Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2015 dec. 24. - 16:41:52
(65207/65967)
További kellemes ünnepi készülõdést kívánok!
76 babika 2015 dec. 24. - 16:40:32
(65206/65967)
.
76 babika 2015 dec. 24. - 16:39:37
(65205/65967)
.
76 babika 2015 dec. 24. - 16:39:02
(65204/65967)
Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
kje 2015 dec. 12. - 06:40:23
(65203/65967)
76 babika 2015 dec. 05. - 20:31:22
(65202/65967)
További szép estét kívánok!
76 babika 2015 dec. 05. - 20:30:26
(65201/65967)
.
76 babika 2015 dec. 05. - 20:29:58
(65200/65967)
.
76 babika 2015 dec. 05. - 20:29:30
(65199/65967)
.
76 babika 2015 dec. 05. - 20:29:05
(65198/65967)
Sziasztok!
Boldog Mikulást kívánok mindenkinek! :-)
76 babika 2015 nov. 05. - 11:36:08 Előzmény Hanyíí
(65197/65967)
Sziasztok!
Sajnos nem tudok információval szolgálni,nem tudom!Viszont The.Shameless.2014 filmjének van már magyar felirata? Jó lenne úgy is megnézni! Fordítja valaki? Köszönöm!
Hanyíí 2015 nov. 02. - 17:20:19 Előzmény 76 babika
(65196/65967)
Kösz Babika, még most is érdekes. Vajon mi lett a "Háború foglyai"-val?
76 babika 2015 okt. 28. - 22:11:25
(65195/65967)
Sziasztok,hoztam egy régebben készült interjút,de most lett lefordítva.Kim Nam- gil 김남길 Fan Club Hungary oldaláról.

Egy 2014-es interjú Kim Nam Gillel.

Kim Nam Gil még mindig játékban van, ellentétben jó néhány fiatal színésszel, akik szintén koreai sorozatokban kezdték pályájukat, megvillantották kisfiús mosolyukat, lett néhány rajongói oldaluk, aztán el is tûntek. De Kim Nam Gil képes volt átlépni a jóképû híresség szintjét és egy jól ismert, díjnyertes színésszé vált, akirõl a kritikusok azt írják, hogy „minden szerepében elveszíti önmagát”. És most ismét készen áll erre, hiszen szerepet kapott a Szülõföld (Homeland) c. sorozatban,mely a díjnyertes izraeli A háború foglyai (Prisoners of war) c. terrorizmusról szóló thriller sorozat legelsõ ázsiai feldolgozása. A sorozat producerei Youngbeom Jeong (a Korea’s Star J Entertainment vezérigazgatója) és a hollywoodi Teddy Zee lesznek, a történet középpontjában a Szöul és Phenjan közti feszült helyzet áll. Teddy Zee producer azt jósolja, hogy ez a sorozat még inkább elterjeszti az úgynevezett korai hullámot Ázsiában és azon kívül is.Éppen ezért hatalmas nyomás nehezedik a 32 éves színész vállára. De ha valaki képes kezelni ezt a nyomást, az Kim Nam Gil, akit A Silla királyság ékköve (Queen Seon Deok) c. sorozat titkos fegyverének hívtak, és mint utólag kiderült, igazuk is volt. A sorozatnak volta legmagasabb nézettsége 2009-ben. A sorozattal és Bidam félreértett karakterével – kívülrõl egy könyörtelen, arrogáns ember, akiben egy kisfiú veszett el – elvarázsolta Ázsia lakosságát, fõleg a hölgyeket. Ez után szerepelt a Elveszett szerelmesek (Lovers Vanished) c. komoly drámában, melyet a koreai Las Vegas, végállomás (Leaving Las Vegas - 1995-ös amerikai film) írt le.
A filmet a Rossz fiú (Bad Guy) c. sorozat követte, melyet kénytelenek voltak lerövidíteni Kim Nam Gil 2 éves katonai szolgálata miatt.Sok színésznek ez a 2 éves kihagyás akár szakmai öngyilkosságot is jelenthet,de nem Kim Nam Gil-nek, aki a katonaságot polgári és morális kötelességének tekintette. Ahogy telt az idõ, a rajongók várakozása egyre csak nõtt.
Következõfilmje, a Kalózok (Pirates), melyet a koreai Karib-tenger kalózainak tekintenek, a nyár legjobban várt filmje. A rajongók be vannak zsongva, hogy Kim Nam Gil-t Jack Sparrow-ként láthassák.

1. Mi volt a fordulópont a karrierjében?
Határozottan úgy érzem, hogy 2009-ben a Silla királyság ékköve hatalmas fordulópont voltszámomra. A sorozat és a karakterem, Bidam megtalálta a kapcsolatot a nézõk kelés ez tette rendkívül népszerûvé nem csak Koreában, hanem Kínában és Japánbanis. A sorozat ajtót nyitott számomra és elvezetett a Bad guy-hoz, amiben nagyon szerettem játszani. Emellett hozzásegített a Lovers vanished-hez is, ehhez a szenvedélyes filmhez, amit mindig úgy jellemzek, hogy a koreai Leaving LasVegas.

2. Úgy hallottuk, hogy belevetette magát a jótékonysági munkába. Milyen projektekben vesz részt és miért ilyen fontos ez a számára?

Tudom, hogy nagyon kiváltságos és áldott helyzetben vagyok, és felelõsségemnek érzem, hogy amim van, azt megosszam a rászorulókkal. Ha az, amit adhatok – legyen az az idõm vagy az erõfeszítésem – reményt ad másoknak, akkor számomra megéri. Úgy értem,végeredményben minden a reményrõl szól. Az utóbbi néhány évben szenvedélyemmé vált az együttmûködés olyan koreai szervezetekkel, melyek az egyedülálló anyákat segítik, akik, úgy hiszem, a társadalom valódi hõsei. Emellett számos gyermekkórházban önkénteskédék Korea szerte. Nagy állatbarát vagyok, mindig is támogattam országunk különbözõ állatmenhelyeit. Úgy gondolom, hogy a környezetvédelem kérdése különösen fontos. 2009-ben Indonéziában jártam, amikor földrengés pusztított az országban. Láttam az elkeseredettséget és a szegénységet, eltöltött a vágy, hogy segítsek. Létrehoztam a Gilstory nonprofit szervezetet, hogy támogatást nyújtsunk olyan országoknak, mint Indonézia vagy a Fülöp-szigetek, melyeket természeti katasztrófa és szegénység sújt.


3. Mit tanult meg a 2 éves katonaság alatt?
A seregben mindenki egyforma,ami annyit jelent, hogy mindenki ugyanonnan indul. Emiatt sokat tanultam a háláról, megtanultam hogyan legyek hálás a kis dolgokért – egy jó ételért, egy forró zuhanyért, egy kényelmes ágyért -, olyan kis dolgokért, amiket a
hétköznapi életben természetesnek veszünk. Úgy gondolom, sokkal érettebb lettem. Sosem gondoltam, hogy éretlen lennék, de megtapasztaltam az érettség mélyebb értelmét és ez az érzés meg is maradt a szívemben.

4. Úgy hallottuk, hogy kínaiul tanul. Mi vitte rá a nyelvtanulásra?
Mindig is kíváncsi, szenvedélyes ember voltam, és úgy érzem, egy új nyelv tanulása még inkább kihozza belõlem ezeket a tulajdonságokat. A kínai nyelv tanulása egy kihívás számomra, ez még inkább arra késztet, hogy megtanuljam és megértsem ezt a nyelvet. Ha arra gondolok, hogy ’Vajon képes vagyok rá?’, még inkább megakarom csinálni. Azt hiszem, a kínai nyelv tanulásának kezdeti oka az volt,hogy kommunikálni, beszélgetni tudjak a kínai rajongóimmal. És emellett sok elképesztõen tehetséges kínai rendezõ van, akikkel, ha lesz rá lehetõségem,szívesen együtt dolgoznék a jövõben.

5. Ha választhatna, mit enne utoljára?
Szeretem a hagyományos koreai ételeket, így azt mondanám, hogy szójabab paszta levest.

6. Melyik az 5 kedvenc étterme Los Angelesben?
1. In N’Out
2. Matsuhisa
3. Mastro’s
4. Boa
5. Kogi Taco

7. Melyik az 5 kedvencétterme Dél-Korában?
1. Deh-nam-moo Cheongdam-ban
2. Spass
3. Kwang Jang Bulgogi
4. Busan House
5. Dot-Gom Apgujeong-ban

8. Miben láthatjuk legközelebb?
Megtiszteltetésszámomra, hogy szerepelhetek A háború foglyai (Prisoners of War) koreai változatában. Az, hogy részese lehetek egy ilyen sikeres sorozat elsõ ázsiai feldolgozásának, számomra, mint színésznek egy megvalósult álom.
Szórakoztatóvolt a Kalózok (Pirates) forgatása, melynek idén nyáron lesz a bemutatója.Élveztem a közös munkát Son Ye Jin-el, és rengeteget tanultam a rendezõtõl, LeeSuk Hoon-tól. Mindig is szerettem az éneklést és a zenét. Tavaly jelent meg Roman c. albumom. Remélem, hogy a jövõben is olyan sorozatokban és filmekben szerepelhetek, melyeket élveznek az emberek. Mindig jó érzéssel tölt el, ha az,amit csinálok, hatással van az emberekre.
Tisztelettel Kim Nam Gil a színész

Ford- OHajni OSomos (Hajnika) Köszönjük szépen a fordítást! :)
kje 2015 okt. 24. - 07:35:30
(65194/65967)
http://koreaifilm.hu/

Koreai Film Fesztivál 2015. november 10-14.

Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged

A Pirates is lesz!!!
Hanyíí 2015 okt. 11. - 14:29:39
(65193/65967)
A hír az, hogy október 08.-án kizárólagos szerzõdést kötött a Star J Technology céggel film, színház .... stb tárgykörökben.

Azt írják róla, hogy a kemény külsõhöz lágy karizma társul és ezért nagyon sok mindent el tud játszani.

A kép az ezt bejelentõ sajtótájékoztatón készült.
Hanyíí 2015 okt. 11. - 13:47:23 Előzmény kje
(65192/65967)
Szia Judit!

Busan úgy látszik kicsit felrázott minket.

Nekem fura Kim Nam Gil ruhája, de a nõé gyönyörû.

Nem találtam angol fordítást a The Sameless-hez - túl sok idõm nincs is keresni. Viszont már háromszor megnéztem éjszaka - sok benne a színészi játék, nem nehéz megérteni.
Hanyíí 2015 okt. 11. - 13:44:01 Előzmény hanguktaekwondooo
(65191/65967)
Jaj, Gyöngyvirág!
Muszáj ezt?
Van Magának fóruma erre, ott kórus is van hozzá!

Átjönni örömgyilkoskodni nem túl udvarias cselekedet.
Még akkor sem, ha öregedõ buta libáknak tart minket.
Hanyíí 2015 okt. 11. - 13:37:24 Előzmény 76 babika
(65190/65967)
Szia Babika! De régen hallottam Rólad! Mindenkinek ezer dolga van, de Kim Nam Gil még érdekel minket és ez jó!

Ahogy néztem, egyszerre 3 filmet forgat ebben az évben - filmeket, nem sorozatot. Egyik sem túl vidám téma!

Ez a The Shameless forgatásán volt, az elmaradhatatlan kamerás kép.
kje 2015 okt. 04. - 20:40:01
(65189/65967)
.
kje 2015 okt. 04. - 20:39:32
(65188/65967)
.