Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2017 júl. 13. - 00:27:02
(65747/65967)
Még szép!
hanguktaekwondoo 2017 júl. 12. - 23:49:27
(65746/65967)
A fény természetesen én vagyok.
Ez nyilván evidens.
de gondoltam, azért megjegyzem
hanguktaekwondoo 2017 júl. 12. - 23:46:17
(65745/65967)
Barackbefõttel!
hanguktaekwondoo 2017 júl. 12. - 23:40:31
(65744/65967)
én.
bájos hangulatban.

Micike, amennyiben nem a bulvárasztrológia elcsépelt kliséit vesszük alapul, a napjegy
-tehát az, hogy az egyén melyik hónap, hányadikán látta meg a napvilágot-
gyakran háttérbe szorul.
Elég egy tökös ascendens, vagy egy saját házában uralomban lévõ bolygócska,
esetleg egy pompázatos együttállás valamely ravasz házacskában és két egy évben-hóban-napon született ember akár homlokegyenest más tulajdonságokkal rendelkezik.
Az asztrológia kreatív, ámde egzakt tudomány és ahány Oroszlán vagy egyéb, annyiféle.

A hanguk nicket nem tudom használni, mert majd két évig védtem a hazát és nem léptem be.
Mire jöttem volna, lett vmi indapass, azzal nem foglalkozom, mert még a seggembe is beletúrnának,faszbukkon meg nem vagyok.
A noemiseoul tréfának indult, aztán a beavatottak persze gyorsan rájöttek, mi a helyzet.
Huncit nem bántom, nincs miért. A When a Man Loves -ba kifejezetten jó volt.
De a Summer Scent -et nem bocsátom meg neki
sztem õ se magának

Ahogy a Sharkot sem felejtem el Namgilnak.
lassan kiengesztelhetne már
Maryu 2017 júl. 12. - 21:09:28
(65743/65967)
Maryu 2017 júl. 12. - 16:02:47
(65742/65967)
Jaj de jó! Köszönöm szépen.
Min-Rin 2017 júl. 12. - 11:41:52
(65741/65967)
Névnapodra kapsz majd ilyet, jó? A recept még nagyanyámtól való, a képen láthatónál vékonyabb a tészta és magasabb a diós hab a tetején. :)
Köszönet a bizalomért!
Maryu 2017 júl. 11. - 22:10:34
(65740/65967)
Ebbõl én is kérek!
Maryu 2017 júl. 11. - 22:00:31
(65739/65967)
A Please, Come Back Mister - szerintem - nem tartozik Rain legjobb sorozatai közé. Én Rain egyik leglelkesebb "cloud"-ja vagyok. Azt hiszem ez nem szorul bizonyításra, de nem voltam elájulva ennek a sorozatnak a 2-3. részében nyújtott alakításától. Néha úgy éreztem, hogy ripacskodik. Õ ennél sokkal-sokkal jobb színész. Talán a rendezõ várta tõle ezt a "humoros alakítást". Én nem tudtam rajta nevetni. Késõbbi részekben sokkal jobb lett szerencsére.
Ha kíváncsi vagy Rain igazi talentumára, arra hogy mit tud, a "A Love To Kill"-tl, a "Sang Doo Let's Go To School"-t, vagy a legnagyobb sikert a "Full House"-t nézd meg. Ez utóbbi 50%-os nézettséggel futott. Nagyon jó sorozat, kiváló alakításokkal. Rain egyszerûen lenyûgözõ a srác szerepében.
Ja és itt van az "I'm a Cyborg, But That's OK" bolond fiúja, ezért az alakításáért a Berlini Filmfesztiválon különdíjat nyert. Ezt a filmet bemutatták a magyar mozik is. Itt megnézhetõ a szinkronizált változata:
https://www.youtube.com/watch?v=EeFAlfWrsqs

A történet a diliházban játszódik. Egy kicsit morbid, de jókat lehet rajta nevetni. Egy lányról szól, aki robotnak képzeli magát és nem hajlandó enni, mert szerinte õt csak fel kell tölteni. Majd a diliházban találkozik egy sráccal, akit a szép pofikája miatt, katonakorában köcsögnek néztek a katonatársai és annak is használták. Ettõl begolyózott és azóta mindig álarcot hord .... a kettejük aranyos szerelmérõl szól a történet.
offtopic
micike_MSc 2017 júl. 11. - 20:38:34
(65738/65967)
Most meg magázódunk? Na jó, legyen…
Már a Maryu-nak írt hozzászólásomban is írtam, hogy a PÉ többek között az orvoslás bemutatása miatt is tetszett (eüs-ként), de ha ez így kevés, akkor ott van az adatlapom. Regisztráláskor elég konkrét adatokat adtam meg, amit ma már valószínûleg nem tennék, de most meg már (a Port változása, változtatásai miatt) nem tudom módosítani.
Annyit még hozzátennék pontosításként, hogy életéveim száma egyelõre még eggyel kevesebb, lévén augusztusban születtem. Vagyis Oroszlán vagyok, keletileg meg Tigris (úgy tapasztaltam, fontos momentum az Ön számára mások megítélésében a zodiákus ismerete, fõleg, ha éppen Skorpióról vagy Bakról van szó).

[Az MSc-re vonatkozó kérdésére is visszatérnék egy pillanatra - ez egyedül Bip-Bip (késõbb Kara_Kán) fórumtársat zavarta eddig, rögtön a legelsõ hozzászólásomra rárepült anno… Csakis a miheztartás végett ismétlem magam, ha már elõkerestem 2011-bõl: Mivel "szimpla" micike már volt a fórumon, muszáj volt valamit odaírnom - valóban lehettem volna szerényebb, de nem én vagyok a világon az elsõ, aki ettõl eltekint. Ráadásul ez a három betû nem biztos, hogy mindenki számára egyértelmû és zavaró, én egyébként MuSliCa-képzõnek hívom (gondolkodtam még ez utóbbi a felhasználónéven is, -képzõ nélkül, de a micike jobban tetszett, ezer bocs').]

Egyébként keresgélés közben elõjött egykori „hanguktaekwondo” (tudom, hogy ez a folytonnevetváltoztatónicktárs egyik rögeszméje is…), de én csak a saját szememnek hiszek. Ugyanez a JJH-kép, ugyanez a stílus (2015.10.20. Úticél: Korea-topic, JJH ’The man who can’t get married’ c. sorozatának ajánlója kapcsán) - ami nekem tkp. bejön -, de mivégre a rejtekezés?! :))))

Maradok tisztelettel, micike :)
offtopic
micike_MSc 2017 júl. 11. - 20:30:37
(65737/65967)
Nem vagyok zaklatott. Te feltettél egy (egyébként valóban helyénvaló) kérdést, én meg tényszerûen válaszoltam. Ennyi. :)
„Miért gondolod, hogy nem szeretlek látni?” A tagadás tagadása állítás – tehát „szeretsz”? Mindenesetre akkor meglehetõsen fura az udvarlási stílusod… :)))))
Bár az igaz, hogy nem itt „bántottál”, hanem az SSH-topicban, amikor Hunci temperatúrájával voltál elfoglalva. Na, azon tényleg berágtam! ;)
De jött homeosztázis és jól megvédett Tõled (na, ezt hívják protesztnek… de lehet, hogy csak antagonista…)
Nem mellékesen azon is elgondolkodtam, hogy ha a Saimdang-os bejegyzésemet nem csak úgy általánosságban írtam volna – mivel elõzetesen Maryu és Janka beszélgettek róla -, hanem valamelyiküknek címzem válaszként, akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna?!
Egyébként a képen ez ki ez? :)
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 20:14:04
(65736/65967)
De maradj a filmre is ;-)
Ne csak annyi hogy sütizés és kész!
Vagy film közben is sütizhetünk.
Én nagyon nyitott vagyok az ilyen kérdésekben.
Aztán házi zsibbadtszemûd hazafuvaroz.
mer erkölcsös õ.
ha muszáj ;-)
Min-Rin 2017 júl. 11. - 20:01:07
(65735/65967)
Akkor menjünk, nézzük meg! A sütemény szerintem nagyon jól sikerült, kíváncsi vagyok, ízlik-e neked!
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 19:49:31
(65734/65967)
Kösz, Min-Rin :-))
én már egy ideje csak átugrom a sóhajtozásait ritkán olvasok bele. Mindig ugyanazokat írja.
Különösen az tetszett, hogy egyszerre vagyok szûz, buzi és nõ is kéne nekem :-))
Ez azért teljesítmény.
Közepes pszichopata, nem tud átlépni a sémákon és pórázon is tartják.
Ne foglalkozz vele.
Inkább hozz át néhány szeletet abból a diós süteménybõl amit az elõbb olyan érzékletesen bemutattál
Viszont lejött végre a film
Nálam már vége a napnak, ha van kedved este megnézhetjük
Min-Rin 2017 júl. 11. - 19:38:11
(65733/65967)
Félreértések elkerülése érdekében szeretném jelezni, hogy a déli hozzászólásomban említett "alábbi hozzászólások", ahogy te is írtad, a moderáció eredményeként már eltûntek, pedig végeredményben kár értük. Aki írta õket, nem éppen eredeti, mert akinek válaszol, a saját szófordulatait láthatja viszont, meg annyi D betût, hogy gyanakodni kezdhetünk, a lépcsõházi fórumtag a saját eszetlenségén nevet szüntelenül - kínjában. Határozottan érdekes ilyen közelbõl figyelni ahogy kirajzolódik egy ennyire beteg ember klinikai kórképe.
Nem, nem a te, de nem is micike hozzászólásaira értettem, hanem arra aki kéretlenül ír boldog-boldogtalannak, aztán kilép, de a lépcsõházban még eszébe jut, hogy "jaj, ezt is lehetett volna mondani", aztán még egyszer-kétszer. Háromnál alább nem adja, de egyikben se mond semmit. Pedig ha tudná, hányan toporzékolnak izgalmukban, milyen érdekességeket tud mondani Koreáról... Persze ehhez némi mûveltségre kellene szert tenni a témában.
Úgy tartják, sok beszédnek sok az alja
s.

Na, a vége olyanra sikerült, mintha te írtad volna. Látod, a sok éves barátság eredménye... :))
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 19:16:13
(65732/65967)
Leleményes népek: úgy törölték az elõzõ hsz.-okat, hogy olyan, mintha rólam
és Micikérõl írtál volna véleményt ;-)
Bizonyos, hogy Micike most duzzog.
Kisebbért is felizgatja õ magát.

haggyad a triciklist Min-Rin :-)) nem kell komolyan venni. lesz még neki ezer ruhája

Inkább soundtrackeljünk!
https://www.youtube.com/watch?v=lc0E1EM-Cro


tetszik a rúzs is.
olyan izé.
szenvedélyes
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 18:37:23
(65731/65967)
Jó jó ez a bázis a különbözõ nickjeivel
de vhogy mégse az az haute couture.

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem még mindig Babika az igazi.
Babikát senki nem múlhatja felül. õt senki nem helyettesítheti.
Újfent beigazolódott, hogy a minõség az minõség.

Küldöm neki is ezt a legendás nyögdelményt
https://www.youtube.com/watch?v=2joSb0VyvDM
a szám jó
de ennyi idõ távlatából sem derült ki, hogy a néni tud -e énekelni
vagy a meglehetõsen szegényes erotikus fantáziájú rendezõ így képzelte el a hattyú halálát.


Kérdésem:
Mi leffeg a táska mögött?
Min-Rin 2017 júl. 11. - 12:03:50
(65730/65967)
Jó ideje nem írtam már a portra, mert minek: a jó érzésû fórumozók többsége - néhány elszánt optimista kivételével rémülten tántorgott ki innen az elmúlt hónapokban. Olvasni azonban idõnként szoktam, bár gyakran fordul fel a gyomrom a látottakon. Most, kivételesen mégis írok, hogy egy érdekes jelenségre hívjam fel a jó szándékú fórumtársak figyelmét.

Mifelénk használatos az a kifejezés, hogy "lépcsõházi". Eredeti jelentése szerint arra mondják, akinek az okosságok már csak a lépcsõházban jutnak eszébe, de van egy másik jelentése is: sötét és korlátolt. Miközben az alábbi hozzászólásokat olvastam a lépcsõházi kifejezés ugrott be - mindkét értelmében.

Hetekkel ezelõtt többször eltûnõdtem, a port és annak hõn tisztelt moderátorai miért hagyják, hogy egy erõsen sérült lelkû elmebeteg folyamatosan okádhassa magából a gyûlöletét azok ellen, akiknek szellemi-lelki szintjére csak vágyakozik, de soha nem érheti el. Mivel tudja hogy nem érhet fel ezekhez az emberekhez, dühében mocskolódik.
Az utóbbi napokban már nem csodálkozom a moderátorok viselkedésén. Ugyanis több alkalommal voltam szemtanúja, hogy ez a beteg elméjû fórumtárs egyik percrõl a másikra vált nicket, megváltoztatva a korábbi beírásai fölött megjelenõt is, amire - tudomásom szerint legalábbis - egyszerû, mezei fórumtagnak nincs jogosítványa. Tehát ha valaki ezt meg tudja tenni, akkor ezt a port tudtával, beleegyezésével és nem utolsósorban aktív támogatásával teszi. Aki tehát eddig jóhiszemûen azt gondolta, hogy a lipótmezõrõl ki-, ide pedig beszabadult ápolt magányos ámokfutását szemléli, tévedett.

Gratulálok a portnak!
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 11:23:26
(65729/65967)
Egyébiránt Micike
akartam már rég kérdezni.
Talán kolleginához van szerencsém?
Homeosztázis meg ilyenek.
Szép is lenne, ha ügyeleten egymásra csodálkoznánk :-)
A szobám, bal kettes
ha alszom ne keltsen fel, csak ha a beteg nem szimulál
nagyon találékonyak ám ;-)
hanguktaekwondoo 2017 júl. 11. - 11:10:07
(65728/65967)
Tényleg.
hol van Babika.
Olyan szép volt, mikor még együtt rajongtunk.