Téma: Kis Vuk

1/10
Kósa András 2008 ápr. 16. - 21:25:06 1/10
(50/590)
nyertem rá jegyet,ezért elmentem megnézni.adtam neki egy esélyt.nem kellet volna.igaz csak kb. negyed órát néztem meg(lehet,hogy ezútán indult volna be, nem tudom)mindenestre óva intek tõle mindenkit.csak saját felelõségre.remélem csak pletyka,hogy másfél milliárdot emésztett fel ez a valami,mert nem érte meg.a gát meg mire fel íratja ki a nevét,hogy rendezte,õ nem animátor.azal sem tudom,hogy mi baja volt Dargay Attila elképzelésével,az tuti,hogy profi munka lett volna.szóval rendesen alulmúlta a 0%-on lévõ elvárásomat.-1000%.
rapanui 2008 ápr. 16. - 14:13:12 Előzmény elaci
(49/590)
@elaci
"Ezt a filmet korhatárossá kéne tenni, ugyanis 18 éves kor alatt hátrányosan befolyásolja a személyiség fejlõdését."

rátapintottál a lényegre, de egyet kihagytál, a film létrehozásában tevékenykedô összes személyt a gulagba, de gyorsan:)
rapanui 2008 ápr. 16. - 14:07:26
(48/590)
akkor sem néztem volna meg, ha nem láttam volna képeket a "filmbôl"...mazochista nem vagyok...
pacica 2008 ápr. 16. - 11:15:31
(47/590)
Úristen!!
Ez valami iszonyat lett. Hogy néz már ki ez a mese????
Ki találta ki, hogy számítógépes figurákkal helyettesítik a rajzolt vukit?
Mekkora sz*r..
zee944 2008 ápr. 15. - 12:34:13 Előzmény pollux1
(46/590)
Ezt jól leírtad. Az írásod színvonala alapján kénytelen vagyok hinni neked. :-/
crack 2008 ápr. 15. - 12:02:15
(45/590)
az semmi. minket tanított is a Gát!
élete munkája ez.
Tom Francesco 2008 ápr. 15. - 09:01:38
(44/590)
Csak annyit tennék hozzá: valóban szánalmas! Erre is illik az öszödi-szlogen: Elk*rtuk (az eredetit). Nem kicsit, nagyon. Szégyen!
trillárom 2008 ápr. 14. - 18:27:34
(43/590)
mint a hogy helyett:)
trillárom 2008 ápr. 14. - 18:27:02
(42/590)
Szerintem ez akkora bukta lesz,h. a Macskafogó 2.
manna 2008 ápr. 14. - 16:07:23
(41/590)
teljesen egyetértek pollux1-el.
manna 2008 ápr. 14. - 16:05:50
(40/590)
"kis Vuk félelmetes" helyett inkább: "kis Vuk félelmetesen hülye". Szörnyû, hogy még ezt a történetet is ilyen hülyeséggel el tudják rontani....
1/10
pollux1 2008 ápr. 14. - 16:02:40 1/10
(39/590)
Az elsõ gondolatom: ez a film egy szörnyedvény, ha van egyáltalán ilyen szó… Megcsúfolása mindannak amit Vuk alatt értünk. Szerintem Vuk a következõt jelenti: barátság, önfeláldozás, vidámság, természet, harc, ügyesség, okosság, tisztelet. Sorolhatnám még a csupa pozitív jelzõt… Nos az új kis Vuk címû megaprodukcióra semmi sem jellemzõ a fent felsoroltak közül. Megismerhetünk egy agresszív cirkuszprimadonnát, egy a primadonna által megfélemlített cirkuszigazgatót, valamint két cirkuszi mindenest, akik a debilitás és a börtön között valahol félúton vergõdnek. Az egyik ráadásul nagy békeharcos lehet, legalábbis a nyaklánca alapján, bár jobb magyarázat a jelre: nem tudja mit jelent. (Lehet, hogy a film készítõi sem tudják???) A történet leginkább a bárgyú kategóriába sorolható, sajnos nem találtam benne semmi érdekfeszítõt. Sikeresen belecsempészték az egyik szponzor (Volkswagen) emblémáját. Node éppen az orvvadászok autója illett ehhez a felettébb többet érdemlõ márkához? De ez érdekel legkevésbé … Mit szól azonban a közönség? Mit szól ahhoz a gyenge grafikához, amit csak azok tudnak élvezni akik még nem láttak 3D-s rajzfilmet. Mi a szinkronszínészek véleménye? Nem tudom elhinni, hogy a hivatásszeretetük vezette õket ehhez a filmhez. Jankovics Marcell, aki talán szakértõként mûködött közre, Gálvölgyi, Bodrogi, mint szinkronhangok. Valahogy az az érzésem, hogy egy rendkívül gyenge produkcióhoz kilóra megvettek néhány nevet. Elvélgre futja a 250 milliós állami támogatásból.
Sajnos a filmben azt láttam amilyen a magyar valóság: agresszív, buta szereplõk az egyik oldalon, vesztesek a másikon, igen gyenge kivitelezés, nagy pompa, jó PR, de a termék ettõl még rossz marad. A filmhez leginkább Ganxsta Döglégy Zoli, -néhány filmbeli betétdal szerzõje(?!)- illik, mert néha a Nyócker, néha az azt uraló alvilág jutott eszembe a jelenetek láttán. Gát György –a film rendezõ-producere- büszkén külföldi megjelenésrõl és IMAX 3D-rõl megeng. Ki veszi már észre, hogy meztelen a király?
Az államnak gratulálok, olyan filmeket támogat, mint a saját eredményei. Ne nézd meg! Dargay Attila véleményével értek egyet: „No comment…”
szamár 2008 ápr. 11. - 19:04:51
(38/590)
eza amigagrafika mög mi?
90es évek retró???
fekete istván forog a sírjában...
Wanted 2008 ápr. 11. - 15:06:01
(37/590)
Csak az t mpndja meg nekem vki h kis Vuk Vuk kölyke,vagy olyan lesz mint a lion king3 h visszamenõleg bemutatja a gyerekkorát? mert ez még nekem mindig ne mtizta..
bürgönye 2008 ápr. 07. - 20:18:58
(36/590)
Semmi kifogásom nincs a folytatások ellen, ha igényesen vannak elkészítve (pl. Terminátor 2, Shrek 2 - más kérdés, hogy a 3. részt már ezeknél is sikerült elrontani), és nem pusztán az elõzõ rész hírnevére alapoznak, gondolván, hogy mivel az olyan jó volt, ezt is meg fogják nézni, akármilyen béna. De sajnos a Macskafogó II-vel eléggé szomorú tapasztalataim voltak.
nemszilaj88 2008 ápr. 07. - 20:10:57
(35/590)
Igaz is meg nem is hogy nem kell folytatás. A gyerekeknek valahol kellenek az ujdonságok, hogy ne azt nézzék amit a szülõk néztek- vagyis lázadnak. De igy mágis megnézik és esetleg kedvet kapnak az eredetihez, vagy a könyvhöz is.Szerintem legalább is.

**moderálva**
bürgönye 2008 ápr. 07. - 20:08:29
(34/590)
Jesszusom. Elég siralmas, hogy a magyar rajzfilmeseknek egy fél eredeti ötletük nincsen. Miért kell mindenhez folytatás?? Végül is nem Hollywoodban vagyunk. Legalábbis remélem.
elaci 2008 ápr. 07. - 16:45:54
(33/590)
Itt valaki kérdezte, hogy a rendezõ (Gát György) eddig miket rendezett. Hát tessék (a teljesség igénye nélkül): Dögkeselyû, Linda sorozat, Família Kft. sorozat, Angyalbõrben sorozat...
Én csak a csatolt képeket láttam, de a hátamon futkosott a hideg... Ezt a filmet korhatárossá kéne tenni, ugyanis 18 éves kor alatt hátrányosan befolyásolja a személyiség fejlõdését.
tetro 2008 ápr. 07. - 12:35:23
(32/590)
Szerintem ezt nem lenne szabad megengedni. Az animáció része öt évvel ezelõtti számítógépes játékokhoz hasonlít, rendezésrõl vagy kamerabeállításról szó sincs, a képek teljesen esetlegesek. Mit rendezett ezelõtt ez a két rendezõ? Arról nem is beszélve, hogy a hangokat egy az egyben kilopták a Heroesból... Ezzel semmi baj nem lenne, ha pár diák otthon csinálta volna a saját szórakoztatásra, de 1.4 milliárdba került. Gondolom legalább a fele állami támogatás. Szeretném hinné, hogy ezért valaki egyszer felelni fog, de nem vagyok naiv, ennyi pénzbõl jutott mindenkinek, aki kapargathatná a felszínt :D
vamzer 2008 ápr. 01. - 19:59:51
(31/590)
Nos, akkor mostantól ne hasonlítgassunk :)
(Oldalakat persze)