Téma: Koccanás

Machaon 2011 okt. 12. - 10:13:44
(6/6)
Az elsõ felvonás könnyed, "önkritikus limonádé" stílusban, szórakoztatóan telik, míg a másodikban az addig sem biztos arányok végképp felborulnak. :-( Mikor már jóformán csak káromkodást hallani, és a jelenetek olcsó poénokra kénytelenek szorítkozni, mikor már azt vesszük észre, hogy a legmulattatóbb Nagy Ervinen a piros pulcsi... akkor már biztosan baj van. Oké, hogy ez a való világ... de ezért kis túlzással kár elkapcsolni a négyesrõl.
Ha valaki látta a szenzációs Augusztus Oklahomában-t a Vígben, az megérti, hogy nem a prûdség beszél belõlem - hanem a csalódás.
shoc 2010 ápr. 06. - 07:56:13
(5/6)
nagyon tetszett, szeretném még egyszer megnézni. hiányzik a felsorolásból a hajléktalan, pedig szenzációsan jól játszott!

szerintem ez a legjobb darab amit életemben láttam. Röviden nem tudom elmondani miért, de nagyon jól kikapcsolódtam, és kellemes szájízzel jöttem ki a szinházból.
Rory81 2010 márc. 14. - 20:31:58
(4/6)
Mindenkinek ajánlom.Zseniális!Én már háromszor láttam:)
csomaa 2010 jan. 06. - 19:17:09
(3/6)
Megjegyezném, hogy a felsorolásból kimaradt a hajléktalant alakító Hajduk Károly, aki fantasztikusan hozza a formát, ráadásul szinte végig színpadon van, ami ebben a darabban nem mindegyik karakterre jellemzõ. Nem értem, hogy felejtõdhetett el?
Amúgy a mû nagy élmény, a színészek is mind remekül játszanak!
csuribuksi 2009 nov. 28. - 21:58:00 Előzmény Ignorante
(2/6)
Fantasztikus darab ! Kiemelem Ervin, Béla és Rezes Judit tehetségét.
10/10
Ignorante 2009 jan. 25. - 20:29:00 10/10
(1/6)
Hú eddig kétszer láttam és még simán bármikor. Spiró nagyon eltalálta, iszonyatosan jó. Igazán mai darab rólunk magyarokról, azt hiszem tipikus. És hát az amerikai turistás csapat felejthetetlen benne.És a Katona társulata a szokott formáját adta:egyszrûen jók voltak. Jó kis estét nyújt e darab.