Téma: Kim Nam-gil

k.szilvia86 2014 febr. 25. - 22:22:27
(63007/65967)
Hae Woo és Yi Soo is találkozik e részbe.

Hae Woo elmegy Yi Soo lakásához, aggódik a fiúért, itt mutatja ki elõször igazán.
Szükségük van egymásra…
Szerintem Hae Woo most jutott el arra a pontra, hogy szereti a fiút, a könnyei mindent elárultak, s ahogy átölelte Yi Soot az is.
Már nem ellenkezik az érzés ellen.
Illiona 2014 febr. 25. - 22:20:25
(63006/65967)
Végül is nagyapa közhelyekbõl élt, hallottuk az egyetemen a beszédét, hát közhelyesen is válaszolt az unokájának, aki most már legalább átlát rajta.

Viszont a sofõrt, Kim Dong Soo-t alakító Lee Si Un nevû szinész szerepel egy most indult koreai kis sorozatban, aminek a címe Noble Woman. ott is pont ilyen karaktert alakít mint a Sharkban.
Bolondozós, nagy hangú, aranyos fiú, de akirõl is látszik hogy soha nem viszi semmire.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 22:16:20
(63005/65967)
Ha tudtam volna, hogy belemész a 16.ik részbe, nem összevissza, hanem idõrendbe beszéljük meg...

Még egy fontos jelenet: A húg és a báty találkozása.:-)
Mit szólsz hozzá?

A lány a könnyeivel, a mosolyával küzd rendesen végig. Van a szavaiban számonkérés,vád, csalódás,öröm, boldogság is.
Ismeri a bátyját, tudja rosszban sántikál, le akarja beszélni.

Yi soo is zavarba van, nagyon boldog, hogy a húgával lehet végre. Látszik, nagyon szereti õt.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 22:10:52
(63004/65967)
Gyermekként ott volt neki Yi Soo, meg ha nem tévedek a testvére,mig élt.
Én is csak felszínes barátokat képzelek el, meg üzletieket.
Hae Woora is erõsen támaszkodik a férfi...

Szerintem a testvére elvesztése miatt lett ilyen zárkózott, magának való.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 22:08:30
(63003/65967)
Gondoltam kigyûjtöm e mondatokat, örülök, hogy tetszenek.

Szerintem is az EGOja vezette,mi beteges volt rendesen.

Szerintem arra utalt, hogy az unokája miatt tette, hogy gazdag családba szülessen bele.
Hae Woo egy szegény családból, sose lehet ügyvéd, csak áldozatok árán.
Illiona 2014 febr. 25. - 22:06:47
(63002/65967)
nem tudom, de én pl ha megtudnám, hogy valaki információt tart vissza a családomról csak azért, hogy kíméljen, hát minimum máglya vagy valami hasonló.
Burokban nem lehet élni. ( illetve lehet, de minek!)
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 22:04:00
(63001/65967)
Ha szülõ lennél, te is óvtad volna a gyermekedet a valóságtól. Úgy gondolták, egy védõburokba nevelik fel, mert a testvér, ha él is, úgyse tér vissza.

A halálesetrõl, hogy érintené a lányt, hogy az a család áll az egész mögött, akik befogadták õket nemrég.
Mekkora tragédia lenne neki?

Mikor kiderült, hogy ki állt a gázolás mögött, a lányt sokkolta a hír. Hiszen apját ártatlanul vádolták meg anno.
Még Hae Woot is kerülte.
Illiona 2014 febr. 25. - 22:02:26
(63000/65967)
Azért az is sokat elmond róla, hogy nincs egyetlen barátja sem, (bár az 1. részben mintha sok fiatal barát lett volna)
és a sofõr barátja sem igazán mélyen barátja, csak olyan felszinesen
Illiona 2014 febr. 25. - 21:54:59
(62999/65967)
hát ezt a mondatot én is el akarom tenni, mert ezt még sokszor sok szituációban elõ lehet venni!
a nagyon akartam tisztességes lenni az közel sem hasonlít arra, aki tisztességes is.
egy tisztességes ember tudja magáról, tudja róla a környezete, és nem kell azon dolgoznia, hogy a látszat is stimmeljen.
Az pedig hazugság, hogy mindezt az unokájának csinálta, ez csak egy rossz magyarázkodás!
Õ ezt saját magának csinálta a saját beteg EGOjának, hogy annyi becstelenség után megmutassa a társadalomnak, hogy az ellenkezõjét is el tudja hitetni, mint ami.
Az egy dolog, hogy valakinek kell hogy örökölje ezt, de az unokája még békeidõben sem kérte ezt.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:54:30
(62998/65967)
Rádöbben a férj Yi Soo életben van, Kim Junként él ma. Féltékenység gyötri lelkét, nem alaptalanul…
A saját szemével látja Hae Woot kijönni Yi Soo lakásából.
Utána támbolyog az utcán, italba fojtja bánatát, s a testvére hamvaihoz megy. Most igazán szüksége lenne a testvér ölelésére, annyira egyedül van…

Õ nem volt erre felkészülve, hogy a régi barát visszatérhet, a felesége mást fog szeretni..
Amit felépített, egy vágyott életet összedõl lassan..

Én sajnálom 1 kicsit azért.
Illiona 2014 febr. 25. - 21:48:34
(62997/65967)
egyetértek, de ha tehetetlen, akkor ne legyen arrogáns, és kioktató!

és õ is hibás abban, amiben Yi Soo is, hogy a hugit bután tarják. Az mindegy milyen indokkal.

Az apja és a testvére halála neki is belügye!!! hogy gondolta ez a két szeretõ ember hogy ettõl megfosztja a lányt.

Ha nem jön vissza a testvére, soha nem tudja meg hogy a családja hogyan is halt meg.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:48:29
(62996/65967)
Ha már nagyapát említed, mit szólsz Hae Wooval folytatott beszélgetéshez? Ime:

- Nagyon erõsen próbáltam tisztességes lenni, legalább neked megfelelni.
- A helyzet, amit védeni és magyarázni próbálsz egy nap, összeomlik majd, mint egy homokvár. Nem számít, milyen nagynak tûnik, ami hazugságra épül, összeomlik egyszer.
- Hazugság vagy igazság, ez a vár miattad épült. Az érdekedben!
- Ez csak 1 hatalmas börtön, tele hazugsággal.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:45:43
(62995/65967)
A vége az pozitív a beszélgetésüknek, mert a két férfi nem felejti el, hogy sokat köszönhet a másiknak.

Yi Soo megköszöni, hogy felnevelte a húgát.

A nyomozó meg azt, hogy épségbe hazajutott a lány az elrablás után.
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:43:13
(62994/65967)
(Ha megengeded, teszek képet is)
Teljesen megértelek, hogy kiakadtál.

A beszélgetés elején egy aggodó apa beszél, ki féltette a lányát. Mert valljuk be, a lány élete a bátyj kezébe volt téve. És ha hibázik, bármi történhetett volna...

Én is csalódott vagyok, hogy a nyomozás megállt. Mivel nem volt bizonyíték a rendõrségen az ügyeket lezártnak tekintik.
Most Yi Soo ezt szeretné elõvetetni, kisebb sikerrel.
A nyomozó érzi, a fiú tilosba jár, és e nyomozás veszélyes, akár Yi Soonak, akár a szeretteinek.

Gondolj a Bad Guyra, ott is mondta a nyomozó, ha kell õ csukatja le Gun wookot. A törvényes útat kell járni, ezek ott elvek.
Illiona 2014 febr. 25. - 21:34:25
(62993/65967)
a másik ami most ebben az aktuális részben érdekes volt, hogy a férj most roppan össze, egész eddig a homokba dugja a fejét, és próbál ugy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, de eljött az a pont amikor már szembe kell azzal néznie, hogy mindene ami van, az semmi, egy elillanó füstköd.

Milyen ragyogó karrier! Elmegy egybõl igazgatónak a menyasszony szállodájába, hiszen az megmondta hogy nem akar benne dolgozni, igy a lánnyal együtt megkapja az álommunkát, álomhatalommal, amiért más fél életen keresztül dolgozik.

Megkapja a lányt, aki gyerekkorától szeret, az pedig nem érdekli, hogy a lány nem szereti csak elfogadja.

Széthullik a szülöi ház biztonsága és a mai pillanatnyi életének is a fénye.

nekem amikor ott ment az utcán az egyáltalán nem volt hiteles tántorgás
Illiona 2014 febr. 25. - 21:28:03
(62992/65967)
ami most az idegeimet felbozzolta, az a nyomozó, aki eddig csupa pozitiv szereplõ volt nálam, amikor a parkban beszélget Yi Sooval, olyan arrogánsan kezdi, pedig erre semmi oka.

Õ semmit nem tett, nem talált meg, mindenre másoknak kellett rávezetni.

És õ is csak azt szajkózza, hogy a fiú hagyja abba, és miért hagyná?

úgy adja elõ, neki jár a bizalom, pedig semmit nem tett érte
Illiona 2014 febr. 25. - 21:24:43
(62991/65967)
nem is vitatom, hogy mekkora munka, én meg sem merném próbálni, legalábbis egyenlõre biztosan nem.

Ez ennek a filmsorozatnak az egyik gyengéje, és szerintem amiatt nem aratott olyan nagy sikert, mert túl nagyot akartak itt robbantani, de valahogy nem sikerült .

Az egyik, hogy KNG személye kevés ahhoz hogy egy filmet sikerre vigyen, és itt õ és a nagyapa brillirozott egyedül.

a forgatõkönyvbe benyomtak mindent, ami épp eszükbe jutott. Az apa ÁVÓs multja nem kellett volna, abból lehetett volna egy másik sorozat.

túl sok jó filmsorozat jött ki 2013-ban, és lássuk be, voltak közte nagyon jók
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:24:29
(62990/65967)
Van olyan jelenet Illona az eddigi részekbõl mirõl érdemes beszélni?

Akár múltbéli szál, akár a szereplõk kapcsolata, jelleme,bármi?

Beszélhetünk bármirõl...
k.szilvia86 2014 febr. 25. - 21:12:47
(62989/65967)
Te tudod mennyi melo, a képeket kivágni, szöveget kitalálni hozzá?!
És mindezt, ma is a semmiért.

Én benne vagyok ha nem vetítek rendesen, hanem felteszek pár képet,mit terveztem, és arról beszélünk az új részbõl.
Vagy beszélhetünk eddigi részekrõl is?

Mi legyen?
Illiona 2014 febr. 25. - 21:06:49
(62988/65967)
olvastam.
Ha el is marad még beszélgethetünk 1-1 részrõl vetítés nélkül is.