Téma: Kivonat

5/10
vcse 2023 febr. 13. - 17:29:26 5/10
(27/27)
Elviselhető...
7/10
hippieee 2023 febr. 07. - 12:13:36 7/10
(26/27)
Amolyan se füle, se farka film, de mégis van valami esetlen bája. Jason Bateman és Ben Affleck miatt néztem meg, mindkettőjük nagy kedvencem. Ők nem is okoztak csalódást, de a forgatókönyv igen, ez a filmboxos szinkron meg pláne. Megpróbálom elcsípni a másik szinkronnal, hátha az javít rajta. A Mila Kunis-szálnak abszolút semmilyen értelmét nem láttam a film egésze szempontjából. A végén nem értettem, hogy tényleg? Ezt kellett filmre vinni? Kovács Pista szövetkezeti elnöknek vidéken rossz napjai vannak? De azért egy-két jó poén volt benne. :D
8/10
sexykex 2022 jan. 10. - 18:19:05 8/10
(25/27)
Szerencsére a címe sem tántorított vissza attól, hogy megnézzem. Tök helyes kis vígjáték. Mint egy göndör, puha szőrű, csillogó szemű kutyakölyök, értelmes kis pofikával. Persze lehet, hogy butus, de mégis aranyos. Ki tudná megmondani, pontosan megmagyarázni, hogy miért tetszik az egyik kis állat jobban, mint a másik. Az egyik nő jobban, mint a másik. Az egyik film jobban, mint a másik. Ez a film most az egyik és nem a másik.
DUNAWÖLD 2021 dec. 19. - 13:20:53
(24/27)
... És a hirtelenhalál sem tett hozzá.
DUNAWÖLD 2021 dec. 19. - 13:19:54
(23/27)
A rekeszizmom nyugalmi állapotban, hosszú ideje. Értelmetlen. Vártam, vártam... Semmi.
10/10
dave555 2020 márc. 18. - 15:26:07 10/10
(22/27)
Azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom, hogy ebben a műfajban, vagyis az amerikai vígjátékban az egyik legjobb, ha nem a legjobb rendező és író (főleg író) Mike Judge, még ha túl sok filmet nem is készített. Legalábbis ez a filmje, és a Hivatali patkányok kiemelkedően jó filmek. Nem csak vicces, fordulatos mindkettő, de baromira szerethetőek és kidolgozottak a karakterek és mellesleg jók a dialógusok, jó az egész koncepció. Ezek a sztorik nem váltják meg a világot, de a lelkeket és a rekeszizmokat igen.
9/10
manna1956 2018 okt. 20. - 19:16:54 9/10
(21/27)
Nagyon kellemes film.
9/10
szabzero 2016 okt. 30. - 14:30:10 9/10
(20/27)
A legtöbben lehúzták a filmet.
Nekem bejött, jobb volt mint vártam.
Kell hozzá humorérzék, de az élethez is :)
ad mala 2015 máj. 06. - 21:24:48 Előzmény Jakab_Arpad
(19/27)
Nagyjából egyetértek, így lustaság miatt macskakörmözöm a hsz-odat:), bár nekem ennél egy fokkal kevésbé tetszett, nem hiszem hogy több év múlva is emlékezni fogok:) És úúúúútálom amikor egy karakter ennyire idegesítõ és ennyire hihetetlenül lúzer módon tûrik (talán mert tudom, hogy tényleg vannak ilyen idegesítõ barmok és olyanok akik nem simán udvariasak, hanem egyszerûen végtelenül gyávák nemet mondani).

Ez a Jason Bateman viszont egyre jobban kezd belopódzani. Mi a tenyérbemászó képû kifejezés ellentéte? Mert õ olyan.
eynrg 2013 aug. 12. - 10:57:53
(18/27)
Vígjáték, de nem romantikus. A fõszereplõ zavaróan befolyásolható, elképesztõ hogy néha semmi tartása
nincs, ettõl függetlenül szimpatikus. Nem egy átlagos vígjáték, hanem valódi cégre, munkahelyre,
élethelyzetekre épülõ - mégha olykor túloznak is - ezért megérte megnézni.
4/10
biter007 2013 jún. 24. - 14:44:02 4/10
(17/27)
olyan rég meg szerettem volna nézni ezt a filmet, nagyon rákészültem, lehet ez volt a baj...nagyon nem tetszett, halálra untam magam rajta..
k11zoltan 2013 jún. 19. - 11:36:41
(16/27)
Kunis jól nézett ki, de közepes a film.
Tom Taylor 2013 jún. 18. - 20:29:08 Előzmény Jakab_Arpad
(15/27)
Abszolút korrekt kritika, ezért ne tartsd szõrszálhasogatásnak, de Gene Simmons nem az énekes a Kiss-ben. Bár van egy két nóta, melyben szólózik a hangjával. Simmons a basszusgitáros és vokálozik, ha nem épp a nyelvét nyújtogatja.
A "Csókos fiúk" énekese Paul Stanley.
Dolphus Lundgrennus 2013 jún. 18. - 13:59:06 Előzmény Jakab_Arpad
(14/27)
Köszönet a nívós és részletes értékelésért - végre egy kritika, ami nem abból áll, hogy tõmondatokban és "agyirtott" stílusban fikázza a filmet..ez még rossz filmek esetén sem a filmet, hanem inkább a kommentár készítõjét minõsíti.
Pickwick 2012 aug. 16. - 22:51:22 Előzmény lstmn
(13/27)
Egyetértek. Régebben néztem meg (õszintén nem tudom miért), de most is elfogott a rossz érzés, amikor megláttam az ajánlóját! Szerintem borzalmasan rossz film.
Általában nem szoktam az ilyesmit leírni, egyszerûen próbálom elfelejteni az adott (véleményem szerint nézhetetlen) filmet, de ezzel kapcsolatban máig élénken él bennem a kép, hogy mennyire szenvedtem közben.
9/10
Jakab_Arpad 2012 máj. 14. - 14:47:41 9/10
(12/27)
Nagyon jó film! Az elõttem szóló lehúzós kommentelõk nyilvánvalóan nem szeretik a szubtilis szatírákat. De ettõl ne menjen el a kedvetek a filmtõl. A film tempójában az "Elveszett Jelentés" lassúságára hasonlít, nyilvánvalóan a hétköznapi élet sebessége (ill. annak hiánya) köszön ebben vissza. A történet hihetõ, de egyben abszurd, nagyon élvezetes. Az idegesítõ szomszédon át, az üzemi balesetet szenvedett alkalmazottat képviselõ ügyvéden keresztül (aki amúgy a KISS zenekar énekese) a céges szakszervezeti bizalmiig remek mellékszereplõkkel van tele. De a fõszereplõk is tökéletesen hozzák az esendõ és gyarló "kis"-embert, meg persze a szélhámos lány is bombázóan jól néz ki ahhoz, hogy simán átverje az összes férfit maga körül. A dzsigolót játszó hülyegyerek is isteni. És ne felejtkezzünk el a targoncás metálos arcról, akihez fogható karaktert mindenki ismer a környezetében, a maga öt különbözõ (és egyaránt sikertelen) metálzenekarával, ráadásul a filmbe még egy rövid metálkoncert-részlet (a zenekar neve: God's Cock) is bekerült. Nem kell aggódni, csak pár másodperc.

Szóval nagyon ajánlom mindenkinek, aki a humoros társadalomábrázolással tud valamit kezdeni, és persze nem vörösödik el zavarában, ha néha azért "övön aluli" poénok elsülnek. Nyilvánvalóan az amerikai hétköznapokról van szó a filmben, tehát lehetnek esetleg furcsa/érthetetlen jelenetek, de, aki már volt az USÁ-ban az különösen át fogja érezni a szatírát.
4/10
lstmn 2012 jan. 20. - 18:13:16 4/10
(11/27)
unalmas, ötlettelen , vontatott kínszenvedés.
5/10
kis.farkas 2011 nov. 05. - 14:29:45 5/10
(10/27)
Valóban háttérfilmnek tökéletes...többnek nem. Végignéztem, de minek? :)
8/10
Dark Hero 2011 okt. 16. - 22:50:16 8/10
(9/27)
Szerintem nem volt olyan rossz film. Mila Kunis miatt megérte megnézni.
4/10
Vadrenalin 2011 okt. 16. - 18:30:54 4/10 Előzmény NADALFAN
(8/27)
Bár nagyon beteg, állat film lett volna, de sajnos még az sem! Súlyosan alulmúlta a várakozásomat. Egyszerûen unalmas volt, olyan, amiben végig benne van az ígéret, hogy egyszer beindul és lesznek olyan helyzetkomikumok, amiért megérte ez a hosszú bevezetés, de ehelyett véget ér a film és csak nézünk, hogy ezt minek. Nem állítom, hogy különösebben kellemetlen, és szerencsére nyálas sem volt, talán háttér-televíziózásra jó lehet, mert nem vonja el a figyelmet a világ érdekesebb dolgairól.