok, hogy éljek…

Te és én egymás nyelvén nem értünk.
Különbözõ a bõrszínünk és eltér a megjelenésünk.

A történelembõl közös emléket veled meg nem oszthatok.
De lehetsz a barátom.
Ezért érdemes élni ezen a világon.



/Fordította: '56'/

http://youtu.be/VFSQeo9ZBXI Kim Nam Gil: Into the Wild
76 babika 2014 jan. 13. - 23:57:50
(62140/65967)
.
76 babika 2014 jan. 13. - 23:55:47
(62139/65967)
Montázsolt kép lenne?
76 babika 2014 jan. 13. - 23:53:38 Előzmény k.szilvia86
(62138/65967)
Szia Szilvi!:-)))
Szilvi ez nagyon szuper, közel 30perc a Shark zenéje, kösziiii.:-)))
Jobbulást kívánok a hátadnak!
Jobban vigyázz magadra!
Szerintem én idegesebb vagyok mint a fiúk. Holnap meglesz a néptánc vizsga,utána jön a felvételi, és egy kis nyugi!
Hallgatom közben a videót, amit ide tettél.
76 babika 2014 jan. 13. - 23:46:51 Előzmény ani.net54
(62137/65967)
Örülök hogy örülsz!:-)) Koncerthez szeretnék írni, de most nincs erre idõm.:-(( A videót, szám szerint, nem tudom megmondani mennyiszer néztem végig!!
És mennyiszer fogom még megnézni.
76 babika 2014 jan. 13. - 23:39:36 Előzmény ani.net54
(62136/65967)
Sziasztok!
Szia, ani.net, a képet megkerestem kíváncsi voltam miért ezt a képet tetted az írásod mellé.
Shark 13-rész, kb 50 percnél lehet, amikor Yi Soo a húgával beszélget.
Szerintem aranyos jelenet.
Amikor is elismerik, hogy Õk bizony már barátok! )Egy pillanatig lehet, látni ezt a grimaszt, a 13-részben.
A fiúknak átadtam az üzenetedet, köszönöm, aranyos vagy!-)
Írtál a jelenlétrõl,ha van pár percem, akkor mindig itt vagyok... amíg körbenézek, és hozok képet esetleg infót, a portra, ezt tuti mindenki megteszi, aki szereti, tiszteli KNG, és a szívén viseli a port alakulását, sorsát!
Feltétel nélküli szeretetrõl írtál még.-)) Igen, én feltétel nélkül elfogadom KNG! De szerintem aki idejár a portra õk is!:-))
Találtam idézeteket.
Amint egyszer megtudod mi a szeretet,készen állsz arra,hogy adj:minél többet adsz,annál több lesz neked.Minél bõkezûbben halmozol el másokat,annál több szeretet tõr fel lényedben.
A szeretet nem törödik azzal, hogy a másik érdemes-e arra,hogy kapjon.
A felhõ sosem törödik azzal,hogy az égbolt megérdemli-e.Esõt hullat a hegyekre,a sziklákra:mindenre,mindenhol.Feltétel nélkül ad,kikötések nélkül.
Ilyen a szeretet is:egyszerûen ad,élvezi,hogy adhat..Bárki aki hajlandó elfogadni,kaphat belõle.
Nem kell megérdemelnie, nem kell megfelelnie semmilyen minõsítésnek.
Egyre csak adj... feltétel nélkül !!!
..................................................................................
„Nincs harmadik lehetõség: a szeretet vagy feltételekhez kötött, vagy feltétel nélküli. …Mindaddig, amíg feltételeket szabok, nem szeretlek igazán téged. Csupán cserét ajánlok fel, nem pedig ajándékot. Az igazi szeretet ingyenes ajándék és mindig annak is kell maradnia.”
/John Powell/ Az idézetek KNG-re vonatkoznak.:-))))/

http://youtu.be/oOhWz2oZOhM ÖRÖK KEDVENC!:-))

Kedves ani.net, én már csak ilyen maradok, gyerekesen õszinte, nyílt. Lehet kinevetnek érte, de nem bánom.:-))
/Közben végig néztem a vidit, és.... a haját.:-)))))))))))))
Illiona 2014 jan. 13. - 21:21:54
(62135/65967)
Sziasztok!

Már én is megnéztem a folytatást, és várom a következõ kibeszélést.

Azon is gondolkodtam, itt az év végi díjesõk kapcsán, miért is nem kapott ez a sori méltó elismerést?

Szerintem az hiányzott a forgatókönyvbõl, hogy itt nincs egy klasszikus szép szerelmi szál.

Mert hát a mi hõsünk ugyan szerelmes, és neki ez az egy szerelme volt, és sok sok éven keresztül magában megõrizte.

De a lány azért férjes asszony, és már más valaki felesége.

Ráadásul He-u nem is igen igyekszik, hogy magában megkeresse a kamaszszerelem magvait. Csak ugy elvan itt, nyomozgat, szenveleg, és annyi.

A nézõ nem tud kinek szurkolni, nem tud együttérezni, nem tud mire várni?
Arra várjon hogy egy friss házas asszony otthagyjon egy uj semmibõl idejött pasiért mindent? Nálunk Európában még csak csak! De Koreában?
Vagy arra várjon, hogy I-szu majd ujra szerelemre lobban valami kis nõci iránt, és a régi szenvedélyt elfujja a szél? Ez a szépségkirálynõbõl lett szakácsnõ alkalmatlan erre, kisugárzása semmi nincs a csajnak.

Ezeket a gondolatokat csak úgy felvetettem.
unni 2014 jan. 13. - 20:03:04
(62134/65967)
Kedves Mindenki!

Én is várom már a folytatást. Fõleg, hogy nem bírtam ki és megnéztem a következõ részt a Sharkból. Tele is vagyok kérdésekkel. A lényeges kérdés még mindig a Miért? Miért? Miért?

A betegeinkhez, hátfájlalósainknak, fejfájósainknak (ez én vagyok) küldök egy látogatót. Már sétál is felétek, visz egy kis virágot is...
k.szilvia86 2014 jan. 13. - 16:12:09
(62133/65967)
Ki keres az talál, a Shark zenéi összegyûjtve, nagyon jó.:-)

http://www.youtube.com/watch?v=PjGp2q97_Ew

Elköszönök, pihentetem a hátam kicsit, este felnézek, lesz e Shark...

További szép napot mindenkinek!
k.szilvia86 2014 jan. 13. - 15:45:33
(62132/65967)
Szia babika!

Nem tudtam, hogy beteg vagy, igy megértem elmaradásodat.
Jobbulást kívánok!:-)
Ha beteg az ember, nincs mese, elsõ a gyógyulás.

Sok sikert kívánok a gyerköcöknek az iskolában!:-) Kívánom a legjobb iskolát találja meg a nagyobbik a továbbtanulás szempontjából.:-)

Küldöm az erõt,kitartást a távolból neked!
k.szilvia86 2014 jan. 13. - 15:40:58
(62131/65967)
Köszönjük babika a videókat.
Megértem miért kedvenc, imádom a hangját én is.:-)
k.szilvia86 2014 jan. 13. - 15:37:13
(62130/65967)
Szép délutánt mindenkinek!

Jöttem füstjelet küldeni,engem a munka szippant be, mi fájdalommal is társul mostanában.

Érdeklõdöm Shark ügyben: A héten mikor lesz vetítés?

Én a héten itt tudok lenni, bármelyik napon.
ani.net54 2014 jan. 12. - 19:08:49
(62129/65967)
...jóóóó vidiket hoztál, ez a kedvenceim egyike:)))

http://www.youtube.com/watch?v=Kd3xRTkXqAs&feature=youtu.be

a második perc után, olyan esendõ, emberi....nagyon helyén kezeli a helyzetet
kicsit megijed, lehet gondolkodik folytassa-e vagy nem...de az a közönség amelyik
majdnem szétszedte, segíti, buzdítja...Õ megfolytatja, de olyan kedves pofákat vág, hogy
szám fülig:)))) kár, hogy nem tudni mit mond, de a nevetésbõl ítélve biztos jóókat:)))

...na és a hangja!!!!azt hiszem azt nem kell kommentálnom
ani.net54 2014 jan. 12. - 18:50:43
(62128/65967)
Szia Babika!

Nagyon örülök, hogy "meglettél":))) tudod, mikor van lehetõségem jönni, konstatálom én, hogy nem nagyon
vagytok, de ebben a hajszás munka, teljesítmény kényszeres, pénz és persze idõ orientált világban nem lehet tudni, kit mi tart vissza a jelenléttõl.....

Vigyázz magadra, mihamarabbi gyógyulást kívánok, ahogy olvasom a srácoknak is nagy szükségük lesz Rád!
Sok sikert kívánok mind kettõjüknek.

Tisztában vagyok vele és nagyon értékelem benned, hogy egyike vagy azoknak, akik feltétel nélkül
szeretik Kim Nam Gilt! Maradj is mindig ilyen, ezen az úton Veled tartok:))))